07.09.2010 Bosna i Hercegovina - Francuska

Moderatori/ce: ribery,Monolog,_dreamer_,insider

ribery
Moderator
Kontakt:

Re: 07.09.2010 Bosna i Hercegovina - Francuska

Post Postao/la ribery » 30 avg 2010, 21:37

Malo smirite tenzije i pripazite na rjecnik, dosta prijavljenih postova ima. Kolektivno upozorenje.
Los*Blancos, malo ti fali za crveni karton.

calcio
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Post Postao/la calcio » 30 avg 2010, 21:38

guber90 je napisao/la:
calcio je napisao/la:Kaka, Pepe... pola ekipe Reala je maltene povrijedjeno. Doduse Benzema se povrijedio na treningu francuske reprezentacije. napustio je trening prije vremena ali mozda ipak nije ozbiljno. VIdicemo, ionako mislim da nije u formi tako da nam to ne znaci mnogo. ;)

Pa zavisi kako gledas :P, ako nije u formi i ovaj ga njihov stavi u prvi tim, moglo bi nam znaciti :mrgreen:. Uglavnom on mi je drag igrac jos iz Lyona, nadam se da ce se oporaviti i da nece protiv nas dati go :D.
EDIT: Nakon sto vidjoh ovu sliku, izgleda kao ozbiljnija povreda. (NE nisam fizioterapeut, doktor ili nesto deseto samo kazem kako mi izgleda)

haha dobar si. ako nije u formi neka ga stavi da zauzima mjesto. mozda je pogresan izraz da nije u formi, neki dan je zabio dva gola. ali nije to onaj stari Benzema iz Lyona, hebu ga u Realu u zdrav mozak pa to valjda utice na njega... :D :D
i meni je drag igrac zbog toga sto je Pjanicev jaran, ne bih volio da se povrijedi ali ne bih volio ni da nam zabije gol :D

guber90
Kontakt:

Post Postao/la guber90 » 30 avg 2010, 21:40

Los*Blancos je napisao/la:Ja bih volio da on neigra 8-) ima zelju da se dokaze Blancu, i Francuskoj sto nije bio na SP,,uz to koliko god je on van forme kraj nasi odbrebeni igraca nije mu tesko :mrgreen:

Nemoj Spahu da mi diras :mrgreen:.
Ma znam ja da je on dobar igrac i da je cinjenica, bez obzira ko zaigrao u napadu francuske ako odbrana ne bude na nivou mi cemo posteno fasovati :D.
Messi zipa, eto Spahe ! ! !

Ukoliko vidite gresku u bilo kom od mojih postova, a da je vezana sa pravopisom, molio bih da mi ukazete na nju :). Hvala ! ! !

Scof1eld
Kontakt:

Post Postao/la Scof1eld » 30 avg 2010, 21:42

zalosno je sto ce bagra navijat za neuspjeh Bosne samo da bi ispalo kao "Pa jesmol' rekli da Susic ne valja ? "
ser del barça es el millor que hi ha !

harry_90
Kontakt:

Post Postao/la harry_90 » 30 avg 2010, 21:46

Scof1eld je napisao/la:zalosno je sto ce bagra navijat za neuspjeh Bosne samo da bi ispalo kao "Pa jesmol' rekli da Susic ne valja ? "

Nemozes ti nikog nazivat bagrom ovdje,i da ti isti zele neuspjeh u ovom mecu ;) svi mi navijamo srcem za svoju zemlju,to sto imamo protiv Susica i njegove famozne taktike,ne znaci da ne navijamo za svoju zemlju.Boli mene taki za Susicem,mene interesuje uspjeh repke,a dosad vidjeno od kako je on preuzeo repku,mogu se samo molit Bogu da nesto uspije napravit .
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Los*Blancos
Kontakt:

Post Postao/la Los*Blancos » 30 avg 2010, 21:47

guber90 je napisao/la:
Los*Blancos je napisao/la:Ja bih volio da on neigra 8-) ima zelju da se dokaze Blancu, i Francuskoj sto nije bio na SP,,uz to koliko god je on van forme kraj nasi odbrebeni igraca nije mu tesko :mrgreen:

Ma znam ja da je on dobar igrac i da je cinjenica, bez obzira ko zaigrao u napadu francuske ako odbrana ne bude na nivou mi cemo posteno fasovati :D.

Ma nemoze Spaho sam..kad su nam bekovi kita :mrgreen: ako prave ofsd zamku ovaj bek zaspe i eto sanse..mahhhhhh :lol:
El mejor club del siglo XX

wolverine: ja neznam prevociti spanski, ali engleski znam govoriti, citati, pisati a hvala bogu i prevoditi perfektno. i to na brzinu

mandrax: ako nadjes vise od 10 mojih postova na temi Real Madrid, ja idem sa foruma..

neko_iz_mase
Kontakt:

Post Postao/la neko_iz_mase » 30 avg 2010, 22:52

Zna li iko,al 100% sigurno,jel sutra puštaju u prodaju ulaznice :?:
Jedna država, dva entiteta, tri naroda, četiri pi**e materine.

ibrakadabra
Kontakt:

Post Postao/la ibrakadabra » 30 avg 2010, 23:08

neko_iz_mase je napisao/la:Zna li iko,al 100% sigurno,jel sutra puštaju u prodaju ulaznice :?:

Karte su pustene veceras u prodaju

ibrakadabra
Kontakt:

Post Postao/la ibrakadabra » 30 avg 2010, 23:11

Scof1eld je napisao/la:zalosno je sto ce bagra navijat za neuspjeh Bosne samo da bi ispalo kao "Pa jesmol' rekli da Susic ne valja ? "

A kad smo mi uspijeli u bilo cemu,kakva drzava takav i sport.

neko_iz_mase
Kontakt:

Post Postao/la neko_iz_mase » 30 avg 2010, 23:20

ibrakadabra je napisao/la:
neko_iz_mase je napisao/la:Zna li iko,al 100% sigurno,jel sutra puštaju u prodaju ulaznice :?:

Ne znam. Uvijek uzimamo preko iste agencije, a bome u ovu nisu još došle,barem nisu stigle večeras do 8, pa zato pitam.
Jedna država, dva entiteta, tri naroda, četiri pi**e materine.

ibrakadabra
Kontakt:

Post Postao/la ibrakadabra » 30 avg 2010, 23:30

neko_iz_mase je napisao/la:
ibrakadabra je napisao/la:

Ne znam. Uvijek uzimamo preko iste agencije, a bome u ovu nisu još došle,barem nisu stigle večeras do 8, pa zato pitam.

Ja sam zvao centotrans u sarajevu oko 18:00,djevojka kaze da su karte pustene u prodaju oko 17:30

test_car
Kontakt:

Post Postao/la test_car » 31 avg 2010, 09:58

ima li guzve? u zenicu jos karte nisu stigle.
Fernando José Torres Sanz El Niño |Liverpool FC

Fudo
Kontakt:

Post Postao/la Fudo » 31 avg 2010, 10:00

[url=http://this11.com]slika[/url
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

guber90
Kontakt:

Post Postao/la guber90 » 31 avg 2010, 10:20

Los*Blancos je napisao/la:
guber90 je napisao/la:

Ma nemoze Spaho sam..kad su nam bekovi kita :mrgreen: ako prave ofsd zamku ovaj bek zaspe i eto sanse..mahhhhhh :lol:

Ma moje misljenje da nama skripi na pozicji lijevog beka, kada nema salihovica(dobro znam da nisam nista novo otkrio :mrgreen: ), te da drugi stoper koji bude sa spahom (dal nadarevic, mravac il sta ja znam ko) ne moze odigrati na spahinom nivou, ali ako se potrudi moze biti to ipak dobro na stoperskim pozicijama, desni bek ako bude Mujdza mislim da ce to biti dobro rijesenje i da tu nema brige. Mene brine ovaj Lulic, kakvim ce se pokazati na poziciji lijevog beka, nisam ga gledao na toj poziciji, znam da je dobar u ofanzivi, ali ne i kakav je u defanzivi, ali eto nadam se da ce momak biti dobar. Uz malo srece mogla bi se ova odbrana ukomponovati, ali vidjet cemo sta ce Susic napraviti.

Takodjer niko nije spomenuo vezni red, koji jeste extra jak, ali u zadnjim utakmicama jer poprilicno podbacio, da su odradili svoj posao na nivou kojem znaju, sacuvali bi odbranu od ogromnog pritiska, koji nam je cak i Katar uspio nametnuti. Nadam se da ce, kao i do sada, nasa reprezentacija biti nesto drugo u kvalifikacionim mecevima, za razliku od prijateljskih :D.
Messi zipa, eto Spahe ! ! !

Ukoliko vidite gresku u bilo kom od mojih postova, a da je vezana sa pravopisom, molio bih da mi ukazete na nju :). Hvala ! ! !

Nerko_Juventino
Kontakt:

Post Postao/la Nerko_Juventino » 31 avg 2010, 12:42

U SA nema neke guzve,zena u agenciji govori vidjet ces guzve u subotu ako pobijedimo Luxemburg. Koji smo mi sljam. Ja takvim ljudima ne bih dao da na TV-u gledaju Bosnu,a kamoli uzivo.
BE A JUVE FAN OR PRAY THAT YOUR TEAM WINS!!!!!!!!

test_car
Kontakt:

Post Postao/la test_car » 31 avg 2010, 13:06

Nerko_Juventino je napisao/la:U SA nema neke guzve,zena u agenciji govori vidjet ces guzve u subotu ako pobijedimo Luxemburg. Koji smo mi sljam. Ja takvim ljudima ne bih dao da na TV-u gledaju Bosnu,a kamoli uzivo.

sad cu ja cim zavrsim posao u 4 sjest u auto i pravac sarajevo iz zenice da uzmem sebi karte :)
jbg ipak je to francuska :)
Fernando José Torres Sanz El Niño |Liverpool FC

Nerko_Juventino
Kontakt:

Post Postao/la Nerko_Juventino » 31 avg 2010, 13:14

Ma valja ic gledat jarane,trebaju nam minimalno 4 boda,podrska ne smije izostat. Puno ce Kosevo bit.
Meni jaran koji studira tamo,maloprije javi,da nema guzve,uzo nama 4 karte.
BE A JUVE FAN OR PRAY THAT YOUR TEAM WINS!!!!!!!!

Denizmare

Post Postao/la Denizmare » 31 avg 2010, 15:32

harry_90 je napisao/la:

Nemozes ti nikog nazivat bagrom ovdje,i da ti isti zele neuspjeh u ovom mecu ;) svi mi navijamo srcem za svoju zemlju,to sto imamo protiv Susica i njegove famozne taktike,ne znaci da ne navijamo za svoju zemlju.Boli mene taki za Susicem,mene interesuje uspjeh repke,a dosad vidjeno od kako je on preuzeo repku,mogu se samo molit Bogu da nesto uspije napravit .

Ko si ti da imas nesto protiv taktike??? Koju to ti trenersku licencu posjedujes?? Koja je to njegova famozna taktika?
Ti navijas srcem,pa odakle je Susic? Iz Namibije? A da ,tebe libo tuki za njim.
Prijatelju ti nemas niti jedan afirmativan post ovdje, nemoj mi molim te odgovarati jer svakako neces nista pametno napisati,ovo su bila samo retoricka pitanja,ako ne znas sta je to nadji na internetu.

hodža
Kontakt:

Post Postao/la hodža » 31 avg 2010, 17:45

Fudo je napisao/la:[url=http://this11.com]slika[/url

jedna od rijetkih na temi, koja liči na nešto ;)
Sead Kolašinac: "Da se nisam odlučio za BiH, babo bi me se odrekao."

#momčiluk #seokol

FORZA MARŠAL !!!

bayano21
Kontakt:

Post Postao/la bayano21 » 31 avg 2010, 17:49

hodža je napisao/la:
Fudo je napisao/la:[url=http://this11.com]slika[/url

jedna od rijetkih na temi, koja liči na nešto ;)

Samo vrati Lulica na beka, Jahic na DM-a sa Rahimicem Pjanic ljevlje i to ti je to :)

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.