07.09.2010 Bosna i Hercegovina - Francuska

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
ibrakadabra
Postovi: 1399
Pridružen/a: 30 mar 2009, 22:13
Kontakt:

Re: 07.09.2010 Bosna i Hercegovina - Francuska

Post Postao/la ibrakadabra » 04 sep 2010, 00:23

Jeli to u utorak piletina za iftar?

Avatar
brazzo
Postovi: 4688
Pridružen/a: 21 avg 2009, 13:50
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: 07.09.2010 Bosna i Hercegovina - Francuska

Post Postao/la brazzo » 04 sep 2010, 00:26

Pa eto nabroj mi ti ako je do klubova, zar je to bitno ??? Bitna je forma ti i igraca i njihovo trenutno stanje, a taj Sagna sto igra u Arsenalu moze materi igrati, ili ovaj neki Vabulaena i Remy ili Loris kojeg buse redovno tamo u Francuskoj itd....


evo ga još jedan učenik starog prijatelja D1n0 :lol: :lol:
It was turned around so that right looked wrong
It was turned around so that up looked down
It was turned around so that those who marched in the streets with bibles and signs of peace became enemies of the state and risk to national security

Avatar
Esii TM87
Postovi: 1408
Pridružen/a: 12 feb 2010, 13:34
Lokacija: Juzna tribina
Kontakt:

Re: 07.09.2010 Bosna i Hercegovina - Francuska

Post Postao/la Esii TM87 » 04 sep 2010, 00:26

dino-92 je napisao/la:
Esii TM87 je napisao/la:Mozeli mi neko reci kao su igrali Lulic i Mujdza nisam gledao tekmu...yebog termin :?
mujdza vrlo dobar, cesto ukljucivao u napade itd, a lulic nako, imao je nekoliko gresaka, a i dva tri prodora. nadam se da je to bila malo trema, ovo mu je prva utakmica sa pravom repkom(nebrojim ono sa azerbajdzanom), tako da on ima jos potencijala prema gore.
hvala dino na kratkom izvjestaju ;)
1921-2011

CoDe
Postovi: 1618
Pridružen/a: 03 sep 2009, 13:36
Lokacija: Donji Vakuf <3
Kontakt:

Re: 07.09.2010 Bosna i Hercegovina - Francuska

Post Postao/la CoDe » 04 sep 2010, 00:27

Sad , pape treba pregledati utakmicu francuza lijepo i vidjet sta je u pitanju :)

Da , li su Francuzi tako slabo igrali i da su totalni kloveci pa ih je prosjecna Bjelorusija uzela ?
Da , li su oni bili bolji , stvarali šanse al im se nije dalo pa je opaka bjelorusija zabila na kraju ?
Ili , je jednostavn Bjelorusija bolja toliko od dobrih Francuza .

Te , 3 stavke treba dobro provjeriti i razmisliti jer ne treba se opustati nakon ovog poraza jer ovdje ce njima biti utakmica Života sigurno :mrgreen:

Nemojte sada pogresno shvatiti da se ja pravim selktor kao sve i te gluposti to je moje misljenje pa :)
Ja volim volim samo tebe i samo tebi tebi dajem sve i sa Sjevera ces cuti nasu pjesmu Sarajevo VOLIM TE !

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: 07.09.2010 Bosna i Hercegovina - Francuska

Post Postao/la Devil » 04 sep 2010, 00:28

aS_Roma je napisao/la:@devil ... ne razumijem sta si htjeo reci ??? To su njihovi igraci i vecina njih je danas pocela utakmicu :?
Sta zelim reci je li,@RiNo ti je rekao da vidis klubove,ali to je u svemu ovome najmanje vazno.
Pogledaj njihove igre na golu Lloris u prosloj sezoni u pojedinim trenucima najbolji golman sveta sigurno,ove sezone isto na vrhunskom nivou.
Bekovi Sagna i Clichy,igraci Arsenala dosta govori o njima
Stoperi:Na stoperskoj poziciji Rami Mexes,ovaj drugi svi znamo ko je i sta je ali za Adila mnogi nisu ni culi-njegovo vreme tek dolazi ali imali su tu i boljih resenja,pre svega u Sakhou.
U vezi Malouda koji je u strasnoj formi na pocetku sezone, M Villa takodje odlicno otvorio sezonu u Rennesu,odlicni zadnji vezni Diaby jedini koji tu nije na visokom nivou ove sezone je Valbuena ali svakako respektabilno ime u svetu fudbalu.
Napad:Horauo,valjda znas ko je on,Remy velika nada fudbala,Menez,Benzema,i Kevin Gameiro.

I nakon svega toga reci da su Francuzi debilna i smesna ekipa moze samo reci covek koji ne prati fudbal.Licitiranje nekih rezultata 3:0,4:0,je sasvim smesno.Protiv Italije,Francuske i Nemacke retko koja ekipa moze preuzeti ulogu favorita pa makar ovi dosli sa igracima iz durge lige.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
kokakolas
Postovi: 1514
Pridružen/a: 01 jul 2009, 11:37
Kontakt:

Re: 07.09.2010 Bosna i Hercegovina - Francuska

Post Postao/la kokakolas » 04 sep 2010, 00:30

ibrakadabra je napisao/la:Jeli to u utorak piletina za iftar?
Hahahahah, jao majko moja oplakah... LEGENDO :)
"...i zaista, Sušić je iznenadio. Ne samo Nigerijce, već i cijeli nogometni svijet tako što je u najvažnijoj utakmici u povijesti reprezentacije na travnjak poslao sastav bez lijevog beka..."

Don't raise your voice, improve your argument.

gollum
Postovi: 1446
Pridružen/a: 23 jan 2010, 00:31
Kontakt:

Re: 07.09.2010 Bosna i Hercegovina - Francuska

Post Postao/la gollum » 04 sep 2010, 00:31

aS_Roma je napisao/la:@devil ... ne razumijem sta si htjeo reci ??? To su njihovi igraci i vecina njih je danas pocela utakmicu :?
Iz posta u post si sve smijesniji. Mrsko mi je objasnjavati neke stvari, jer ocigledno ne razumijes. Pokusaj s kuglanjem, badmintonom, nogomet ti ne ide.

Sto se tice Francuza, povrijedili su se i Remy i Saha, vjerovatno nece biti spremni. Ako ni Benzema ne bude mogao, to su onda vec ogromni problemi, ostaje samo Hoarau, i mislim da ce Blanc morati preci na 4-2-3-1, sto u ovom trenutku nikako ne zeli jer nema pravu "desetku", iako je to njegova omiljena formacija i sigurno ce je igrati kad se vrate Ribery, Gourcuff, itd.
Veceras nije nastupio Alou Diarra, sto je jako iznenadjujuce.
Dakle, uz sve ove probleme, sastav protiv nas bi otprilike mogao biti ovakav:
Lloris - Sagna, Mexes, Rami, Clichy - Diaby, M'Villa (Diarra) - Menez, Valbuena, Malouda - Hoarau.
Seks je užitak, a gol je ekstaza.

"Taktika je bila ne primiti gol. Funkcionirala je odlično sve dok nismo primili gol."

Avatar
steve-o
Postovi: 3187
Pridružen/a: 08 jun 2009, 21:24
Lokacija: 61°14′32″N 7°3′18″E
Kontakt:

Re: 07.09.2010 Bosna i Hercegovina - Francuska

Post Postao/la steve-o » 04 sep 2010, 00:33

treba uvijek respektovati protivnika, al imamo se i cemu nadati protiv ovakvi francuza, to je sasvim jasno. spaha je rekao sve sto se treba reci, treba ici na prvo mjesto i zaj.ebati onaj vijecni gubitnicki mentalitet..

Avatar
aS_Roma
Postovi: 2441
Pridružen/a: 11 avg 2010, 10:36

Re: 07.09.2010 Bosna i Hercegovina - Francuska

Post Postao/la aS_Roma » 04 sep 2010, 00:36

@ devil
@ gollum

cujemo se nakon utakmice na Kosevu ;)
A u ostalom o znanju sto se tice fudbala i svega vezano za to tanki ste mi :D
I jos nesto kako nabrajas te igrace da su klasa ovo ono ... pokazuju se redovono, kako pojedini u reprezentaciji tako pojedini u svojim klubovim ;)

Avatar
cera1
Postovi: 479
Pridružen/a: 25 jul 2009, 22:04
Kontakt:

Re: 07.09.2010 Bosna i Hercegovina - Francuska

Post Postao/la cera1 » 04 sep 2010, 00:36

malo mi ovo zvuči nerealno da francuzi iz 2 utakmice protiv slabije rangiranih ekipa na kontu imaju 0 bodova a vi kako hocete...platini francuz....henry-jeva ruka .... da nebudemo u utorak oko 23.20 razočarani...(tek sad vidim kolko su portugalci jaki sa ciprom 4-4 e moj miske i ćiro :roll: :roll: )VOLIM TE BOSNO !!!!!!!

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: 07.09.2010 Bosna i Hercegovina - Francuska

Post Postao/la calcio » 04 sep 2010, 00:38

daj prestanite vise s tim konspiracijama, kako mi to ide na zivac. svaki drugi post o platiniju i sudijama...

Avatar
doci
Moderator
Postovi: 555
Pridružen/a: 17 maj 2008, 20:55
Lokacija: Bugojno
Kontakt:

Re: 07.09.2010 Bosna i Hercegovina - Francuska

Post Postao/la doci » 04 sep 2010, 00:38

Nepoznate osobe fizički napale Bogdana Čeku!

Čeki je pokušao pomoći Ismar Hadžibajrić fizoterapeut naše nogometne reprezentacije, ali dok je on stigao, napadači su već pobjegli

Nakon utakmice između Luksemburga i BiH (0:3), nekoliko neidetificiranih osoba fizički je nasrnulo na Bogdana Čeku, jednog od tri člana Predsjedništva NS BiH.

Napad na Čeku se dogogio ispred hotela u kojem je smještena naša reprezentacije, nepunih sat vremena nakon što je završila utakmica na stadionu Josy Barthel.

Kako nezvanično saznajemo Čeko je dobio nekoliko udaraca. Još uvijek se ne zna o koliko teškim ozljedama se radi, a to bi trebalo biti poznato tek nakon posjeta hitnoj pomoći. Čeki je pokušao pomoći Ismar Hadžibajrić fizoterapeut naše nogometne reprezentacije, ali dok je on stigao, napadači su već pobjegli.

Sve se dešavalo neposredno ispred ulaza u hotel naše selekcije. Malo prije napada primjetili smo Čeku kako šeta ispored hotela i ništa nije nagovještavalo da bi moglo doći do napada.

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 7971
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: 07.09.2010 Bosna i Hercegovina - Francuska

Post Postao/la *p!p!t@* » 04 sep 2010, 00:39

MA i pad je let :D
A siguran sam da necemo izgubiti od Francuza,nismo zar tolki pehovi :D
Rođeni to je brat
Veležov to je sin
Pjeva mu sada armija cijela
Naprijed Hasić Šemsudin!

Avatar
cera1
Postovi: 479
Pridružen/a: 25 jul 2009, 22:04
Kontakt:

Re: 07.09.2010 Bosna i Hercegovina - Francuska

Post Postao/la cera1 » 04 sep 2010, 00:39

calcio je napisao/la:daj prestanite vise s tim konspiracijama, kako mi to ide na zivac. svaki drugi post o platiniju i sudijama...
to ti je realnost jaro...pa ti pričaj šta hoćeš...

Avatar
haxonja
Postovi: 2220
Pridružen/a: 25 sep 2009, 18:35
Lokacija: OLD TRAFFORD
Kontakt:

Re: 07.09.2010 Bosna i Hercegovina - Francuska

Post Postao/la haxonja » 04 sep 2010, 00:39

nakon ovoga veceras treba se nadati pozitivnom rezultatu protiv francuske, SAMO euforiju ne treba dizati svaki put to nas zafrka!
There is only one United!!!!

I will never go blue, I don't need no guns and I'd rather walk alone!MUFC.

nick
Postovi: 3621
Pridružen/a: 21 maj 2009, 17:01
Kontakt:

Re: 07.09.2010 Bosna i Hercegovina - Francuska

Post Postao/la nick » 04 sep 2010, 00:39

aS_Roma je napisao/la:
nick je napisao/la:
aS_Roma je napisao/la:@devil ... ne razumijem sta si htjeo reci ??? To su njihovi igraci i vecina njih je danas pocela utakmicu :?
hajde nabroji klubove za koje igraju i znat ces sta zeli reci
Pa eto nabroj mi ti ako je do klubova, zar je to bitno ??? Bitna je forma ti i igraca i njihovo trenutno stanje, a taj Sagna sto igra u Arsenalu moze materi igrati, ili ovaj neki Vabulaena i Remy ili Loris kojeg buse redovno tamo u Francuskoj itd....
:D eto sanja moze materi igrat u arsenalu a nadarevic ce igrat tati u nekom sporu :)de bolan uozbilji se
spielführer_21 je napisao/la:A najgori među najgorima su Avdo Avdić i Sinan Sinanović. Pa kad im samo imena pročitaš, znaš da u toj familiji nije niko normalan...

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: 07.09.2010 Bosna i Hercegovina - Francuska

Post Postao/la Elegant » 04 sep 2010, 00:40

calcio je napisao/la:daj prestanite vise s tim konspiracijama, kako mi to ide na zivac. svaki drugi post o platiniju i sudijama...
nazalost drug to je jedna velika istina i treba da se pribojavamo toga
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
steve-o
Postovi: 3187
Pridružen/a: 08 jun 2009, 21:24
Lokacija: 61°14′32″N 7°3′18″E
Kontakt:

Re: 07.09.2010 Bosna i Hercegovina - Francuska

Post Postao/la steve-o » 04 sep 2010, 00:41

doci je napisao/la:Nepoznate osobe fizički napale Bogdana Čeku!

Čeki je pokušao pomoći Ismar Hadžibajrić fizoterapeut naše nogometne reprezentacije, ali dok je on stigao, napadači su već pobjegli

Nakon utakmice između Luksemburga i BiH (0:3), nekoliko neidetificiranih osoba fizički je nasrnulo na Bogdana Čeku, jednog od tri člana Predsjedništva NS BiH.

Napad na Čeku se dogogio ispred hotela u kojem je smještena naša reprezentacije, nepunih sat vremena nakon što je završila utakmica na stadionu Josy Barthel.

Kako nezvanično saznajemo Čeko je dobio nekoliko udaraca. Još uvijek se ne zna o koliko teškim ozljedama se radi, a to bi trebalo biti poznato tek nakon posjeta hitnoj pomoći. Čeki je pokušao pomoći Ismar Hadžibajrić fizoterapeut naše nogometne reprezentacije, ali dok je on stigao, napadači su već pobjegli.

Sve se dešavalo neposredno ispred ulaza u hotel naše selekcije. Malo prije napada primjetili smo Čeku kako šeta ispored hotela i ništa nije nagovještavalo da bi moglo doći do napada.
jes mi ga zao vala :evil: :lol:

dino-92
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:59
Kontakt:

Re: 07.09.2010 Bosna i Hercegovina - Francuska

Post Postao/la dino-92 » 04 sep 2010, 00:42

ima da napravimo parizer od njih :D

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: 07.09.2010 Bosna i Hercegovina - Francuska

Post Postao/la Devil » 04 sep 2010, 00:43

aS_Roma je napisao/la:@ devil
@ gollum

cujemo se nakon utakmice na Kosevu ;)
A u ostalom o znanju sto se tice fudbala i svega vezano za to tanki ste mi :D
I jos nesto kako nabrajas te igrace da su klasa ovo ono ... pokazuju se redovono, kako pojedini u reprezentaciji tako pojedini u svojim klubovim ;)
Daj Boze da se mi cujemo u utorak navece i da BIH pobedi ali malo ti realnosti ne bi skodilo,preuzimati ulogu favorita protiv Francuza,pa svaki bi te selektor/trener a i obicni covek pljunuo u facu.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.