07.09.2010 Bosna i Hercegovina - Francuska

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
Edo_77
Postovi: 979
Pridružen/a: 21 avg 2009, 11:29
Kontakt:

Re: 07.09.2010 Bosna i Hercegovina - Francuska

Post Postao/la Edo_77 » 08 sep 2010, 07:39

Vidim po forumima kako pletu "strucnjaci" po Misketu, Ibri, Pjanicu, Dzeki...

Njima nije jasno da Ibro, Miske i Pjanic u klubovima igraju ofanzivno, to jest nemaju defanzivnih zadataka, oni imaju igrace oko sebe koji rade za njih da bi ovi pokazali svoju kreativnost..

Kako je moguce sa njima trojicom igrati zajedno protiv jakih ekipa...NEMOGUCE...Pjanic je jedini koji je pokazao da moze i da odgovori nekim defanzivnim zadatcima, al Miske i Ibro apsolutno nisu ni pokusavali nit su osvojili nit jednu loptu, a da ne govorim o tome da nisu napravili niti jedan prekrsaj...

Dzeko je totalno odsjecen. Nemoze igrati bez nekog kreativca iza sebe...Danas je dobijao samo visoke lopte u glavu....Miske i Ibro ga nisu mogli proigarti jer se nisu mogli sastaviti s loptom u vezi (treba je prvo osvojiti)

Ibisevic je pokazao ono sto smo svi znali, trudio se jeste al izgubio sve lopte....On moze da igra u ekipi koja cemu servirati prilike koje ce on sutnuti u gol....Vecerasnji zadatak za njega je nemoguca misija jer nema kvalitet za to...


Jedva cekam da se vrati Salihovic, Lulic moze da igra lijevo tako da Salihovic mora dobiti mjesto u vezi, kao sto igra u Njemackoj...On je igrac koji igra gore/dole, a takvi nam trebaju....Ibro na klupu.
Nemoze vise ovako.

dinoze
Postovi: 2083
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: 07.09.2010 Bosna i Hercegovina - Francuska

Post Postao/la dinoze » 08 sep 2010, 08:05

Ja stvarno nerazumijem kako covijek koji je toliko dugo u fudbalu, kao Safet Susic moze dovesti Francusku reprezentaciju na Kosevo da igra jednu kvalifikacijsku utakmicu. Mozda je bio neki pritisak na njega da on to mora uraditi, ali iz citog razuma da on to sam uradi, pa to je cista ludost.
Konfoguracija terena nasoj repki nikako ne odgovara.
Francuzi puno brzi, okretniji, jaci tejelesno, pretrcavali su nas kada su htjeli zato sto je teren veliki.
Publike bilo 20 000, kao da ih je bilo 500. Nista, ali ono bas nista od publike se nije culo.
Pa nije ciro koji je za Safeta izmislio taktiku, dzaba vazda trazio da igra u Zenici. Nasi igraci su tehnicari a ne trkaci, treba im mali teren. Ako to Sajo nije shvatio do sada onda nece nikada shvatiti.
Ja razumijem da ima potreba da se i u Sa ili u Tz igra utakmica i ja sam za to, ali vodi tamo ne reprezentacije koje su nam manje opasne.
Ali sta je tu je sada, nadati se je boljem.

Avatar
xavi26
Postovi: 1462
Pridružen/a: 21 maj 2008, 14:00
Kontakt:

Re: 07.09.2010 Bosna i Hercegovina - Francuska

Post Postao/la xavi26 » 08 sep 2010, 08:27

ja ne bih puno pametovao, ali Susic definitivno nije selektor koji ce nas odvesti barem do baraza! prije utakmice se znalo (ili trebalo znati), a nakon 5 minuta igra se vidjelo da onom postavkom francuzima ne mozemo ama bas nista, i bilo je samo pitanje kad cemo primiti gol..i na to sve igraci nam postali glumci, a tek navijaci....jad i cemer!!!
Volim te Bosno!!!

Avatar
mahalac
Postovi: 415
Pridružen/a: 17 jul 2008, 22:14
Kontakt:

Re: 07.09.2010 Bosna i Hercegovina - Francuska

Post Postao/la mahalac » 08 sep 2010, 08:45

Nije sramota izgubiti protiv Francuske.

SRAMOTA je onako igrati za reprezentaciju i za 90min ne uputiti niti jednu loptu u protivnicki okvir gola.
SRAMOTA je imati selektora koji ni fkHrid ne bi znao voditi a kamoli sto drugo.
SRAMOTA je imati komentatora koji prenosi na drzavnoj tv a ne zna imena igraca svoje repre...
SRAMOTA je sto ja sada uopste trosim vrijeme i to komentiram.


SRAM ih bilo sve.
It's not about the shoes, it's about what you do in them!

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: 07.09.2010 Bosna i Hercegovina - Francuska

Post Postao/la Kevin » 08 sep 2010, 08:53

ma smijurija....

nema borbenosti...
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

uleb77
Postovi: 27
Pridružen/a: 14 jul 2008, 20:38
Kontakt:

Re: 07.09.2010 Bosna i Hercegovina - Francuska

Post Postao/la uleb77 » 08 sep 2010, 08:56

Nije sramota izgubit od Francuske, ali je sramota izgubit na onakav nacin, bez ispaljenog metka. Susic je definitivno fulo strategiju, stavrno se sad bojim da nam ne upropasti jos jedan ciklus kvalifikacija

- Hasagic: Nije mogo bolje
-Mujdza: Cini mi se da je odigro solidno, mogo je i bilje da je pravovremeno dobijo lopte kada se prikljucivo napadu po svojoj strani
-Nadarevic: sivilo ko i uvijek
-Spahic:Ponovo igro za sebe i Nadarevica
-Lulic:Definitivno nije igrac velikog kalibra, moze protiv manjih ekipa
-Rahimic:spor, osjeti se nedostatak utakmica za CSKA
-Pjanic:Presporo prenosio loptu, prvo poluvrijeme guro samo kroz sredinu iako je cesto imo Lulica i Mujdzu koji su imali otvoren prostor po stranama. Losa partija
-Ibricic:Po meni najvece razocarenje, glumac, zbog cijeg simuliranja je propalo nekoliko izglednih napada. Takodje nije kalibar za velike utakmice protiv jakih ekipa
Ibisevic:Igro na poziciji koju igra samo kod Susica(svega drugi put), nije pokazo nista
Misimovic: Neznam sta reci
Dzeko: Jednostavno momak nije imo lopti, njegov zadatak nije bio da doje do svog sesnaesterca ,uzme loptu i ode zabije gol.
Zec: Trebo startati na poziciji koju je igro Ibisevic, puno je brzi i mozda je mogo ensto uradit
Vladavic:Vrijeme je da ovaj momak polako preuzima poziciju od Rahimica i da bar podijeli s njim po poluvrijeme
Eto i ja se malo igro selektora a sad cao fudbal, najmanje mjesec dana nemam zelju da gledam

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: 07.09.2010 Bosna i Hercegovina - Francuska

Post Postao/la Wolverine » 08 sep 2010, 09:09

kao sot ivica rece na onom videu gore za hrvate: "zivimo od slobodnog udarca!". i dok je to tako, mi se nemamo cemu nadati. i protiv portugala u zenici, a i sinoc nam je jedini sut na mecu bio udarac pjanica iz slobodnog za 40 metara.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: 07.09.2010 Bosna i Hercegovina - Francuska

Post Postao/la Monolog » 08 sep 2010, 09:09

Sinoć nisam želio ništa pisati, jer sam bio isuviše nervozan i nikakav te bih samo napisao "Sramota" i otišao. No, i sada, nakon prospavane noći, opet mogu samo to napisati. SRAMOTA, SRAMOTA, SRAMOTA.
Prije svega, odigrali smo kukavički(onako ne igraju ni gostujuće ekipe u našoj premier ligi) i predali smo se prije negoli je sudija dao znak da krene igra. Ne vidjeh svijetlu tačku sinoć, jednostavno ne vidjeh(da, primijetio sam da su se neki borili, a neki nisu, no to je daleko od svjetlosti). Ovakvim pristupom mi ne možemo dobiti niti jednu iole ozbiljniju reprezentaciju(ruku na srce, Luxemburg to nije).

Safet me nasmijao kada je Spahi dao intervju prije utakmice. To on nije znao kako će početi utakmicu? "Neću vam sada reći, vidjet ćete to na terenu. Uostalom, ja igračima kažem jedno, a na terenu se desi nešto drugo." Nek mi neko kaže da li je ikada ijedan trener dao ovakvu izjavu? Safete, draži si mi od Ćire kada je (ne)eskponiranje u pitanju, ali ono sinoć je bilo da Bog sačuva.

Utakmica protiv Francuske je imala obilježja prijateljske protiv Qatara. Sve što smo tada govorili našim reprezentativcima, možemo i sada. Nezalagenje, anemičnost, nezainteresovanost. Nije ni Francuska toliko dobra, koliko smo mi loši. I Safet i igrači su krivci(sada nećemo o savezu). Stvarno više ne znam šta se dešava u našim reprezentacijama(košarka i fudbal). Pa ako ćete se odazvati, onda igrajte, ako nećete, onda se odmarajte i na tv-u gledajte utakmice voljenog vam tima i to je to.

Džeko se nije vidio na terenu(osim kada je Ibričiću psovao sve jer ovaj nije centrirao u kazneni prostor kada je Mexes im'o nezgodu sa rukom). Miske je prije kraja poluvremena rekao:"Ne možemo ovako". Kome je upućeno? Safetu ili ostatku ekipe, ne znam. No ni u drugom poluvremenu ne vidjeh nikakav pomak. Ništa nije štimalo u prvih 45. minuta, a ista postava ulazi u drugih 45. Čovjek bi rekao da smo ih nadigrali pa nije bilo potrebe ništa mijenjati.

Vezni red neprimijetan, nadigran, ponižen. Rahimić je spasio čist pogodak kada je rutinski 2x u istom napadu oduzeo loptu Benzemi, ako se ne varam. Ostali nisu ni potrčali.

Ibišević je pretrčao kao cjelokupna reprezentacija. Ok, nije to imalo nikakvog efekta u napadu, ali primili bismo barem još 2 gola da se nije vraćao i spriječavao kontre. Valbuena je probijao po desnoj strani i po sredini kada god je to poželio. Dakle, ne možemo sad reći da je Ibričić bio fenomenalan, kada je dopuštao Valbueni da uvijek ide 1 na 1 sa Lulićem. Nemojmo se zavaravati, Ibra je sinoć zakazao(kao i cijeli tim), mada sam i njega vidio kada je pokušao iznuditi slobodan udarac.

Svaka čast Spahi i Keni jer su nas spasili od još većeg blama. Iako je Karim pobjegao Spahi i postigao prvi gol, ne možemo ga smatrati jedinim krivcem. Dosta puta je spašavao naš gol i u sinošnjem meču. Keno je odbranio sve što se moglo odbraniti(imao jedno nesigurno izlijetanje i to je to).

Safet je zakazao, kako sa postavkom od samog početka, tako i sa izmjenama. Moralo se nešto mijenjati na poluvremenu, moralo se. Bilo je pitanje vremena kada će odbrana kapitulirati, jer su Francuzi imali sve više i više prostora.

Navijanje je katastrofalno. Ono je sve, samo ne fudbalska utakmica. No, s obzirom kako su naši igrali, nisu ni zaslužili da budu bodreni od strane navijača. Jedino što mi je zasmetalo je zviždanje Ibiševiću i Spahiću(kada je intoniranje himne u pitanju, na to smo navikli, zar ne?).
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

uleb77
Postovi: 27
Pridružen/a: 14 jul 2008, 20:38
Kontakt:

Re: 07.09.2010 Bosna i Hercegovina - Francuska

Post Postao/la uleb77 » 08 sep 2010, 09:10

Susic kaze prije utakmice da je gledo jedan dio utakmice francuza protiv bjelorusije. Vidlo se da nije bio pripremljen, Nijedan igrac nije imo specijalan zadatak ne nekom od kljucnih igraca Francuske. Pa vaha za dva dan izgledo nekoliko utakmica Gyora.

jasko_juve
Postovi: 3855
Pridružen/a: 10 sep 2009, 10:56
Kontakt:

Re: 07.09.2010 Bosna i Hercegovina - Francuska

Post Postao/la jasko_juve » 08 sep 2010, 09:15

Hasagic - nije kriv ni kod jednog gola,u par navrata odlicno intervenisao..
Mujdza - u ofanzivi ga nije bilo,u defanzivi,onako,solidan..
Nadarevic - trudio se Sajo,al nista kod gola Benzeme nije mogao..
Spahic - kapitenski,svaka cast majstore,kod gola je ispao pravo,al desi se..
Lulic - ovaj momak igra na lijevoj strani a ja nisam vidio da je i jednom ubacio lijevom nogom..trudio se makar..
Rahimic - igrac utakmice u nasoj ekipi,zatvarao sve sto je mogao..
Pjanic - ne znam stvarno,poslije utakmice u Njemackoj kad smo izgubili 3-1,govorio sam da Pjanic gubi nevjerovatno puno lopti na sredini terena gdje ne bi trebao,da je los bio i tad a i sinoc,mnogi su me pljuvali zbog toga,govorili svasta,govorite i sad slobodno al ja mislim da Pjanic uopste nije tolika igracina,cak sta vise prosjecan igrac..PREVISE lopti gubi kao zadnji vezni,previse..ako cemo ga cekat citavu utakmicu da izvede slobodnjak onda *ebes takvog igraca..
Misimovic - on se nije vidio,ne znam ni da je igrao sinoc,odlicno zatvoren,proucio Blanc nasu ekipu i to odlicno..
Ibricic - pada Ibricic ko pokosen :D to prolazi u HNL-u al u ovakvim utakmicama NE..nijedan prodor,nijedna lopta prema naprijed,nista Senijade,nista..
Ibisevic- ni njega ne volim kao ni Pjanica,al momak se makar trudio sinoc,nije igrao na svojoj poziciji,al se trudio,trcao,uklizavao..solidno..
Dzeko - hehehehheeehheeeheheeheheheheheheehehheheeeheheheeeheheehehehehehehheehhehheeehhhehe.. svasta bi se sad nagovorio i raznih psovki bi mu uputio,al necu,ne vrijedi da zbog njeg dobijem ban..svaka cast Edine,nastavi tako i u WF- igrat,daleko ces dogurat..ako koji klub da za tebe vise od 10 miliona oni nisu normalni..definitivno..

Sto se tice utakmice,ja ne znam sto je Susic kriv..pa ljudi moji ova sinocna utakmica je kopija utakmice protiv Portugala u Zenici,ljudi napadali,mi se branili i jedini sut smo imali iz slobodnog sa 35 metara..znaci ista utakmica,nije ljudi nista do Susica,nista..mi jednostavno nismo dorasli ovako jakim reprezentacijama..to su velesile..ovo je gotov drugi sastav Francuske,znate i sami ko sve fali..Francuzi su nas uzeli u sredini,3 pasa nismo mogli sastavit,nista..Diarra i Diaby mogu igrati gdje god hoce,ono su atlete,igracine..ovo je ocekivan poraz,trebamo se okrenut utakmicama protiv ekipa protiv kojih mozemo igratu nasoj grupi i nadat se makar barazu,ipak negdje NA DNU SRCA mislim da cemo doc do baraza.. ( ako ga ima,jer nisam bas upucen ove godine ) :D :D :D :D
a sto se tice Koseva,reprezentaciju pod hitno prebacit na Bilino polje,ono sinoc je katastrofa..*ebem ti vise i ono BOSNA JE SAMPION OOOOOOOO..daj ljudi navijajte..
★ 36 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
Fozgen
Postovi: 252
Pridružen/a: 04 avg 2009, 14:51
Kontakt:

Re: 07.09.2010 Bosna i Hercegovina - Francuska

Post Postao/la Fozgen » 08 sep 2010, 09:25

Ja se iskreno nadam da se rep. BiH nece vratiti na BP, prosto nema potrebe za tim, BP je malo, ruzan teren, ruzan stadion a brate i daleko od Sarajeva nema razloga da rep. BiH ne igra na Kosevu :lol: :lol: :lol:

Pored ovog zbilja nebi zelio da se rep. BiH vrati na Bilino :oops:
Ay Che Bostero! Vos Sos Ortiva,
Vos Sos Amigo De La Policía
En Mar Del Plata No Te Plantaste
Con Los Borrachos Como Cobraste
Sos Cagón! Sos Cagón!
Sos Cagón! Sos Cagón!

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: 07.09.2010 Bosna i Hercegovina - Francuska

Post Postao/la Wolverine » 08 sep 2010, 09:27

jasko_juve je napisao/la: Sto se tice utakmice,ja ne znam sto je Susic kriv..pa ljudi moji ova sinocna utakmica je kopija utakmice protiv Portugala u Zenici,ljudi napadali,mi se branili i jedini sut smo imali iz slobodnog sa 35 metara..znaci ista utakmica,nije ljudi nista do Susica,nista..mi jednostavno nismo dorasli ovako jakim reprezentacijama..to su velesile..ovo je gotov drugi sastav Francuske,znate i sami ko sve fali..Francuzi su nas uzeli u sredini,3 pasa nismo mogli sastavit,nista..Diarra i Diaby mogu igrati gdje god hoce,ono su atlete,igracine..ovo je ocekivan poraz,trebamo se okrenut utakmicama protiv ekipa protiv kojih mozemo igratu nasoj grupi i nadat se makar barazu,ipak negdje NA DNU SRCA mislim da cemo doc do baraza.. ( ako ga ima,jer nisam bas upucen ove godine ) :D :D :D :D
a sto se tice Koseva,reprezentaciju pod hitno prebacit na Bilino polje,ono sinoc je katastrofa..*ebem ti vise i ono BOSNA JE SAMPION OOOOOOOO..daj ljudi navijajte..
da, ali ima jedna mala razlika. u zenici smo igrali sa ekipom desetkovanom kartonima i povredama, dok sinoc "samo" saihovica nismo imali.

Avatar
Jaydoo82
Postovi: 481
Pridružen/a: 18 jan 2010, 14:30
Kontakt:

Re: 07.09.2010 Bosna i Hercegovina - Francuska

Post Postao/la Jaydoo82 » 08 sep 2010, 09:28

Sve je do taktike i motivacije... niko mi nemoze reci da nema razlike izmedzu naprimjer safeta i jose mourinho?
Zato mislim da Susic je glavni krivac...
BLUE NATION.

Avatar
Unforgotten
Postovi: 636
Pridružen/a: 09 avg 2010, 15:16
Lokacija: Rotterdam
Kontakt:

Re: 07.09.2010 Bosna i Hercegovina - Francuska

Post Postao/la Unforgotten » 08 sep 2010, 09:30

O, sto Bosna ima strucnjaka, ne mogu da vjerujem, a Ciro popusio pet komada od Spanije na Bilinom, jeblo vas ono.
Isto kakva 10-godisnja djeca Susic odlazi, Susic odlazi. :twisted:
Prvak prve sezone PES6 sportsport.ba lige.

Kurt Cobain: "I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not."

jasko_juve
Postovi: 3855
Pridružen/a: 10 sep 2009, 10:56
Kontakt:

Re: 07.09.2010 Bosna i Hercegovina - Francuska

Post Postao/la jasko_juve » 08 sep 2010, 09:34

Wolverine je napisao/la:
jasko_juve je napisao/la: Sto se tice utakmice,ja ne znam sto je Susic kriv..pa ljudi moji ova sinocna utakmica je kopija utakmice protiv Portugala u Zenici,ljudi napadali,mi se branili i jedini sut smo imali iz slobodnog sa 35 metara..znaci ista utakmica,nije ljudi nista do Susica,nista..mi jednostavno nismo dorasli ovako jakim reprezentacijama..to su velesile..ovo je gotov drugi sastav Francuske,znate i sami ko sve fali..Francuzi su nas uzeli u sredini,3 pasa nismo mogli sastavit,nista..Diarra i Diaby mogu igrati gdje god hoce,ono su atlete,igracine..ovo je ocekivan poraz,trebamo se okrenut utakmicama protiv ekipa protiv kojih mozemo igratu nasoj grupi i nadat se makar barazu,ipak negdje NA DNU SRCA mislim da cemo doc do baraza.. ( ako ga ima,jer nisam bas upucen ove godine ) :D :D :D :D
a sto se tice Koseva,reprezentaciju pod hitno prebacit na Bilino polje,ono sinoc je katastrofa..*ebem ti vise i ono BOSNA JE SAMPION OOOOOOOO..daj ljudi navijajte..
da, ali ima jedna mala razlika. u zenici smo igrali sa ekipom desetkovanom kartonima i povredama, dok sinoc "samo" saihovica nismo imali.

uredu je to,govorim samo da je utakmica bila ista,tijek utakmice,prilike,nebitno ko je igrao,nije ni kod njih Ronaldo igrao tad..kazem samo da ptoriv jakih reprezentacija i protiv jakog srednjeg reda ne znamo igrat..
★ 36 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

dinoze
Postovi: 2083
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: 07.09.2010 Bosna i Hercegovina - Francuska

Post Postao/la dinoze » 08 sep 2010, 09:35

Da je Francuska sinoc bila u formi i da nije imala samo jednog napadaca primili bi mi 15 golova.
Na bilinom protiv spanije, nisu igrali svi nasi standardni a Spanija kao evorpski i svjestki prvak dosla sa najboljom postavom u utakmicu koja neznaci nista ni za jedne ni za druge.
Znaci jos jednom protiv velikih i fizickih jaci se treba igrati na manjem terenu protiv manjih na vecem, pa to i djeca znaju.
Trebao bi malo Sajo nazvati ciru ili Vahida da mu oni objasne neke stvari.

Avatar
zmaj_Bosne
Postovi: 1590
Pridružen/a: 18 jul 2009, 21:55
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: 07.09.2010 Bosna i Hercegovina - Francuska

Post Postao/la zmaj_Bosne » 08 sep 2010, 09:36

Jaydoo82 je napisao/la:Sve je do taktike i motivacije... niko mi nemoze reci da nema razlike izmedzu naprimjer safeta i jose mourinho?
Zato mislim da Susic je glavni krivac...
Slažem se 100%. On nije ni u jednom trenutku promijenio taktiku od početka utakmice, još je vidjeo da ne stojimo dobro na terenu. Zamjene je obavio samo rutinski tj., samo osvježio iste pozicije. Taktika nula, zalaganje nula.
Dragon Town

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: 07.09.2010 Bosna i Hercegovina - Francuska

Post Postao/la Wolverine » 08 sep 2010, 09:37

dinoze je napisao/la:Da je Francuska sinoc bila u formi i da nije imala samo jednog napadaca primili bi mi 15 golova.
Na bilinom protiv spanije, nisu igrali svi nasi standardni a Spanija kao evorpski i svjestki prvak dosla sa najboljom postavom u utakmicu koja neznaci nista ni za jedne ni za druge.
Znaci jos jednom protiv velikih i fizickih jaci se treba igrati na manjem terenu protiv manjih na vecem, pa to i djeca znaju.
Trebao bi malo Sajo nazvati ciru ili Vahida da mu oni objasne neke stvari.
sad bih te zamolio da negdje nadjes sastav spanije koji je igrao na bilinom polju. to je prakticno bio rezervni sastav sa nekoliko prvotimaca (iniesta, casillas, pique).

chichak
Postovi: 301
Pridružen/a: 07 sep 2009, 22:45
Kontakt:

Re: 07.09.2010 Bosna i Hercegovina - Francuska

Post Postao/la chichak » 08 sep 2010, 09:40

Jadno i sramotno!!! Sada sam i ja pod dojmom da smo igrali u Zenici mozda bi...no sada ne treba pricati o tome i o babi da ima...Sreca naša pa imamo Hasagica na golu i Spahica u odbrani,jer da nije njih bilo sinoc ci Francuzi uvalili jos 3-4 gola. Pozitivno me iznenadio Mujdza koji je u prvom bio dobar,kasnije se malo umorio pa i nije imao više prodora.Lulic,sta reci za Lulica osim da nije kalibar za reprezentaciju. O Misketu i Pjanicu necu trositi rijeci jer ih nije bilo na terenu,dok me Ibro fakat negativno iznenadio,od njega sam više ocekivao. Vedo se borio Rahimic odigrao koliko je mogao,imao par dobrih startova kao i pogresaka na sredini terena a Dzeko,Dzeko se nafurao,nije se borio nije se trudio i nije zasluzio da ga vise spomenem. Sve u svemu jadno i kukavicki!!! Zaboravih spomenuti naseg trenera koji nije imao rjesenje za igru Francuske vezne linije i lose postavljena taktika,jaako loše dragi selektore.
...nisu mogli da te ugase!!!

Avatar
Fozgen
Postovi: 252
Pridružen/a: 04 avg 2009, 14:51
Kontakt:

Re: 07.09.2010 Bosna i Hercegovina - Francuska

Post Postao/la Fozgen » 08 sep 2010, 09:44

Da smo igrali i na male golove sinoc nebi pobjedili a kamo li na Bilinom, meni je samo krivo zbog navijanja koje je u rangu sa nekim pozorsnim, ma mislim da je zivlje i na turnirima bilijara :oops: :oops:
Ay Che Bostero! Vos Sos Ortiva,
Vos Sos Amigo De La Policía
En Mar Del Plata No Te Plantaste
Con Los Borrachos Como Cobraste
Sos Cagón! Sos Cagón!
Sos Cagón! Sos Cagón!

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.