Albanija - BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Rezultat utakmice Albanija - BiH

1)Pobjeda Albanije
85
24%
2)Remi
93
26%
3)Pobjeda BiH
178
50%
 
Ukupno glasova: 356

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Albanija - BiH

Post Postao/la harishp » 21 sep 2010, 19:10

Sto su ih udarali, udarali su.
Francuska ce se prosetati grupom i bez googla :mrgreen:
Albanija je za razliku od nas i pod strucnim rukovodstvom Cirkana.
Ostala neporazena u Lisabonu.Znaci domaca zadaca odmah na startu. ;)
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Amar TM'87
Postovi: 209
Pridružen/a: 21 sep 2010, 19:09
Kontakt:

Re: Albanija - BiH

Post Postao/la Amar TM'87 » 21 sep 2010, 19:12

neko_iz_mase je napisao/la:
123456 je napisao/la:
neko_iz_mase je napisao/la:Prijatelju,samo 20 eura je viza, koju ti oštembiljaju na ulasku u Albaniju.

isao ja ljetos u Albaniju ne treba viza.

Avatar
neko_iz_mase
Postovi: 1775
Pridružen/a: 02 apr 2009, 14:41
Kontakt:

Re: Albanija - BiH

Post Postao/la neko_iz_mase » 21 sep 2010, 19:24

Ma da. I maksuz si registrovao ponovo,da nam sa drugog nicka to kažeš. Jako cijenim :D
Jedna država, dva entiteta, tri naroda, četiri pi**e materine.

Avatar
Shaban
Postovi: 97
Pridružen/a: 16 sep 2010, 10:28
Kontakt:

Re: Albanija - BiH

Post Postao/la Shaban » 21 sep 2010, 22:17

Moj masa, zadevero si ti mene pravo :mrgreen:
Vize jedino imaju pravo izdavati diplomatsko-konzularna predstavništva i nikako se ne mogu izdavati on d fejs of d plejs :mrgreen: Tj ne može se dobiti viza na granici - il' sam ja totalno krivo informisan. Helem nejse, zvao sam još dvojicu vozača koji redovno saobrćaju na liniji za Albaniju sa kamionima i rekoše mi da nikada nisu plaćali za ulaz u istu državu. A da je to nekakav novi propis kažu da je nemoguće jer Albanskoj vladi treba 10 puta više vremena da usvoji izmjene zakona nego našoj - za rubriku vjerovali ili ne :D
Helem, mi idemo i dobit ćete info iz prve ruke ako se vratimo u komadu :)

Avatar
123456
Postovi: 5547
Pridružen/a: 16 apr 2009, 20:56
Kontakt:

Re: Albanija - BiH

Post Postao/la 123456 » 21 sep 2010, 23:02

neko_iz_mase je napisao/la:Ma da. I maksuz si registrovao ponovo,da nam sa drugog nicka to kažeš. Jako cijenim :D

Nema veze dat cu 50 Evra ali idem na tekmu.Ti mi izgledas kao potparol saveza :mrgreen: Sto manje nas doler savez zadovoljni :mrgreen:
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfini

*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000

Avatar
Elmar
Postovi: 581
Pridružen/a: 04 avg 2009, 14:40
Kontakt:

Re: Albanija - BiH

Post Postao/la Elmar » 21 sep 2010, 23:03

Ima li neko ovdje sto skuplja tekme BiH?

Avatar
Shaban
Postovi: 97
Pridružen/a: 16 sep 2010, 10:28
Kontakt:

Re: Albanija - BiH

Post Postao/la Shaban » 21 sep 2010, 23:11

I samo da vam kažem da je za naše navijače u Tirani rezervisan sektor D3 i ulaznice čija će cijena biti 5 do 6 EUR :D

Avatar
123456
Postovi: 5547
Pridružen/a: 16 apr 2009, 20:56
Kontakt:

Re: Albanija - BiH

Post Postao/la 123456 » 21 sep 2010, 23:27

Shaban je napisao/la:I samo da vam kažem da je za naše navijače u Tirani rezervisan sektor D3 i ulaznice čija će cijena biti 5 do 6 EUR :D
A gdje se mogu nabaviti ulaznice.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfini

*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000

Avatar
neko_iz_mase
Postovi: 1775
Pridružen/a: 02 apr 2009, 14:41
Kontakt:

Re: Albanija - BiH

Post Postao/la neko_iz_mase » 21 sep 2010, 23:31

Shaban je napisao/la:Moj masa, zadevero si ti mene pravo :mrgreen:
Vize jedino imaju pravo izdavati diplomatsko-konzularna predstavništva i nikako se ne mogu izdavati on d fejs of d plejs :mrgreen: Tj ne može se dobiti viza na granici - il' sam ja totalno krivo informisan. Helem nejse, zvao sam još dvojicu vozača koji redovno saobrćaju na liniji za Albaniju sa kamionima i rekoše mi da nikada nisu plaćali za ulaz u istu državu. A da je to nekakav novi propis kažu da je nemoguće jer Albanskoj vladi treba 10 puta više vremena da usvoji izmjene zakona nego našoj - za rubriku vjerovali ili ne :D
Helem, mi idemo i dobit ćete info iz prve ruke ako se vratimo u komadu :)
Prijatelju,nije mi namjera da ikoga ubjeđujem u suprotno,ali krivo si informisan. Pošto Albanci nemaju ambasade većini država,rade na ovom principu.
Australijancima, Kanađanima, Britancima i članicama Europske unije nije potrebna viza za Albaniju i ne plaćaju istu,dok državljani ostalih zemalja plaćaju tu vizu na graničnom prelazu i cijena joj je bila 20 eura, i nemaš ama baš nikakvih problema da je dobiješ. Ukraincima i Rusima su ukinuli to plaćanje vize u vremenu od 30 maja do 31 oktobra,a ostalim mjesecima moraju platiti istu.
Isto kao što u Crnoj Gori moraš platiti onu eko taksu 10 eura,u Bugarskoj prolaznu vizu,tako i ovdje platiš 20 eura za tu vizu koju ti ošembiljaju na granici, i to je mudro slovo.Ako se pogodiš sa graničarom dobro i jest,a ako ne onda fino platiš. Vjerovatno tako razvijaju albanski turizam :D
Jedna država, dva entiteta, tri naroda, četiri pi**e materine.

bosnas_
Postovi: 4024
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: Albanija - BiH

Post Postao/la bosnas_ » 21 sep 2010, 23:41

BIH je favorit protiv Albanije i to ne treba kriti,ali imi nikoga ,ama bas nikoga ne mozemo pobejditi ako 100% ne udjemo u utakmicu..budemo li igrali kao protiv Francuza onda se necemo dobro provesti..jer ako ne ostvarimo dobar rezultat u Tiranu mi i ne zasluzujemo da idmeo na EP! pa koga cemo pobjediti ako ne Albaniju? Puno smo kvalitetniji od njih,ali nece biti lako,jer danas svako zna igrati..ako Susic pripremi dobro ekipu onda je sve moguce,pa i to da ih sprasimo sa 3 gola u mrezi...BIH ima svjetske igrace,ali to treba potvrditi na terenu,inace cemo jos dugo vremena sanjati o odlasku na neko veliko takmicenje! Po meni Vladavica treba zvati,momak je u dobroj formi,poznaje sve igrace,dugo je bio dio reprezentacije...Ibisevic treba na klupu pa ga ubaciti u drugom poluvremenu ako budemo ganjali rezultat..

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Albanija - BiH

Post Postao/la Cartman » 22 sep 2010, 09:55

123456 je napisao/la:
Shaban je napisao/la:I samo da vam kažem da je za naše navijače u Tirani rezervisan sektor D3 i ulaznice čija će cijena biti 5 do 6 EUR :D
A gdje se mogu nabaviti ulaznice.
Moras nazvat albanski savez.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Shaban
Postovi: 97
Pridružen/a: 16 sep 2010, 10:28
Kontakt:

Re: Albanija - BiH

Post Postao/la Shaban » 22 sep 2010, 10:44

Vrlo je moguće da je taj iznos od 20EUR plaćan ranije pri prelasku granice, no unazad 1 godine toga sigurno nema, barem po odgovoru otpravnika poslova Albanske ambasade a koji sam jutros dobio :ugeek:
@123456 karte se mogu podići u Albanskom nogometnom savezu u BH supporter box-u :D

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Albanija - BiH

Post Postao/la Cartman » 22 sep 2010, 19:00

» Gledao sam nas protiv Francuza i mislim da pojedini igrači bojkotuju selektora Sušića. Rezultatski nisam očekivao ništa bolje, jer neki naši reprezentativci su noć uoči meča s Francuzima gostovali u kafani, a tako se ne može do uspjeha»!

Predsjednik Olimpica nije krio ko je njegov favorit za selektora nogkmetne reprezentacije BiH...

"Ja bih na selektorskoj poziciji naradije vidio Amara Osima. Zbog mnogo toga, ponajprije zbog činjenice da je on majstor u jednom - zna igrača pomnožiti s nulom. Našim zvijezdicama treba čovjek koji će ih u startu pomnožiti s nulom. Amar to zna, on zna biti glavni“.

Kaze Nijaz Gracic. Pa ko je god vidio kako je Dzeko igro i kakve je podocnjake imo, ne moze ga ovo iznenadit.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: Albanija - BiH

Post Postao/la Scof1eld » 22 sep 2010, 19:09

Cartman je napisao/la:» Gledao sam nas protiv Francuza i mislim da pojedini igrači bojkotuju selektora Sušića. Rezultatski nisam očekivao ništa bolje, jer neki naši reprezentativci su noć uoči meča s Francuzima gostovali u kafani, a tako se ne može do uspjeha»!

Predsjednik Olimpica nije krio ko je njegov favorit za selektora nogkmetne reprezentacije BiH...

"Ja bih na selektorskoj poziciji naradije vidio Amara Osima. Zbog mnogo toga, ponajprije zbog činjenice da je on majstor u jednom - zna igrača pomnožiti s nulom. Našim zvijezdicama treba čovjek koji će ih u startu pomnožiti s nulom. Amar to zna, on zna biti glavni“.

Kaze Nijaz Gracic. Pa ko je god vidio kako je Dzeko igro i kakve je podocnjake imo, ne moze ga ovo iznenadit.
naravno da zna pomnozit igraca s nulom.. kad taj igrac ima platu 300KM.. al kad stanu noge vrijedne 40M eura pred njega ima da mu se digitron pokvari :S
ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Albanija - BiH

Post Postao/la harishp » 22 sep 2010, 19:18

Otpali bi mu brcici mnozeci. :mrgreen: :lol:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

drop
Postovi: 2493
Pridružen/a: 01 mar 2009, 16:06
Kontakt:

Re: Albanija - BiH

Post Postao/la drop » 22 sep 2010, 19:27

Nedamo Osima ni po cijenu života :mrgreen: ....kakav selektor kakvi bakraci, on trenutno obnaša mnogo vecu i odgovorniju funkciju....pozicija selektora je svakako rezervisano za pitarluk (Mušović,Muzurović,Hadžibegić,Sušić,cak i Ćiro je pitar, jel :mrgreen: )....zato se nikad i nismo nigdje plasirali :lol: :lol: , jel tu pitar vodi kolo =nema tu hajra zagarantovano :mrgreen: ali necemo sad o tome.
"To govori da uopce nemamo sta raspravljati o spanskim klubovima jer one koje ti nazivas spanskim su u sustini engleski klubovi". - Paja

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Albanija - BiH

Post Postao/la harishp » 22 sep 2010, 19:34

Jest, zato smo sa MisKom Smajl-ovicem vozili i zatvorenih ociju,kao i u rikverc :lol: :mrgreen:
A sa Mesom cemo iz druge u prvu,pa onda ''curiiiiik bebaaaaaaaaaa'' :lol:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

drop
Postovi: 2493
Pridružen/a: 01 mar 2009, 16:06
Kontakt:

Re: Albanija - BiH

Post Postao/la drop » 22 sep 2010, 19:36

Znam samo da smo se sa svim ovim silnim pitarima na selektorskim pozicijama proveli ko bosi po trnju....nema tu hljeba, što naš vrli narod kaže :mrgreen: :D
"To govori da uopce nemamo sta raspravljati o spanskim klubovima jer one koje ti nazivas spanskim su u sustini engleski klubovi". - Paja

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Albanija - BiH

Post Postao/la harishp » 22 sep 2010, 19:39

Vozi Misko.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Albanija - BiH

Post Postao/la Cartman » 23 sep 2010, 14:59

Mourinho nije pozvao Vladavica. :roll: Nas u Albaniji moze samo spasit neka solo akcija Dzeke, Mismovica ili Pjanica. Jer ovaj ce nas unistit svojom taktikom.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.