Belgija-BiH/BiH-Belgija

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

BiH ce u Zenici:

1. Pobjediti
208
89%
2. Igrati nerijeseno
15
6%
3. Izgubiti
12
5%
 
Ukupno glasova: 235

Avatar
armando
Postovi: 1381
Pridružen/a: 15 feb 2009, 20:40
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la armando » 24 feb 2009, 00:19

Boske je napisao/la:ma ima da ih deremo..**** odbranu, neka nam je slaba...ali nama Belgija nikada ne moze dati toliko golova koliko ih od Dzeke i Muslimovica moze da primi..Dobit cemo pa makar i 6-5 golom u sudijskoj nadoknadi...
ti ili si napusen, ili si stalno pijan ili si onako malo caknut...
ma nisi ti nista od toga, ti si jedan veliki optimista, pozitivac :D :D :D
Ubi Concordia, Ibi Vicktoria

Avatar
amir
Postovi: 1110
Pridružen/a: 16 maj 2008, 19:17
Lokacija: D.Vakuf
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la amir » 24 feb 2009, 17:43

Evo citam u danasnjem avazovom sportu gdje Mirsad Beslija kaze: Male su sanse BiH da pobijedi Belgiju, jer Belgija ima strasan tim.
E moj Beslija podcjenjujes nase igrace, ispadose Belgijanci strasan tim a mi kao da smo skupili igrace iz kantonalni liga, neigras u ovoj reprezentaciji i odmah govoris protiv svojih kolega-igraca, iznenadio si me Mirsade
Zeljeznicar, Juventus, BiH, Italija, Salihamidzic, Del Piero, Ibisevic
Dok sunce sja, dok disem ja, voljet cu vas ja
Vedad Ibisevic-veliki igrac-veliki covijek-veliki golgeter

ahmiiic
Postovi: 251
Pridružen/a: 10 okt 2008, 17:19
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la ahmiiic » 24 feb 2009, 17:47

znas sta bi ja predlozio sportsport.ba...

napravite 3000 hiljade primjeraka sa tekstom himne, i podijeli te ih na stadionu da grmi nova himna, vako ce neki pjecat jedna si jedina, drugi ovu novu, a treci nijednu..
:D

Avatar
E.D
Postovi: 120
Pridružen/a: 04 sep 2008, 16:18
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la E.D » 24 feb 2009, 17:53

amir je napisao/la:Evo citam u danasnjem avazovom sportu gdje Mirsad Beslija kaze: Male su sanse BiH da pobijedi Belgiju, jer Belgija ima strasan tim.
E moj Beslija podcjenjujes nase igrace, ispadose Belgijanci strasan tim a mi kao da smo skupili igrace iz kantonalni liga, neigras u ovoj reprezentaciji i odmah govoris protiv svojih kolega-igraca, iznenadio si me Mirsade
daj ba Amire, postedi nas tvojih komentara majketi! Belgija nije strasan tim, ali nije ni tako losa ekipa kao sto neki misle..Ja bi reko da je Beslija realan i kaze kako je, a takvi kao ti su jednostavno optimisti bez veze..sta mislis sta je bolje??!!!

daidza
Postovi: 232
Pridružen/a: 02 sep 2008, 10:51
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la daidza » 24 feb 2009, 17:59

amir je napisao/la:Evo citam u danasnjem avazovom sportu gdje Mirsad Beslija kaze: Male su sanse BiH da pobijedi Belgiju, jer Belgija ima strasan tim.
E moj Beslija podcjenjujes nase igrace, ispadose Belgijanci strasan tim a mi kao da smo skupili igrace iz kantonalni liga, neigras u ovoj reprezentaciji i odmah govoris protiv svojih kolega-igraca, iznenadio si me Mirsade
covjek je realan treba hladne glave ic gore a ne se nafurat i ograt napadacki kao sto vi kazete ovdje....eto prosli put smo zabili prvi pa popusili 4......ja mislim da je najbolje da igramo povuceno i onda ako bog da oko 75-80 minute zabijemo i cekamo jos koju sansu iz kontre.....jer eto i u turskoj smo zabili prvi i rano pa zijanili

ahmiiic
Postovi: 251
Pridružen/a: 10 okt 2008, 17:19
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la ahmiiic » 24 feb 2009, 18:08

da smo krenuli u drugom poluvremenu u istanbulu ko na kraju prvog poluvremena, dali bi 2:0 i to bi bilo to.
znaci treba napocetku unic hladne glave i prvo smirit tekmu..ako neprimimo gol, treba drzat do poluvremena mozda iz neke kontre nesta napravit..ako odemo sa 0:0 na pauzu, belgijanci ce morat otvoriti i igrati ofenzivnije..to je nasa prilika;)

Avatar
amir
Postovi: 1110
Pridružen/a: 16 maj 2008, 19:17
Lokacija: D.Vakuf
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la amir » 24 feb 2009, 18:31

Semir stilic u avazovom sportu kaze: Moje je da igram, a selektor je taj koji odlucuje kome ce poslati poziv i dalje kaze: Da imamo dobre sanse protiv Belgije, jer imamo dobre igrace koji igraju kljucne uloge u svojim timovima.
Bravo Stilicu i nadam se da ces i ti biti dio reprezentacije u utakmicama sa Belgijom pa nadalje.

Stilic je do sada postigao 11 golova za Lech u svim takmicenjima
Zeljeznicar, Juventus, BiH, Italija, Salihamidzic, Del Piero, Ibisevic
Dok sunce sja, dok disem ja, voljet cu vas ja
Vedad Ibisevic-veliki igrac-veliki covijek-veliki golgeter

Avatar
Unica_Liverpool_
Postovi: 4676
Pridružen/a: 06 okt 2008, 20:10
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la Unica_Liverpool_ » 24 feb 2009, 22:55

Vraca li se Safet Nadarevic?

Avatar
Edib86
Postovi: 35
Pridružen/a: 20 feb 2009, 19:10
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la Edib86 » 24 feb 2009, 23:09

Ja sam danas cuo da ce Ciro ici kod Nadarevica da ga zove da dode opet u repku.

Avatar
amir
Postovi: 1110
Pridružen/a: 16 maj 2008, 19:17
Lokacija: D.Vakuf
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la amir » 24 feb 2009, 23:11

Kenchy_Liverpool je napisao/la:Vraca li se Safet Nadarevic?
Kaze Ciro da ce ga zvati protiv Belgije, ali to ostaje da vidimo, ja licno mislim da bi trebao doci Nadarevic, treba nam, ali mene interesuje kad ce Ciro ici kod Papca da vidi hoce li ili nece vise igrati za reprezentaciju, rekao je da ce ici u Glazgov.
Zeljeznicar, Juventus, BiH, Italija, Salihamidzic, Del Piero, Ibisevic
Dok sunce sja, dok disem ja, voljet cu vas ja
Vedad Ibisevic-veliki igrac-veliki covijek-veliki golgeter

Avatar
Mukiol
Postovi: 910
Pridružen/a: 15 jun 2008, 17:03
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la Mukiol » 24 feb 2009, 23:12

Treba vratiti Sanela Jahica i Safeta Nadarevica podhitno to su odlicni i perspektivni igraci :) :!: :!:


:D :) ;) :P :x :lol: :!: :ugeek:
mB!

dzenchy
Postovi: 2
Pridružen/a: 06 jan 2009, 19:03
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la dzenchy » 24 feb 2009, 23:30

hahahahhahahh jest glupa tema bila 100 puta pa noormalno da cemo ih naderat..

no comment
Postovi: 167
Pridružen/a: 19 okt 2008, 01:13
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la no comment » 24 feb 2009, 23:45

hmmm..Ciro..! vidim ja da ti citas moje postove sto sam ti ostavio, vratio si Safeta, a definirao odluku time da je potreban odbrani, hmmm Ciro bolan opet si me iznenadio, kako si to bolan tek sada protucmaio da nam je Safet potetreban?

Ah Ciro i ti i Belgija, sta nam uradi od nacije, jedni su za tebe a drugi portiv tebe jedni drugima vise nevjerujeju, svadaju se po forumima a ti si svoju ulogu uspjesno ostvario, prica se o tebi i znam, svi Bosanci I Hercegovci pobjedi se nadaju u belgiji, svi se nadaju da imas neki joker u rukavu i da cemo nekako i u belgiji i kod kuce pobijediti Belgijance, aj moji dragi sugradani u svojoj Forum-Ejforiji uvijek zaborave za realnost, i onda dode taj dan i ja odem da gledam tebe ljigavog kako si nam postavio prvih jedanaest i vidim formaciju 5-4-1 i vidim jednog Ibricica kojem zrak vec u 60toj nedostaje i onda se pitam bil Brazil pobijedio Belgiju u formaciji 5-4-1, pa skontam da nebi ni oni bili bolji i onda dodem na to, da mladi Pjanic sjedi na klupi a ti Ciro na TV-u slatko sa tvojim ljigavim glasom kazes da neces da odas ko ti je najdrazi igrac da nebi drugi bili tuzni, uhh Ciro, ja znam i da nekazes ko je tvoj najdrazi igrac...

Ja se samo nadam Ciro, da ces me poslusati i promijeniti sastav kompletno do Belgije, nemoj da udem 28mog na scenu i da vidim onda 5-4-1 i onaj jad u pocetku utakmice, nemoj nam dzabe stvarati pritisak,

a Ciro jos nesto, imamo jako ekipu, mozemo pobijediti belgiju a i dosta jace ekipe od belgije, ali i da pobijedimo i ti budes sretan, i znaj i kada budu svi vikali ciro majstore, znaj da cu pored sa strane te gledati i iz nekog ugla duboko posmatrati...

Sretno u Belgiji!

Avatar
E.D
Postovi: 120
Pridružen/a: 04 sep 2008, 16:18
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la E.D » 24 feb 2009, 23:59

no comment je napisao/la:hmmm..Ciro..! vidim ja da ti citas moje postove sto sam ti ostavio, vratio si Safeta, a definirao odluku time da je potreban odbrani, hmmm Ciro bolan opet si me iznenadio, kako si to bolan tek sada protucmaio da nam je Safet potetreban?

Ah Ciro i ti i Belgija, sta nam uradi od nacije, jedni su za tebe a drugi portiv tebe jedni drugima vise nevjerujeju, svadaju se po forumima a ti si svoju ulogu uspjesno ostvario, prica se o tebi i znam, svi Bosanci I Hercegovci pobjedi se nadaju u belgiji, svi se nadaju da imas neki joker u rukavu i da cemo nekako i u belgiji i kod kuce pobijediti Belgijance, aj moji dragi sugradani u svojoj Forum-Ejforiji uvijek zaborave za realnost, i onda dode taj dan i ja odem da gledam tebe ljigavog kako si nam postavio prvih jedanaest i vidim formaciju 5-4-1 i vidim jednog Ibricica kojem zrak vec u 60toj nedostaje i onda se pitam bil Brazil pobijedio Belgiju u formaciji 5-4-1, pa skontam da nebi ni oni bili bolji i onda dodem na to, da mladi Pjanic sjedi na klupi a ti Ciro na TV-u slatko sa tvojim ljigavim glasom kazes da neces da odas ko ti je najdrazi igrac da nebi drugi bili tuzni, uhh Ciro, ja znam i da nekazes ko je tvoj najdrazi igrac...

Ja se samo nadam Ciro, da ces me poslusati i promijeniti sastav kompletno do Belgije, nemoj da udem 28mog na scenu i da vidim onda 5-4-1 i onaj jad u pocetku utakmice, nemoj nam dzabe stvarati pritisak,

a Ciro jos nesto, imamo jako ekipu, mozemo pobijediti belgiju a i dosta jace ekipe od belgije, ali i da pobijedimo i ti budes sretan, i znaj i kada budu svi vikali ciro majstore, znaj da cu pored sa strane te gledati i iz nekog ugla duboko posmatrati...

Sretno u Belgiji!
Evo ti sastav protiv Belgije:

_______________________Hasagic_________________________

______Damjanovic______Spahic________Nadarevic___________
Berberovic______________________________________Salihovic

_________Ibricic_______Rahimic______Muratovic_____________
____________________Misimovic___________________________

_____________________Dzeko_____________________________

Hocemol primati opklade? :)

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8233
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la geronimo » 25 feb 2009, 00:00

Mukiol je napisao/la:Treba vratiti Sanela Jahica i Safeta Nadarevica podhitno to su odlicni i perspektivni igraci :) :!: :!:


:D :) ;) :P :x :lol: :!: :ugeek:
Tako je majstore, imal' jos koji smajlic :?: ...nisi ih sve izredo. Pa ja, sto ces pisati, kad ima crtani! ;)
:lol: :lol: :lol:
Vom Jäger zum Gejagten

no comment
Postovi: 167
Pridružen/a: 19 okt 2008, 01:13
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la no comment » 25 feb 2009, 00:12

E.D je napisao/la:
no comment je napisao/la:hmmm..Ciro..! vidim ja da ti citas moje postove sto sam ti ostavio, vratio si Safeta, a definirao odluku time da je potreban odbrani, hmmm Ciro bolan opet si me iznenadio, kako si to bolan tek sada protucmaio da nam je Safet potetreban?

Ah Ciro i ti i Belgija, sta nam uradi od nacije, jedni su za tebe a drugi portiv tebe jedni drugima vise nevjerujeju, svadaju se po forumima a ti si svoju ulogu uspjesno ostvario, prica se o tebi i znam, svi Bosanci I Hercegovci pobjedi se nadaju u belgiji, svi se nadaju da imas neki joker u rukavu i da cemo nekako i u belgiji i kod kuce pobijediti Belgijance, aj moji dragi sugradani u svojoj Forum-Ejforiji uvijek zaborave za realnost, i onda dode taj dan i ja odem da gledam tebe ljigavog kako si nam postavio prvih jedanaest i vidim formaciju 5-4-1 i vidim jednog Ibricica kojem zrak vec u 60toj nedostaje i onda se pitam bil Brazil pobijedio Belgiju u formaciji 5-4-1, pa skontam da nebi ni oni bili bolji i onda dodem na to, da mladi Pjanic sjedi na klupi a ti Ciro na TV-u slatko sa tvojim ljigavim glasom kazes da neces da odas ko ti je najdrazi igrac da nebi drugi bili tuzni, uhh Ciro, ja znam i da nekazes ko je tvoj najdrazi igrac...

Ja se samo nadam Ciro, da ces me poslusati i promijeniti sastav kompletno do Belgije, nemoj da udem 28mog na scenu i da vidim onda 5-4-1 i onaj jad u pocetku utakmice, nemoj nam dzabe stvarati pritisak,

a Ciro jos nesto, imamo jako ekipu, mozemo pobijediti belgiju a i dosta jace ekipe od belgije, ali i da pobijedimo i ti budes sretan, i znaj i kada budu svi vikali ciro majstore, znaj da cu pored sa strane te gledati i iz nekog ugla duboko posmatrati...

Sretno u Belgiji!
Evo ti sastav protiv Belgije:

_______________________Hasagic_________________________

______Damjanovic______Spahic________Nadarevic___________
Berberovic______________________________________Salihovic

_________Ibricic_______Rahimic______Muratovic_____________
____________________Misimovic___________________________

_____________________Dzeko_____________________________

Hocemol primati opklade? :)
Ja znam da ce biti taj sastav a i Ciro to zna, samo se pitam kako cemo onda pobijediti, ali mislim da je Joker Pjanic koji ce uci u 78 minuti....

hm...

Tarik14
Postovi: 2328
Pridružen/a: 27 sep 2008, 22:05
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la Tarik14 » 25 feb 2009, 02:47

amir je napisao/la:
Kenchy_Liverpool je napisao/la:Vraca li se Safet Nadarevic?
Kaze Ciro da ce ga zvati protiv Belgije, ali to ostaje da vidimo, ja licno mislim da bi trebao doci Nadarevic, treba nam, ali mene interesuje kad ce Ciro ici kod Papca da vidi hoce li ili nece vise igrati za reprezentaciju, rekao je da ce ici u Glazgov.
Zaista si ti smijesan covjek ako mislim da ce Ciro ispuniti svoje obecanje te da ce ici u Glazgow! Ovo je jos jedna prazna prica

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la BIHfan » 25 feb 2009, 09:31

Evo Ciro izjavio u novinama da ide u Glasgow 31 Februara da poprica sa Papacem. :lol: :lol:
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la Neutral » 25 feb 2009, 09:39

Papac legenda, svaka mu cast, jedini evo uz besliju koji ce odrzati svoju rijec svoje JA, da se nece vratiti u repku sve dok se nesto ne promjeni u SAVEZU A NE TRENERI, i ja sam pljuvao po njemu mozda najvise ali onda sam skontao da je covjek u pravu (bolje nekad nego nikad), nadam se da se nece vratiti, i da ce i ovi ostali odustati da igraju za repku, kakva je prijateljska sa rijekom, sramota, a ta nas rijeka jos dobije po vrhunskom terenu, brukaju nas gdje god stignu, i nije ih stid da odu sa te pozicije, pa gdje ce im dusa, kradu pred milionma ljudi a niko nista, svaka cast papac nadam se da ces i dalje imati svoje JA

"Najgore je biti sluga drugome covjeku, i da nemas svoje JA"



U vezi tekme, mnogo puta sam rekao da sam optimistican, ali zavisi i kakav nas dan potrefi, nadam se da necemo imati black out pa da izgubimo ko onda 4;1, ocekujem dobar , povoljan rezultat , prije svega volio bih da Bosna pobjedi, ali ni remi ne bi skodio, idemo Bosno u nove pobjede.

Boske
Postovi: 97
Pridružen/a: 05 sep 2008, 19:50
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la Boske » 25 feb 2009, 11:59

Joj Beslija nasao da nesto komentarise....Oj firaune jedan, sakrij se ispod jorgana da te neko ne prepozna...Pa vidi gdje igras jadnice...Ti da ista vrijedis ne bi igrao u premier ligi BIH koja je jedna od najslabijih u svijetu..Ma sta se uopste nerviram oko kretena...

Nego pitanje za raj, gdje se pravi dernek nakon tekme, je li u Briselu ili Genku??

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.