EP Litvanija 2011

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: EP Litvanija 2011

Post Postao/la Tribalian » 01 sep 2011, 17:20

The Game je napisao/la:srbi se malo danas zajebbavali u drugoj cetvrtini, ne valja im to :D jedva cekam da gledam okrsaj dirka&co protiv komsija. cini mi se da nijemci ovoj generacija srba nikako ne leze, stalno se pate sa njima, tako da se nadam da ce ta tradicija da se zadrzi i dalje, uz naravno "over" koseva novickog :D
I meni je malo frka od Nemaca,Francuze cemo otkinuti 100%,ali sa ovima se nikad ne zna,tj. nesto ne odgovaraju ovoj generaciji,kao sto si i rekao.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

mnogo_smo_jaki
Postovi: 789
Pridružen/a: 04 jun 2011, 20:10
Lokacija: Grad Prijedor-Republika Srpska
Kontakt:

Re: EP Litvanija 2011

Post Postao/la mnogo_smo_jaki » 01 sep 2011, 17:23

Tribalian je napisao/la:
The Game je napisao/la:srbi se malo danas zajebbavali u drugoj cetvrtini, ne valja im to :D jedva cekam da gledam okrsaj dirka&co protiv komsija. cini mi se da nijemci ovoj generacija srba nikako ne leze, stalno se pate sa njima, tako da se nadam da ce ta tradicija da se zadrzi i dalje, uz naravno "over" koseva novickog :D
I meni je malo frka od Nemaca,Francuze cemo otkinuti 100%,ali sa ovima se nikad ne zna,tj. nesto ne odgovaraju ovoj generaciji,kao sto si i rekao.

Ma ne mora se sve ni dobiti u 1.fazi ;) ..nek prenesemo 2 boda tamo..i bićemo među 4 ,a onda šou tajm :D
GLUPOM ČOVJEKU NEMA SMISLA OBJAŠNJAVATI...

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: EP Litvanija 2011

Post Postao/la Tribalian » 01 sep 2011, 17:25

Ne mora,ali bilo bi dobro.Mi Francuze i Izrael dobijamo 100%.Samo ovi Nemci ... :roll: Tj. Dirk,ove ostale ne racunam.Svi oni rade za njega tamo :mrgreen:
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

mnogo_smo_jaki
Postovi: 789
Pridružen/a: 04 jun 2011, 20:10
Lokacija: Grad Prijedor-Republika Srpska
Kontakt:

Re: EP Litvanija 2011

Post Postao/la mnogo_smo_jaki » 01 sep 2011, 17:27

Tribalian je napisao/la:Ne mora,ali bilo bi dobro.Mi Francuze i Izrael dobijamo 100%.Samo ovi Nemci ... :roll: Tj. Dirk,ove ostale ne racunam.Svi oni rade za njega tamo :mrgreen:

Vidjećemo..tukli su nas zadnja 2 puta po pola koša..sad je red da im vratimo s kamatom ;)
GLUPOM ČOVJEKU NEMA SMISLA OBJAŠNJAVATI...

Avatar
AVFC
Postovi: 109
Pridružen/a: 23 avg 2011, 19:08
Lokacija: Philadelphia
Kontakt:

Re: EP Litvanija 2011

Post Postao/la AVFC » 01 sep 2011, 17:29

Francuzi će dobiti Srbiju ;)
Philadelphia
Championship
............................

mnogo_smo_jaki
Postovi: 789
Pridružen/a: 04 jun 2011, 20:10
Lokacija: Grad Prijedor-Republika Srpska
Kontakt:

Re: EP Litvanija 2011

Post Postao/la mnogo_smo_jaki » 01 sep 2011, 17:30

AVFC je napisao/la:Francuzi će dobiti Srbiju ;)
Neka izađu na teren i urade to,ako mogu ;) ..Ponedjeljak,čini mi se.
GLUPOM ČOVJEKU NEMA SMISLA OBJAŠNJAVATI...

Avatar
AVFC
Postovi: 109
Pridružen/a: 23 avg 2011, 19:08
Lokacija: Philadelphia
Kontakt:

Re: EP Litvanija 2011

Post Postao/la AVFC » 01 sep 2011, 17:32

mnogo_smo_jaki je napisao/la:
AVFC je napisao/la:Francuzi će dobiti Srbiju ;)
Neka izađu na teren i urade to,ako mogu ;) ..Ponedjeljak,čini mi se.
Kažem to zato što podcjenjujete Francuze govoreći da 100% dobivate i takve stvari... ;)
Parker je za sada najbolji igrač na turniru tko je gledao njihovu utakmicu zna o čemu pričam i imaju druge odlične NBA igrače
Philadelphia
Championship
............................

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9978
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: EP Litvanija 2011

Post Postao/la Edin TM87 » 01 sep 2011, 17:33

Ma Srbija ostaje bez cetvrfinala, vec su prejakoj grupi, a krizaju se sa duplo jacom, tako ce tesko napravit nesto vise.
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

mnogo_smo_jaki
Postovi: 789
Pridružen/a: 04 jun 2011, 20:10
Lokacija: Grad Prijedor-Republika Srpska
Kontakt:

Re: EP Litvanija 2011

Post Postao/la mnogo_smo_jaki » 01 sep 2011, 17:34

Daleko od toga da podcjenjuem takvu ekipu kao što je Francuska(bilo bi neozbiljno),ali fazon je što vjerujem u moju reprezentaciju 8-)

Idemo sigurno u 1/4 f :!:
GLUPOM ČOVJEKU NEMA SMISLA OBJAŠNJAVATI...

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: EP Litvanija 2011

Post Postao/la Tribalian » 01 sep 2011, 17:35

Franci se trenutno natezu sa Izraelom 42:35,Grci sa Fincima +5,a Turci unistavaju GB ,trenutno +18.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
AVFC
Postovi: 109
Pridružen/a: 23 avg 2011, 19:08
Lokacija: Philadelphia
Kontakt:

Re: EP Litvanija 2011

Post Postao/la AVFC » 01 sep 2011, 17:36

Turcima odlično ide dok ih svi podcjenjuju da nemogu ništa izvan svoje domovine no oni pokazuju kvalitet isto kao i na svjetkom prvenstvu u Turskoj ;)
Philadelphia
Championship
............................

mnogo_smo_jaki
Postovi: 789
Pridružen/a: 04 jun 2011, 20:10
Lokacija: Grad Prijedor-Republika Srpska
Kontakt:

Re: EP Litvanija 2011

Post Postao/la mnogo_smo_jaki » 01 sep 2011, 17:39

AVFC je napisao/la:Turcima odlično ide dok ih svi podcjenjuju da nemogu ništa izvan svoje domovine no oni pokazuju kvalitet isto kao i na svjetkom prvenstvu u Turskoj ;)

Ruku na srce taj kvalitet trebaju pokazati protiv ekipa kao što su Litvanija,Španija,pa kasnije Njemačka,Srbija,Francuska....a ne protiv Portugala i Britanije,onako objektivno,ne mogu oni biti baš mjerilo ;)
GLUPOM ČOVJEKU NEMA SMISLA OBJAŠNJAVATI...

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: EP Litvanija 2011

Post Postao/la Tribalian » 01 sep 2011, 17:39

AVFC je napisao/la:Turcima odlično ide dok ih svi podcjenjuju da nemogu ništa izvan svoje domovine no oni pokazuju kvalitet isto kao i na svjetkom prvenstvu u Turskoj ;)
Nemaju taj kvalitet kao prosle godine,ali su dobri i dalje.
Edin TM87 je napisao/la:Ma Srbija ostaje bez cetvrfinala, vec su prejakoj grupi, a krizaju se sa duplo jacom, tako ce tesko napravit nesto vise.
Najvise volim ovakve postove :mrgreen: Tako su i 2009. pisali,pa posle uopste nisu pisali 8-)
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

mnogo_smo_jaki
Postovi: 789
Pridružen/a: 04 jun 2011, 20:10
Lokacija: Grad Prijedor-Republika Srpska
Kontakt:

Re: EP Litvanija 2011

Post Postao/la mnogo_smo_jaki » 01 sep 2011, 17:41

Tribalian je napisao/la:
Edin TM87 je napisao/la:Ma Srbija ostaje bez cetvrfinala, vec su prejakoj grupi, a krizaju se sa duplo jacom, tako ce tesko napravit nesto vise.
Najvise volim ovakve postove :mrgreen: Tako su i 2009. pisali,pa posle uopste nisu pisali 8-)

Ma pisali su ih i 2010 :D na Mundobasketu :lol: :lol: :lol: ...A neka pišu...neko i to mora :D :lol:
GLUPOM ČOVJEKU NEMA SMISLA OBJAŠNJAVATI...

Avatar
Texi
Postovi: 1427
Pridružen/a: 09 avg 2011, 18:54
Kontakt:

Re: EP Litvanija 2011

Post Postao/la Texi » 01 sep 2011, 17:47

AVFC je napisao/la:
mnogo_smo_jaki je napisao/la:
AVFC je napisao/la:Francuzi će dobiti Srbiju ;)
Neka izađu na teren i urade to,ako mogu ;) ..Ponedjeljak,čini mi se.
Kažem to zato što podcjenjujete Francuze govoreći da 100% dobivate i takve stvari... ;)
Parker je za sada najbolji igrač na turniru tko je gledao njihovu utakmicu zna o čemu pričam i imaju druge odlične NBA igrače
E jesi pametan u p.m. Da li igra ekipa sa foruma ? Da li ekipa sa foruma vodi utakmicu sa klupe ?

Bitno je da Ivković i igrači ne potcene ( a neće sigurno ) Francuze.

Paunića i Markovića menjati na Parkeru, ako ne ide onda postaviti zonu i utakmica je rešena.
Pratiš li ti košarku ovih dana ? Vidiš li da se Francuzi pogube, ne znaju šta će kad im se postavi zonska odbrana ?

U prvom krugu nisam siguran samo u pobedu protiv Dirka ( nema čuvara za njega ) i kompanije.
I think I'm a pussy one.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: EP Litvanija 2011

Post Postao/la DANTES » 01 sep 2011, 18:51

Ma ja. Srbija nema blage veze. A Francuzi su ono s druge planete! Ma dajte molim vas! Mozete li komentarisati objektivno, a ne onako kako bi vi voljeli! Ja bi volio da Bosna i Srbija igraju u finalu, ali tesko da ce i jedni i drugi! Nece da moze! Evo nek Bosna dobije preostale tekme pogotovo Hrvatsku, a objektivno moze, i nek uz malo srece dodje do 1/4. Nek to napravi i Srbija i ja zadovoljan.
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3099
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: EP Litvanija 2011

Post Postao/la Slatinash_7 » 01 sep 2011, 19:13

@Texi
Kazes nema cuvara za Dirka i kompaniju a to kao za Parkera imate?
U najmanju ruku smijesno reci da cete 100% dobiti francuze,oni su jako veliki zalogaj pokazat ce to protiv Srbije sigurno pa i nek izgube,to ce se desiti samo zato sto su imali los dan jer samo tako oni u gube tekme jer su previse fizicki jaki da bi ih neko na njihov dobar dan dobio sem Spanjolaca,nebitno zona ovo ili ono ljudi kad igraju oni igraju skacu,sutaju prolaze, i to ne samo kad imaju dobar nego cak i kad imaju solidan dan...
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: EP Litvanija 2011

Post Postao/la Monolog » 01 sep 2011, 19:19

Parker i Batum danas dobro odradiše svoj dio posla. Nisam gled'o meč, moram priznati, samo sam pratio učinke igrača (opet im'o Batuma over :mrgreen: ). Da usput pitam one koji su gledali Francuze kakav je Noah? Vidim da se napadački nešto i ne ističe (dobro, nije on svakako O'Neal il' Howard), te da je onako solidan u skokovima. Je l' ih toliko rotira trener ili...?

Srbe sam gled'o oba puta i izgledaju dobro (mada su protiv Talijana imali katastrofalnih 10-ak minuta). I danas su ovo mogli mnogo ranije i ubjedljivije riješiti, al' svakako je ovo grupna faza, tako da...Svakako da će biti zanimljivo gledati mečeve protiv Nijemaca i Francuza, jer će se tu tek vidjeti koliko su (ne)realna očekivanja srpskih navijača.

Parker je u ova 2 meča bio odličan. I zabijao je i asistirao kada je to bilo potrebno. Dirka ne trebam ni komentarisati i večeras očekujem 20+ utakmicu od njega (s druge strane očekujem i Bargnanija da ponovi jučerašnji dan).
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
braoolyo
Postovi: 1691
Pridružen/a: 09 jul 2011, 12:33
Kontakt:

Re: EP Litvanija 2011

Post Postao/la braoolyo » 01 sep 2011, 19:24

Slatinash_7 je napisao/la:@Texi
Kazes nema cuvara za Dirka i kompaniju a to kao za Parkera imate?
U najmanju ruku smijesno reci da cete 100% dobiti francuze,oni su jako veliki zalogaj pokazat ce to protiv Srbije sigurno pa i nek izgube,to ce se desiti samo zato sto su imali los dan jer samo tako oni u gube tekme jer su previse fizicki jaki da bi ih neko na njihov dobar dan dobio sem Spanjolaca,nebitno zona ovo ili ono ljudi kad igraju oni igraju skacu,sutaju prolaze, i to ne samo kad imaju dobar nego cak i kad imaju solidan dan...
Sigurno da cemo lakse cuvati Parkera nego Dirka.
Jeste smijesno reci da cemo 100% dobiti Francuze ali je jos smjesnije reci da ce oni dobiti nas. Drugi smo u Evropi, cetvrti u svijetu (iako smo i tu zaslzuili makar drugo mjesto). Kakve oni rezultate imaju? Imamo najboljeg selektora na prvenstvu i jednog od najboljih svjetskih trenera. Imamo sistem i najbolji tim od svih ekipa. Imamo najboljeg evropskog igraca.
Skacu, sutaju, prolaze... a sta mi radimo? Igramo napamet, bacamo loptu u vazduh i molimo Boga da udje u kos? Ne bih rekao...

Avatar
Arogantni
Postovi: 1352
Pridružen/a: 02 apr 2010, 19:51
Lokacija: Sarajevo-Grbavica-Jug
Kontakt:

Re: EP Litvanija 2011

Post Postao/la Arogantni » 01 sep 2011, 19:28

braoolyo je napisao/la:
Slatinash_7 je napisao/la:@Texi
Kazes nema cuvara za Dirka i kompaniju a to kao za Parkera imate?
U najmanju ruku smijesno reci da cete 100% dobiti francuze,oni su jako veliki zalogaj pokazat ce to protiv Srbije sigurno pa i nek izgube,to ce se desiti samo zato sto su imali los dan jer samo tako oni u gube tekme jer su previse fizicki jaki da bi ih neko na njihov dobar dan dobio sem Spanjolaca,nebitno zona ovo ili ono ljudi kad igraju oni igraju skacu,sutaju prolaze, i to ne samo kad imaju dobar nego cak i kad imaju solidan dan...
Sigurno da cemo lakse cuvati Parkera nego Dirka.
Jeste smijesno reci da cemo 100% dobiti Francuze ali je jos smjesnije reci da ce oni dobiti nas. Drugi smo u Evropi, cetvrti u svijetu (iako smo i tu zaslzuili makar drugo mjesto). Kakve oni rezultate imaju? Imamo najboljeg selektora na prvenstvu i jednog od najboljih svjetskih trenera. Imamo sistem i najbolji tim od svih ekipa. Imamo najboljeg evropskog igraca.
Skacu, sutaju, prolaze... a sta mi radimo? Igramo napamet, bacamo loptu u vazduh i molimo Boga da udje u kos? Ne bih rekao...
Ne znam da imate boljeg igraca od Dirka ili Paua...
Sve stvari su prolazne samo su 2 vječne, a to su JUVE i FK ZELJO...

Bice JUVE opet sampion akoBOGda!!!

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.