EP Litvanija 2011

Moderatori/ce: ribery,Monolog,_dreamer_,insider

Ronaldo_7
Kontakt:

Re: EP Litvanija 2011

Post Postao/la Ronaldo_7 » 31 jan 2011, 15:27

EdinTM87 je napisao/la:
Bosnier je napisao/la:Mogu se nadati najboljem samo ako budu igrali svi igraci

Mislim na Teletovica , Sinanovica , Vasiljevica, Ikonica itd...

Sto se nece povrijediti onaj Bajramovic , on cim dobije loptu odmah propadne akcija...

Bash tako, ako udjemo u drugi krug, moze se i ocekivati cetvrfinale, ako 4 idu od 6, nista nije nemoguce, tezi pos'o je uci u tu grupu...

u grupi A ocekujem veliku borbu, tu su turci jaki, spanci, britanci ubitacni sa gordonom i dengom, litvanci 3. sa SPa, uh bit ce dramaticno...

u grupi B takodjer velika borba, nijemci favoriti, dobili su srbe i bez novickog na SP, a sta ce sad bit, mislim da ce francuzi bit 2., a za 3. mjesto ce se boriti izrael i srbija, italija, mislim da se ne moze uplest u borbu za dalje...

i u grupi D koja se kriza sa nasom, najslabija grupa, slovenci i rusi bez problema, a za 3. mjesto se bore belgija, gruzija pa cak i ukrajina koja mozda ima i najvece sanse..

hahahahhaha ja cuj ovog prognozera hahahahahha Prvo kakvi vi i prolazak u drugi krug,pod dva ako si pratio Srbija je izgubila da bi izbjegala Spaniju do polufinala,pod tri kad vec nabrajas da njima nije novicki pa kralju nisu ni nama ni Peja Stojakovic,ni Vlada Radmanovic ni Sasa Pavlovic,ni Vujanic ni Rakocevic ni Milicic
Чувајмо се од нељуди, али се још више чувајмо да ми не постанемо нељуди. патријарх Павле

EdinTM87
Kontakt:

Post Postao/la EdinTM87 » 31 jan 2011, 15:33

izgubili su u 2. kolu od njemacke, koja nije ni prosla dalje.. znaci 2. kolo, da se izbjegne neki protivnik gubi se u zadnjem kolu, zasto sam naveo novickog (tesko da ces opet shvatit jer ti je iq fantastican) zato sto tad nije igrao, a sad ce igrati, a ovi sto si ih ti naveo, tad nisu igrali, a sad opet nece igrati...
Zeljeznicar za zivot cijeli !

Roger, Manning, Kobe, Juninho Simply the Best !

B o X
Kontakt:

Post Postao/la B o X » 31 jan 2011, 15:50

EdinTM87 je napisao/la:izgubili su u 2. kolu od njemacke, koja nije ni prosla dalje.. znaci 2. kolo, da se izbjegne neki protivnik gubi se u zadnjem kolu, zasto sam naveo novickog (tesko da ces opet shvatit jer ti je iq fantastican) zato sto tad nije igrao, a sad ce igrati, a ovi sto si ih ti naveo, tad nisu igrali, a sad opet nece igrati...

Daj molim te, ne budu neozbiljan, Njemci daj Bože da i sada prođu drugi krug a o Srbiji ne treba puno pričati mislim da se vidi kako im se forma diže od prvenstva do prvenstva, svako ima svojih padova na takmičenju pa tako i Srbija možda neće ni sada imati 5:0 ali tako lako je svrstavati na 3 mjesto je isto kao svrstavati Španiju na EP u fudbalu. Mislim da je Njemačka završila posao sa Novickim i da taj neće vidjeti njen dres na ovom EP, to je moje mišljenje e sad ko zna, uglavnom ne vidim neku prepreku Srbiji bar do polufinala a što se tiče grupe, tu je ubjedljivo prvo mjesto.
FK Drina Zvornik - 66. godina tradicije!

Ronaldo_7
Kontakt:

Post Postao/la Ronaldo_7 » 31 jan 2011, 16:03

Ma vidis da je to zatupljeno da veze nema lik. Ja sam ti kralju napisao ono sto je tako,da ekipa ona sto je Indianapolis osvojila a ima ih i sada koji igraju nisu igrali za Srbiju,a da su oni igrali,i da nije bilo onog nevidjenog namjestanja mogla bi nas samo USA dobiti. Sad se vraca Darko Milicic u ekipu i ne vjerujem da mozemo biti drugi u grupi.Sve ispod prvog mjesta u grupi je razocarenje,a sve ispod medalje ce se smatrati neuspjehom
Чувајмо се од нељуди, али се још више чувајмо да ми не постанемо нељуди. патријарх Павле

jeremija

Post Postao/la jeremija » 31 jan 2011, 16:47

EdinTM87 je napisao/la:
Bosnier je napisao/la:Mogu se nadati najboljem samo ako budu igrali svi igraci

Mislim na Teletovica , Sinanovica , Vasiljevica, Ikonica itd...

Sto se nece povrijediti onaj Bajramovic , on cim dobije loptu odmah propadne akcija...

Bash tako, ako udjemo u drugi krug, moze se i ocekivati cetvrfinale, ako 4 idu od 6, nista nije nemoguce, tezi pos'o je uci u tu grupu...

u grupi A ocekujem veliku borbu, tu su turci jaki, spanci, britanci ubitacni sa gordonom i dengom, litvanci 3. sa SPa, uh bit ce dramaticno...

u grupi B takodjer velika borba, nijemci favoriti, dobili su srbe i bez novickog na SP, a sta ce sad bit, mislim da ce francuzi bit 2., a za 3. mjesto ce se boriti izrael i srbija, italija, mislim da se ne moze uplest u borbu za dalje...

i u grupi D koja se kriza sa nasom, najslabija grupa, slovenci i rusi bez problema, a za 3. mjesto se bore belgija, gruzija pa cak i ukrajina koja mozda ima i najvece sanse..

Hahaaaa..jesu li te naučili u školi šta znači pojam OBJEKTIVNOST???Hahahha...i ja ne volim profesora na faxu,ali moram priznati da je u ovom trenutku bolji od mene :mrgreen:
Srbin sam i tim se ponosim...

PFC

Ronaldo_7
Kontakt:

Post Postao/la Ronaldo_7 » 31 jan 2011, 17:42

Evo Bosna hoce da potpise ugovor da Alan Anderson i Kit Lengford uzmu drzavljanstvo i pocnu igrati za repku.Ako oni budu tu,bice to veoma fina ekipa sa njima dvojicom,jos Varda Teletovic i Vasiljevic

Devil
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Devil » 31 jan 2011, 17:44

Sada kada i pogledam ovako ja sam prezadovoljan zrebom.Jbt imas prvo u ovoj grupi zeznute timove,ali timove koji se svakako trebaju pobediti.Ako je moguce trebali bi da pobedimo i Francuze i Nemce jer oni verovatno idu dalje,da bi preneli te bodove.U drugom delu,nalecemo vrlo verovatno na Spance,Litvance i Turke.Turskoj se osvetimo za poraz na SP :lol:,i onda smo vrlo verovatno prosli dalje jer iz druge grupe idu 4 tima.Onda sledi 1/4 gde smo po defaultu izbegli odmah 3 pa skoro i najjace repke osim Grka.Dakle pod uslovom da prenesemo maksimalan broj bodova i da naravno Duda ostane selektor mozemo daleko,o drugim varijantama necu ni da razmisljam.

Sto se tice rasporeda,isto kao i za SP u rukometu,krecemo sa dve uslovno receno losije repke Latvijom i ITalijom,zatim zavrsamo sa Izraelom,pa Nemackom i na kraju Francuskom.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Cartman
Kontakt:

Post Postao/la Cartman » 31 jan 2011, 18:04

Ronaldo_7 je napisao/la:Evo Bosna hoce da potpise ugovor da Alan Anderson i Kit Lengford uzmu drzavljanstvo i pocnu igrati za repku.Ako oni budu tu,bice to veoma fina ekipa sa njima dvojicom,jos Varda Teletovic i Vasiljevic

Zar je dozvoljeno imat dva stranca u ekipi?
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Ronaldo_7
Kontakt:

Post Postao/la Ronaldo_7 » 31 jan 2011, 18:05

Cartman je napisao/la:
Ronaldo_7 je napisao/la:Evo Bosna hoce da potpise ugovor da Alan Anderson i Kit Lengford uzmu drzavljanstvo i pocnu igrati za repku.Ako oni budu tu,bice to veoma fina ekipa sa njima dvojicom,jos Varda Teletovic i Vasiljevic

Ne znam druze tako sam procitao

Devil
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Devil » 31 jan 2011, 18:06

Cartman je napisao/la:

Koliko znam 2 prava stranca ne mozes imati u isto vreme u rosteru.

Cartman
Kontakt:

Post Postao/la Cartman » 31 jan 2011, 18:07

Ronaldo_7 je napisao/la:
Cartman je napisao/la:

Ne znam druze tako sam procitao

Nasao sam i ja taj clanak na ****.rs preko googlea. Navodno je Hadzic to izjavio za Oslobodjenje. Ali i ja mislim kao Devil da nije moguce da i on i Langford igraju. Znam da su i ranije uvijek bile price hoce li igrat Bremer ili Domercant. A i bilo bi previse svakako sa dva amerikanca.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Ronaldo_7
Kontakt:

Post Postao/la Ronaldo_7 » 31 jan 2011, 18:11

Procitao sam pravila i pise kako se mogu imati 2 stranca sada,da se bira po protivniku da igra jedan !

neno#4
Kontakt:

Post Postao/la neno#4 » 31 jan 2011, 18:14

Moci ce se voditi dva stranca u 14 igraca...
S tim sto ce jedan da odmara, a drugi da bude u 12...
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

neno#4
Kontakt:

Post Postao/la neno#4 » 31 jan 2011, 18:21

Ronaldo_7 je napisao/la:Ma vidis da je to zatupljeno da veze nema lik. Ja sam ti kralju napisao ono sto je tako,da ekipa ona sto je Indianapolis osvojila a ima ih i sada koji igraju nisu igrali za Srbiju,a da su oni igrali,i da nije bilo onog nevidjenog namjestanja mogla bi nas samo USA dobiti. Sad se vraca Darko Milicic u ekipu i ne vjerujem da mozemo biti drugi u grupi.Sve ispod prvog mjesta u grupi je razocarenje,a sve ispod medalje ce se smatrati neuspjehom

Ko je rekao da se vraca Milicic..Milicic nikada vise nece obuci dres Srbije...Pavlovic, budimo realni kada je on igrao, da li se ti sjecas..Evo ja cu ti reci ako ti ne znas, to se desilo sada vec davne 2004 u Atini, kada se izgubilo u prvom kolu od Argentine, i poslije se fijasko dozivio..
Vujanica nije htio Duda ni za jedno takmicenje veliko, iako je u Kvalifikacijama za Poljsku bio kapiten...
Rakocevic, covjek koji igra za sebe pretezno, da je njega Duda uzeo poremetio bi cijeli sistem..
Radmanovic, vjerovatno nikada nece igrati za Srbiju isto kao ni Stojakovic..
Tako da nije bas tako kao sto ti pricas...

Pod uslovom da Duda ostane selektor, tada je Srbija u TOP 3 favorita, ako ne ostane bice svega...

Iz razloga sto Velickovic, Bjelica, Tepic, Keselj igraju prosjecnu sezonu..Ustvari dobijaju minute na kapaljku ove godine...Tu kad dodamo ogranicene Paunica, Markovica i slicno bice cupavo...

Naravno pod uslovom da Duda ostane, Srbija je u TOP 3, u to nema dileme..

Ostalo je samo ime.....

Devil
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Devil » 31 jan 2011, 18:29

Joj @neno dabogda se citir'o u septembru. :lol:

A Rakocevic i Teo u istoj ekipi,to bi festa bila. :lol:

jeremija

Post Postao/la jeremija » 31 jan 2011, 18:30

neno#4 je napisao/la:
Ronaldo_7 je napisao/la:Ma vidis da je to zatupljeno da veze nema lik. Ja sam ti kralju napisao ono sto je tako,da ekipa ona sto je Indianapolis osvojila a ima ih i sada koji igraju nisu igrali za Srbiju,a da su oni igrali,i da nije bilo onog nevidjenog namjestanja mogla bi nas samo USA dobiti. Sad se vraca Darko Milicic u ekipu i ne vjerujem da mozemo biti drugi u grupi.Sve ispod prvog mjesta u grupi je razocarenje,a sve ispod medalje ce se smatrati neuspjehom

Ko je rekao da se vraca Milicic..Milicic nikada vise nece obuci dres Srbije...Pavlovic, budimo realni kada je on igrao, da li se ti sjecas..Evo ja cu ti reci ako ti ne znas, to se desilo sada vec davne 2004 u Atini, kada se izgubilo u prvom kolu od Argentine, i poslije se fijasko dozivio..
Vujanica nije htio Duda ni za jedno takmicenje veliko, iako je u Kvalifikacijama za Poljsku bio kapiten...
Rakocevic, covjek koji igra za sebe pretezno, da je njega Duda uzeo poremetio bi cijeli sistem..

Pod uslovom da Duda ostane selektor, tada je Srbija u TOP 3 favorita, ako ne ostane bice svega...

Neno,ukoliko ne bude povrijeđen..Miličić će igrati 100%..to je izjavljivao nekoliko puta...Njemu je tek 25..i sigurni da ćemo ga gledati najmanje još 3-4 puta na velikim takmičenjima u dresu Srbije...ako ne i više...
Ovo za Dudu se slažem...kao i za Pavlovića,Radmana i Stojakovića--..Oni više nikad neće u reprezentaciju...a što se tiče Rakočevića...tu još nemam baš izgrađen stav...o njegovom eventualnom igranju na EP..mada ipak mi se čini da bi pomogao ovoj ekipi.
Srbin sam i tim se ponosim...

PFC

neno#4
Kontakt:

Post Postao/la neno#4 » 31 jan 2011, 19:25

jeremija je napisao/la:
neno#4 je napisao/la:

Neno,ukoliko ne bude povrijeđen..Miličić će igrati 100%..to je izjavljivao nekoliko puta...Njemu je tek 25..i sigurni da ćemo ga gledati najmanje još 3-4 puta na velikim takmičenjima u dresu Srbije...ako ne i više...
Ovo za Dudu se slažem...kao i za Pavlovića,Radmana i Stojakovića--..Oni više nikad neće u reprezentaciju...a što se tiče Rakočevića...tu još nemam baš izgrađen stav...o njegovom eventualnom igranju na EP..mada ipak mi se čini da bi pomogao ovoj ekipi.

Ne bih ja bas rekao za Milicica da ce igrati, ja sam vise misljenja da on nece igrati...
Ne shvata se Dudin sistem...
On ako misli da mu moze pomoci bilo koji igrac on ce da ga zovne..
Jer nijedna ekipa ne rotira svih 12 igraca na prvenstvu i nijedna ekipa koja osvaja titule nema samo poentere u ekipi...
Kada bi u ekipi bili Teodosic, Rakocevic, Krstic, ko bi tu bio primarna opcija..Da li neko misli da bi se Rakocevic zadovoljio ulogom da opali 5+ lopti na utakmici...On je covjek koji uzima 10+ suteva, i covjek koji voli da igra 1 na 5, vise nego ista...A to Duda najvise mrzi..On je covjek koji forsira samo timsku igru..

Ostalo je samo ime.....

neno#4
Kontakt:

Post Postao/la neno#4 » 31 jan 2011, 19:30

Devil je napisao/la:Joj @neno dabogda se citir'o u septembru. :lol:

A Rakocevic i Teo u istoj ekipi,to bi festa bila. :lol:

Dojadilo je biti vise stalno upravu :lol: :lol: :lol:

Ostalo je samo ime.....

retro
Kontakt:

Post Postao/la retro » 31 jan 2011, 19:40

Gdje si ovo procitao?

Ne vjerujem da bi Alan Anderson pristao igrati za tamo neku BiH, njemu ne treba afirmacija, novac isto tako. A i sam je nekakav uobrazen lik.

Ma od ovoga nema nista, Anderson trenutno dobro igra u Barci i vjerovatno tu i ostaje sljedece sezone, neno bolje poznaje situaciju, Langford isto tako. Bolje bi bilo pronaci nekoga u NLB ligi, Draper npr. :D :D :D
Genius, outrageous, the best ever! RF!

neno#4
Kontakt:

Post Postao/la neno#4 » 31 jan 2011, 19:42

BiH s Alanom Andersonom protiv Hrvatske?!

Bosna i Hercegovina bi u Litvi mogla biti pojačana za jedno vrlo poznato ime

Fibinom odlukom o proširenju, reprezentacija BiH se u Litvi našla zaobilaznim putom. Stoga njen izbornik Sabit Hadžić može biti sretan što se uopće našao u Litvi, a sudeći po njegovim reakcijama sretan je i “plesom kuglica”, odnosno“otvorenim prvenstvom balkana” u skupini C.

“Dobro smo prošli”, komentar je Hadžića iz daleke Saudijske Arabije gdje u reprezentativnoj stanci vodi jedan tamošnji klub.

“Nema sumnje da se radi o skupini s teškim i jakim protivnicima, ali s druge strane moramo biti zadovoljni jer smo izbjegli skupine A i B gdje su smještene reprezentacije iz vrha europske i svjetske košarke”, dodao je Hadžić za Oslobođenje.

Hadžić smatra da će Grčka kao nositelj imati najviše šansi za zauzimanje prvog mjesta, dok će se četiri ex-jugoslavenske repke ravnopravno boriti za preostala dva mjesta koja vode u drugi krug.

“Hrvatska ima grupu talentiranih košarkaša, ali se sa njima može nadigravati. Crnu Goru i Makedoniju poznajemo najbolje, jer smo sa njima igrali lani. Odlaskom Duška Vujoševića su Crnogorci mnogo izgubili, dok smo Makedonce pobijedili u Sarajevu i s optimizmom dočekujemo sve te susrete”, istaknuo je Hadžić.

BiH na papiru ima respektabilnu momčad u kojoj bi osovinu trebala predstavljati euroligaška petorka s Gordićem i Đedovićem iz Lottomatice, Teletovićem iz Caje Laboral, Bajramovićem iz Rytasa te Vardom iz Prokoma.

Naravno, ako se svi odazovu, jer nijedne kvalifikacije BiH nije odradila u najjačem sastavu. Ipak, KS BiH radi na tom da se Hadžićeva momčad pojača jednim Amerikancem. Dosad su igrali Bremer i Domercant, a sada su u opciji neka nova imena.

“Što se tiče Amerikanaca koji bi mogli zaigrati za BiH tu su bekovi Keith Langford iz Himkija i Alan Anderson iz Barcelone. Naravno, o svemu je još rano govoriti, ali s igračima njihove klase sigurno je da bi dobili dodatni kvalitetu”, zaključio je Sabit Hadžić.

Izvuceno iz konteksta totalno...

Ostalo je samo ime.....

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.