Peticija za izbacivanje Tonija Markića iz reprezentacije

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Pirke
Postovi: 3752
Pridružen/a: 06 avg 2009, 18:27
Kontakt:

Re: Peticija za izbacivanje Tonija Markića iz reprezentacije

Post Postao/la Pirke » 31 avg 2011, 21:35

ultrazrinja je napisao/la:
Pirke je napisao/la:
bigGame je napisao/la: A i vrlo vjerovatno su hrvati u reprezentaciji BiH svima trn u oko te se zato rade ovakve stvari!
A jeste napacen narod :roll: Covjece, prestani sa time, vecinu raje boli k**** jesi li Hrvat, Srbin, Bosanac, Hercegovac, Cigan, itd...
Zato se dogadjaju sranja izmedju hrvatskih-srbskih-muslimanskih klubova u BiH ako se tako klubovi mogu dijeliti jer ipak je jedna drzava!
To su moroni, to nisu "raja". ;) Iz Mostara si, znas sta sam mislio. :P

Izvinjavam se na komentaru "napacen narod", ali dosta mi je vise ovih "Mi, jadni, Hrvati", "Mi, zrvte, Bosanci" i "Mi, nevini, Srbi"... Razumjes?
U mome zavičaju vinograd zori
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.

ultrazrinja
Postovi: 30
Pridružen/a: 26 avg 2011, 11:09
Kontakt:

Re: Peticija za izbacivanje Tonija Markića iz reprezentacije

Post Postao/la ultrazrinja » 31 avg 2011, 21:37

teodolit je napisao/la:
ultrazrinja je napisao/la:Koji to jos hrvat drzi ruku na srcu osim njega?
Ok, drži ruku svaka čast. Ali problem je što se šprdao na to držanje ruke.

Možda mali i nije kriv između drvije varte on bi vamo, a zna ako trzne vamo da ćete ga satrat vi tamo.
Tko zna sta je tu bilo! Koliko vidim to se dogodilo jos 2008 godine kad je vjerovatno bio maloljetan! Vidit cemo sta ce reci selektor i sam on! Ali zar bi onda odbijao poziv kadetske reprezentacije hrvatske? Puno je tu ne logicnih stvari! Pa onda bi prihvatio poziv i cao bosno!

ultrazrinja
Postovi: 30
Pridružen/a: 26 avg 2011, 11:09
Kontakt:

Re: Peticija za izbacivanje Tonija Markića iz reprezentacije

Post Postao/la ultrazrinja » 31 avg 2011, 21:39

To su moroni, to nisu "raja". ;) Iz Mostara si, znas sta sam mislio. :P

Izvinjavam se na komentaru "napacen narod", ali dosta mi je vise ovih "Mi, jadni, Hrvati", "Mi, zrvte, Bosanci" i "Mi, nevini, Srbi"... Razumjes?[/quote]
Slazem se! Ali nekako sam dojma da ce toga uvijek bit! Nazalost!

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Peticija za izbacivanje Tonija Markića iz reprezentacije

Post Postao/la Donnie Darko » 31 avg 2011, 21:40

I sta bi, uhvatil se covjek za jaja?

Avatar
Dadobg
Postovi: 113
Pridružen/a: 31 mar 2011, 14:21
Kontakt:

Re: Peticija za izbacivanje Tonija Markića iz reprezentacije

Post Postao/la Dadobg » 31 avg 2011, 21:42

Reci mi, koji to hrvat i koliko njih drzi ruku na srcu za vrijeme sviranja himne BiH? Zar na slici ne pokazuje da postuje dres koji nosi? Zar svojim zalaganjem ne pokaziva da se bori za tu reprezentaciju?[/quote]


Mislim da si skroz u pravu.Nisam bosanac, a verujem da je ovo bio jedan mali gaf. Svi znamo kako je drustvo danas,i kakvim nacionalsitickim guslanjem se truje omladina. To je bio ,po meni jedan nesmotren potez nezrelog tada jos tinejdzera. Zato mislim da malo preterujete sa ovom peticijom. Zar nije covek odbio da igra za Hrvatsku, pa zar to nije dovoljan dokaz! Da je to uradio neki senior,to bi bila druga prica. Ovako se stvarno malo preteruje.

jos nesto.danas 2011 koliko je dotican sastavlajc clanka scrolovao da stigne do posta iz 2008. Jebote Facebook kao Bia! :D :)

Avatar
bordo_Sarajevo
Postovi: 1918
Pridružen/a: 18 feb 2011, 09:06
Kontakt:

Re: Peticija za izbacivanje Tonija Markića iz reprezentacije

Post Postao/la bordo_Sarajevo » 31 avg 2011, 21:43

mene vise to cudo sto vas to toliko cudi, 7 stranica vec :shock:

rijetki su Pandza, Papac, Topic 8-)
Sjever pamti te, PULJICU VEDRANE !!

Bosna I Hercegovina repka svetinja, FK Sarajevo svetinja, KK Bosna, RK Bosna !!!!!!!

nisi sa topom, sto mislis da ces moc sad ?!..

Srebrenica-11-07-1995-never forget, never forgive !!

Avatar
vrebac86
Postovi: 3407
Pridružen/a: 25 mar 2009, 19:41
Lokacija: Zemlja cuda!
Kontakt:

Re: Peticija za izbacivanje Tonija Markića iz reprezentacije

Post Postao/la vrebac86 » 31 avg 2011, 21:44

Eto bog m,u dao izjava data ,,pobije sve ono sto se pisalo it itd , da je to odmah uradio ,,nebi ovdje napisali5 stranica!!!!!!! i hajmo dalje!!!
I krv svoju za Plavu boju!!! Pazza Inter amala!!!


ultrazrinja
Postovi: 30
Pridružen/a: 26 avg 2011, 11:09
Kontakt:

Re: Peticija za izbacivanje Tonija Markića iz reprezentacije

Post Postao/la ultrazrinja » 31 avg 2011, 21:46

Dadobg je napisao/la:
Reci mi, koji to hrvat i koliko njih drzi ruku na srcu za vrijeme sviranja himne BiH? Zar na slici ne pokazuje da postuje dres koji nosi? Zar svojim zalaganjem ne pokaziva da se bori za tu reprezentaciju?

Mislim da si skroz u pravu.Nisam bosanac, a verujem da je ovo bio jedan mali gaf. Svi znamo kako je drustvo danas,i kakvim nacionalsitickim guslanjem se truje omladina. To je bio ,po meni jedan nesmotren potez nezrelog tada jos tinejdzera. Zato mislim da malo preterujete sa ovom peticijom. Zar nije covek odbio da igra za Hrvatsku, pa zar to nije dovoljan dokaz! Da je to uradio neki senior,to bi bila druga prica. Ovako se stvarno malo preteruje.

jos nesto.danas 2011 koliko je dotican sastavlajc clanka scrolovao da stigne do posta iz 2008. Jebote Facebook kao Bia! :D :)[/quote]
Slazem se! Unose se nepotrebni nemiri u ovu drzavu!

Avatar
miky_hz
Postovi: 23092
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Peticija za izbacivanje Tonija Markića iz reprezentacije

Post Postao/la miky_hz » 31 avg 2011, 21:47

"Volim Bosnu i Hercegovinu i doista ovu državu osjećam kao svoju. Žao mi je zbog komentara na Facebooku, no vjerujte mi da uopšte ne znam da li sam ja to i pisao jer imam trojicu prijatelja koji znaju šifru", za SportSport.ba govori mladi
reprezentativac BiH Toni Markić.


Nidze veze,mislim nemozes neznati jesili ti pisao ili nisi,mozes reci il pisao sam,il nisam ja nego neko od te trojice prijatelja koji imaju sifru

Ovako citano kroz ovu izjavu dobijam zakljucak da je on to pisao,al da nece direktno da kaze,nego govori da jos par ljudi ulazi na taj profil...mislim ok ,ono lupam mozda i kod mene ulazi jos par likova,al valjda znam kad ja nesto napisem a kad ne,a posebno kad je neka ozbiljnija stvar kao sto je ova
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Megamon
Postovi: 4944
Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:28
Lokacija: Izmedju planina u srcu doline
Kontakt:

Re: Peticija za izbacivanje Tonija Markića iz reprezentacije

Post Postao/la Megamon » 31 avg 2011, 21:47

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jesmo Bosanci al' nismo glupi.Gdje su da muda,sto ne prizna :mrgreen:
Kada dodje sudnji dan, kad' dusa napusti tijelo Bog ce da nam kaze da je krep'o Zeljo, na taj dan sve plave boje se gase, a ostat ce BORDO da lijepi Dzenet krase!

Pirke
Postovi: 3752
Pridružen/a: 06 avg 2009, 18:27
Kontakt:

Re: Peticija za izbacivanje Tonija Markića iz reprezentacije

Post Postao/la Pirke » 31 avg 2011, 21:49

ultrazrinja je napisao/la:
To su moroni, to nisu "raja". ;) Iz Mostara si, znas sta sam mislio. :P

Izvinjavam se na komentaru "napacen narod", ali dosta mi je vise ovih "Mi, jadni, Hrvati", "Mi, zrvte, Bosanci" i "Mi, nevini, Srbi"... Razumjes?
Slazem se! Ali nekako sam dojma da ce toga uvijek bit! Nazalost!
Jbg, mozda i nece... Proslog ljeta sam prvi put od rata sjeo u Oscaru i cugao raspravljajuci ko je bolja ekipa, Zrinjski ili Velez sa prijateljima sa "obije strane"... :D
U mome zavičaju vinograd zori
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.

Avatar
Dylan Dog
Postovi: 6799
Pridružen/a: 01 jul 2009, 04:10
Kontakt:

Re: Peticija za izbacivanje Tonija Markića iz reprezentacije

Post Postao/la Dylan Dog » 31 avg 2011, 21:52

Zanima me nesto posto nisam upucen,jeli Markic neki veliki potencijal ili samo jedan od mnogih ?
Tragedija!Bosna i Hercegovina gubi svog najvećeg dragulja??Pogibljeni start znači kraj potencijalno velike karijere?? Pogledati na:
http://www.pohrani.com/f/1h/RC/SsrCfkJ/dajv.gif

ultrazrinja
Postovi: 30
Pridružen/a: 26 avg 2011, 11:09
Kontakt:

Re: Peticija za izbacivanje Tonija Markića iz reprezentacije

Post Postao/la ultrazrinja » 31 avg 2011, 21:52

miky_hz je napisao/la:"Volim Bosnu i Hercegovinu i doista ovu državu osjećam kao svoju. Žao mi je zbog komentara na Facebooku, no vjerujte mi da uopšte ne znam da li sam ja to i pisao jer imam trojicu prijatelja koji znaju šifru", za SportSport.ba govori mladi
reprezentativac BiH Toni Markić.


Nidze veze,mislim nemozes neznati jesili ti pisao ili nisi,mozes reci il pisao sam,il nisam ja nego neko od te trojice prijatelja koji imaju sifru

Ovako citano kroz ovu izjavu dobijam zakljucak da je on to pisao,al da nece direktno da kaze,nego govori da jos par ljudi ulazi na taj profil...mislim ok ,ono lupam mozda i kod mene ulazi jos par likova,al valjda znam kad ja nesto napisem a kad ne,a posebno kad je neka ozbiljnija stvar kao sto je ova
Pa sam nesto tvrdis pa se demantiras prijatelju! Kao da on zna sta je pisao prije 3 godine? Mislim, vjerovatno bi se trebao sjecati,ali ako je bio sa rajom ili nesto slicno pa se zajebavali,tko zna! Neznam! Samo mislim da je ovolika buka nepotrebna! Sam govori da voli ovu drzavu i mislim da mu se treba vjerovati! Nek borbom pokaze svoju vjernost!

Pirke
Postovi: 3752
Pridružen/a: 06 avg 2009, 18:27
Kontakt:

Re: Peticija za izbacivanje Tonija Markića iz reprezentacije

Post Postao/la Pirke » 31 avg 2011, 21:52

miky_hz je napisao/la:"Volim Bosnu i Hercegovinu i doista ovu državu osjećam kao svoju. Žao mi je zbog komentara na Facebooku, no vjerujte mi da uopšte ne znam da li sam ja to i pisao jer imam trojicu prijatelja koji znaju šifru", za SportSport.ba govori mladi
reprezentativac BiH Toni Markić.


Nidze veze,mislim nemozes neznati jesili ti pisao ili nisi,mozes reci il pisao sam,il nisam ja nego neko od te trojice prijatelja koji imaju sifru

Ovako citano kroz ovu izjavu dobijam zakljucak da je on to pisao,al da nece direktno da kaze,nego govori da jos par ljudi ulazi na taj profil...mislim ok ,ono lupam mozda i kod mene ulazi jos par likova,al valjda znam kad ja nesto napisem a kad ne,a posebno kad je neka ozbiljnija stvar kao sto je ova
Kod nas je sve relativno.... Ovo kod nasih ljudi nije "ozbiljnija stvar", iako je ovo za zatvor u nekoj normalnoj zemlji... :lol:
U mome zavičaju vinograd zori
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.

Meshko91
Postovi: 13
Pridružen/a: 15 feb 2010, 19:21
Kontakt:

Re: Peticija za izbacivanje Tonija Markića iz reprezentacije

Post Postao/la Meshko91 » 31 avg 2011, 21:53

Megamon je napisao/la::lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jesmo Bosanci al' nismo glupi.Gdje su da muda,sto ne prizna :mrgreen:
Vjerovatno su mu odpala dok se je držo za njih dok je himna svirala... ipak himna nam je podugacka :P :lol: :lol: :lol:

ultrazrinja
Postovi: 30
Pridružen/a: 26 avg 2011, 11:09
Kontakt:

Re: Peticija za izbacivanje Tonija Markića iz reprezentacije

Post Postao/la ultrazrinja » 31 avg 2011, 21:55

Pirke je napisao/la:
ultrazrinja je napisao/la:
To su moroni, to nisu "raja". ;) Iz Mostara si, znas sta sam mislio. :P

Izvinjavam se na komentaru "napacen narod", ali dosta mi je vise ovih "Mi, jadni, Hrvati", "Mi, zrvte, Bosanci" i "Mi, nevini, Srbi"... Razumjes?
Slazem se! Ali nekako sam dojma da ce toga uvijek bit! Nazalost!
Jbg, mozda i nece... Proslog ljeta sam prvi put od rata sjeo u Oscaru i cugao raspravljajuci ko je bolja ekipa, Zrinjski ili Velez sa prijateljima sa "obije strane"... :D
Nikad nisam djelio ljude po nacionalnosti, vjeri ili necem trecem! Samo na dobre i lose!

Madridista18
Postovi: 302
Pridružen/a: 13 mar 2011, 19:44
Lokacija: Tuzla, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Peticija za izbacivanje Tonija Markića iz reprezentacije

Post Postao/la Madridista18 » 31 avg 2011, 21:55

Ajde ti onda sine igraj za Hercegovinu,ali nesto sumnjam da mozes

Pirke
Postovi: 3752
Pridružen/a: 06 avg 2009, 18:27
Kontakt:

Re: Peticija za izbacivanje Tonija Markića iz reprezentacije

Post Postao/la Pirke » 31 avg 2011, 21:58

Madridista18 je napisao/la:Ajde ti onda sine igraj za Hercegovinu,ali nesto sumnjam da mozes
Sta fali Hercegovini? I ja bih igrao za nju. xD

Cesto u Bosni zaboravljate da Hercegovci nisu samo "Hrvati".
U mome zavičaju vinograd zori
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.

Pirke
Postovi: 3752
Pridružen/a: 06 avg 2009, 18:27
Kontakt:

Re: Peticija za izbacivanje Tonija Markića iz reprezentacije

Post Postao/la Pirke » 31 avg 2011, 22:01

ultrazrinja je napisao/la:
Pirke je napisao/la:
ultrazrinja je napisao/la:Slazem se! Ali nekako sam dojma da ce toga uvijek bit! Nazalost!
Jbg, mozda i nece... Proslog ljeta sam prvi put od rata sjeo u Oscaru i cugao raspravljajuci ko je bolja ekipa, Zrinjski ili Velez sa prijateljima sa "obije strane"... :D
Nikad nisam djelio ljude po nacionalnosti, vjeri ili necem trecem! Samo na dobre i lose!
Ajmo onda po koju pivu ispod Starog. :)
U mome zavičaju vinograd zori
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.