Francuska - BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

karameldar
Postovi: 1157
Pridružen/a: 10 avg 2011, 00:52
Lokacija: Zepce
Kontakt:

Re: BiH - Luxemburg / Francuska - BiH

Post Postao/la karameldar » 08 sep 2011, 21:24

Ne do Bog Turcine dobit :S,zamislite Armenija predje Irsku i dobijemo njih,sto vidim i nije nemoguce,pa ne bi nam osutali na go :D ili da Estonija predje Srbe :D i Cesku ne bi bilo lose dobit :)
YNWA!

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24513
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: BiH - Luxemburg / Francuska - BiH

Post Postao/la Goalgetter » 08 sep 2011, 21:25

Taktika za Francuze :

:arrow: Kad je lopta kod njih svi u odbranu, kad je lopta kod nas svi u napad

:arrow: Kad istrcite na teren, imaju dva gola, jedan je nas, jedan je njihov, logicno nakon poluvremena, strane se mjenjaju

:arrow: Ako nekome trebas slomiti ruku, glavu, ne trebate se ustrucavati, gledali ste Engleze

:arrow: Kad ustanovimo koji je njihov gol, a koji je nas, cilj je ucerati sto vise lopti u njihov gol a sto manje u nas gol

[youtube][/youtube]

TKC
Postovi: 651
Pridružen/a: 04 apr 2011, 16:49
Kontakt:

Re: BiH - Luxemburg / Francuska - BiH

Post Postao/la TKC » 08 sep 2011, 21:25

@princip

De mi reci zadnja situacija sa Deni Avdicom..?Bolje je njega nego igraca bez kluba. Ja bi mu rekao cuj buraz ja neznam jesili ti svedjan ili bosanac ali prije ces dobiti minutaze kod nas nego kod svedjana. Jer svedjani stvarno imaju opasnu napad kad gledas kolikvo igraca imaju. Dzeko je bolji od ibrahimovica dok je ibisevic bolji od ovi ostali. Ali kad zec,muslimovic kontra gerndt,toivonen,rosenborg,berg.. onda su mnogo kvalitetniji.,

Avatar
HZ_ilidzaa
Postovi: 5830
Pridružen/a: 21 okt 2010, 19:57
Kontakt:

Re: BiH - Luxemburg / Francuska - BiH

Post Postao/la HZ_ilidzaa » 08 sep 2011, 21:26

Principatus je napisao/la:To sa slikama vazi samo za zenske clanove. :P
hege je napisao/la:u barazu ne zelim srbe,pojeli bi nas jer imamo luzerski mentalitet a i imaju extra igrace
Koji car, a na temi Srbije pise:
hege je napisao/la:farska ostrva vam zabiju go,bolje da ne idete na ep da se ne brukate
:lol: :lol: kakav glupan

chichak
Postovi: 301
Pridružen/a: 07 sep 2009, 22:45
Kontakt:

Re: BiH - Luxemburg / Francuska - BiH

Post Postao/la chichak » 08 sep 2011, 21:27

karameldar je napisao/la:Ne do Bog Turcine dobit :S,zamislite Armenija predje Irsku i dobijemo njih,sto vidim i nije nemoguce,pa ne bi nam osutali na go :D ili da Estonija predje Srbe :D i Cesku ne bi bilo lose dobit :)
Ja sam par puta gledao Cesku i ta je repka veoma promjenila tim i jako su dobri. Jos uvjek im je u spici napada Milan Baros ali i jos jedan sjajan napadac,ne mogu se sad sjetiti imena. Tu je i Kadlec,sin poznatijeg Kadleca iz zlatne generacije Ceskog fudbala.
...nisu mogli da te ugase!!!

Avatar
Claus
Postovi: 6771
Pridružen/a: 10 feb 2011, 18:52
Kontakt:

Re: BiH - Luxemburg / Francuska - BiH

Post Postao/la Claus » 08 sep 2011, 21:27

karameldar je napisao/la:Ne do Bog Turcine dobit :S,zamislite Armenija predje Irsku i dobijemo njih,sto vidim i nije nemoguce,pa ne bi nam osutali na go :D ili da Estonija predje Srbe :D i Cesku ne bi bilo lose dobit :)
Nemoj biti tako siguran, ipak su isti ti Armenci pobjedili Slovačku u gostima 0:4 (!?). :o

adolino
Postovi: 79
Pridružen/a: 01 sep 2011, 21:02
Kontakt:

Re: BiH - Luxemburg / Francuska - BiH

Post Postao/la adolino » 08 sep 2011, 21:29

[quote="hege"]istina ali bi se srbi napalili na tu utakmicu posebno u barazu[/qu


Ma protiv Francuske samo muski treba igrati, oni su hiljadu svjetlosnih godina od njemacke i spanije po kvalitetu...norveska, danska, irska to su reprezentacije koje nam odgovaraju u barazu...

Avatar
jocker92
Postovi: 347
Pridružen/a: 08 sep 2011, 20:24
Kontakt:

Re: BiH - Luxemburg / Francuska - BiH

Post Postao/la jocker92 » 08 sep 2011, 21:34

Protiv Luksemburga,treba odmah krenuti ofanzivno,i ranim golom rjesiti se muka,a sto se tice Franzuca majkemi ne bi mi bilo zao da izgubimo,al samo da igraci izginu na terenu,al ja ipak mislim da ce Francuzi usrat i da igrati ispod ocekivanja,jest da ce sigurno imati pomoc sudija,ali ako mi odigramo najbolje sto mozemo,prvi smo,ako jos kiksaju protiv Aljbanaca kolo prije,ima da se ljudi oduzmu,nece bolan znati gdje gone.

karameldar
Postovi: 1157
Pridružen/a: 10 avg 2011, 00:52
Lokacija: Zepce
Kontakt:

Re: BiH - Luxemburg / Francuska - BiH

Post Postao/la karameldar » 08 sep 2011, 21:34

Claus je napisao/la:
karameldar je napisao/la:Ne do Bog Turcine dobit :S,zamislite Armenija predje Irsku i dobijemo njih,sto vidim i nije nemoguce,pa ne bi nam osutali na go :D ili da Estonija predje Srbe :D i Cesku ne bi bilo lose dobit :)
Nemoj biti tako siguran, ipak su isti ti Armenci pobjedili Slovačku u gostima 0:4 (!?). :o
Ali mi smo Armence razvalili,nisu nam nista mogli,i ovdje i u gostima. Jos po meni sad imamo bolju ekipu :)
YNWA!

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: BiH - Luxemburg / Francuska - BiH

Post Postao/la harishp » 08 sep 2011, 21:35

Sansa protiv Francuza lezi u tome sto ce nas maksimalno podcijeniti.I sam Nasri bas to rece,ko' biva onako smo ih glat dobili u Sarajevu ta ce oni.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18624
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: BiH - Luxemburg / Francuska - BiH

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 08 sep 2011, 21:37

harishp je napisao/la:Sansa protiv Francuza lezi u tome sto ce nas maksimalno podcijeniti.I sam Nasri bas to rece,ko' biva onako smo ih glat dobili u Sarajevu ta ce oni.
slucaj kao u kosarci, finska pa zatim nase drage komsije hrvati :D
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

TKC
Postovi: 651
Pridružen/a: 04 apr 2011, 16:49
Kontakt:

Re: BiH - Luxemburg / Francuska - BiH

Post Postao/la TKC » 08 sep 2011, 21:38

@van basten
De mi reci kakav je seferovic bio..?

Avatar
mozak
Interni moderator
Postovi: 3532
Pridružen/a: 18 maj 2010, 17:30
Lokacija: ARENA ROĐENI
Kontakt:

Re: BiH - Luxemburg / Francuska - BiH

Post Postao/la mozak » 08 sep 2011, 21:40

harishp je napisao/la:Sansa protiv Francuza lezi u tome sto ce nas maksimalno podcijeniti.I sam Nasri bas to rece,ko' biva onako smo ih glat dobili u Sarajevu ta ce oni.
Nevjerujem, ipak se radi o presudnoj utakmici, napumpat ce se atmosfera, slučaj anry itd!
Da nije zadnja utakmica, pa haj nekako, ovako će ih platini maximalno mobilizirat!
Mujić, Ćurković, Bajević, Vladić, Halilhodžić, Tuce, Jurić, Slišković, Marić, Hadžiabdić, Đurasović, Petranović, Skočajić, Kodro, Gudelj, Kajtaz, Primorac, Salihamidžić, Barbarez...

Avatar
storm_raider
Postovi: 4503
Pridružen/a: 14 maj 2008, 20:32
Kontakt:

Re: BiH - Luxemburg / Francuska - BiH

Post Postao/la storm_raider » 08 sep 2011, 21:41

Koji igraci su pod opterecenjem tog zutog kartona?
Sport je lijek za tijelo i duh.

Avatar
mozak
Interni moderator
Postovi: 3532
Pridružen/a: 18 maj 2010, 17:30
Lokacija: ARENA ROĐENI
Kontakt:

Re: BiH - Luxemburg / Francuska - BiH

Post Postao/la mozak » 08 sep 2011, 21:45

storm_raider je napisao/la:Koji igraci su pod opterecenjem tog zutog kartona?
papac, rahimic, salihovic, lulic, zahirovic, ibisevic, ibricic, pandza, štilić..
Mujić, Ćurković, Bajević, Vladić, Halilhodžić, Tuce, Jurić, Slišković, Marić, Hadžiabdić, Đurasović, Petranović, Skočajić, Kodro, Gudelj, Kajtaz, Primorac, Salihamidžić, Barbarez...

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: BiH - Luxemburg / Francuska - BiH

Post Postao/la harishp » 08 sep 2011, 21:47

MOZAK je napisao/la:
harishp je napisao/la:Sansa protiv Francuza lezi u tome sto ce nas maksimalno podcijeniti.I sam Nasri bas to rece,ko' biva onako smo ih glat dobili u Sarajevu ta ce oni.
Nevjerujem, ipak se radi o presudnoj utakmici, napumpat ce se atmosfera, slučaj anry itd!
Da nije zadnja utakmica, pa haj nekako, ovako će ih platini maximalno mobilizirat!
Ko se napumpa zna da i ispiri.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24513
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: BiH - Luxemburg / Francuska - BiH

Post Postao/la Goalgetter » 08 sep 2011, 21:49

harishp je napisao/la: Ko se napumpa zna da i ispiri.
Bgm, mogu misliti kako su se sad ovi iz Luxemburga napuhali nakon pobjede protiv Aljbanaca, eksplodirace nakon poraza :lol:

Avatar
HZ_ilidzaa
Postovi: 5830
Pridružen/a: 21 okt 2010, 19:57
Kontakt:

Re: BiH - Luxemburg / Francuska - BiH

Post Postao/la HZ_ilidzaa » 08 sep 2011, 21:51

MOZAK je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Koji igraci su pod opterecenjem tog zutog kartona?
papac, rahimic, salihovic, lulic, zahirovic, ibisevic, ibricic, pandza, štilić..
Ovi su nam najvazniji i ne bi bilo dobro da dobiju zuti

Avatar
HOPLIT
Postovi: 1147
Pridružen/a: 31 maj 2010, 20:24

Re: BiH - Luxemburg / Francuska - BiH

Post Postao/la HOPLIT » 08 sep 2011, 21:52

MOZAK je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Koji igraci su pod opterecenjem tog zutog kartona?
papac, rahimic, salihovic, lulic, zahirovic, ibisevic, ibricic, pandza, štilić..
:shock: :shock: :shock:
YNWA!

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18624
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: BiH - Luxemburg / Francuska - BiH

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 08 sep 2011, 21:53

ne zaboravite da su predprosle godine pobijedili svicu (luxemburg)
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.