BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs Portugal

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Možemo li se osvetiti Portugalu i plasirati se na EP?

Anketa je završila: 16 nov 2011, 16:29.

1. Naravno da možemo
322
63%
2. Ne, ipak su prejaki za nas
83
16%
3. Možemo, al' UEFA nam to neće dozvoliti. Ronaldo je Ronaldo!
103
20%
 
Ukupno glasova: 508

Avatar
Denizmare
Postovi: 1091
Pridružen/a: 11 okt 2008, 23:12

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs...

Post Postao/la Denizmare » 12 okt 2011, 15:31

dean_ je napisao/la:
Dosta vise druze,shvatili smo tvoje razmisljanje,ne moras se ubjedjivati vise sa svima. Posto imas tako visoko misljenje o Hr idi moli Boga da izvuces Bosnu i Hercegovinu pa da mozes uzivati u ,,sigurnoj,, pobjedi,jer mi nismo mogli stisnuti pjetlove,a vi ste imali cak 2 polusanse protiv ,,velike,, Grcke,a imali ste i prejaku grupu nema sta.
Nevjerovatno je kako vi ne mozete da prevalite preko usta da je neko dobar,uzivate u svojoj fikciji,niko kao vi.Uzivajte nije nas briga ali stipu nas majke ti.....
e sada si ga pretjerao

niti imam jako visoko mišljenje o hrvatskoj,niti sam zadovoljan hrv igrom,niti sam siguran u hrvatsku pobjedu nad bih..niti govorim da je bih loša

samo odgovaram ovima koji su uvjereni da bih ima bolju ekipu od hrvatske i da bi je skoro sigurno prošla ;)
I ja sam uvjeren da trenutno imamo bolju ekipu,mozda ne pojedinacno,ali timski bolje pokriveni od Hr. O sigurnoj pobjedi niko ne moze govoriti u danasnjem fudbalu ni protiv luxa,a narocito kad je rijec o barazu. A tvoje vidjenje utakmice sa Francuskom je bas pod rucnom i ide otprilike ovako,pa eto Bih je kao bila bolja u 1 pol.,a Franc su stisli u 2.A ne kazes da Franci nisu dosli do 16,izveli korner,a Bih imala 8-9 udaraca,5 kornera i neko neutralan bi mislio da igramo protiv Malte,a u 2 jesu stisli (normalno) ali hajde nabroj njihove sanse iz drugog,ako ne brojimo navucene slobodnjake oko16? Kad napravis objektivnu analizu onda mozemo pricati.

Mi se ne bojimo nikoga u barazu i da mozemo objektivno svakoga proci pa i Hr,ne zbog sinoc,vec zbog zadnjih 7-8 utakmica,a da li je ostalima svejedno ili ne njihov problem,ko misli da je bolji neka mu je sa srecom sutra pa neka nas izvuku... :D

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs...

Post Postao/la Cartman » 12 okt 2011, 15:35

Ne znam sto vise raje zeli Cesku nego Irsku, mislim da je Irska slabija. Ali samo da je izbjec Portugal i dobro je. Sa ovim ostalim smo tu negdje.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
tevezito
Postovi: 1978
Pridružen/a: 04 jan 2011, 15:32
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs...

Post Postao/la tevezito » 12 okt 2011, 15:38

Po meni najbolji su nama Irci mada vidim da bi vecina volila Cehe.Istina je da su Ceske Zvijezde vec prosle vrhunac svoje karijere ali nekako ne volim kada igramo sa ekipama koje gaje slican stil igre nasem.Ovi irci su samo fanaticni nabijaju loptu nema tu nijedan igrac tipa nasih Misketa i Pjanica.Svi iz Engleske lige.Po meni oni nama stimaju.Inace ja bi ovakav zrijeb volio:BiH-Irska, Hrvatska-Turska ima tu nekih dugova, Portugal-Crna Gora, te Ceska-Estonija.
UEFA MAFIA. 93:20 Agueroooo.

dean_
Postovi: 443
Pridružen/a: 18 jan 2010, 17:26
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs...

Post Postao/la dean_ » 12 okt 2011, 15:44

I ja sam uvjeren da trenutno imamo bolju ekipu,mozda ne pojedinacno,ali timski bolje pokriveni od Hr. O sigurnoj pobjedi niko ne moze govoriti u danasnjem fudbalu ni protiv luxa,a narocito kad je rijec o barazu. A tvoje vidjenje utakmice sa Francuskom je bas pod rucnom i ide otprilike ovako,pa eto Bih je kao bila bolja u 1 pol.,a Franc su stisli u 2.A ne kazes da Franci nisu dosli do 16,izveli korner,a Bih imala 8-9 udaraca,5 kornera i neko neutralan bi mislio da igramo protiv Malte,a u 2 jesu stisli (normalno) ali hajde nabroj njihove sanse iz drugog,ako ne brojimo navucene slobodnjake oko16? Kad napravis objektivnu analizu onda mozemo pricati.
razlika je u tome što bih igrači pokazuju puno više želje...što nije ni čudo jer žele svoju zemlju napokon odvesti na neko natjecanje....i što vaš izbornik ne luta previše

al hrvatska u svim linijama ima više kvalitetnih igrača ..i nadam se da će hrvatski igrači u baražu pokazat više žara jer više nema popravka

što se tiče utakmice sa francuzima...u drugom polvremenu samo su oni igrali ,ali nisu stvarali previše pravih prilika..valjda im se osjetio izostanak benzeme,riberya...vaši su trebali to iskoristiti i dokazat da su zrela ekipa za veliko natjecanje

i ja ne bi volio da izvućemo bih....hoću estoniju :D

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs...

Post Postao/la Probisvjet » 12 okt 2011, 15:54

Ostace ovo zabiljezeno. Nas protivnik ce biti Cesi! :o
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
skyisthelimit
Postovi: 3240
Pridružen/a: 26 mar 2011, 16:47

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs...

Post Postao/la skyisthelimit » 12 okt 2011, 15:55

Cartman je napisao/la:Ne znam sto vise raje zeli Cesku nego Irsku, mislim da je Irska slabija. Ali samo da je izbjec Portugal i dobro je. Sa ovim ostalim smo tu negdje.

pa zelimo je vise zato sto ce se kriminalna organizacija s mafijasem na celu zeljeti da kompenzira...IRska MORA biti na Euru naredne godine pa orilo gorilo...I sinoc je njima protiv armenaca dosta toga islo na ruku..jer trazi se kompenzacija, ako ih izvucemo nemamo ni 5% sanse
15.10 - 15.06 ...

Nixon
Postovi: 81
Pridružen/a: 06 jul 2010, 01:28
Lokacija: Ulica prkosa
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs...

Post Postao/la Nixon » 12 okt 2011, 15:57

A kakve smo kurate sreće Portugal nas neće mašiti.
Potpisi su za levate...

dinoze
Postovi: 2083
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs...

Post Postao/la dinoze » 12 okt 2011, 15:59

Hajd mi molim te pametnjakovicu navedi i jednu repku koja je cijelo prvo poluvrijeme protiv Francuza dominirala onako kako smo to mi radili a da negovorim za cjelu utakmicu ...
I molim te navedi mi jednu repku koja moze odigrati 90 minuta u onom ritmu kako su igrali nasi momci prvo poluvrijeme ....Nepostoji takva repka a vjeruj mi da otkad pratim fudbal a toje dugo dugo Francuze i kad su najgori bili niko nije onako nadigrao kako smo to mi sinoc uradili ..
Pa samo omjer kornera i udaraca prema golu dovoljno govori a gdje je tu posjed lopte i ostali parametri ...[/quote]



Njemacka, Spanija bez problema, Njemci bi ih dominirali do 120-te minute i jos na putu prema kuci :D

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs...

Post Postao/la Elegant » 12 okt 2011, 16:00

Nixon je napisao/la:A kakve smo kurate sreće Portugal nas neće mašiti.
Samo da njih izbjegnemo !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
bambina
Postovi: 1319
Pridružen/a: 06 dec 2009, 18:14
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs...

Post Postao/la bambina » 12 okt 2011, 16:02

Pošto živim u Zagrebu voljela bi vidjet Hrvatsku i Bih-a zato što
Maksimir bi bio žuto-plavi ;) šala naravno,ali hrv.ima omjer čitam 4-4 od 2007 se računalo ovo,- s Bih danas u sportskim,tehnički jači smo sad ,forma igrača, s tim da nema Olića ,Kranjčar ozljeda ,Srna i Modrić su već na rubu,kartonaža Hrv.je loša.Ne Zboravimo da u hrv.živi oko 60 hiljada -tisuća po popisu stanovništva Bošnjaka-Bosanaca tako no sikiriki .Ah neredi uvijek ih ima samo treba bit lav na terenu ,a ne oko stadiona ;)
mislim dobra organizacija policije i grada sve se može kao rukomet,odbojka,kad dolaze Bosanci drugi sportovi pokazalo se ok.Zašto ne bar ne trebaju daleko putovat ;) ;)

Irci nije loše ;)
POZZ!

dinoze
Postovi: 2083
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs...

Post Postao/la dinoze » 12 okt 2011, 16:04

High je napisao/la:Je l' se igra u Sarajevu ili zenici ?

Sta mislis, onako po osjecaju? :D

Normalno u Zenici. Pape je uprskao sa Francuzima u Sarajevu, sam je priznao, tako da ce trebati dugo vremena da se tamo zaigra. A jedna tribina u Sa je svakako zatvorena. ( ne uslovna )

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs...

Post Postao/la Elegant » 12 okt 2011, 16:06

dinoze je napisao/la:
High je napisao/la:Je l' se igra u Sarajevu ili zenici ?
Sta mislis, onako po osjecaju? :D

Normalno u Zenici. Pape je uprskao sa Francuzima u Sarajevu, sam je priznao, tako da ce trebati dugo vremena da se tamo zaigra. A jedna tribina u Sa je svakako zatvorena. ( ne uslovna )
Ne bi me cudilo da se igralo u Zenici, pa bi stigao dopis iz Uefe kako stadion ne ispunajva uslove, preko noci bi oni to sredili !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
AYAN
Postovi: 1919
Pridružen/a: 23 mar 2008, 13:42
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs...

Post Postao/la AYAN » 12 okt 2011, 16:13

Želim Hrvate, iz realnog razloga...
Razlo je činjenica da se Biliću štima čistka sa klupe, znači pravi Bilićevi "Dželati", mogu biti samo Zmajevi...

Uvjeren sam da Hrvati neće proći, koga god da izvuku...
Kad su svi protiv tebe, ili si apsolutno u krivu, ili si apsolutno u pravu...
Željo i samo Željo...

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs...

Post Postao/la Elegant » 12 okt 2011, 16:16

AYAN je napisao/la:Želim Hrvate, iz realnog razloga...
Razlo je činjenica da se Biliću štima čistka sa klupe, znači pravi Bilićevi "Dželati", mogu biti samo Zmajevi...

Uvjeren sam da Hrvati neće proći, koga god da izvuku...
Sto se mene tice neka prodju, samo da nas izbjegnu.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
vidovitadjemila
Postovi: 1040
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:50
Lokacija: staklena kugla

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs...

Post Postao/la vidovitadjemila » 12 okt 2011, 16:18

AYAN je napisao/la:Želim Hrvate, iz realnog razloga...
Razlo je činjenica da se Biliću štima čistka sa klupe, znači pravi Bilićevi "Dželati", mogu biti samo Zmajevi...

Uvjeren sam da Hrvati neće proći, koga god da izvuku...
Slazem se s tobom ,gledao sam ih i sto se nogometa tice najvise sanse imamo protiv njih.Ali ne znam ,ipak ne bi volio da izvucemo Hrvate.Ne mogu zaboraviti prosli Euro i desavanja ovdje...Mozda bi Cesi bili bolji izbor...
U prevodu je.es baraz gdje ce nogomet biti u drugom planu...
OTKAKO JE STARI TRAVNIK NASTAO,OVAKAV SVJET JOS NIJE RASTAO A MENE DUGO BILO NIJE...

Avatar
nero.piroman
Postovi: 374
Pridružen/a: 11 feb 2010, 16:07
Lokacija: BiH
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs...

Post Postao/la nero.piroman » 12 okt 2011, 16:18

Protiv svih protivnika osim Portugala imali bi realne sanse za prolazak, ali ipak ne bih Hrvatsku zbog politicke situacije i mogucih nereda. S ovakvom igrom ni protiv Portugala ne bi se trebali bojati, ali znamo da oni moraju na EP kao i Francuzi. Najbolji moguci protivnik bi bila Ceska, ali ni Irska ne bi bila losa. S ovakvom igrom i zalaganjem imamo se pravo nadati EURU
Tko želi nešto naučiti, nači će način; tko ne želi, naći će izliku.

Avatar
Moggiano
Postovi: 684
Pridružen/a: 29 jun 2011, 18:18
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs...

Post Postao/la Moggiano » 12 okt 2011, 16:19

Sve moze samo nemojte Portugal..
Na gostovanje Željo kreće, zaustavit nas niko neće...

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18624
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs...

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 12 okt 2011, 16:19

Elegant je napisao/la:
AYAN je napisao/la:Želim Hrvate, iz realnog razloga...
Razlo je činjenica da se Biliću štima čistka sa klupe, znači pravi Bilićevi "Dželati", mogu biti samo Zmajevi...

Uvjeren sam da Hrvati neće proći, koga god da izvuku...
Sto se mene tice neka prodju, samo da nas izbjegnu.
sta bolan da nas izbjegnu, nasa igra je za klasu iznad hrvatske igre, sto se ne bi moglo reci na ovaj isti period prosle godine, to je druga stvar!

Sto se svi bojite portugala, dajte ih da im se revanširamo :twisted:
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
Boateng_27
Postovi: 962
Pridružen/a: 05 jul 2011, 15:04
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs...

Post Postao/la Boateng_27 » 12 okt 2011, 16:19

Ko god nam dođe nećemo proći, jednostavno nece x zraka kroz bosnjaka ;) :(
Ricardo Quaresma coming to Bosnia & Herzegovina :)

Zlatan Ibrahimović- 8 Seasons. 8 Years of Success. A season for the Ultimate Champion

Avatar
hz033
Postovi: 2785
Pridružen/a: 18 feb 2011, 12:57
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs...

Post Postao/la hz033 » 12 okt 2011, 16:22

Koga god da dobijemo razvalit ćemo ga! Ako stanju smo razvaliti Francuze u sred Pariza možemo razvaliti i bilo koga u baražu. Samo nam dajte pošteno suđenje !
U novi boj ...

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.