BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs Portugal

Moderatori/ce: ribery,_dreamer_,insider,Monolog

Možemo li se osvetiti Portugalu i plasirati se na EP?

Anketa je završila: 16 nov 2011, 16:29.

1. Naravno da možemo
322
63%
2. Ne, ipak su prejaki za nas
83
16%
3. Možemo, al' UEFA nam to neće dozvoliti. Ronaldo je Ronaldo!
103
20%

Ukupno glasova: 508

Cartman
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs Portugal

Post Postao/la Cartman » 07 nov 2011, 20:55

Dylan Dog je napisao/la:
Scof1eld je napisao/la:ma legla bi nama kisa, ko' bilbau s barcom :mrgreen:

S obzirom da ja ocekujem da ih napadnemo od prve minute,bas bi nam godila :roll:
Sa ovakvom odbranom ionako tesko da mozemo racunati da ne primimo gola u 90 minuta i da se defanzivno postavimo,zato bi ja njih napao od prve minute,krenuo skroz otvoreno pa ko koga.
**** taktiziranje,ni ono nam ne bi previse garantovalo dobar rezultat.

Nadigravat se na svom terenu nije pametno. Jer svaki njihov gol vrijedi vise od naseg, kad igraju u gostima. Odbrana mora bit prioritet. Igru u odbrani smo drasticno popravili u zadnjim utakmicama. Ok, nema Papca, Mujdze i Pandze (ovaj zadnji nije veliki gubitak), ali se branimo bolje kao kolektiv. Vidio sam kako je se Dzeko borio protiv QPR-a u odbrani. To nam treba od cijele ekipe, pogotovo od veznog reda. Ukljucujuci od Misketa i Pjanica. Ako Nani i Ronaldo dobiju prilike 1 na 1, gotovo je, moramo se branit kao kolektiv, a ne ostavljat zadnju liniju samu da se snalaze kako mogu.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Grbavica moj zivot
Kontakt:

Post Postao/la Grbavica moj zivot » 07 nov 2011, 21:00

Vec trazite opravdanje za poraz ima osjecaj da cemo ispastt,ali znam da ova reprezentacija ima snagu umijece i iskustvo s kojom mogu proc bilo koga a ne fudbalsku vele silu kao sto je Portugal koji svake godine igra baraz ne razumijem odakle ovoliki strah od ekipe koja je sasvim prosjecna po meni cak i losija od francuske.Imaju Ronalda koji stvarno jest igracina i pored njega imaju jos dosta dobri pojedinaca ali kao kolektiv nisu nesto a igraci ne igraju sami.Dok mi imamo strasan kolektiv i atmosferu oko repke to je nasa prednost.I ja bi u ovaj baraz uso s ciljem da nemas sta izgubit iskreno ta je taktika za mene uvijek najbolja.Sutra je za mene najdraza tekma u zivotu gdje se sastaju moja jedina zemlja najvoljenija i moj jedini klub.I sutra mozemo vidjet na cemu je repka.Ja se nadam finoj tekmi.
svoj ti pos'o !

Goalgetter
Kontakt:

Post Postao/la Goalgetter » 07 nov 2011, 21:01

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=E_CWdADjkVQ&feature=player_embedded#![/youtube]

Evo ukratko izjave Dzeke i Susica pred utakmicu.

Goalgetter
Kontakt:

Post Postao/la Goalgetter » 07 nov 2011, 21:04

Gubitnici traže isprike, dok pobjednici ostvaruju ciljeve ;)

Emir ZENICA
Kontakt:

Post Postao/la Emir ZENICA » 07 nov 2011, 21:04

fahrenheit je napisao/la:
treba meni bilo koja samo da dobijem kartu, odnosno njih 5, svi smo ostali bez ...

Koja tribina i koliko si spreman dati po karti ? Da znam 8-)

P.S Nisam svercer,da ne popijem ban ;)
Volim te Celik ! ! !

"Njega vole samo njegovi navijaci. Ostalima nije ni simpatican, naprotiv mrze ga i to najvise zahvaljujuci bas onima koji ga vole!"

Megamon
Kontakt:

Post Postao/la Megamon » 07 nov 2011, 21:05

Per aspera ad astra.
Kada dodje sudnji dan, kad' dusa napusti tijelo Bog ce da nam kaze da je krep'o Zeljo, na taj dan sve plave boje se gase, a ostat ce BORDO da lijepi Dzenet krase!

madridist
Kontakt:

Post Postao/la madridist » 07 nov 2011, 21:09

Megamon je napisao/la:Per aspera ad astra.

slika
prošli put nije uspjelo vidjećemo sad
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

SK Stolac Hercegovina

AÐ_Official
Kontakt:

Post Postao/la AÐ_Official » 07 nov 2011, 21:10

Emir ZENICA je napisao/la:
fahrenheit je napisao/la:
treba meni bilo koja samo da dobijem kartu, odnosno njih 5, svi smo ostali bez ...

Koja tribina i koliko si spreman dati po karti ? Da znam 8-)

P.S Nisam svercer,da ne popijem ban ;)

Ako izgleda ko **** i smrdi ko **** onda je ****.... 8-)

hz1987
Kontakt:

Post Postao/la hz1987 » 07 nov 2011, 21:15

Mišljenja sam da je vrijeme da promjenimo taktiku pred ova 2 odlučujuća meča:

1. Novinari da ne salijeću igrače i traže intervjue
2. Novinari da ne pišu i ne prenose izjave portugalaca i šta je s njima i kakva je atmosfera
3. Safet Sušić treba da zabrani prilaz igračima i igračima da skrene pažnju da ne komuniciraju sa novinarima
4. Igrači trebaju da budu poslije 22h u krevetu
5. Da budu izolirani od pritiska, medija, sta je ko rekao, kakav je trening bio, ko je igrao...

Mislim da je vrijeme da igračima damo prostora da se skoncentrišu i u miru odrade ove mini-pripreme bez pompe, euforije, obećavanja i nekih ličnih stavova.

panties
Kontakt:

Post Postao/la panties » 07 nov 2011, 21:17

kak su hladna obojica, koja razlika od proslog baraza.

mada ja se slazem, ima presica, i to je to, sto se kontakta s javnoscu tice. al eto, ne moze se sve odjednom promjenit.

njima ne smeta webb :)
...

Emir ZENICA
Kontakt:

Post Postao/la Emir ZENICA » 07 nov 2011, 21:19

svi koji nemaju kartu,imaju fan zonu 8-)
Volim te Celik ! ! !

"Njega vole samo njegovi navijaci. Ostalima nije ni simpatican, naprotiv mrze ga i to najvise zahvaljujuci bas onima koji ga vole!"

hz1987
Kontakt:

Post Postao/la hz1987 » 07 nov 2011, 21:20

panties je napisao/la:kak su hladna obojica, koja razlika od proslog baraza.

mada ja se slazem, ima presica, i to je to, sto se kontakta s javnoscu tice. al eto, ne moze se sve odjednom promjenit.

njima ne smeta webb :)

jednostavno moramo promjeniti pristup, jer do sad je uvijek ovako bilo...euforija, mediji, press, pritisak, ovaj rekao ovo onaj ono, sta misle protivnici, izlazi se do ranih jutarnjih sati, ono nase lako cemo, neosnovana euforija itd...
to je do sad bilo tako i uvijek cucnemo, pa hajmo jednom i to promjeniti i u miru i tisini docekati taj dvomec!

Muris91
Kontakt:

Post Postao/la Muris91 » 07 nov 2011, 21:21

Samo bez napucavanja lopte na dzeku i bice sve dobor ABD... :D

Cartman
Kontakt:

Post Postao/la Cartman » 07 nov 2011, 21:25

Muris91 je napisao/la:Samo bez napucavanja lopte na dzeku i bice sve dobor ABD... :D

To smo odjednom poceli radit u Zenici protiv Portugala. Po prvi put u kvalifikacijama. Ista situacija je bila i protiv Danske na Kosevu kad su forsirali duge lopte prema Bolicu. Nadam se da necemo upast u istu zamku jos jednom, jer ne znamo igrat na taj nacin.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

adolino
Kontakt:

Post Postao/la adolino » 07 nov 2011, 21:27

Muris91 je napisao/la:Samo bez napucavanja lopte na dzeku i bice sve dobor ABD... :D

Ma mi cemo imati svoje sanse garant samo ih trebamo iskoristiti plus slobodnjaci, korneri itd :D

Elegant
Kontakt:

Post Postao/la Elegant » 07 nov 2011, 21:30

Treba malo stati na loptu opet se dize euforija.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

marseille7
Kontakt:

Post Postao/la marseille7 » 07 nov 2011, 21:35

adolino je napisao/la:

Ma mi cemo imati svoje sanse garant samo ih trebamo iskoristiti plus slobodnjaci, korneri itd :D

Dva gola koja smo primili u proslom barazu od smrda su bili slobodnjak i korner 8-)

Bosnier
Kontakt:

Post Postao/la Bosnier » 07 nov 2011, 21:42

Cartman je napisao/la:

To smo odjednom poceli radit u Zenici protiv Portugala. Po prvi put u kvalifikacijama. Ista situacija je bila i protiv Danske na Kosevu kad su forsirali duge lopte prema Bolicu. Nadam se da necemo upast u istu zamku jos jednom, jer ne znamo igrat na taj nacin.

Necemo vjeruj mi , utakmica u parizu je dokaz !
Tricolorii su crveni od glave do pete, dok su Bošnjaci i bikova u Rodeu luda kad god imamo posjed. To je pakao u Zenici!

hule_barca
x 3
Kontakt:

Post Postao/la hule_barca » 07 nov 2011, 21:45

mislim da ce ovaj sastav izaci na bilinom polju:
--------------------------------------begovic-------------------------------------------
----lulic----------------mravac-------------------spahic-----------------salihovic---
---------------------------------rahimic--------medunjanin--------------------------
---------------------------------------pjanic-------------------------------------------
--------------------------------------misimovic----------------------------------------
-----------------------------dzeko--------------ibisevic--------------------------------
FK "Mladost" Kikači

Pasodzigera
Kontakt:

Post Postao/la Pasodzigera » 07 nov 2011, 21:46

Pa valjda si to dosad trebao da primjetis.Otkako je dosao Safet za selektora to je konacno i prestalo.Jedini selektor koji ima mozga,da od nabijanja lopte nema nista. Danas se igra od noge do noge,to je Susic nameco od samog pocetka,trebalo je vremena,neki su bili nestrpljivi.Konacno licimo na respektabilnu reprezentaciju,upravo zahvaljujuci Susicu.
Bosno moja,divna,mila,lijepa ,gizdava
u tebi je Safet Susic,majstor fudbala!

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.