BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs Portugal

Moderatori/ce: ribery,_dreamer_,insider,Monolog

Možemo li se osvetiti Portugalu i plasirati se na EP?

Anketa je završila: 16 nov 2011, 16:29.

1. Naravno da možemo
322
63%
2. Ne, ipak su prejaki za nas
83
16%
3. Možemo, al' UEFA nam to neće dozvoliti. Ronaldo je Ronaldo!
103
20%

Ukupno glasova: 508

Guitar92
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs Portugal

Post Postao/la Guitar92 » 11 nov 2011, 12:25

Najpoznatiji balkanski parapsiholog Mevludin Duvančić predviđa izbacivanje Portugala. Veli da će biti izuzetno teško, sudije će biti protiv nas ali ipak na kraju ćemo mi slaviti. Mogu reći da ovaj čovjek zaista ima dar, to mi je komšija. Duga je lista događaja koje je on predvidio, ostaje nam sada da vidimo da li će i ovo biti jedan događaj u nizu..

http://www.sarajevo-x.com/bih/clanak/111110111

panties
Kontakt:

Post Postao/la panties » 11 nov 2011, 12:26

dinoze je napisao/la:Ljudi sta mislite kako se nasim igracima sada tresu gace. Koliko je pritisak na njima, zele da narodu malo daju radosti a znaju da je protivnik troduplo bolji. Nadam se da su nasi mogli makar malo odspavati sinoc.

al protivnik nije troduplo bolji?
mozda za pola nijanse...i to samo zbog dva tri igraca. ostali su nako vala
...

dinoze
Kontakt:

Post Postao/la dinoze » 11 nov 2011, 12:26

ArnelS je napisao/la:
dinoze je napisao/la:Ljudi sta mislite kako se nasim igracima sada tresu gace. Koliko je pritisak na njima, zele da narodu malo daju radosti a znaju da je protivnik troduplo bolji. Nadam se da su nasi mogli makar malo odspavati sinoc.

Protivnik nije bolji niti jednom, a ne tri puta ;)

Ma to nase novine pisu i mahala misli, ali relano su ljudi par puta bolji.

Soni
Kontakt:

Post Postao/la Soni » 11 nov 2011, 12:29

Guitar92 je napisao/la:Najpoznatiji balkanski parapsiholog Mevludin Duvančić predviđa izbacivanje Portugala. Veli da će biti izuzetno teško, sudije će biti protiv nas ali ipak na kraju ćemo mi slaviti. Mogu reći da ovaj čovjek zaista ima dar, to mi je komšija. Duga je lista događaja koje je on predvidio, ostaje nam sada da vidimo da li će i ovo biti jedan događaj u nizu..

Nemoj mi reci da si ozbiljan.
"Vjerovali ili ne, Portugalci se bave jako okultnim stvarima. Sjetimo se da smo s njima igrali nekoliko godina i da je njihov golman u Zenici i Lisabonu vrlo često ulazio u gol i konstantno rukama dirao mrežu kako lopta u nju ne bi ušla."

It's OK :mrgreen:
30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
Jᴜᴠᴇ, sᴛᴏʀɪᴀ ᴅɪ ᴜɴ ɢʀᴀɴᴅᴇ ᴀᴍᴏʀᴇ
Ale Del Piero aleee

Elddar
Kontakt:

Post Postao/la Elddar » 11 nov 2011, 12:29

Soni je napisao/la:
Elddar je napisao/la:pa šta je ovo u pm, nekakva me nervoza spucala ne mogu objektivno razmišljat :mrgreen: imam ispit danas al ne mogu se odmaknuti od laptopa, sve kontam objavit će ko kakvu ekskluzivu tipa ronaldo ne igra i slično :mrgreen: Puk'o sam, štaš.

Isto i kod mene, mozda nam je isti ispit :mrgreen:
Samo da hoce pocet utakmica, 2:0 Edin Dzeko-Vedad Ibisevic !

ma ni ne mislim na njega, sve misli usmjerene ka tekmi :D Meni je dovoljno 1-0, Pjana iz slobodnog 90'+3 ono da svi crknemo od dragosti u zadnjim sekundama :mrgreen:
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

ArnelS
Kontakt:

Post Postao/la ArnelS » 11 nov 2011, 12:29

dinoze je napisao/la:
ArnelS je napisao/la:

Ok, vidjet ces veceras :D

teodolit
Kontakt:

Post Postao/la teodolit » 11 nov 2011, 12:30

Guitar92 je napisao/la:Najpoznatiji balkanski parapsiholog Mevludin Duvančić predviđa izbacivanje Portugala. Veli da će biti izuzetno teško, sudije će biti protiv nas ali ipak na kraju ćemo mi slaviti. Mogu reći da ovaj čovjek zaista ima dar, to mi je komšija. Duga je lista događaja koje je on predvidio, ostaje nam sada da vidimo da li će i ovo biti jedan događaj u nizu..

Treba pitati onu zenu sto gleda u kasike, i predvidja, nek se pape najede graha, valjda joj dosta jedna kasika. :D :D
Ali, neka ti je Bogom prosto, nisi ti birao svoju sitnu dusu, dali su ti je, ne pitajuci, dosao si na red kad drugih, boljih, nije vise bilo."

M. Selimovic - Tvrdjava

tyler durden
Kontakt:

Post Postao/la tyler durden » 11 nov 2011, 12:34

dinoze je napisao/la:
ArnelS je napisao/la:

ti stvarnno znas svasta izvalit ;) NAJREALNIJE mi nismo ni za baraza jel de :D

Elegant
Kontakt:

Post Postao/la Elegant » 11 nov 2011, 12:35

Neka utakmica bude kao ona protiv Bjelorusije napeto do samog kraja, pa neka ga Miske opet zavali u 87 minutu pa da slavlje krene. 8-)
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

hz033
Kontakt:

Post Postao/la hz033 » 11 nov 2011, 12:36

A jeli reis uputio dove danas ?
U novi boj ...

Guitar92
Kontakt:

Post Postao/la Guitar92 » 11 nov 2011, 12:36

teodolit je napisao/la:

Treba pitati onu zenu sto gleda u kasike, i predvidja, nek se pape najede graha, valjda joj dosta jedna kasika. :D :D

E sa ovim se nije sprdat, čovjek je predvidio mnoge događaje. Smrt princeze Dajane, Napad Al qaide u Njujorku, ubistvo Zorana Đinđića itd....

sedra
Kontakt:

Post Postao/la sedra » 11 nov 2011, 12:40

Raja molim vas za pomoc.
Posto sam bio cuo da ce portugalski kanal rtpi prenositi na hotbirdu,nadjoh ga sad ali pogledah teletekst ali ne pise da ce prenositi utakmicu,samo rtp1 ataj je u hd verziji i na drugom nekom nepoznatom satelitu.
Zna li iko jos ko prenosi jer imam dream box,imali neko na astri jos ili na hotbirdu PLEASE!!! :cry:

LenBias
Kontakt:

Post Postao/la LenBias » 11 nov 2011, 12:40

Guitar92 je napisao/la:
teodolit je napisao/la:

E sa ovim se nije sprdat, čovjek je predvidio mnoge događaje. Smrt princeze Dajane, Napad Al qaide u Njujorku, ubistvo Zorana Đinđića itd....

steta sto im nije javio na vrijeme pa da ostanu zivi
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

Baja_Zvjerka
Kontakt:

Post Postao/la Baja_Zvjerka » 11 nov 2011, 12:40

Mislim da su nam sanse manje od 20% da prodjemo Portugalce.. Daj Boze da veceras ne izgubimo, a tamo sta bude...
Tad podiže desnu ruku On, i zapjeva "Željo šampion", Grbavica ust'a cijela, i zastava plavo bijela zaviori južnom tribinom! Đilda LEGENDA !

ŽELJO 1921 ! AMAR OSIM

Bosnier
Kontakt:

Post Postao/la Bosnier » 11 nov 2011, 12:42

Ima li kakva radio emisija ?
Tricolorii su crveni od glave do pete, dok su Bošnjaci i bikova u Rodeu luda kad god imamo posjed. To je pakao u Zenici!

Dule 078
Kontakt:

Post Postao/la Dule 078 » 11 nov 2011, 12:44

sedra je napisao/la:Raja molim vas za pomoc.
Posto sam bio cuo da ce portugalski kanal rtpi prenositi na hotbirdu,nadjoh ga sad ali pogledah teletekst ali ne pise da ce prenositi utakmicu,samo rtp1 ataj je u hd verziji i na drugom nekom nepoznatom satelitu.
Zna li iko jos ko prenosi jer imam dream box,imali neko na astri jos ili na hotbirdu PLEASE!!! :cry:

evo ti spisak koji sve kanali prenose

http://liveonsat.com/2day.php?start_dd= ... _yyyy=2011
SVE DOK VRBAS BANJALUKOM TECE,BORAC,BORAC,BORAC ZIVJECE!!!!!!

marseille7
Kontakt:

Post Postao/la marseille7 » 11 nov 2011, 12:45

Guitar92 je napisao/la:
teodolit je napisao/la:

Sve aranžirana ubistva. Ko još uvijek misli da Bin Laden i Al Qeada imaju neku vezu sa 9/11 :arrow: taj još gleda teletabise

harry_90
Kontakt:

Post Postao/la harry_90 » 11 nov 2011, 12:46

Cijelu noc nisam spavao,nervoza me ubi :) sretno momcima veceras i da nas obraduju pobjedom,ja zadovoljan i sa 1:0 8-)
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Juve-TZ
Kontakt:

Post Postao/la Juve-TZ » 11 nov 2011, 12:48

joooj kad zagalami ono da te volim dusa zna draga moja bejha, ispod behar gradova uce bosna i neretva, una drinu doziva preko vjecnih planina, tu su nasa ognjista 100 put krvlju placena....

uh...

samo da prodjemo ove braco mila :D ne treba mi nista vise

sanjao sam 2:1 za nas 8-)

skankoza
Kontakt:

Post Postao/la skankoza » 11 nov 2011, 12:51

Za one koji traze linkove:
www.infekcija.net/fudbal.php

Zapisite sebi :)
>>> Obavezno pogledati !!! <<<<<
https://www.youtube.com/watch?v=v0DsIW8Pms4
-------------------------
FIFA 15 ONLINE LIGA:
www.ps4-fifa.com

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.