BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs Portugal

Moderatori/ce: ribery,_dreamer_,insider,Monolog

Možemo li se osvetiti Portugalu i plasirati se na EP?

Anketa je završila: 16 nov 2011, 16:29.

1. Naravno da možemo
322
63%
2. Ne, ipak su prejaki za nas
83
16%
3. Možemo, al' UEFA nam to neće dozvoliti. Ronaldo je Ronaldo!
103
20%

Ukupno glasova: 508

Mentalist
Kontakt:

Re: BARAŽ: Bosna i Hercegovina vs Portugal

Post Postao/la Mentalist » 11 nov 2011, 22:28

idemo u lisabon po euro po pobjedu da napokon gledamo nasu repku na velikom takmicenju .vjerujem u nase momke mozemo mi to ...naprijed zmajevi!!!!!!!!

Mont0
Kontakt:

Post Postao/la Mont0 » 11 nov 2011, 22:29

Kad ce utorak vise :mrgreen:
Support Velez, It's logical! ★

panties
Kontakt:

Post Postao/la panties » 11 nov 2011, 22:29

pricajte vi sta hocete, al smo u drugom poluvremenu predobri bili.

zahirovic -veliki naklon. mislim da se namjerio bio da ronaldu nogu slomi il nesto.
maletic -koje iznenadjenje. ocekivala sam da ce bit epic fail.

kako je begovic dobro branio.

i neprocjenjiv trenutak: dzeko pokosio pepeta. pepe mi je najmrzi igrac od svih igraca sto su ikada igrali igdje ikako.

rezultat daje vecu nadu u prolaz, nego sto je oduzima :).

i na kraju, eto vam svima sto ste mrzili webba prije utakmice. APSOLUTNO korektno sudjenje.
...

Kuko
Kontakt:

Post Postao/la Kuko » 11 nov 2011, 22:30

Upravo ono sto sam i pisao - ulaskom Ibisevica njihova odbrana se pogubila, da smo igrali malo ofanzivnije zabili bi sigurno (al jbg nije se moglo - nisu nam dali da igramo bolje). Lulic i Medunjanin najlosiji..

Sad je problem da li tamo pocet sa Ibisevicem ili bez Ibisevica. Ako rano primimo ne gine nam katastrofa, a opet ako zabijemo imamo odlicne sanse. Dzeko ne moze nista sam to se vidi iz aviona...

Pape ce imati vise igraca na raspolaganju ali i vece glavobolje koju formaciju koristiti :)

muXmania
Kontakt:

Post Postao/la muXmania » 11 nov 2011, 22:30

s ovim seljačkim skandiranjem Argentinskom patuljku i ne zaslužujemo više, atmosfera 0, jeidni koji su odigrali za prolaznu ocijenu su JAHIĆ i SPAHIĆ, ovi ostali ništa...

sad treba očekivati u Lisabonu skandiranje Rooney, Rooney, da bi se isprovocirao Džeko, ali naravno ništa od toga jer oni nisu seljoberi kao mi...
-1945/46, 1971/72, 1997/98, 2000/01, 2001/02, 2009/10, 2011/12, 2012/13-

armanix
Kontakt:

Post Postao/la armanix » 11 nov 2011, 22:30

Begovic - svaka cast majstore siguran golman medju 10 u svijetu ! 5 !
Zahirovic - Odlican pa ljudi veliki desni bekovi ne mogu zaustaviti Gaynalda,a Zahirovic ga je strpo u dzep. 5 !
Jahic - Odlican povratak igrao kao i njegov APOEL u LP ! 5 !
Spaha - Iskusno,sigurno,cvrsto odigrao pravo kapitenski pravi vodja ! 5 !
Salihovic - Malo zakazao u ofanzivi ocekivao sam ga malo boljeg ali morao je cuvati brzonogog Nanija odlican u defanzivi 4 !
Rahimic - Da je malo brzi bio bi najbolji DM svijeta ! 5 !
Medunjanin - Lose od Hareta morao je bolje bio je los teren mora to sve ispraviti u Lisabonu 3 !
Pjanic - Razocaro me prepao se nas najgori igrac u ovoj utakmici definitvno veoma veoma lose 2 !
Miske - Bravo majstore svaka cast kakva igracina u 1.poluvremenu se jedini borio u 2.poluvremenu uzeo loptu i pokazo da je doktor. 5 !
Lulic - Puno bolji na beku nego na krilu pun zara mogao je bolje na krilu 4 !
Dzeko - Ulaskom Vede i on se razigrao u 1.poluvremenu dosta los ali nadoknadit ce on sve to u Lisabonu 3 !
Maletic - Njegovim ulaskom pao mi je mrak na oci ali kako je odigrao :O Svaka cast jos jedno iznenadjenje 5 !
Ibisevic - Vedo mogao pogoditi imao 2 sanse koje je teze promasiti nego pogoditi.Ulaskom njegovim dobili smo na igri ali boze moj 3 !
Ibricic - Igrao malo /

Dobro smo odigrali momci su se borili bice bolje u Lisabonu samo da nas sudije ne sjebu !
Tzv. Navijači Reala nisu navijači Reala nego Anti Barcelonisti !

*[email protected]*
x 6
Kontakt:

Post Postao/la *[email protected]* » 11 nov 2011, 22:30

Iskreno Pepe me iznenadio večeras, znao sam da je dobar, al' da onako uštopa Džeku niko uspio nije ...

Uglavnom nemam vremena za neke analize, samo ću reći jedna odlična taktička postavka Sušića koji i bez 3 standardna odbrambena igrača uspio zakrpiti ovu odbranu na najbolji mogući način, i sačuvati je uz naravno odličnog Begovića netaknutu ...
Zadnja izmjena: *[email protected]*, dana/u 11 nov 2011, 22:31, ukupno mijenjano 1 put.
Rođeni to je brat
Veležov to je sin
Pjeva mu sada armija cijela
Naprijed Hasić Šemsudin!

AYAN
Kontakt:

Post Postao/la AYAN » 11 nov 2011, 22:30

chily-rz je napisao/la:
AYAN je napisao/la: NEKA PORTUGAL ZAHVALI ZENIČKOM GRBAVOM TERENU!

Možda bi i mi trebali zahvaliti tom grbavom terenu jer cinjenica da je i Ronaldo imao mrtvu šansu a teren nas je spasio,.Da ne bude da branim teren,koji je blago receno bio kriminalan ali ne zaboravi,veceras to nije bio samo Zenicki teren nego Bosanski brate,i više mi je pun qrc tih pljuvana po terenu,po atmosferi kao da su Zenicani za to krivi,a vjerovatno nas je najmanje bilo na stadionu,.Mi nemamo oranizovano navijanje na utakmicama kod kuće te se ljudi koji dodju na utakmicu ponašaju u skladu s dešavanjima na terenu,.

Za navijanje je Pape rekao sve. Zahvalio je ljudima i ja ne zamjeram navijačima ništa. To su ljudi iz cijele Bosne.
A teren, terenu nek se zahvale Portugalci, jer Vedo je u sve tri šanse imao problem sa terenom... i to je ključna stvar.

Ja sam za to da se u Zenici napravi novi teren i da se igra na njemu. Koševo je stadion za Sletove, a Grbavica je realno neuslovna za evropske utakmice.

Tušanj se pravi i dabogda bio najbolji i državi što se mene tiče... pa nek mamo gdje igrat.

Mene nervira što neko poput tebe misli da ja imam nešto protiv Zenice, ako kažem da portugal treba zahvaliti terenu u Zenici. Pa normalno da je bosanski teren, ja čiji je..?

Njih su vile pronosale, a vi prišajte šta hoćete!
Kad su svi protiv tebe, ili si apsolutno u krivu, ili si apsolutno u pravu...
Željo i samo Željo...

Bosnier
Kontakt:

Post Postao/la Bosnier » 11 nov 2011, 22:30

nime_tm87 je napisao/la:Lulica svaki put pretrci nani .. :oops: Sredice se to ako Bog da, prolazimo!

Kad dodje PAPAC na tu poziciju , pitacu ga ja !

Dobar je ZAHIROVIC , JAHIC I SPAHIC

Bez greske u odbrani sto me je iznenadilo !
Tricolorii su crveni od glave do pete, dok su Bošnjaci i bikova u Rodeu luda kad god imamo posjed. To je pakao u Zenici!

bazeni
Kontakt:

Post Postao/la bazeni » 11 nov 2011, 22:31

Nije nešto utakmica,ali ima tu i travnjaka,Ibišević :x :cry: :o :lol: :roll: šta je promašio,bojim se da bi nas moglo koštati,bar će odbrana biti bolja

Bianconeri1988
Kontakt:

Post Postao/la Bianconeri1988 » 11 nov 2011, 22:31

U Portugalu će vjerovatno Jahić igrati desno, štoperi Pandža i Spahić, a lijevo Papac...

Dakle isti sastav kao protiv Francuza, samo što će umjesto Mujdže igrati Jahić...

Za sredinu terena ne znam, vjerovatno ćemo opet od početka igrati 4-5-1, mada sam ja mišljenja da odmah krenemo sa 2 napadača i zabijemo im gol, pa onda polako zatvaramo utakmicu...

Naša prevaga u Portugalu će definitivno biti Begović kakav Pjanić, Džeko ili Misimović.
Ž '21!
Senza Fachetti niente scudetti, con Gasperini e Ranieri torni dove eri!
★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Marchelo77
Kontakt:

Post Postao/la Marchelo77 » 11 nov 2011, 22:31

FCS je napisao/la:Maletiča što dalje od prve postave

Nemoj tako ipak je Maletic otresao Ronalda :lol: :lol: :lol: :lol:
Pitaju me : " Koje si vjere ? " - A ja im odgovaram pitanjem : " A koliko to Bogova ima ? "

Čeliku cijeli život ,i srce sam dao
djeco moja nastavite gdje je otac stao ... ČELIK ZENICA

Mia San Mia - Bayern Munchen .

Pirke
Kontakt:

Post Postao/la Pirke » 11 nov 2011, 22:32

Kao prvo, nije "č", momak je Bosanac, a ne Slovenac.

Kao drugo, momak je odradio svoj posao za 5.
U mome zavičaju vinograd zori
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.

aqarius
Kontakt:

Post Postao/la aqarius » 11 nov 2011, 22:32

Ma tamo ih uzimamo 0-1 i prolaz.Sada kada sam se smirio vidim da ni oni nisu ništa napravili najbolja im šansa šut Spahe u Begovića....Ako odigramo kako znamo,prolaz garant....puno više sam se bojao prije tekme...ma zaista nisu nešto

Goalgetter
Kontakt:

Post Postao/la Goalgetter » 11 nov 2011, 22:32

Bosnier je napisao/la:

Sta je bilo sa onom 100% sansom Alvesa, kad je Zahirovic lose primio loptu ?

vuneni
Kontakt:

Post Postao/la vuneni » 11 nov 2011, 22:33

maletic je ono sto je odigrao, odradio fenomenalno .

xaviesta
x 1
Kontakt:

Post Postao/la xaviesta » 11 nov 2011, 22:33

Prezadovoljan rezultatom. U nasim redovima najbolji Zahirovic, Begovic i Jahic, kod njih ona zivotinja Pepe.

Imamo jako dobar rezultat, u Portugalu 1:1 i idemo na EP aBd.

Navijanje, dno dna :(

I da, zasista mi je cast sto je Ronaldo krocio bosanskim pasnjacima, i on je ipak pokazao da je milostiv, kako i ne bi bio pa bozanstvo je i nije nam dao ta tri gola koja su neki najavljivali.
Don't hate what you don't understand.

soccerfan
Kontakt:

Post Postao/la soccerfan » 11 nov 2011, 22:33

Goalgetter je napisao/la:
Bosnier je napisao/la:

Sta je bilo sa onom 100% sansom Alvesa, kad je Zahirovic lose primio loptu ?

Zahirovic je super bio danas. I najbolji grijese, a on je relativno mlad oa mozda i trema. :)
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

rogeRF
Kontakt:

Post Postao/la rogeRF » 11 nov 2011, 22:34

Od kako je Vedo usao, poceli smo i igrati. Edin nije mogao sam s jakim stoperima Portugala (Bruno i Pepe), bio je totalno odsjecen u napadu. Oba stopera su bila usmjerena na Edina (da tako kazem), dok se to Vedinim ulaskom totalno promijenilo. I Dzeko, a i Vedo su imali vise prostora. Samo, mogao je one promasaje ostaviti za Hoffenheim :mrgreen: . Ja sam zadovoljan, kako rezultatom, kako cinjenicom da u sljedecoj ostaju i ovi igraci (sem Seje) a tu su jos Sasa i Boris... Da ne duzim.. :mrgreen:
SRETNO VAM MOMCI!!!
Izdržati, to je temelj vrline!

Pirke
Kontakt:

Post Postao/la Pirke » 11 nov 2011, 22:34

bazeni je napisao/la:Nije nešto utakmica,ali ima tu i travnjaka,Ibišević :x :cry: :o :lol: :roll: šta je promašio,bojim se da bi nas moglo koštati,bar će odbrana biti bolja

Pa jbg sad, i Ronaldu je odskočila...
U mome zavičaju vinograd zori
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.