Povratak gostujućih navijača na stadione

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
Emir ZENICA
Postovi: 5372
Pridružen/a: 27 jul 2011, 19:26
Lokacija: paz' lijevo, eno ga desno
Kontakt:

Re: Povratak gostujućih navijača na stadione

Post Postao/la Emir ZENICA » 02 avg 2012, 17:43

rastafarian je napisao/la: Takav je pišani mentalitet u ovoj našoj jednoj jedinoj, kao uostalom i u mnogim zemljama da par loših partija znači i par posjetilaca na stadionu.
Nazalost,al jbg sta se tu sad moze.

Sto se mene tice meni su Ultrasi jedni od drazih,cisto zato sto drze uvijek istu brojnost kako na domacim tako i na gostujucim utakmicama.I to mi se svidja.Al opet kazem ne mozes ti porediti grupu koja ne prati ni domace utakmice kako treba i onu grupu koja pokusava nesto uraditi,koja prati ali nema tu brojnost kao ostale grupe. Ne mozes porediti navijace cij klub osvaja titule i navijace cij se klub bori za opstanak.

A sto se zakona tice,tu su da se krse,pa nece od nas praviti kulturno umjetnicka drustva.
Zadnja izmjena: Emir ZENICA, dana/u 02 avg 2012, 17:46, ukupno mijenjano 3 puta.
Volim te Celik ! ! !

"Njega vole samo njegovi navijaci. Ostalima nije ni simpatican, naprotiv mrze ga i to najvise zahvaljujuci bas onima koji ga vole!"

fredi
Postovi: 392
Pridružen/a: 02 feb 2012, 14:38
Kontakt:

Re: Povratak gostujućih navijača na stadione

Post Postao/la fredi » 02 avg 2012, 17:44

chily-rz

lesinari nemaju neku ogromnu brojnost kao recimo hz i manijaci ali su veoma ozbiljna grupa.kad govoris o gostovanjima lesinara moras uzeti u obzir i to gdje se banjaluka nalazi.lesinari imaju ubljedljivo najdalja gostovanja.trebaju ici 4 puta u sarajevo 2 puta u mostar siroki brijeg,trebinje.ne kazem da ostali ne moraju ali razmisli malo koliko je recimo manijacima ili hordama lakse imaju 3 gostovanja u svom gradu?znas koliko oni ustede para na tim gostovanjima?zenica takodje udaljena samo 70km.jbga.slazem se da je potencijal grada banjaluke puno veci i vjerovatno ce se i leisnari kao grupa nastaviti razvijati.

tetrahidrokanabinol
Postovi: 156
Pridružen/a: 06 jul 2012, 20:43
Kontakt:

Re: Povratak gostujućih navijača na stadione

Post Postao/la tetrahidrokanabinol » 02 avg 2012, 17:48

chily-rz je napisao/la:
tetrahidrokanabinol je napisao/la: Neću da govorim koje sam grupe član i o radu grupe jer moja grupa ima stav o ne pisanju na raznim forumima.
Gledajući po trenutnom stanju Robijaši jesu manja grupa a daleko od toga da nisu bolji od Alcohola boys i još par grupa.
INače sam iz BL pa onda skontaj kojoj grupi pripadam ;)
Govorimo dakle konkrentno o gostovanjima,a to je segment u kojem se ni vi baš previše ne možete pohvaliti,.
Koje je vaše najbolje odrađeno gostovanje u zadnji par godina(od kako se Borac vratio u vrh) ? Samo nemoj brojati ova lokalna,Prijedor,Ugljevik i te bliže gradove..Govorim o jačim gostovanjima,Zenica,Mostar,Sarajevo..

Igrali ste finale kupa na Grbavici i koliko vas je došlo,300 ?

Vama svaka čast,odradite svako gostovanje ali ni vi se ne možete pohvaliti nekom brojnošču..

Djelujete organizovano,sigurno ste u top tri u BiH al nekako se nemogu oteti utisku da imate daleko veči potencijal..Veliki grad,jedan klub(u vrhu BiH lige),ali nemate neku brojnost,to je činjenica..
Da, ali bolje je imati svako gostovanje 150 do 250 ljudi nego jedno gostovanje imati 600-700 a onda sljedeća tri po 30-tak ljudi.
To što govoriš za grad je više u vašoj prednosti jer Zenica je malo manja od Banja Luke u kojoj još ali u manjoj brojnosti ima navijača BG blizanaca.

Ultrasi po meni jedino se mogu pohvaliti za ponekad dobru pirotehniku i visoke godine momaka na tribini.

Avatar
chily-rz
Postovi: 8253
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Povratak gostujućih navijača na stadione

Post Postao/la chily-rz » 02 avg 2012, 18:00

Gledaj,vaš problem je u daljini gostovanja,dok je naš problem što nam je klub deset godina i kusur goli qrc u ligi koja isto tako goli qrc..Teško je pronači motiva i izdvojiti novce i vrijeme za put do Mostara ili Trebinja kad ti se klub ne bori ni za što,kad ne znaš da li ideš na utakmicu koja je več unaprijed izgubljena..

Ljudi su u Zenici ubijeni u pojam,ne vjeruju više nikome i ničemu,.Lažna obečanja evropskog Čelika i borbi za titulu više niko ne puši..Nama treba euforija a da bi došli do euforije treba nam jak Čelik,.

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: Povratak gostujućih navijača na stadione

Post Postao/la VolimTz » 02 avg 2012, 22:01

ZZtop10 je napisao/la:Je li istina da maloljetnici ne mogu na gostovanja ? Ako jeste , jos jedan odlican potez komiteta :D Svaka cast
Mislim da nije istina, ali u svakom slučaju sada imaju "maloletne crnce" ! :mrgreen:

[youtube][/youtube]
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Avatar
England
Postovi: 2001
Pridružen/a: 21 avg 2011, 11:11
Kontakt:

Re: Povratak gostujućih navijača na stadione

Post Postao/la England » 03 avg 2012, 00:06

chily-rz je napisao/la:Gledaj,vaš problem je u daljini gostovanja,dok je naš problem što nam je klub deset godina i kusur goli qrc u ligi koja isto tako goli qrc..Teško je pronači motiva i izdvojiti novce i vrijeme za put do Mostara ili Trebinja kad ti se klub ne bori ni za što,kad ne znaš da li ideš na utakmicu koja je več unaprijed izgubljena..

Ljudi su u Zenici ubijeni u pojam,ne vjeruju više nikome i ničemu,.Lažna obečanja evropskog Čelika i borbi za titulu više niko ne puši..Nama treba euforija a da bi došli do euforije treba nam jak Čelik,.
Kakvi ste navijači kad nemate motiv, to je stil, nikada niste imali stila, mlakonje.
Tom Hanks je bio vatrogasac i **** nam je svima mater.

Avatar
Emir ZENICA
Postovi: 5372
Pridružen/a: 27 jul 2011, 19:26
Lokacija: paz' lijevo, eno ga desno
Kontakt:

Re: Povratak gostujućih navijača na stadione

Post Postao/la Emir ZENICA » 03 avg 2012, 00:12

Kakav motiv ? Pa decko pogledaj koliko je vas bilo protiv Maribora ? Negdje sam procitao oko 7 hiljada ? Pa jel to sramotno ? Ok reci ces izgubili smo 4:1 prvu,pa eto gdje je vama motiv ? Gledam osvajate titule,pobjedjujete i opet nije pun stadion,razlog ? Dosadile vam titule ? Pa mi kad smo igrali protiv Leotara borba za Evropu puno Bilino a i ostale tekme.Kako da idem kad me jedna Slavija dobija na Bilinom,Leotar,borim se za opstanak,stimam rezultate da ostanem u ligi ? Kako da idem na stadion ? To nije samo u Zenici tako je i u Sarajevu i Mostaru i BL i ostalim gradovima.I Zeljo kad nije imao rezultata bila je poluprazna Grbavica isto tako i za Kosevo.

Imas pozdrave od mlakonja 8-)
Volim te Celik ! ! !

"Njega vole samo njegovi navijaci. Ostalima nije ni simpatican, naprotiv mrze ga i to najvise zahvaljujuci bas onima koji ga vole!"

Avatar
England
Postovi: 2001
Pridružen/a: 21 avg 2011, 11:11
Kontakt:

Re: Povratak gostujućih navijača na stadione

Post Postao/la England » 03 avg 2012, 00:32

Emir ZENICA je napisao/la:Kakav motiv ? Pa decko pogledaj koliko je vas bilo protiv Maribora ? Negdje sam procitao oko 7 hiljada ? Pa jel to sramotno ? Ok reci ces izgubili smo 4:1 prvu,pa eto gdje je vama motiv ? Gledam osvajate titule,pobjedjujete i opet nije pun stadion,razlog ? Dosadile vam titule ? Pa mi kad smo igrali protiv Leotara borba za Evropu puno Bilino a i ostale tekme.Kako da idem kad me jedna Slavija dobija na Bilinom,Leotar,borim se za opstanak,stimam rezultate da ostanem u ligi ? Kako da idem na stadion ? To nije samo u Zenici tako je i u Sarajevu i Mostaru i BL i ostalim gradovima.I Zeljo kad nije imao rezultata bila je poluprazna Grbavica isto tako i za Kosevo.

Imas pozdrave od mlakonja 8-)
Tema je odlazak?
Tom Hanks je bio vatrogasac i **** nam je svima mater.

tetrahidrokanabinol
Postovi: 156
Pridružen/a: 06 jul 2012, 20:43
Kontakt:

Re: Povratak gostujućih navijača na stadione

Post Postao/la tetrahidrokanabinol » 03 avg 2012, 03:09

Sarajevo se bori za play off i da napravi najbolji rez zadnjih par godina i opet svega 10 000 na tribinama,toliko o svemu ovome...

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Povratak gostujućih navijača na stadione

Post Postao/la ANTIFA ! » 03 avg 2012, 12:06

Emir ZENICA je napisao/la:Kakav motiv ? Pa decko pogledaj koliko je vas bilo protiv Maribora ? Negdje sam procitao oko 7 hiljada ? Pa jel to sramotno ? Ok reci ces izgubili smo 4:1 prvu,pa eto gdje je vama motiv ? Gledam osvajate titule,pobjedjujete i opet nije pun stadion,razlog ? Dosadile vam titule ? Pa mi kad smo igrali protiv Leotara borba za Evropu puno Bilino a i ostale tekme.Kako da idem kad me jedna Slavija dobija na Bilinom,Leotar,borim se za opstanak,stimam rezultate da ostanem u ligi ? Kako da idem na stadion ? To nije samo u Zenici tako je i u Sarajevu i Mostaru i BL i ostalim gradovima.I Zeljo kad nije imao rezultata bila je poluprazna Grbavica isto tako i za Kosevo.

Imas pozdrave od mlakonja 8-)
Slazem se sa tobom Emire za sve :) ;)
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
Rosas7
Postovi: 3998
Pridružen/a: 24 jul 2010, 10:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Povratak gostujućih navijača na stadione

Post Postao/la Rosas7 » 03 avg 2012, 12:15

fredi je napisao/la:da lesinari su bas u rangu sa gore nabrojanim :shock: suma sumarum gostovanja ce odgovarati hz manijacima lesinarima i ultrasima koji odradjuju sva ali bas sva gostovanja.ostali manje vise im je svejedno
:)
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4

Avatar
Tuzla950
Postovi: 522
Pridružen/a: 24 maj 2012, 16:40
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: Povratak gostujućih navijača na stadione

Post Postao/la Tuzla950 » 05 avg 2012, 15:19

fredi je napisao/la:da lesinari su bas u rangu sa gore nabrojanim :shock: suma sumarum gostovanja ce odgovarati hz manijacima lesinarima i ultrasima koji odradjuju sva ali bas sva gostovanja.ostali manje vise im je svejedno
Bolje 10 navijača kako treba,nego 200 kako ne treba. Ne laprdaj!

fredi
Postovi: 392
Pridružen/a: 02 feb 2012, 14:38
Kontakt:

Re: Povratak gostujućih navijača na stadione

Post Postao/la fredi » 06 avg 2012, 09:55

izvini nisam te prepoznao

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Povratak gostujućih navijača na stadione

Post Postao/la bistrikboy » 06 avg 2012, 10:49

Tuzla950 je napisao/la:
fredi je napisao/la:da lesinari su bas u rangu sa gore nabrojanim :shock: suma sumarum gostovanja ce odgovarati hz manijacima lesinarima i ultrasima koji odradjuju sva ali bas sva gostovanja.ostali manje vise im je svejedno
Bolje 10 navijača kako treba,nego 200 kako ne treba. Ne laprdaj!
Ovo je najrasprostranjeni ali i najgluplji moguci "navijacki" stav.Ovih 10 ce kao odrediti za ostale jesul' pravi navijaci :lol:
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

samoradnik
Postovi: 982
Pridružen/a: 22 jun 2012, 10:29
Kontakt:

Re: Povratak gostujućih navijača na stadione

Post Postao/la samoradnik » 06 avg 2012, 14:51

Opet zabranit. DRUGE NEMA!

Navijači Veleža tzv. red army su osima bacanja baklje prema golmanu Radnika tokom utakmice vrijeđali igrače Radnika na nacionalnoj osnovi!

Budale u zatvor,a domaćina kaznit jer nije u stanju da organizuje utakmicu kako treba!

Ili će opet biti kako je jedan "mali" Radnik iz najrazvijenije opštine u državi nebitan!

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Povratak gostujućih navijača na stadione

Post Postao/la bagrcavi » 07 avg 2012, 18:19

samoradnik je napisao/la:Opet zabranit. DRUGE NEMA!

Navijači Veleža tzv. red army su osima bacanja baklje prema golmanu Radnika tokom utakmice vrijeđali igrače Radnika na nacionalnoj osnovi!

Budale u zatvor,a domaćina kaznit jer nije u stanju da organizuje utakmicu kako treba!

Ili će opet biti kako je jedan "mali" Radnik iz najrazvijenije opštine u državi nebitan!
:lol: svašta, šta si ti očekivo ? Možda su mu trebali kolač i džezvu kafe iza gola staviti da momak malo zasladi.
DRUG NEBI TI PUNCA

samoradnik
Postovi: 982
Pridružen/a: 22 jun 2012, 10:29
Kontakt:

Re: Povratak gostujućih navijača na stadione

Post Postao/la samoradnik » 07 avg 2012, 19:05

Klinjo bolje smanji doživljaj i ne provaljuj se.....

Bijeljina neke stvari pamti,pa kad dođe vrijeme vrati!

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Povratak gostujućih navijača na stadione

Post Postao/la bagrcavi » 07 avg 2012, 19:24

Ja ne znam gdje si to ti gledo tekme ranije ? Da nisi možda u Engleskoj pa se toliko zgražavaš zbog baklji i provociranja golmana :lol:
Što se mene tiče ti to pamti i vraćaj cijeli život, ali to je glupost ;)
DRUG NEBI TI PUNCA

Avatar
Rosas7
Postovi: 3998
Pridružen/a: 24 jul 2010, 10:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Povratak gostujućih navijača na stadione

Post Postao/la Rosas7 » 07 avg 2012, 20:17

Tuzla950 je napisao/la:
fredi je napisao/la:da lesinari su bas u rangu sa gore nabrojanim :shock: suma sumarum gostovanja ce odgovarati hz manijacima lesinarima i ultrasima koji odradjuju sva ali bas sva gostovanja.ostali manje vise im je svejedno
Bolje 10 navijača kako treba,nego 200 kako ne treba. Ne laprdaj!
:lol: :lol: jao lika
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4

Barsa
Postovi: 8
Pridružen/a: 26 jul 2012, 20:06
Lokacija: SREBRENIK
Kontakt:

Re: Povratak gostujućih navijača na stadione

Post Postao/la Barsa » 21 avg 2012, 11:01

Nek je na sramotu sarajlijama na doceku apach,onakav ciganluk ni u banja luci nebi dozivjeli...cuj to alko test.....hehehe

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.