28.02.2012: Brazil - Bosna i Hercegovina

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Kako ce zavrsiti utakmica Brazil - Bosna i Hercegovina ?

Pobjeda Brazila
100
38%
Nerijeseno
88
34%
Pobjeda Bosne i Hercegovine
73
28%
 
Ukupno glasova: 261

Avatar
bparena
Postovi: 7106
Pridružen/a: 02 apr 2009, 07:33
Kontakt:

Re: 28.02.2012: Brazil - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la bparena » 29 feb 2012, 22:56

@Aldinn1
Momak tebi je problem u glavi jer nemas nista pozitivno u svojim postovima. Ti ne kritikujes (jer nemas razloga) vec siris negativnu vibru i nadam se da je to nesvjesno. Kad ti dvojica kazu da si pijan onda se valjaj. Tebi svi govore da si provokator a ti i dalje glavom kroz zid. Mjenjaj se ili ne pisi.......
Ruud Van Nistelrooy o Messiju: "Njegovo djelo na terenu ne može se opisati riječima, jer je on izvan kategorije. On igra neki svoj nogomet. Kod njega sve izgleda tako jednostavno.... može se reći da je najbolji nogometaš svih vremena."

nihco
Postovi: 1223
Pridružen/a: 23 sep 2010, 22:58

Re: 28.02.2012: Brazil - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la nihco » 29 feb 2012, 22:57

Aldinn1 je napisao/la:Ovo je forum i svako ima pravo iznijeti svoje mišljenje. Ovaj što proziva nešto administraciju isto ko kakvo djete od 12 godina. Znači ako neko napiše suprotno mišljenje od tebe ili reprezentacije remeti mir. Ne psujem, ne vrijeđam nikoga i dok je tako nema potrebe da lupaš gluposti.
Ja što sam napisao je činjenica koja je tačna i ništa nisam slagao. Neko je napisao izborili smo baraž, ako tebe zadovoljava baraž s ovakvim timom onda ti imaš neki problem.
Ovdje je največi problem trener.
Sušić nije ništa uradio što prije njega treneri nisu uradili. Sliškovič bio u baražu, Čiro bio u baražu ali ni jedan prije Sušica u baražu nije primio šest komada i nije ošutao u 180 minuta dva puta. Pa to je bruka. Ovi igrači u ovakvim timovima i mi imamo postavku svi u odbranu pa šta bude.
Vi očigledno imate neki problem ako mislite da bodrite i volite više reprezntaciju od nas koji pišemo činjenice koje su tačni, a vaši odgovori su na to pozivanje administracije.
Dajte argumente jake, a ne mi smo u baražu kao da smo otišli na evropsko. Smiješno..
ne , sto je najtuznije oni misle da smo mi provokatori, mrzitelji reprezentacije, a ne vide da se vrte u krugu amaterizma, kokosarstva, raduju se tudjim i svoje poraze velicaju,.......nije ni cudo sto smo tu gdje jesmo/.
Sent from my Commodore 64

Avatar
Aldinn1
Postovi: 542
Pridružen/a: 18 dec 2011, 18:21
Kontakt:

Re: 28.02.2012: Brazil - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Aldinn1 » 29 feb 2012, 22:58

harishp je napisao/la:
Aldinn1 je napisao/la: Sliškovič bio u baražu,
Smiješno..
Za prvo aj tinks no.
Za drugo jes afkos.
Igrao s Danskom za direktan prolaz to sam mislio.
Potpis!

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: 28.02.2012: Brazil - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la calcio » 29 feb 2012, 22:58

nihco je napisao/la:
problem je sto susic nicim ne pokazuje da zeli da promijeni koncept igre sa tri dizelasa, a trebalo bi svima biti jasno da je to propast.
sta hocves da kazes, da je poraz od srbije dokaz da visca treba ostati u u21? je li ti navijas za susica ili za bih?
sto se tice argumenta da je on nekoga dove , to je smijesno. onda je muzurovic doveo dzeku i rahimica , ciro pjanica itd.
sto se tice da je s nekim pricao, mozda jeste, iako se kod nas itekako laze, koliko je to ozbiljno je i primjer hodzica koji hoce da odustane.
I opet se vracamo na ono sto sam ranije napisao da Susic prilagodjava igru kadru kojim raspolaze. Da ima Messija i Ronalda u ekipi vjerovatno bi igrao na neki drugi nacin. Ali ne moze na silu nista, nit' stvoriti Ronalda od Visce ili Stevanovica nit' igrati kao Barcelona.

Avatar
bparena
Postovi: 7106
Pridružen/a: 02 apr 2009, 07:33
Kontakt:

Re: 28.02.2012: Brazil - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la bparena » 29 feb 2012, 22:59

@nihco
Ko se sem vas raduje tudzim neuspjesima. ????
Ruud Van Nistelrooy o Messiju: "Njegovo djelo na terenu ne može se opisati riječima, jer je on izvan kategorije. On igra neki svoj nogomet. Kod njega sve izgleda tako jednostavno.... može se reći da je najbolji nogometaš svih vremena."

Avatar
Arnelinho
Postovi: 5167
Pridružen/a: 15 jul 2009, 15:08
Kontakt:

Re: 28.02.2012: Brazil - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Arnelinho » 29 feb 2012, 23:01

:lol:
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

Avatar
Aldinn1
Postovi: 542
Pridružen/a: 18 dec 2011, 18:21
Kontakt:

Re: 28.02.2012: Brazil - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Aldinn1 » 29 feb 2012, 23:01

nihco je napisao/la:
Aldinn1 je napisao/la:Ovo je forum i svako ima pravo iznijeti svoje mišljenje. Ovaj što proziva nešto administraciju isto ko kakvo djete od 12 godina. Znači ako neko napiše suprotno mišljenje od tebe ili reprezentacije remeti mir. Ne psujem, ne vrijeđam nikoga i dok je tako nema potrebe da lupaš gluposti.
Ja što sam napisao je činjenica koja je tačna i ništa nisam slagao. Neko je napisao izborili smo baraž, ako tebe zadovoljava baraž s ovakvim timom onda ti imaš neki problem.
Ovdje je največi problem trener.
Sušić nije ništa uradio što prije njega treneri nisu uradili. Sliškovič bio u baražu, Čiro bio u baražu ali ni jedan prije Sušica u baražu nije primio šest komada i nije ošutao u 180 minuta dva puta. Pa to je bruka. Ovi igrači u ovakvim timovima i mi imamo postavku svi u odbranu pa šta bude.
Vi očigledno imate neki problem ako mislite da bodrite i volite više reprezntaciju od nas koji pišemo činjenice koje su tačni, a vaši odgovori su na to pozivanje administracije.
Dajte argumente jake, a ne mi smo u baražu kao da smo otišli na evropsko. Smiješno..
ne , sto je najtuznije oni misle da smo mi provokatori, mrzitelji reprezentacije, a ne vide da se vrte u krugu amaterizma, kokosarstva, raduju se tudjim i svoje poraze velicaju,.......nije ni cudo sto smo tu gdje jesmo/.
Ne mogu da vjerujem da neko piše da smo dobri, a nigdje nismo otišli 15 godina i još pored toga primamo šestice kao da smo Lihtenštajn.
Potpis!

nihco
Postovi: 1223
Pridružen/a: 23 sep 2010, 22:58

Re: 28.02.2012: Brazil - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la nihco » 29 feb 2012, 23:01

bparena je napisao/la:@nihco
Ko se sem vas raduje tudzim neuspjesima. ????
je li me to persiras? nisam toliko stariji.
Sent from my Commodore 64

Avatar
bparena
Postovi: 7106
Pridružen/a: 02 apr 2009, 07:33
Kontakt:

Re: 28.02.2012: Brazil - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la bparena » 29 feb 2012, 23:05

nihco je napisao/la:
bparena je napisao/la:@nihco
Ko se sem vas raduje tudzim neuspjesima. ????
je li me to persiras? nisam toliko stariji.
ukljuci vijuge - tebi i onom utikacu dezurnom kriticaru.
Ruud Van Nistelrooy o Messiju: "Njegovo djelo na terenu ne može se opisati riječima, jer je on izvan kategorije. On igra neki svoj nogomet. Kod njega sve izgleda tako jednostavno.... može se reći da je najbolji nogometaš svih vremena."

Avatar
Aldinn1
Postovi: 542
Pridružen/a: 18 dec 2011, 18:21
Kontakt:

Re: 28.02.2012: Brazil - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Aldinn1 » 29 feb 2012, 23:07

bparena je napisao/la:
nihco je napisao/la:
bparena je napisao/la:@nihco
Ko se sem vas raduje tudzim neuspjesima. ????
je li me to persiras? nisam toliko stariji.
ukljuci vijuge - tebi i onom utikacu dezurnom kriticaru.
Navedi nam ti činjenice da je ova repreznatacija dobra. Daj uspjehe ?
Potpis!

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: 28.02.2012: Brazil - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Polo » 29 feb 2012, 23:07

Sve u svemu se moze reci nisu razocarali ali rezultat na kraju onako 2 primit nesretno.
Mislim da se na sredini treba vise trcat i to kod Medunjanina i Misketa posebno. Da je Lulic bio lijevo zajedno sa Salihovicem bila bi druga prica a mozda bi se moglo probat 4-3-3

nihco
Postovi: 1223
Pridružen/a: 23 sep 2010, 22:58

Re: 28.02.2012: Brazil - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la nihco » 29 feb 2012, 23:07

onaj ko ima vremena , moze potraziti moje postove od jeseni prosle godine. i nakon poraza od francuske i nakon remija u albaniji, suzsica sam branio ali toliko ponovljenih gresaka i nestrucnosti.......
Sent from my Commodore 64

Avatar
Arnelinho
Postovi: 5167
Pridružen/a: 15 jul 2009, 15:08
Kontakt:

Re: 28.02.2012: Brazil - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Arnelinho » 29 feb 2012, 23:08

Aldinn1 je napisao/la: Daj uspjehe ?
Aj ti dokaži da je loša, daj neuspjehe? Neuspjeh je sve ono što smo nekad imali, pa nismo uspjeli održati- naravno. Neuspjeh ne može biti iluzija!
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: 28.02.2012: Brazil - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la harishp » 29 feb 2012, 23:09

Aldinn1 je napisao/la:
nihco je napisao/la:
Aldinn1 je napisao/la:Ovo je forum i svako ima pravo iznijeti svoje mišljenje. Ovaj što proziva nešto administraciju isto ko kakvo djete od 12 godina. Znači ako neko napiše suprotno mišljenje od tebe ili reprezentacije remeti mir. Ne psujem, ne vrijeđam nikoga i dok je tako nema potrebe da lupaš gluposti.
Ja što sam napisao je činjenica koja je tačna i ništa nisam slagao. Neko je napisao izborili smo baraž, ako tebe zadovoljava baraž s ovakvim timom onda ti imaš neki problem.
Ovdje je največi problem trener.
Sušić nije ništa uradio što prije njega treneri nisu uradili. Sliškovič bio u baražu, Čiro bio u baražu ali ni jedan prije Sušica u baražu nije primio šest komada i nije ošutao u 180 minuta dva puta. Pa to je bruka. Ovi igrači u ovakvim timovima i mi imamo postavku svi u odbranu pa šta bude.
Vi očigledno imate neki problem ako mislite da bodrite i volite više reprezntaciju od nas koji pišemo činjenice koje su tačni, a vaši odgovori su na to pozivanje administracije.
Dajte argumente jake, a ne mi smo u baražu kao da smo otišli na evropsko. Smiješno..
ne , sto je najtuznije oni misle da smo mi provokatori, mrzitelji reprezentacije, a ne vide da se vrte u krugu amaterizma, kokosarstva, raduju se tudjim i svoje poraze velicaju,.......nije ni cudo sto smo tu gdje jesmo/.
Ne mogu da vjerujem da neko piše da smo dobri, a nigdje nismo otišli 15 godina i još pored toga primamo šestice kao da smo Lihtenštajn.
Koliko para toliko i muzike.Cak recimo i taj Lihtenstajn bolje stoji sa racunom na banci.Mi u savezu ni kase cestite nemamo.Stadiona cestitog nemamo,igraci koji stasaju u fudbalere vecinom su to ucinili u dijaspori.
Klubovi i liga puna nacionalizma,politike,lopovluka.rad sa mladim narastajem gotovo da ga i nemamo.
I opet takvi kavi smo na 19 mjestu fifa tablice.
Uostalom kako ti neko rece,mani se razglabanja nego napisi konkretno sa cim i kako bi to izmjenio.
Inace ako nastavis po starom i ono malo sto je ostalo da sumnja smatrace te trollom poput i @nihcudina.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

nihco
Postovi: 1223
Pridružen/a: 23 sep 2010, 22:58

Re: 28.02.2012: Brazil - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la nihco » 29 feb 2012, 23:10

Arnelinho je napisao/la: Aj ti dokaži da je loša, daj neuspjehe? Neuspjeh je sve ono što smo nekad imali, pa nismo uspjeli održati- naravno. Neuspjeh ne može biti iluzija!
jasno kao dan da je jaca, iskusnija reprezentacija u slabijoj grupi igrala klosije i neubjedljivije nego u proslim kvalifikacijama. to jejedino relevantno mjerilo.
Sent from my Commodore 64

Avatar
bparena
Postovi: 7106
Pridružen/a: 02 apr 2009, 07:33
Kontakt:

Re: 28.02.2012: Brazil - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la bparena » 29 feb 2012, 23:11

Arnelinho je napisao/la:
Aldinn1 je napisao/la: Daj uspjehe ?
Aj ti dokaži da je loša, daj neuspjehe? Neuspjeh je sve ono što smo nekad imali, pa nismo uspjeli održati- naravno. Neuspjeh ne može biti iluzija!
Nemoj da se trudis jer je to bot/provokator i ne vrijedi da gubis vrijeme. Zar ne vidis da su svi odustali od pisanja jer su njih dvojica sve otjerali ...... to im je bio cilj a administrator na moru. :(
Zadnja izmjena: bparena, dana/u 29 feb 2012, 23:13, ukupno mijenjano 1 put.
Ruud Van Nistelrooy o Messiju: "Njegovo djelo na terenu ne može se opisati riječima, jer je on izvan kategorije. On igra neki svoj nogomet. Kod njega sve izgleda tako jednostavno.... može se reći da je najbolji nogometaš svih vremena."

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: 28.02.2012: Brazil - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la calcio » 29 feb 2012, 23:12

Elegant je napisao/la:@Aldine koga bi ti za selektora i zasto ?
Tesko da ce ti odgovoriti na ovo. Ne zna ni on.
Tipicno supljiranje.
Oni su protiv samo zato jer je kul biti protiv. Mladalacki bunt. :lol:

Avatar
Aldinn1
Postovi: 542
Pridružen/a: 18 dec 2011, 18:21
Kontakt:

Re: 28.02.2012: Brazil - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Aldinn1 » 29 feb 2012, 23:12

Arnelinho je napisao/la:
Aldinn1 je napisao/la: Daj uspjehe ?
Aj ti dokaži da je loša, daj neuspjehe? Neuspjeh je sve ono što smo nekad imali, pa nismo uspjeli održati- naravno. Neuspjeh ne može biti iluzija!
Veliki neuspjeh je da s ovim igračima koji igraju u najjačim ligama svijeta mi primamo šest golova i OŠUTAMO U 180MIN. DVA PUTA. Isto papagaj ponavljaj isto ..
To je vamasvima uspjeh, to je za vas dobar trener kad napravi takav rezultat, e Boga mi za mene nije.
On nema pojma o život, pravi mulac ...
Hajd što ne zna voditi ekipu nparaviti taktiku, napraviti izmjenu, nego i ne zna sastaviti dvije riječi..
Potpis!

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: 28.02.2012: Brazil - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la calcio » 29 feb 2012, 23:14

Aldinn1 je napisao/la:
Arnelinho je napisao/la:
Aldinn1 je napisao/la: Daj uspjehe ?
Aj ti dokaži da je loša, daj neuspjehe? Neuspjeh je sve ono što smo nekad imali, pa nismo uspjeli održati- naravno. Neuspjeh ne može biti iluzija!
Veliki neuspjeh je da s ovim igračima koji igraju u najjačim ligama svijeta mi primamo šest golova i OŠUTAMO U 180MIN. DVA PUTA. Isto papagaj ponavljaj isto ..
To je vamasvima uspjeh, to je za vas dobar trener kad napravi takav rezultat, e Boga mi za mene nije.
On nema pojma o život, pravi mulac ...
Hajd što ne zna voditi ekipu nparaviti taktiku, napraviti izmjenu, nego i ne zna sastaviti dvije riječi..

Jeli sir Alex dobar trener po tebi?

Avatar
Arnelinho
Postovi: 5167
Pridružen/a: 15 jul 2009, 15:08
Kontakt:

Re: 28.02.2012: Brazil - Bosna i Hercegovina

Post Postao/la Arnelinho » 29 feb 2012, 23:14

nihco je napisao/la:
Arnelinho je napisao/la: Aj ti dokaži da je loša, daj neuspjehe? Neuspjeh je sve ono što smo nekad imali, pa nismo uspjeli održati- naravno. Neuspjeh ne može biti iluzija!
jasno kao dan da je jaca, iskusnija reprezentacija u slabijoj grupi igrala klosije i neubjedljivije nego u proslim kvalifikacijama. to jejedino relevantno mjerilo.
To je subjektivizam. Hoću čvrst ,jak argument?
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.