Licenciranje klubova za euro takmičenja 2012/2013

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

samosarajvo
Postovi: 3652
Pridružen/a: 16 jul 2010, 00:26
Kontakt:

Re: Licenciranje klubova za euro takmičenja 2012/2013

Post Postao/la samosarajvo » 08 jun 2012, 15:04

Kakvo bolan prepravljanje dokumenata? uozbiljite se malo... :shock: :lol:

Avatar
hz033
Postovi: 2771
Pridružen/a: 18 feb 2011, 12:57
Kontakt:

Re: Licenciranje klubova za euro takmičenja 2012/2013

Post Postao/la hz033 » 08 jun 2012, 15:26

Zato što ovaj portal zbog ovakvih lupetanja niko ne shvata ozbiljno :lol:
U novi boj ...

Avatar
hz033
Postovi: 2771
Pridružen/a: 18 feb 2011, 12:57
Kontakt:

Re: Licenciranje klubova za euro takmičenja 2012/2013

Post Postao/la hz033 » 08 jun 2012, 15:44

Da upravu si, evo obećavam da više neću posjećivati ovaj portal niti forum , nadam se da ti je laške. ;)
U novi boj ...

ivan.balic
Postovi: 432
Pridružen/a: 17 maj 2011, 11:11
Kontakt:

Re: Licenciranje klubova za euro takmičenja 2012/2013

Post Postao/la ivan.balic » 08 jun 2012, 17:04

Zaista ne vrijeđam nikoga na forumu. Pratim i zabavljam se. Na mnoge stvari ne reagiram, ali na neke stvari tu napisane ne mogu ostati nijem.

Glupost je da se govori kako je tekst izmišljen, jer je sigurno istina i drago mi je da Olimpic u tišini radi pravne stvari i da želi istjerati pravdu.

Vidim da neki ne shvataju čemu prijave i o kojem se krivičnom djelu radi, pa bih htio malo pojasniti. Radi se o krivičnom djelu prevare koje nije počinjeno iz nehata, nego grupa ljudi je falsifikovala papire i time oštetila treću osobu. U ovom slučaju pravno lice.

Da ne bi bilo dileme šta je urađeno da bi bilo krivično djelo. Samo treba pomenuti imena Nedić, Zukić, Čahtarević, Krupinac itd. Niko nije bio isplaćen do 31. marta, to svi znamo i to je FKS dotavilo prvostepenoj komisiji govoreći kako imaju plan za izmirenje i slično. Drugostepenoj su dostavili da su svi ti ljudi riješeni puno ranije, iako su u savezu već postojali papiri da nisu. ;)

Znači jasno ko dan. Znači da je grupa ljudi napravila prevaru. Bojim se da su baš pretjerali, jer posljedice mogu biti višestruke. Za FK Sarajevo, za bh. klubove, za savez, a lično Selimovića. Osim krivične odgovornosti mogao bi biti zapamčen kao prvi direktor koji je prouzrokovao suspenziju Sarajeva iz Evrope na malo duži period. Mada mislim da ga je neko iz saveza nagovorio na ove poteze.

Avatar
SkyWallker
Postovi: 291
Pridružen/a: 09 mar 2012, 14:45
Lokacija: Dolina Ćupova bb.

Re: Licenciranje klubova za euro takmičenja 2012/2013

Post Postao/la SkyWallker » 08 jun 2012, 17:26

ivan.balic je napisao/la:Zaista ne vrijeđam nikoga na forumu. Pratim i zabavljam se. Na mnoge stvari ne reagiram, ali na neke stvari tu napisane ne mogu ostati nijem.

Glupost je da se govori kako je tekst izmišljen, jer je sigurno istina i drago mi je da Olimpic u tišini radi pravne stvari i da želi istjerati pravdu.

Vidim da neki ne shvataju čemu prijave i o kojem se krivičnom djelu radi, pa bih htio malo pojasniti. Radi se o krivičnom djelu prevare koje nije počinjeno iz nehata, nego grupa ljudi je falsifikovala papire i time oštetila treću osobu. U ovom slučaju pravno lice.

Da ne bi bilo dileme šta je urađeno da bi bilo krivično djelo. Samo treba pomenuti imena Nedić, Zukić, Čahtarević, Krupinac itd. Niko nije bio isplaćen do 31. marta, to svi znamo i to je FKS dotavilo prvostepenoj komisiji govoreći kako imaju plan za izmirenje i slično. Drugostepenoj su dostavili da su svi ti ljudi riješeni puno ranije, iako su u savezu već postojali papiri da nisu. ;)

Znači jasno ko dan. Znači da je grupa ljudi napravila prevaru. Bojim se da su baš pretjerali, jer posljedice mogu biti višestruke. Za FK Sarajevo, za bh. klubove, za savez, a lično Selimovića. Osim krivične odgovornosti mogao bi biti zapamčen kao prvi direktor koji je prouzrokovao suspenziju Sarajeva iz Evrope na malo duži period. Mada mislim da ga je neko iz saveza nagovorio na ove poteze.
Glasno i jasno objasnjeno, mogli bi svi imati problema zbog ovoga počev od saveza pa do klubova, da je taj info. samo na ovom forumu pa bih shvatio da je šuplja od strane par forumaša ali dok prvi Musemić po Ciglanama kuka i fata se za glavu i pominje istu priču onda je istina a da ne govorim o bivsem clanu uprave FKS koji javno priča o tome, sve u svemu ostaje da se vidi sta ce se desiti :?
Vidio sam "sjever" bez ljudi,
Torpedo kako gubi,
hordase na stubu srama,
pitare kako placu za nama.

Vidio sam titulu u maju,
Grbavicu u plavom raju,
i Manijake u transu ...

BlueBoy1921
Postovi: 213
Pridružen/a: 03 mar 2010, 00:19
Kontakt:

Re: Licenciranje klubova za euro takmičenja 2012/2013

Post Postao/la BlueBoy1921 » 08 jun 2012, 17:37

Nažalost u konačnici to može čak i prouzrokovati konačnu propast FKS-a, otiće sponzori, otići će igrači a klub sa 5 mil dugovanja će se dovesti u letalnu fazu. :o

Avatar
powerplay
Postovi: 329
Pridružen/a: 26 okt 2011, 21:03
Kontakt:

Re: Licenciranje klubova za euro takmičenja 2012/2013

Post Postao/la powerplay » 08 jun 2012, 20:51

Koliko vidim vi ovde pišete ono što bi vi volili da jeste ! Bilo kako bilo, sumnjam da je iko išta falsifikovao jer sa tim se nebi igrali ni sposobniji od Bosanskih dunđera. Mislim da je savez urgirao na igrače koji su tužili FKS da povuku optužbe, jer samo tako im je Osim svojim rejtingom mogao pomoći. Ovi su vjerovatno povukli optužbe , nakon čega je savez bez tužbi hladno dao zeleno svjetlo drugostepenoj komisji. Čiča miča gotova priča. E sad što je savez time zajebao Gracića koji sad pizdi, jbg. Veliki klub je veliki klub, ni prvi ni posljednji koji će se ovako provlačiti.
U novi boj...

Avatar
gavran
Postovi: 2078
Pridružen/a: 04 maj 2010, 15:50
Kontakt:

Re: Licenciranje klubova za euro takmičenja 2012/2013

Post Postao/la gavran » 08 jun 2012, 21:16

BlueBoy1921 je napisao/la:Nažalost u konačnici to može čak i prouzrokovati konačnu propast FKS-a, otiće sponzori, otići će igrači a klub sa 5 mil dugovanja će se dovesti u letalnu fazu. :o

sta je tu nazalost???????
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH : 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-1971/1972, 1/2-1984/1985

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Post Postao/la Mancini » 08 jun 2012, 21:26

@powerplay Šta ti svašta napisa da čovjek nepovjeruje.Nešto čiča-miča,veliki klub,sve neke nebuloze.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
SkyWallker
Postovi: 291
Pridružen/a: 09 mar 2012, 14:45
Lokacija: Dolina Ćupova bb.

Re: Licenciranje klubova za euro takmičenja 2012/2013

Post Postao/la SkyWallker » 08 jun 2012, 21:33

powerplay je napisao/la:Koliko vidim vi ovde pišete ono što bi vi volili da jeste ! Bilo kako bilo, sumnjam da je iko išta falsifikovao jer sa tim se nebi igrali ni sposobniji od Bosanskih dunđera. Mislim da je savez urgirao na igrače koji su tužili FKS da povuku optužbe, jer samo tako im je Osim svojim rejtingom mogao pomoći. Ovi su vjerovatno povukli optužbe , nakon čega je savez bez tužbi hladno dao zeleno svjetlo drugostepenoj komisji. Čiča miča gotova priča. E sad što je savez time zajebao Gracića koji sad pizdi, jbg. Veliki klub je veliki klub, ni prvi ni posljednji koji će se ovako provlačiti.
Ja opet kažem da su priče o falsificiranju dokumenata samo na ovom forumu prvi bi ja rekao da je šupljak, ipak ako Musemić to isto priča ako priča Fazlagić onda je istina, Nedić i kompanija su dobili lovu to bi morao znati ali ne u predvidjenom roku koji je dao savez vec znatno poslije čime su autom. prekrsili sva moguca pravila a dokumentaciju su prepravili tako da ispada da su ispoštovali rok uz to spominju se i jos neki dokumenti vezani za druge uslove licenciranja i nastupa za Evropu. Savez nije nikoga zajebao kako ti kazes, nije Rizvanović djabe vukao Ivicu za rukav u nadi da ce urgirati i pomoći FKS na bilo koji način, nije djabe isao u Mostar na sjednicu komiteta i ako kao predsjednik kluba nije trebao uopste biti na tamo, dok je Dino moljakao i zivkao Amara da urgira kod Ivice to svako u ovom gradu zna, sve u svemu nije savez nikoga zahebao vec su gospoda iz FKS očito zahebala i prevarila i savez i komisiju za licenciranje a bgm i FK Olimpic, sve ove stvari bi morao znati ako nista pola od ovoga da bi mogao nesto reći
Vidio sam "sjever" bez ljudi,
Torpedo kako gubi,
hordase na stubu srama,
pitare kako placu za nama.

Vidio sam titulu u maju,
Grbavicu u plavom raju,
i Manijake u transu ...

Avatar
powerplay
Postovi: 329
Pridružen/a: 26 okt 2011, 21:03
Kontakt:

Re: Licenciranje klubova za euro takmičenja 2012/2013

Post Postao/la powerplay » 08 jun 2012, 21:42

Sky , znaš kako kažu u našem narodu, bez uvrede al ne kaki majketi. Pričaš priče za laku noć, čiste nebuloze. Čuj Dino moljako Amara :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uostalom libo me i za pitare i za olimpic svi ste smiješni
U novi boj...

Avatar
husein veličanstveni
Postovi: 448
Pridružen/a: 12 jun 2010, 11:49
Kontakt:

Re: Licenciranje klubova za euro takmičenja 2012/2013

Post Postao/la husein veličanstveni » 08 jun 2012, 21:44

powerplay je napisao/la:Koliko vidim vi ovde pišete ono što bi vi volili da jeste ! Bilo kako bilo, sumnjam da je iko išta falsifikovao jer sa tim se nebi igrali ni sposobniji od Bosanskih dunđera. Mislim da je savez urgirao na igrače koji su tužili FKS da povuku optužbe, jer samo tako im je Osim svojim rejtingom mogao pomoći. Ovi su vjerovatno povukli optužbe , nakon čega je savez bez tužbi hladno dao zeleno svjetlo drugostepenoj komisji. Čiča miča gotova priča. E sad što je savez time zajebao Gracića koji sad pizdi, jbg. Veliki klub je veliki klub, ni prvi ni posljednji koji će se ovako provlačiti.
Ako ste stvarno veliki klub što ste sebi dozvolili da vam se ovako nešto dešava. zašto se ta licenca ne dobije iz prve. Kod vas je ko što Dino Mehmeda Mujkić reče "upalih ga treći put iz prve", tako i vi. Sad su i mnogo manji klubovi po pitanju organizacije veći od vas. Uvijek sa vama neke pizdarije, te se nema za stan, te nema za hranu, te nema plata, te igrači štrajkuju, te nema licence. Al zato ima Evrope :mrgreen:
Čovjek je najsavršenije biće na svijetu, kojega svaka budala može napraviti!
Vlatko Glavaš "Lako je biti navijač i aplaudirati kada se dobro igra, ali treba biti navijač i kada ne ide"

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Post Postao/la Mancini » 08 jun 2012, 21:46

A ti si realno najsmješniji!
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
gavran
Postovi: 2078
Pridružen/a: 04 maj 2010, 15:50
Kontakt:

Re: Licenciranje klubova za euro takmičenja 2012/2013

Post Postao/la gavran » 08 jun 2012, 21:48

husein veličanstveni je napisao/la:
powerplay je napisao/la:Koliko vidim vi ovde pišete ono što bi vi volili da jeste ! Bilo kako bilo, sumnjam da je iko išta falsifikovao jer sa tim se nebi igrali ni sposobniji od Bosanskih dunđera. Mislim da je savez urgirao na igrače koji su tužili FKS da povuku optužbe, jer samo tako im je Osim svojim rejtingom mogao pomoći. Ovi su vjerovatno povukli optužbe , nakon čega je savez bez tužbi hladno dao zeleno svjetlo drugostepenoj komisji. Čiča miča gotova priča. E sad što je savez time zajebao Gracića koji sad pizdi, jbg. Veliki klub je veliki klub, ni prvi ni posljednji koji će se ovako provlačiti.
Ako ste stvarno veliki klub što ste sebi dozvolili da vam se ovako nešto dešava. zašto se ta licenca ne dobije iz prve. Kod vas je ko što Dino Mehmeda Mujkić reče "upalih ga treći put iz prve", tako i vi. Sad su i mnogo manji klubovi po pitanju organizacije veći od vas. Uvijek sa vama neke pizdarije, te se nema za stan, te nema za hranu, te nema plata, te igrači štrajkuju, te nema licence. Al zato ima Evrope :mrgreen:

nisu oni veliki klub oni su divovi ;)
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH : 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-1971/1972, 1/2-1984/1985

Avatar
powerplay
Postovi: 329
Pridružen/a: 26 okt 2011, 21:03
Kontakt:

Re: Licenciranje klubova za euro takmičenja 2012/2013

Post Postao/la powerplay » 08 jun 2012, 21:52

gavran je napisao/la:
husein veličanstveni je napisao/la:
powerplay je napisao/la:Koliko vidim vi ovde pišete ono što bi vi volili da jeste ! Bilo kako bilo, sumnjam da je iko išta falsifikovao jer sa tim se nebi igrali ni sposobniji od Bosanskih dunđera. Mislim da je savez urgirao na igrače koji su tužili FKS da povuku optužbe, jer samo tako im je Osim svojim rejtingom mogao pomoći. Ovi su vjerovatno povukli optužbe , nakon čega je savez bez tužbi hladno dao zeleno svjetlo drugostepenoj komisji. Čiča miča gotova priča. E sad što je savez time zajebao Gracića koji sad pizdi, jbg. Veliki klub je veliki klub, ni prvi ni posljednji koji će se ovako provlačiti.
Ako ste stvarno veliki klub što ste sebi dozvolili da vam se ovako nešto dešava. zašto se ta licenca ne dobije iz prve. Kod vas je ko što Dino Mehmeda Mujkić reče "upalih ga treći put iz prve", tako i vi. Sad su i mnogo manji klubovi po pitanju organizacije veći od vas. Uvijek sa vama neke pizdarije, te se nema za stan, te nema za hranu, te nema plata, te igrači štrajkuju, te nema licence. Al zato ima Evrope :mrgreen:

nisu oni veliki klub oni su divovi ;)
:lol:
U novi boj...

Avatar
SkyWallker
Postovi: 291
Pridružen/a: 09 mar 2012, 14:45
Lokacija: Dolina Ćupova bb.

Re: Licenciranje klubova za euro takmičenja 2012/2013

Post Postao/la SkyWallker » 08 jun 2012, 22:13

powerplay je napisao/la:Sky , znaš kako kažu u našem narodu, bez uvrede al ne kaki majketi. Pričaš priče za laku noć, čiste nebuloze. Čuj Dino moljako Amara :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uostalom libo me i za pitare i za olimpic svi ste smiješni
Onda si debilko (bez uvrede) dok raspravljas o stvarima o kojima neznas, o stvrima u koje niti si upućen i o stvarima za koje te libo kako ti kažeš, ne lupetaj bgt, pričam o onome što sam čuo, sto znam i sto sam vidio zato ne prosipaj debilnu priču bez razloga
Vidio sam "sjever" bez ljudi,
Torpedo kako gubi,
hordase na stubu srama,
pitare kako placu za nama.

Vidio sam titulu u maju,
Grbavicu u plavom raju,
i Manijake u transu ...

arbitraža
Postovi: 232
Pridružen/a: 17 maj 2011, 11:54
Kontakt:

Re: Licenciranje klubova za euro takmičenja 2012/2013

Post Postao/la arbitraža » 09 jun 2012, 17:10

powerplay je napisao/la:Koliko vidim vi ovde pišete ono što bi vi volili da jeste ! Bilo kako bilo, sumnjam da je iko išta falsifikovao jer sa tim se nebi igrali ni sposobniji od Bosanskih dunđera. Mislim da je savez urgirao na igrače koji su tužili FKS da povuku optužbe, jer samo tako im je Osim svojim rejtingom mogao pomoći. Ovi su vjerovatno povukli optužbe , nakon čega je savez bez tužbi hladno dao zeleno svjetlo drugostepenoj komisji. Čiča miča gotova priča. E sad što je savez time zajebao Gracića koji sad pizdi, jbg. Veliki klub je veliki klub, ni prvi ni posljednji koji će se ovako provlačiti.

Oprosti, ali nevjerovatno si neupučen. To je baš za nepovjerovati. Ili živiš na Malti ili se praviš lud.

papir
Postovi: 76
Pridružen/a: 25 apr 2012, 11:25
Kontakt:

Re: Licenciranje klubova za euro takmičenja 2012/2013

Post Postao/la papir » 11 sep 2012, 12:31

Sve su nas stavili pod istragu zbog mutljavine pitara s licencom. Došlo do UEFA kako se falsificiralo.

Avatar
neo
Postovi: 3851
Pridružen/a: 28 jun 2012, 20:10
Kontakt:

Re: Licenciranje klubova za euro takmičenja 2012/2013

Post Postao/la neo » 11 sep 2012, 12:44

papir je napisao/la:Sve su nas stavili pod istragu zbog mutljavine pitara s licencom. Došlo do UEFA kako se falsificiralo.
Siguran ?
edukuj se malo: http://www.goal.com/en/news/755/europe/ ... eakingnews" onclick="window.open(this.href);return false;
"It's one of premier league's oldest lessons .
NEVER WRITE MANCHESTER UNITED OFF"

Avatar
AnelZ
Postovi: 3566
Pridružen/a: 20 okt 2011, 00:41
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: Licenciranje klubova za euro takmičenja 2012/2013

Post Postao/la AnelZ » 11 sep 2012, 13:01

neo je napisao/la:
papir je napisao/la:Sve su nas stavili pod istragu zbog mutljavine pitara s licencom. Došlo do UEFA kako se falsificiralo.
Siguran ?
edukuj se malo: http://www.goal.com/en/news/755/europe/ ... eakingnews" onclick="window.open(this.href);return false;
Simpaticno je kako je vecina drzava iz juzne evrope, sa pokojom iz istocne. Ajde, pise samo da je novac privremeno zadrzan i nece biti uplacen dok se ne dostavi dodatna dokumentacija do 30 Septembra 2012 da potvrdi da nije doslo do kršenja financijskog fair-playa, a ne da su pravo kaznjeni navedeni klubovi.

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.