NBA Playoffs 2012

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25262
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2012

Post Postao/la NEZALAGANJE » 20 jun 2012, 05:51

Ja veci broj glupana na jednom mjestu nisam odavno vidio...Sve ono sto sam pisao o njima kad su igrali protiv nas i bili na nekom drugom planetu,razbili su mi u zadnje 3 tekme,pre pre preglupim potezima,ali u svakoj tekmi... :roll: :roll:

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2012

Post Postao/la LBJ MVP » 20 jun 2012, 05:59

Nekad život može biti okrutan.Mislim na Brona i nadam se da nije ništa ozbiljno i da će biti spreman da završi ovo u sljedećoj.Jedan od najvećih zasigurno.

Oklahoma ne zaslužuje titulu jebote protiv nas svi iz rotacije bili Durant,a sad samo dvojica igrača igraju. :twisted: :twisted: :twisted:
Westbrook :lol: Ma predobar je igrač i sve,ali nije hladne glave nikad treba mu neko na parketu da ga smiri.Da je kod Duncana ovo mu se nikad ne bi desilo,postaje smiješno poređenje Duranta i Duncana u smislu leadershipa.
Baš me zanima šta li je pokušao kod onog zadnjeg napada,poznavanje košarkaških pravila me i ne čudi toliko :lol:

Harden?Ima ozbiljniji zadatak u odbrani pa se usr.o fino fino :roll:

Želja i jedinstvo(ne iz Bihaća)uzimaju titule Oklahoma nema nijedno od to dvoje.I da Bron ne zaigra sljedeće 3 opet bi se negdje okliznuli.S druge strane Miamiju u pojedinim trenucima ostaje samo te stvari.
NEZALAGANJE je napisao/la:Ja veci broj glupana na jednom mjestu nisam odavno vidio...Sve ono sto sam pisao o njima kad su igrali protiv nas i bili na nekom drugom planetu,razbili su mi u zadnje 3 tekme,pre pre preglupim potezima,ali u svakoj tekmi... :roll: :roll:
Ne bih se mogao više složiti s tobom.Smiješno je šta rade :roll:
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
Zeljovac_1921
Postovi: 1480
Pridružen/a: 15 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2012

Post Postao/la Zeljovac_1921 » 20 jun 2012, 06:16

Ma ne moze se Westbrook skroz ni kriviti, lik ih je drzo u tekmi cijelu tekmu, i bio je sigurno najbolji igrac na parketu. Brooks je imo previse propusta. Ali bez obzira dobro iskutvo za njih, 3-1 nikad se niko nije vratio u finalu (30-0), tesko da ce i oni.

Miami zasluzeno

James ce igrati slijedecu, kaze da nije nista ozbiljno, da su samo grcevi, i da mu se prije isto desavalo
"Just to be a part of this, it's just special man, cause you can feel the buzz around the entire city, and you know Houston has a lotta love for you, when u win it"- #23 Arian Foster

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2012

Post Postao/la lumani » 20 jun 2012, 09:59

Znaci nisu sudije,trener,ahh ovaj put je westbrook krivac :D Jos se ceka da se procita ,miami je bio bolji!!

Avatar
delpiero20
Postovi: 1235
Pridružen/a: 12 mar 2012, 16:29
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2012

Post Postao/la delpiero20 » 20 jun 2012, 12:39

Sta ovaj Durant radi u ovom finalu..uzima suteve i ostalo 0.

O Hardenu da ne pricam...covjek odigra kao neki role player

Avatar
L-Train
Postovi: 18353
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2012

Post Postao/la L-Train » 20 jun 2012, 12:41

dobro je,sa LeBronom znaci ipak nije nista ozbiljno :)
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2012

Post Postao/la LBJ MVP » 20 jun 2012, 15:59

Heat ima potpunu kontrolu nad utakmicom, ali Oklahomu u igri drži vanserijsko izdanje Westbrooka, čovjeka kojega većina promatrača NBA Finala osuđuje jer ne zna bolje, iako i ova utakmica potvrđuje da je MVP Thundera u seriji. Nisu ga mogli zaustaviti ni Wada ni Chalmers, a na trenutke je podsjećao upravo na Wadea u Finalu 2006. kada je sam-samcat kombinacijom ulaza i šuteva s poludistance ubio Dallas.

Međutim, Brooksove loše odluke i blijede partije Duranta i Hardena bile su previše čak i za super Russa.
To bi bilo to.
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
Carlo
Postovi: 13019
Pridružen/a: 16 okt 2009, 16:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2012

Post Postao/la Carlo » 20 jun 2012, 16:53

ne bih rekao da Durant loše igra, sekunde jedne...
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

SirAlexFerguson
Postovi: 2863
Pridružen/a: 06 feb 2012, 20:41
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2012

Post Postao/la SirAlexFerguson » 20 jun 2012, 16:55

Još samo jedna
KING JAMES
RAFA NADAL
MANCHESTER UNITED
Hoće li Monolog uspiti dobiti okladu? WBA treba na tablici završiti ispred LFC

Avatar
Zeljovac_1921
Postovi: 1480
Pridružen/a: 15 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2012

Post Postao/la Zeljovac_1921 » 20 jun 2012, 17:55

Carlo je napisao/la:ne bih rekao da Durant loše igra, sekunde jedne...
To tako izgleda likovima koji ocekuju da dominira i da nonstop daje koseve, ali lik "losom" tekmom i mirnim putem puca blizu 50% sa 28 poena................

@lumani

Ma normalno da je Miami pokazao vise, ne kazem, meni nisu mrski ja sam ih i piko da ce osvojiti. Ali jeste Brooks imo previse propusta, u ovoj i prosloj tekmi, posebno sa Perkinsom, i pogresnim rotacijama, moro je sinoc traziti treceg igraca koji ce uraditi nesto vise ofanzivnije, s obzirom da Hardena nije bilo (kojeg je forsiro). Westbrook i Durant su dali 71 Oklahominih poena dok je ostatak tima dao 27.

NEZALAGANJE je napisao/la:Ja veci broj glupana na jednom mjestu nisam odavno vidio...Sve ono sto sam pisao o njima kad su igrali protiv nas i bili na nekom drugom planetu,razbili su mi u zadnje 3 tekme,pre pre preglupim potezima,ali u svakoj tekmi... :roll: :roll:
Trema i strah mlade ekipe, neke stvari koji su im se desavale u ovoj seriji nisu im se desavale u cijeloj sezoni ali dobro ce im doci iskustvo, bit ce pametniji ako se opet nadju u finalu. A i Miami je odigro zadnje 3 tekme vrhunski, posebno sinoc gdje je cijela ekipa odigrala extra utakmicu.
"Just to be a part of this, it's just special man, cause you can feel the buzz around the entire city, and you know Houston has a lotta love for you, when u win it"- #23 Arian Foster

Avatar
LarryDavid
Postovi: 631
Pridružen/a: 01 jun 2012, 10:55
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2012

Post Postao/la LarryDavid » 20 jun 2012, 21:16

jos nije gotovo vratice se OKC
Edin Džeko: 'Nikad se ne predaji i uvijek vjeruj u sebe.'

The anxiety of the flinch is almost always worse than the pain itself. You’ve forgotten that. You need to learn it again. You need more scars. You need to live...

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41237
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2012

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 20 jun 2012, 21:48

Malo o Thunderu

[youtube][/youtube]

Malo o Russellu ;) :mrgreen:

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2012

Post Postao/la BIHfan » 20 jun 2012, 22:00

LarryDavid je napisao/la:jos nije gotovo vratice se OKC
Kad bi serija bila gotova ti bi rekao da nije jos gotova.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2012

Post Postao/la lumani » 21 jun 2012, 10:36

BIHfan je napisao/la:
LarryDavid je napisao/la:jos nije gotovo vratice se OKC
Kad bi serija bila gotova ti bi rekao da nije jos gotova.

on misli na iducu sezonu; :D pravi je fenomen,jos nista nije pogodio lik..

Avatar
LarryDavid
Postovi: 631
Pridružen/a: 01 jun 2012, 10:55
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2012

Post Postao/la LarryDavid » 21 jun 2012, 22:00

BIHfan je napisao/la:
LarryDavid je napisao/la:jos nije gotovo vratice se OKC
Kad bi serija bila gotova ti bi rekao da nije jos gotova.
Ko je ovde nerealan, serija nije gotova i ja samo to i tvrdim, a ti kazes da je gotova... :mrgreen: serija nije gotova...a pogotovo nece biti gotova ako se vrati u chesapeak arenu...
Edin Džeko: 'Nikad se ne predaji i uvijek vjeruj u sebe.'

The anxiety of the flinch is almost always worse than the pain itself. You’ve forgotten that. You need to learn it again. You need more scars. You need to live...

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2012

Post Postao/la BIHfan » 21 jun 2012, 23:01

LarryDavid je napisao/la:
BIHfan je napisao/la:
LarryDavid je napisao/la:jos nije gotovo vratice se OKC
Kad bi serija bila gotova ti bi rekao da nije jos gotova.
Ko je ovde nerealan, serija nije gotova i ja samo to i tvrdim, a ti kazes da je gotova... :mrgreen: serija nije gotova...a pogotovo nece biti gotova ako se vrati u chesapeak arenu...
Gdje sam ja rekao da je gotova?
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2012

Post Postao/la lumani » 21 jun 2012, 23:06

Sve je moguce veceras,ali 3 tekme nece izgubiti miami...

Avatar
LarryDavid
Postovi: 631
Pridružen/a: 01 jun 2012, 10:55
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2012

Post Postao/la LarryDavid » 21 jun 2012, 23:25

BIHfan je napisao/la: Gdje sam ja rekao da je gotova?
pa implicirao si time sto si za moj komentar da nije gotova (parafraziram) ustvrdio da je nerealan... :mrgreen:
Edin Džeko: 'Nikad se ne predaji i uvijek vjeruj u sebe.'

The anxiety of the flinch is almost always worse than the pain itself. You’ve forgotten that. You need to learn it again. You need more scars. You need to live...

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2012

Post Postao/la BIHfan » 21 jun 2012, 23:33

LarryDavid je napisao/la:
BIHfan je napisao/la: Gdje sam ja rekao da je gotova?
pa implicirao si time sto si za moj komentar da nije gotova (parafraziram) ustvrdio da je nerealan... :mrgreen:
Nisi ti skuzio, ja sam tebe opisao u toj recenici kao tvrdoglavog forumasa koji nece priznat poraz iako si porazen.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2012

Post Postao/la BIHfan » 21 jun 2012, 23:49

Ova serija Miami vs OKC je pljunuta serija od prosle godine izmedju Bullsa i Heata po ishodu i toku serije.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.