Prva liga FBiH 2012./2013.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Siouux
Postovi: 83
Pridružen/a: 20 jul 2012, 13:53
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Sezona 2012/2013

Post Postao/la Siouux » 23 jul 2012, 00:08

tuzlak135 je napisao/la:
nino hrastek je napisao/la:
tuzlak135 je napisao/la:pa zasad dosli Mikelini, Pejic, Sisic igraci koji su igrali u najvisem rangu, treba doci Okanovic, Mesic, Lamesic, Nikolic 99% ce igrati za nas, i ja mislim da je to uz postojeci kadar sasvim dovoljno za povratak u miki maus ligu:)

Vi tuzlaci iznenadit ce te se kvalitetom prve federalne lige,neke ce vam ekipe doci na tusanj ima da se iznenadite,ne budite toliko samouvjereni,ovo igraca sto si nabrojo njih pola nije igralo u klubovima minimalno po pola godine npr (mikelini) gdje je igro on zadnju godinu nigdje jel tako a moze se hvala bogu i na internetu pronaci i dokazti ha ja i ne zaboravite valja ici u kladus,cazin,rodoc,bihac gdje niko ne uzoma bodove a kamoli valja ici u gracanicu,lukavac,banovice,,,,zato vam kazem smirite malo strasti nije jos ni poslo vi vec prvaci.
sta ce me iznendaiti krajsnik, branitelj, prdgrmec??? koja budala ne mogu da vjerujem sisic nije igrao proslu sezonu u celiku? pejic nije igrao u orasju? nikolic, lamesic, okanovic??? pa covjece dragi ako cu se prepasti seljoberskih ekipa onda bolje da se svi kolektivno objesimo u Tuzli! i ako mesic i mekilini nisu igrali pola godine bolji su od 99% igraca u ovoj sugavoj ligi
Vi, Tuzlaci, ste se stvarno digli puno u nebesa..Pa pogledaj sta pisete, a niste se kao digli? Pa treba vam dat uslov, AKO NE OSVOJITE 1 LIGU FBiH DA AUTOMATSKI IDETE U ZADNJU LIGU TK, ZAJEDNO SA BISTARCEM! Vi ste ovo, vi ste ono, doveli ste vi veoma zvucna imena, stvarno..Ja nikad cuo nisam, s tom ekipom bi vam Zeljo 5-6 zabio opet..A docete i u Lukavac, pa cete vidjet da niste toliko jaki, niko nije poceo igrat kao zvucno ime, za sve treba vremena, da se dokaze u ligi, i tako..Vi ste seljoberska ekipa, sugava liga, pa odkud vas onda u toj sugavoj ligi? KAD STE TAKO JAKI, heeej? Ne znam stvarno sta vi mislite, ovdje ce vas mnoge ekipe rasut 3-4:0 i to na pola TUŠNJA sugavog..Eto, tvojim jezikom da pisem.
A sad vozdrica i vidimo se 10. kolo u Lukavcu..Da vidite da nije tako lahko igrat protiv tima koji je usao iz 2 lige FBiH ;)
S I O U X L U K A V A C 1 9 8 9

Avatar
SaltBoY
Postovi: 181
Pridružen/a: 28 nov 2011, 21:00
Lokacija: Salt city
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Sezona 2012/2013

Post Postao/la SaltBoY » 23 jul 2012, 00:10

kompleksi su cudna stvar :lol:
Live for nothing or die for something

<3 FC Barcelona | mes que club <3
<3 FK Sloboda <3
<3 Mercedes Mclaren <3

Siouux
Postovi: 83
Pridružen/a: 20 jul 2012, 13:53
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Sezona 2012/2013

Post Postao/la Siouux » 23 jul 2012, 00:14

Emir93 je napisao/la:
tuzlak135 je napisao/la:mi smo Sloboda TUZLA a ne branitelj, krajisnik, krajina, buducnost, podgrmec, vitez..... postujemo mi ovu ligu pogotovo Jedinstvo, Bosnu.V, Rudar.K. i niko se ne qurci da cemo osvojit ligu 10 kola prije kraja, ali svi znamo da smo prvi favoriti. nema te vukoebine gdje se ne mogu uzeti bodovi vjerujte mi!!!! hajd sto smo u qurcu neg nas i drugi ebu :evil: sto se tice igraca imat ce citavu armiju navijaca uz sebe (hajd sto smo nadrkani neg smo i na rubu zivaca) i nema tog gostovanja gdje necemo biti uz njih naravno sto je put veci nas ce biti manje al cemo biti uz njih i nemaju se sta plasiti seljacina, bili smo mi i u Posusju, Trebinju, Gabeli, Zepcu i ostalim vokoebinama samo nek oni igraju a mi cemo se pobrinuti za ostalo. sve je na nama8-)
nadam se da ce te doci u Bihac a nasi navijaci Sila Nebeska kod vas u Tuzlu.
dvije najjace navijacke skupine u prvoj ligi FBiH :D
Sila nebeska nije nesto, ove prosle sezone skroz losi, ako se ne varam, sve nekakvi protesti, ovo ono, imate dobar klip protiv Sarajeva, i Fukare su bile lose u PL, jest da su bili zadnja 2-3 kola popunjen Tusanj, ali ja realno mislim da i SIOUXI spadaju u TOP 4 navijackih skupina u 1 ligi FBiH (mozda cak 2 mjesto :twisted: , ali to je ne bitno sad, vidit cemo kad sezona pocne !!!), ove sezone cemo se pokrenut, to ocekujte..Pratimo i volimo svoj klub, u to nema sumnje, i gostovanja ce biti odradjena..Nemoj te me odma pogresno shvatit i napast, samo lijepo kazem, moje misljenje!!
S I O U X L U K A V A C 1 9 8 9

Siouux
Postovi: 83
Pridružen/a: 20 jul 2012, 13:53
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Sezona 2012/2013

Post Postao/la Siouux » 23 jul 2012, 00:29

Emir93 je napisao/la:Benjo, ako se vec pravis tako pametan onda zasto nisi napisao da je Jedinstvo pretproslu sezonu zamalo uslo u PL kad su se borili sa GOSK-om za ulazak! zato ne pricaj bolan gluposti. prosla sezona im je definitivno bila najgora otkako su u prvoj ligi FBiH .. jbg sta je tu je ali ko ce se u ovoj ligi osim Jedinstva,Buducnosti,Rudara i evo sad Slobode smatrati favoritom za ulazak u PL ? da nece mozda Podgrmec,Radnicki,Branitelj napasti na premijer ligu? zato bolan stvarno neznam zasto provociras ...
Radnicki je jeo po PREMIJER LIGI, kada ste vi bili 5 liga.. Cuj, pa prije ce Radnicki osvojit, neg to vase Jedinstvo, nesto najavljujete vidim 15 godina ulazak, od kako liga postoji, vi ulazite u Premijer ligu, a sve na starom..
Nemoj te prozivat klubove, valja vama ovamoo doc, kad tad, ima Jedinstvo da dobijemo u Lukavcu najmanje 2-0, ZIVI BILI PA VIDJELI !!!
S I O U X L U K A V A C 1 9 8 9

Makavelii
Postovi: 183
Pridružen/a: 31 avg 2011, 18:31
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Sezona 2012/2013

Post Postao/la Makavelii » 23 jul 2012, 00:52

Zna li iko sta je sa golmanom Filipom Perkovicm??? Branio je za Iskru tri sezone, zadnu proveo u Vitezu, da li zna nekoi gdje je on sada, posto sam ga gledoa znam da je predobar golman?

Avatar
Brcko87
Postovi: 1148
Pridružen/a: 01 jun 2012, 15:52
Lokacija: Srebrenik
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Sezona 2012/2013

Post Postao/la Brcko87 » 23 jul 2012, 01:04

moje misljenje je da ove godine Sloboda lagano ulazi,kao sto bi se reklo,ima da se prošeta.. :) U slobodi se nije desilo toliko rasulo ekipe,većina igrača je ostalo i još pojačani sa nekim provjerenim igračima što je sasvim dovojno da se lagano udje..Treba uzet u obzir Slobodu kao ime i samim tim da ce imat podrsku saveza,sudija...navijači su ostali uz klub,nije se desilo rasulo..Gradina prošlu sezonu nekoliko kola prije kraja osigura ulazak a moje misljenje da ce Sloboda da ima kvlitetniji sastav od Gradininog koji je nekoliko kola prije kraja osigurao ulazak.. ;)
OFK Gradina Srebrenik

Avatar
SiggySinatra
Postovi: 451
Pridružen/a: 06 jun 2012, 07:48
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Sezona 2012/2013

Post Postao/la SiggySinatra » 24 jul 2012, 15:25

Siouux je napisao/la:
tuzlak135 je napisao/la:
nino hrastek je napisao/la:
Vi tuzlaci iznenadit ce te se kvalitetom prve federalne lige,neke ce vam ekipe doci na tusanj ima da se iznenadite,ne budite toliko samouvjereni,ovo igraca sto si nabrojo njih pola nije igralo u klubovima minimalno po pola godine npr (mikelini) gdje je igro on zadnju godinu nigdje jel tako a moze se hvala bogu i na internetu pronaci i dokazti ha ja i ne zaboravite valja ici u kladus,cazin,rodoc,bihac gdje niko ne uzoma bodove a kamoli valja ici u gracanicu,lukavac,banovice,,,,zato vam kazem smirite malo strasti nije jos ni poslo vi vec prvaci.
sta ce me iznendaiti krajsnik, branitelj, prdgrmec??? koja budala ne mogu da vjerujem sisic nije igrao proslu sezonu u celiku? pejic nije igrao u orasju? nikolic, lamesic, okanovic??? pa covjece dragi ako cu se prepasti seljoberskih ekipa onda bolje da se svi kolektivno objesimo u Tuzli! i ako mesic i mekilini nisu igrali pola godine bolji su od 99% igraca u ovoj sugavoj ligi
Vi, Tuzlaci, ste se stvarno digli puno u nebesa..Pa pogledaj sta pisete, a niste se kao digli? Pa treba vam dat uslov, AKO NE OSVOJITE 1 LIGU FBiH DA AUTOMATSKI IDETE U ZADNJU LIGU TK, ZAJEDNO SA BISTARCEM! Vi ste ovo, vi ste ono, doveli ste vi veoma zvucna imena, stvarno..Ja nikad cuo nisam, s tom ekipom bi vam Zeljo 5-6 zabio opet..A docete i u Lukavac, pa cete vidjet da niste toliko jaki, niko nije poceo igrat kao zvucno ime, za sve treba vremena, da se dokaze u ligi, i tako..Vi ste seljoberska ekipa, sugava liga, pa odkud vas onda u toj sugavoj ligi? KAD STE TAKO JAKI, heeej? Ne znam stvarno sta vi mislite, ovdje ce vas mnoge ekipe rasut 3-4:0 i to na pola TUŠNJA sugavog..Eto, tvojim jezikom da pisem.
A sad vozdrica i vidimo se 10. kolo u Lukavcu..Da vidite da nije tako lahko igrat protiv tima koji je usao iz 2 lige FBiH ;)
Vidimo se ;)

SilaNebeska96
Postovi: 78
Pridružen/a: 13 maj 2012, 19:55
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Sezona 2012/2013

Post Postao/la SilaNebeska96 » 24 jul 2012, 17:06

Braćo,tako smo i mi iz Bihaća pisali ISTO sve. Pa gdje smo,u k.... . Peta godina mi u ovoj ligi. Već smo se i navikli.
Nikad promjena,nikad ništa. I vi ne čekate vi tu Upravu da vas oni vrate,vi sami morate vratiti klub. Govorim vam ovo jer već znam kako je kod nas bilo. Mi smo isto slušali priče,ove godine,pa sljedece,pa sljedece. Pa nećemo Nikad više.
Vi pritisnite,ako vam sta ne ide dobro,odmah protesti,dignite citav grad,ali nek sloboda postane ona prava. Sretno da se vratite odmah u PL

Avatar
doci
Moderator
Postovi: 555
Pridružen/a: 17 maj 2008, 20:55
Lokacija: Bugojno
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Sezona 2012/2013

Post Postao/la doci » 26 jul 2012, 10:54

U Bugojnu pripreme jos nisu pocele!! smjesno zalosno!!

dexteron
Postovi: 150
Pridružen/a: 20 avg 2011, 03:35
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Sezona 2012/2013

Post Postao/la dexteron » 28 jul 2012, 19:31

Danas na memorijalnom turniru Memija u Fojnici igrali Novi Pazar i Bosna (1:1), Bosna prosla u finale na penale (3:1) . Sutra protiv Travnika :)

dexteron
Postovi: 150
Pridružen/a: 20 avg 2011, 03:35
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Sezona 2012/2013

Post Postao/la dexteron » 07 avg 2012, 23:57

NK „BOSNA VISOKO“, SEZONA 2012/2013

DOŠLI: Mustafa Mujezinović (Olimpik), Emrah Hasanhodžić (Željezničar), Mirsad Šiljak (Iskra), Armin Arnaut (Čelik), Nedim Bečirević (Sarajevo), Jure Lendić (Uskoplje), Idriz Džafić (Ilijaš), Ermin Pleh (Famos), Rešad Torlak (Olimpik), Elvir Kalkan (Famos), Amer Durmić (Čelik)

OTIŠLI: Almir Ljeskovica (Ilijaš), Tarik Agić (Ilijaš), Mirza Džafić (Podrgrmeč), Amar Čabaravdić (?), Adnan Hodžić (?), Ervin Šeta (?), Marko Galić (?), Adin Ferhatović (Vratnik), Vedad Džafić (Goražde), Elvid Alić(?)

Ako netko nesto jos zna, bujrum :)

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Sezona 2012/2013

Post Postao/la L' Imperator » 08 avg 2012, 00:02

dexteron je napisao/la:NK „BOSNA VISOKO“, SEZONA 2012/2013

DOŠLI: Mustafa Mujezinović (Olimpik), Emrah Hasanhodžić (Željezničar), Mirsad Šiljak (Iskra), Armin Arnaut (Čelik), Nedim Bečirević (Sarajevo), Jure Lendić (Uskoplje), Idriz Džafić (Ilijaš), Ermin Pleh (Famos), Rešad Torlak (Olimpik), Elvir Kalkan (Famos), Amer Durmić (Čelik)

OTIŠLI: Almir Ljeskovica (Ilijaš), Tarik Agić (Ilijaš), Mirza Džafić (Podrgrmeč), Amar Čabaravdić (?), Adnan Hodžić (?), Ervin Šeta (?), Marko Galić (?), Adin Ferhatović (Vratnik), Vedad Džafić (Goražde), Elvid Alić(?)

Ako netko nesto jos zna, bujrum :)
Caba, Zamer, Seta otisli :?
#samoRudar #zauvijek

dexteron
Postovi: 150
Pridružen/a: 20 avg 2011, 03:35
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Sezona 2012/2013

Post Postao/la dexteron » 08 avg 2012, 01:30

L' Imperator je napisao/la:
dexteron je napisao/la:NK „BOSNA VISOKO“, SEZONA 2012/2013

DOŠLI: Mustafa Mujezinović (Olimpik), Emrah Hasanhodžić (Željezničar), Mirsad Šiljak (Iskra), Armin Arnaut (Čelik), Nedim Bečirević (Sarajevo), Jure Lendić (Uskoplje), Idriz Džafić (Ilijaš), Ermin Pleh (Famos), Rešad Torlak (Olimpik), Elvir Kalkan (Famos), Amer Durmić (Čelik)

OTIŠLI: Almir Ljeskovica (Ilijaš), Tarik Agić (Ilijaš), Mirza Džafić (Podrgrmeč), Amar Čabaravdić (?), Adnan Hodžić (?), Ervin Šeta (?), Marko Galić (?), Adin Ferhatović (Vratnik), Vedad Džafić (Goražde), Elvid Alić(?)

Ako netko nesto jos zna, bujrum :)
Caba, Zamer, Seta otisli :?
Aha. ALI kazu da nijedno pojacanje nije slabije ni od jednog sto su otisli, vec naprootiv bar su klasa iznas bivsih igraca voljenog nam kluba 8-)

Avatar
Tuzla950
Postovi: 522
Pridružen/a: 24 maj 2012, 16:40
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Sezona 2012/2013

Post Postao/la Tuzla950 » 08 avg 2012, 09:51

Siouux je napisao/la:
Vi, Tuzlaci, ste se stvarno digli puno u nebesa..Pa pogledaj sta pisete, a niste se kao digli? Pa treba vam dat uslov, AKO NE OSVOJITE 1 LIGU FBiH DA AUTOMATSKI IDETE U ZADNJU LIGU TK, ZAJEDNO SA BISTARCEM! Vi ste ovo, vi ste ono, doveli ste vi veoma zvucna imena, stvarno..Ja nikad cuo nisam, s tom ekipom bi vam Zeljo 5-6 zabio opet..A docete i u Lukavac, pa cete vidjet da niste toliko jaki, niko nije poceo igrat kao zvucno ime, za sve treba vremena, da se dokaze u ligi, i tako..Vi ste seljoberska ekipa, sugava liga, pa odkud vas onda u toj sugavoj ligi? KAD STE TAKO JAKI, heeej? Ne znam stvarno sta vi mislite, ovdje ce vas mnoge ekipe rasut 3-4:0 i to na pola TUŠNJA sugavog..Eto, tvojim jezikom da pisem.
A sad vozdrica i vidimo se 10. kolo u Lukavcu..Da vidite da nije tako lahko igrat protiv tima koji je usao iz 2 lige FBiH ;)

" Heeeeeeeeeeeeej " jesam poželio to čuti.Znaš šta seljačino sad ćeš u Tuzlu doći i na utakmicu a ne samo na fakultet.A taj šugavi Tušanj kao što kažeš bit će za vas SODE BIKARBONE najljepši stadion na kojem ste ikad bili.

Avatar
bosnacazin
Postovi: 369
Pridružen/a: 02 avg 2011, 21:45
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Sezona 2012/2013

Post Postao/la bosnacazin » 08 avg 2012, 21:12

sad kad se uvede ovaj COMET sistem,hocel' zapisnici s utakmica biti dostupni na stranici saveza?Znali neko?

Lukavac89
Postovi: 36
Pridružen/a: 06 avg 2012, 20:39
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Sezona 2012/2013

Post Postao/la Lukavac89 » 09 avg 2012, 12:12

Ispred grupe Sioux Lukavac niko nije odobren da pise na ovom forumu.Molio bi vas bez dizanja tenzija na racun naseg imena.

Hvala

Avatar
classic
Postovi: 669
Pridružen/a: 28 jun 2011, 15:11
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Sezona 2012/2013

Post Postao/la classic » 09 avg 2012, 12:29

Tuzla950 je napisao/la:
Siouux je napisao/la:
Vi, Tuzlaci, ste se stvarno digli puno u nebesa..Pa pogledaj sta pisete, a niste se kao digli? Pa treba vam dat uslov, AKO NE OSVOJITE 1 LIGU FBiH DA AUTOMATSKI IDETE U ZADNJU LIGU TK, ZAJEDNO SA BISTARCEM! Vi ste ovo, vi ste ono, doveli ste vi veoma zvucna imena, stvarno..Ja nikad cuo nisam, s tom ekipom bi vam Zeljo 5-6 zabio opet..A docete i u Lukavac, pa cete vidjet da niste toliko jaki, niko nije poceo igrat kao zvucno ime, za sve treba vremena, da se dokaze u ligi, i tako..Vi ste seljoberska ekipa, sugava liga, pa odkud vas onda u toj sugavoj ligi? KAD STE TAKO JAKI, heeej? Ne znam stvarno sta vi mislite, ovdje ce vas mnoge ekipe rasut 3-4:0 i to na pola TUŠNJA sugavog..Eto, tvojim jezikom da pisem.
A sad vozdrica i vidimo se 10. kolo u Lukavcu..Da vidite da nije tako lahko igrat protiv tima koji je usao iz 2 lige FBiH ;)

" Heeeeeeeeeeeeej " jesam poželio to čuti.Znaš šta seljačino sad ćeš u Tuzlu doći i na utakmicu a ne samo na fakultet.A taj šugavi Tušanj kao što kažeš bit će za vas SODE BIKARBONE najljepši stadion na kojem ste ikad bili.
Nek smo se mi digli u NEBESA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Fundamentalno obrati paznju na ponasanje.

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Sezona 2012/2013

Post Postao/la badblueboylivno » 09 avg 2012, 21:23

bosnacazin je napisao/la:sad kad se uvede ovaj COMET sistem,hocel' zapisnici s utakmica biti dostupni na stranici saveza?Znali neko?
Ne, bar zasad.
Hayley <3

Avatar
Tuzla950
Postovi: 522
Pridružen/a: 24 maj 2012, 16:40
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Sezona 2012/2013

Post Postao/la Tuzla950 » 10 avg 2012, 11:46

classic je napisao/la:

" Heeeeeeeeeeeeej " jesam poželio to čuti.Znaš šta seljačino sad ćeš u Tuzlu doći i na utakmicu a ne samo na fakultet.A taj šugavi Tušanj kao što kažeš bit će za vas SODE BIKARBONE najljepši stadion na kojem ste ikad bili.
Nek smo se mi digli u NEBESA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Šta ćemo kada nam se može. :mrgreen:

Nego jel ima kakva grupica navijača FK Goražde?

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - Sezona 2012/2013

Post Postao/la harry_90 » 10 avg 2012, 12:03

Tuzla950 je napisao/la:
classic je napisao/la:

" Heeeeeeeeeeeeej " jesam poželio to čuti.Znaš šta seljačino sad ćeš u Tuzlu doći i na utakmicu a ne samo na fakultet.A taj šugavi Tušanj kao što kažeš bit će za vas SODE BIKARBONE najljepši stadion na kojem ste ikad bili.
Nek smo se mi digli u NEBESA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Šta ćemo kada nam se može. :mrgreen:

Nego jel ima kakva grupica navijača FK Goražde?[/quote]
Legenda reala im je vodja pa ti vidi sad s kim imas posla :lol:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.