Lichtenstein-BiH ; BiH-Latvia

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Koliko ce bodova osvojiti reprezentacija BiH u ove dvije utakmice ?

6
345
88%
4
30
8%
3
2
1%
2
0
Nema glasova.
1
4
1%
0
12
3%
 
Ukupno glasova: 393

Lesnar
Postovi: 437
Pridružen/a: 07 jan 2012, 21:03
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Lichtenstein-BiH ; BiH-Latvia

Post Postao/la Lesnar » 14 sep 2012, 21:01

BH430 je napisao/la:
Lesnar je napisao/la:vidim niko ne spominje onu glupost s uakmice protiv letonaca,kad je službeni spiker na stadionu izazvao euforiju spomenuvši da je belgija izjednačila protiv hrvatkse :roll: :oops:
i onda se mi čudimo što hrvati iz bih ne navijaju za nasu reprezentaciju :roll:
kakve veze imaju hrvati iz bih sa hrvatskom?
koliko si tu samo zatucan :roll:

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Lichtenstein-BiH ; BiH-Latvia

Post Postao/la harishp » 14 sep 2012, 21:11

BH430 je napisao/la:
Lesnar je napisao/la:vidim niko ne spominje onu glupost s uakmice protiv letonaca,kad je službeni spiker na stadionu izazvao euforiju spomenuvši da je belgija izjednačila protiv hrvatkse :roll: :oops:
i onda se mi čudimo što hrvati iz bih ne navijaju za nasu reprezentaciju :roll:
kakve veze imaju hrvati iz bih sa hrvatskom?
:mrgreen:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

zamorano
Postovi: 1353
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: Lichtenstein-BiH ; BiH-Latvia

Post Postao/la zamorano » 14 sep 2012, 21:24

Lesnar je napisao/la:vidim niko ne spominje onu glupost s uakmice protiv letonaca,kad je službeni spiker na stadionu izazvao euforiju spomenuvši da je belgija izjednačila protiv hrvatkse :roll: :oops:
i onda se mi čudimo što hrvati iz bih ne navijaju za nasu reprezentaciju :roll:
Neki Hrvati nece nikako navijat za BIH,kao i Srbi...Šta ja sad trebam navijat i poštovat njihove repke,da bi kao oni voljeli našu...Svak nek navija za koga hoce ne treba mu braniti ni nametati,kao i ja što ne navijam za Hrvatsku i Srbiju...Isto mi dodje za njih navijat kao i za Trinidad i Tobago... :D
::::SAMO ČELIK::::

Lesnar
Postovi: 437
Pridružen/a: 07 jan 2012, 21:03
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Lichtenstein-BiH ; BiH-Latvia

Post Postao/la Lesnar » 14 sep 2012, 21:35

zamorano je napisao/la:
Lesnar je napisao/la:vidim niko ne spominje onu glupost s uakmice protiv letonaca,kad je službeni spiker na stadionu izazvao euforiju spomenuvši da je belgija izjednačila protiv hrvatkse :roll: :oops:
i onda se mi čudimo što hrvati iz bih ne navijaju za nasu reprezentaciju :roll:
Neki Hrvati nece nikako navijat za BIH,kao i Srbi...Šta ja sad trebam navijat i poštovat njihove repke,da bi kao oni voljeli našu...Svak nek navija za koga hoce ne treba mu braniti ni nametati,kao i ja što ne navijam za Hrvatsku i Srbiju...Isto mi dodje za njih navijat kao i za Trinidad i Tobago... :D
niko tebi ne brani,ni ja ne navijam niti za hr ni sr,ali nije mi jasno što mi hrvatima iz bih zamjeramo to što ne navijaju za bih kad ti se pojavljuje onakav debilizam na stadionuu :roll:
ako hrvati iz bih nemaju veze s hrvatskom,koji ce qurac na utakmicama bosne bosanci iz njemacke,danske itd. jer po tome ni oni nemaju nikakve veze s bosnom :?

zamorano
Postovi: 1353
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: Lichtenstein-BiH ; BiH-Latvia

Post Postao/la zamorano » 14 sep 2012, 21:43

Jer valjda ovi iz Njemačke su vecinom rodjeni u BIH ,i zato dolaze i navijaju za BIH...A Hrvati iz BIH vecinom nisu rodjeni u Hrvatskoj...u tome je razlika...A nek navijaju Hrvati i Srbi za koga hoce ko im brani... :D Ja cu vala za BIH :D
::::SAMO ČELIK::::

Avatar
nedim1993
Postovi: 6134
Pridružen/a: 23 okt 2011, 19:39
Kontakt:

Re: Lichtenstein-BiH ; BiH-Latvia

Post Postao/la nedim1993 » 14 sep 2012, 22:02

pa niko ne govori za koga da navijaju, nego džaba debili izazivaju mrznju tim izjavama. čuj spiker govori da je holandija izjednacila. koji debilizam ne mogu da vjerujem, nit smo u istoj grupi :roll: .
organzacije i qurca :oops:
Vođa zna.

sedra
Postovi: 1389
Pridružen/a: 21 okt 2009, 09:45
Kontakt:

Re: Lichtenstein-BiH ; BiH-Latvia

Post Postao/la sedra » 14 sep 2012, 22:06

nedim1993 je napisao/la:pa niko ne govori za koga da navijaju, nego džaba debili izazivaju mrznju tim izjavama. čuj spiker govori da je holandija izjednacila. koji debilizam ne mogu da vjerujem, nit smo u istoj grupi :roll: .
organzacije i qurca :oops:
Belgija...i spiker je govorio i rezultate iz nase grupe jer se ticalo nas,za tu euforiju nisam cuo niti da je uopce spominjo Hrvacku...

ZOI84
Postovi: 1340
Pridružen/a: 09 dec 2010, 13:08
Kontakt:

Re: Lichtenstein-BiH ; BiH-Latvia

Post Postao/la ZOI84 » 15 sep 2012, 00:12

Lesnar je napisao/la:
zamorano je napisao/la:
Lesnar je napisao/la:vidim niko ne spominje onu glupost s uakmice protiv letonaca,kad je službeni spiker na stadionu izazvao euforiju spomenuvši da je belgija izjednačila protiv hrvatkse :roll: :oops:
i onda se mi čudimo što hrvati iz bih ne navijaju za nasu reprezentaciju :roll:
Neki Hrvati nece nikako navijat za BIH,kao i Srbi...Šta ja sad trebam navijat i poštovat njihove repke,da bi kao oni voljeli našu...Svak nek navija za koga hoce ne treba mu braniti ni nametati,kao i ja što ne navijam za Hrvatsku i Srbiju...Isto mi dodje za njih navijat kao i za Trinidad i Tobago... :D
niko tebi ne brani,ni ja ne navijam niti za hr ni sr,ali nije mi jasno što mi hrvatima iz bih zamjeramo to što ne navijaju za bih kad ti se pojavljuje onakav debilizam na stadionuu :roll:
ako hrvati iz bih nemaju veze s hrvatskom,koji ce qurac na utakmicama bosne bosanci iz njemacke,danske itd. jer po tome ni oni nemaju nikakve veze s bosnom :?
BH Hrvati nisu iz Hrvatske doselili u BiH, nego su oduvijek tu bili, njihovi djedovi, pradjedovi..stoljecima, pa kako to možes porediti sa npr. nekim Bosancem koji je u neka doba iselio iz BiH u Njemacku. Za otpor Bosanaca prema Hrvatskoj repci su krivi oni BH Hrvati koji navijaju protiv vlastite države, e onda se i kod nas nadu isti kreteni i uzvracaju isto

kastel
Postovi: 217
Pridružen/a: 06 sep 2012, 16:14
Kontakt:

Re: Lichtenstein-BiH ; BiH-Latvia

Post Postao/la kastel » 15 sep 2012, 00:30

Ovo u vezi Hrvatske-pola njihove reprezentacije su Bosanci porijeklom,Petric,Corluka,Simunic,Jelavic,samo par da navedem.Oni zive od Bosanaca,cak i bivsi predsjednik saveza je Bosanac(Markovic),sadasnji takodje ima korijene u BiH,ma duga prica :D

Lesnar
Postovi: 437
Pridružen/a: 07 jan 2012, 21:03
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Lichtenstein-BiH ; BiH-Latvia

Post Postao/la Lesnar » 15 sep 2012, 08:27

kastel je napisao/la:Ovo u vezi Hrvatske-pola njihove reprezentacije su Bosanci porijeklom,Petric,Corluka,Simunic,Jelavic,samo par da navedem.Oni zive od Bosanaca,cak i bivsi predsjednik saveza je Bosanac(Markovic),sadasnji takodje ima korijene u BiH,ma duga prica :D
i šta je čudno u tome što hrvati igraju za hrvatsku ????

Avatar
maxuz baxuz
Postovi: 1100
Pridružen/a: 11 avg 2011, 19:51
Lokacija: Ispred kompjutera
Kontakt:

Re: Lichtenstein-BiH ; BiH-Latvia

Post Postao/la maxuz baxuz » 15 sep 2012, 12:26

Lesnar je napisao/la:
kastel je napisao/la:Ovo u vezi Hrvatske-pola njihove reprezentacije su Bosanci porijeklom,Petric,Corluka,Simunic,Jelavic,samo par da navedem.Oni zive od Bosanaca,cak i bivsi predsjednik saveza je Bosanac(Markovic),sadasnji takodje ima korijene u BiH,ma duga prica :D
i šta je čudno u tome što hrvati igraju za hrvatsku ????
Nije cudno da hrvati igraju, nego je cudno da igraju bosanci!

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Lichtenstein-BiH ; BiH-Latvia

Post Postao/la zizu1991 » 15 sep 2012, 12:44

Dajte ljudi ostavite se politike, kako je tako je. Evo gledajmo, polako na svim poljima kolektivnog / reprezentativnog sporta u BiH se uključuju i pripadnici drugih naroda ... u rukometu je to normalno postalo, u košarci se uvodi polako, nogomet ima neke korijene i počelo je i tu ... sada, naravno da je realno reći da ti koji igraju za BiH, većina nažalost pripadnika drugih naroda, igraju za BiH zato što nisu bili dovoljno kvalitetni svojoj državi.
Naravno i među pripadnicima drugih naroda ima onih koji su tu srcem bili, i osjećali su ovu državu svojom, ali poenta moga posta je, da se polako ruše te neke barijere, i da krećemo kako - tako prema naprijed.
Ne treba sada tražiti razloge i zadirati u historiju razloga zašto se smatraju, odnosno ne smatraju državljanima ove države, nego pokušati ih prihvatiti kao dio naše države, a ne svojatati je i govoriti Bosna je Bošnjačka samo.
Time zapravo zahlađujemo odnose među nama, a to ne žele ljudi kojima je stalo do jedinstva među ovim narodima.
Naravno da je ovo iluzorno govoriti, ali svaki početak, je dobar početak.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
FliX
Postovi: 4706
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Lichtenstein-BiH ; BiH-Latvia

Post Postao/la FliX » 16 sep 2012, 02:35

Znaci rezime, tacan odgovor je prvoponudjeni, 6 bodova je Bosna osvojila protiv Lihtenstajna & Latvije..
Hocemo 6 bodova i protiv Grcka & Litvanija :D

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.