BiH - NK Rijeka, prijateljska

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
zehro
Postovi: 267
Pridružen/a: 18 sep 2008, 20:43
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la zehro » 12 feb 2009, 17:14

"Klocevi"

Eh, da igrači! Džeko, Mismović, Muslimović, Spahić i pojedini koji se obrukaše na „Kantridi“ su klasa. No, nisu sebi smjeli dozvliti poraz od Rijeke. Istina je i da smo igrali oslabljeni, te da četiri ili pet igrača ne čine tim. A, ostatak ekipe i reprezentativci kojima su puna usta hvalospjeva o sebi, uvreda kada ne igraju u početkom sastavu? Na „Kantridi“ su dokazali koliko vrijede! I prazne priče njihovih menadžera o navodnim evropskim transferima su „šuplja priča“, odnosno obmana i prevara javnosti. O kakvim našim igračima je riječ dovoljno govori i da su ih u evropskim okvirima, na koje se sami pozivaju, porazili anonimusi tipa Rubila, Pamića, braće Sharbini i da ne nabrajamo dalje... Mnogi bi se u bh. reprezentaciji trebali „spustiti na zemlju“ i shvatiti da su, kako Sarajlije vole reći, „fudbalski kloccevi"
o kako me srce boli al .........
<><><>Play the game...but don't let the game play you!?<><><>

esso
Postovi: 197
Pridružen/a: 02 jan 2009, 15:06
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la esso » 12 feb 2009, 17:48

hehehehe ovako cu poceti bruka ljudi velika hahaha izgubiti od rijeke ali po meni krivi su igraci i selektor jer nemoze se ovako ponasati da smo igrali bilo skim oni moraju da izgaraju za drzavni dres a ne da setaju po terenu jer sam bio na utakmici i vidio sta se desavalo jednostavno ko babe smo bili vukli se po terenu uzas kazu neki bio los teren to nije tacno teren nije bio idealan al se moglo igrati to samo oni traze izgovor za svoje ponasanje na terenu koje je bilo uzas jednostavno nezainteresovani a neki su se zalili i na sudca i upravu su za onaj prvi penal za rijeku stvarno je bio smijesan al ostalo je bilo korektno tako da ljudi u savezu sad slave jer smo se obrukali po ko zna koji put a igraci nisu zasluzili da su uopste spominju a selktor.......... :oops: jadno ciro tako da nam je stvarno bog u pomoci protiv belgije pomozi boze pomozi boze.........................

Avatar
The_Target
Postovi: 724
Pridružen/a: 13 jan 2009, 14:30
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la The_Target » 12 feb 2009, 20:24

Ocekivano od nas da nakon svake pobjede dizemo u zvijezde a nakon poraza se stidimo onoga sto jesmo i svoje domovine. Svi vi koji se stidite svoje domovine slobodno idite preko granice jer nam takvi ( citaj: pi**ke )ne trebaju, kad tim, klub, reprezentacija gube pravi navijaci su uz njega, zajedno da pate i da slave.
Utakmica s Rijekom je bila prijateljska ( citaj: utakmica za probanje taktike, novih igraca, uigravanje i sl. a ne utakmica na koju ce se napaliti igraci da dobiju po svaku cijenu, kao sto je to od njih ocekivala javnost). Svi su jedva docekali da pljunu na momke koji su igrali u Rijeci, iste one momke koji su sj**ali Norvesku, Dansku, Spaniju. Pa sta ako smo izgubili, i poraz je sastavni dio igre, i zasto traziti krivca u nekome. Zasto smo to morali pobijediti utakmicu, da podignemo euforiju i podcijenimo Belgiju i vratimo se s porazom ?! Cak ovaj poraz moze biti prevaga, motiv vise u susretu koji nas ceka u Belgiji.
Forum nije pravo mjesto za to, ali svi oni koji svakodnevno srecu ljude iz NSBiH na ulicama glavnog nam grada neka se stide sto nisu u stanju da poduzmu nesto...
Rođeni brato

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la YNWA » 12 feb 2009, 21:12

The_Target je napisao/la:Ocekivano od nas da nakon svake pobjede dizemo u zvijezde a nakon poraza se stidimo onoga sto jesmo i svoje domovine. Svi vi koji se stidite svoje domovine slobodno idite preko granice jer nam takvi ( citaj: pi**ke )ne trebaju, kad tim, klub, reprezentacija gube pravi navijaci su uz njega, zajedno da pate i da slave.
Utakmica s Rijekom je bila prijateljska ( citaj: utakmica za probanje taktike, novih igraca, uigravanje i sl. a ne utakmica na koju ce se napaliti igraci da dobiju po svaku cijenu, kao sto je to od njih ocekivala javnost). Svi su jedva docekali da pljunu na momke koji su igrali u Rijeci, iste one momke koji su sj**ali Norvesku, Dansku, Spaniju. Pa sta ako smo izgubili, i poraz je sastavni dio igre, i zasto traziti krivca u nekome. Zasto smo to morali pobijediti utakmicu, da podignemo euforiju i podcijenimo Belgiju i vratimo se s porazom ?! Cak ovaj poraz moze biti prevaga, motiv vise u susretu koji nas ceka u Belgiji.
Forum nije pravo mjesto za to, ali svi oni koji svakodnevno srecu ljude iz NSBiH na ulicama glavnog nam grada neka se stide sto nisu u stanju da poduzmu nesto...
potpis

ovo je bila samo trening tekma protiv ekipe koja je sigurno imala vise zelje za igru i vecu zelju za dokazivanje
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
19TM87
Postovi: 3409
Pridružen/a: 24 jul 2008, 19:12
Lokacija: dolina cupova
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la 19TM87 » 12 feb 2009, 21:32

Pa podjite od sebe...da vi dodjete iz Njemacke,Grcke,Austrije,....i ostalih drzava u kojim nasi reprezentativci igraju u fantasticnim uslovima... i onda dodju da treniraju u nekoj hotelskoj sali i jos za protivnika imaju jednu Rijeku kao pripremnu utakmicu pred najvazniju kvalifikacionu tekmu...Ja cu biti iskren i reci ja da sam na mjestu momaka ja nebi imao imperativa igrati takvu utakmicu...
Mozda je i dobro sto smo izgubili nek nam se smije cijeli svijet, nek zna ko nam vodi fudbal u drzavi :(
ZELJO DO GROBA ZIVOTA MI MOGA

Škrba,Berjan,Baljić,Šabanadžović,Komšić,Čapljić,Bahtić,Škoro,Mihajlović,Baždarević,Nikić...

Lilium_Bosniacum
Postovi: 41
Pridružen/a: 11 sep 2008, 16:41
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la Lilium_Bosniacum » 12 feb 2009, 21:44

Vidim da se neki tješe sa shvaćanjem "revijalna utakmica", a znamo svi kako ju je Ćiro predstavio, kao generalnu probu pred Belgiju. Dakle nije bilo govora da nam je ne bitna utakmica. Još Ćiru nije sramota se izvlačiti na izostajenje pojedinih igrača, jer i bez njih smo morali pobijediti Rijeku. Uostalom što nije umjesto Pjanića pozvao Štilića, te da je pozvao Nadarevića i Jahića ne bi se mogao izvlačiti na izostanke

Avatar
RiNo
Postovi: 5690
Pridružen/a: 09 jan 2009, 21:16
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la RiNo » 12 feb 2009, 21:49

Negdje sam procitao da je imao oko 5-6 stopera na klupi i napadaca Zeca, to znaci da je kukavica il neznalica il lopov, il sve troje...
100% sportski i krajnje opušten potpis

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la YNWA » 12 feb 2009, 21:57

Lilium_Bosniacum je napisao/la:Vidim da se neki tješe sa shvaćanjem "revijalna utakmica", a znamo svi kako ju je Ćiro predstavio, kao generalnu probu pred Belgiju. Dakle nije bilo govora da nam je ne bitna utakmica. Još Ćiru nije sramota se izvlačiti na izostajenje pojedinih igrača, jer i bez njih smo morali pobijediti Rijeku. Uostalom što nije umjesto Pjanića pozvao Štilića, te da je pozvao Nadarevića i Jahića ne bi se mogao izvlačiti na izostanke
sramota je sto smo uopste igrali tu tekmu i sto smo izgubili

a mislis li da su misimovic, dzeko i ostali dali sve od sebe i da im je sta tekma protiv jedne rijeke na onakom terenu bila bitna i da su dali sve od sebe, igraci rijeke su imali mnogo vise motiva za igru od nasih igraca, nasim je bilo najvaznije da se ne povrijede
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
loptica
Postovi: 1107
Pridružen/a: 24 dec 2008, 16:38
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la loptica » 12 feb 2009, 21:57

Bio sam na tekmi nema se šta reći nisu igrali,olako shvatili.
tuga jadna eh da ste vidjeli našu tribinu sramota ,eh gdje su ljudi 2000, hiljade sve skupa.
rijeka brza odlična ,golman ok,napad odličan, a naši su ko neki penzoneri igrali...
loše loše , bruka svaka čast Rijeci i hvala im super je sve u gradu prošlo.
a mi smo fakat jadni,kako je to otužno bilo. :twisted:
a golman naš ,a obrana SRAMOTA!!!!!!!!
Fi hajati.
GO Bosno.

Avatar
19TM87
Postovi: 3409
Pridružen/a: 24 jul 2008, 19:12
Lokacija: dolina cupova
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la 19TM87 » 12 feb 2009, 22:02

ako si mislio na mene da se tjesim ne tjesim se...i slazem se sa cinjenicom da smo trebali pobjedi....ali ovo je sram prvo celnih ljudi kaku su utakmicu organizovali za odigrat kao pripremnu utakmicu za istorijski mec...nakon sto su nas odbili mnoge azijske drzave, pa onda i Dinamo i Hajduk uspjeli su naci Rijeku....sta da nije htjela Rijeka???...po meni bolje je bilo i po psihu igraca da su odigrali mozda protiv drugog tima ili protiv mlade reprezentacije...
ZELJO DO GROBA ZIVOTA MI MOGA

Škrba,Berjan,Baljić,Šabanadžović,Komšić,Čapljić,Bahtić,Škoro,Mihajlović,Baždarević,Nikić...

Avatar
edinko
Postovi: 240
Pridružen/a: 10 okt 2008, 21:48
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la edinko » 12 feb 2009, 22:03

Ma nije ovaj poraz ni toliko losh...

Bolje da je dosao sada vec ne daj Boze u Genku(ja ipak smatram da Belgijanci NISU toliko snazniji od nas,kada nasi igraju u punom sastavu i kada znaju za sta igraju)...
Pojedincima i de fakto i de jure nije bilo mjetso u repki i nadam se da je Ciro to napokon skonto...

Obavezno MORA vratiti Nadarevica u repku,.iste sekunde..i moj je stav pored njega i Spahe staviti Pandzu...ili pokusati opet sa Damjanovicem...ali nejse..o tom potom...

A ovima iz saveza treba hebat i majku i sjeme kojim je pogan zaceta....ovo samo kod nas ima..nas"merhamet"...odvratni glupi merhamet(neka,nemoj belaja..sredit ce se to..otice oni sami..)..jasta ce..al u klincu!Ma samo degenekom se neke stvari mogu rijesiti u Bosni..samo dobrim degenekom!

Ne zaboravimo da su i u Hrvatskoj i u Srbiji imalI IDENTICAN problem...samo po jednom "okinuli spravicom" i u Zagrebu i u Beogradu i-sve doslo na svoje..danas u njihovim savezima sjede bivsi FUDBALERI a ne kao kod nas -PROPALI novinari,propali advokati,propali radnici komunalnog preduzeca i sta ne sve vise....i samo zato jer dolaze iz SDA,HDZ ILI SNSD..i svugdje u svakoj sferi drustva,dok nam god Domovinu budu djelili kako je djele i stavljali svoju"poslusnu pascad"iz hebenih nacistickih stranaka,haira nam nejma...

Neka..ovaj poraz je mozda i najveca "POBJEDA" U ovom trenutku....
Nek smo vazda puni Bosne ali i Bosna puna nas!

Lilium_Bosniacum
Postovi: 41
Pridružen/a: 11 sep 2008, 16:41
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la Lilium_Bosniacum » 12 feb 2009, 22:09

YNWA je napisao/la:
sramota je sto smo uopste igrali tu tekmu i sto smo izgubili

a mislis li da su misimovic, dzeko i ostali dali sve od sebe i da im je sta tekma protiv jedne rijeke na onakom terenu bila bitna i da su dali sve od sebe, igraci rijeke su imali mnogo vise motiva za igru od nasih igraca, nasim je bilo najvaznije da se ne povrijede
Pa naravno, ne vidim samo šta smo sa njom dobili. Bolje da smo se samo okupili

bebek1
Postovi: 161
Pridružen/a: 25 dec 2008, 12:50
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la bebek1 » 12 feb 2009, 22:14

ZASTO TOLIKO KRITIKA,IZGUBILI PA STA?IDEMO DALJE,CINJENICA JE KAKVA JE DRZAVA TAKVA I REPREZENTACIJA

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4327
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la Mirza_Hordas » 12 feb 2009, 22:23

R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

Avatar
RođeniMostar
Postovi: 230
Pridružen/a: 26 dec 2008, 17:08
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la RođeniMostar » 12 feb 2009, 22:24

bebek1 je napisao/la:ZASTO TOLIKO KRITIKA,IZGUBILI PA STA?IDEMO DALJE,CINJENICA JE KAKVA JE DRZAVA TAKVA I REPREZENTACIJA
Ma ja ! eto ih tamo :roll:
...kraj Neretve rođeni,mi smo raja iz Mostara...

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 12 feb 2009, 22:36

bebek1 je napisao/la:ZASTO TOLIKO KRITIKA,IZGUBILI PA STA?IDEMO DALJE,CINJENICA JE KAKVA JE DRZAVA TAKVA I REPREZENTACIJA
zato sto ovo nismo smjeli izgubiti...da smo igrali potiv manchestera il barce nismo smjeli izgubiti...sta mislis sta sad citav svijet misli o nama...pa bolje da nismo nikako igrali nwego ovo....al hajde...
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

Avatar
mexy_leeds
Postovi: 33
Pridružen/a: 29 jan 2009, 15:36
Lokacija: Zivinice,BiH
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la mexy_leeds » 12 feb 2009, 22:45

Ovo nam je opomena...Rijeka je u rangu Belgije pa se sad bojim da nas i Belgija moze dobiti :)
Every day, we're all gonna say, we love you Leeds! Leeds! Leeds!
Everywhere, we're gonna be there, we love you Leeds! Leeds! Leeds!
MARCHING ON TOGETHER!!!

starmo76
Postovi: 261
Pridružen/a: 08 nov 2008, 01:49
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la starmo76 » 13 feb 2009, 11:49

ovo je dno dna....

saiko1
Postovi: 116
Pridružen/a: 08 dec 2008, 12:00
Lokacija: SLO KOPER
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la saiko1 » 13 feb 2009, 12:39

bebek1 je napisao/la:ZASTO TOLIKO KRITIKA,IZGUBILI PA STA?IDEMO DALJE,CINJENICA JE KAKVA JE DRZAVA TAKVA I REPREZENTACIJA
optimizam samo ......bravo dobra dobra država, mi smo slabi........
ISTINA JE TU NEGDJE OKO NAS

Avatar
The_Target
Postovi: 724
Pridružen/a: 13 jan 2009, 14:30
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la The_Target » 13 feb 2009, 14:31

ZELJO DO GROBA je napisao/la:
bebek1 je napisao/la:ZASTO TOLIKO KRITIKA,IZGUBILI PA STA?IDEMO DALJE,CINJENICA JE KAKVA JE DRZAVA TAKVA I REPREZENTACIJA
zato sto ovo nismo smjeli izgubiti...da smo igrali potiv manchestera il barce nismo smjeli izgubiti...sta mislis sta sad citav svijet misli o nama...pa bolje da nismo nikako igrali nwego ovo....al hajde...
Zasto nismo smjeli izgubiti, zasto smo to po svaku cijenu morali da dobijemo Rijeku, da bi se podigla euforija u MAS medijima, pa da nam se desi kao Hrvatskoj, kada su novinari napuhali da ce "razvaliti" Englesku?! Zasto je to nasoj reprezentaciji bitno sta to cijeli svijet misli o nama??? Znaci tebi je bitno sta neko o tebi misli ili prica...interesantno :roll: a i ako cemo ici u detalje prijateljska utakmica nije utakmica za dokazivanje "snage" fudbalskoj javnosti, kao ni spijunima iz Belgije koji su posmatrali susret :roll:
Rođeni brato

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.