BiH - NK Rijeka, prijateljska

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la ribery » 11 feb 2009, 20:03

Hahahahaha, prejako. Ma klasicna "kladionicarska" utakmica. 3 penala :shock: , golova +3, :mrgreen: nasi vodili na polvremenu pa zijanili, prevedeno: iz dvice u keca :mrgreen: , dakle dolazimo do zakljucka da se neko opariiioooo :mrgreen: :mrgreen:
savez napolje

Avatar
RiNo
Postovi: 5690
Pridružen/a: 09 jan 2009, 21:16
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la RiNo » 11 feb 2009, 20:10

ribery je napisao/la:Hahahahaha, prejako. Ma klasicna "kladionicarska" utakmica. 3 penala :shock: , golova +3, :mrgreen: nasi vodili na polvremenu pa zijanili, prevedeno: iz dvice u keca :mrgreen: , dakle dolazimo do zakljucka da se neko opariiioooo :mrgreen: :mrgreen:
savez napolje
et i men je to na to smrdilo, al ja naivan odem u kladionicu fino na dvicu uplatim 15 maraka :mrgreen:
100% sportski i krajnje opušten potpis

Avatar
HARIS XXL
Postovi: 386
Pridružen/a: 14 jan 2009, 11:16
Lokacija: Zeljo City
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la HARIS XXL » 11 feb 2009, 20:12

ja se odricem ove repke....koja je bruka sto uopste igramo protiv rijeke a kamoli sto smo izgubili,pa zasto bas rijeka :?: ako vec ovi nesposobnjakovici u savezu nisu mogli naci adekvativnog protivnika pa onda su trebali igrati sa nekim klubom iz BH lige,sa Zeljom ili Sarajevom a ne sa rijekom....tuzno i zalosno nesto se MORA NAPOKON PROMIJENITI :!: :!: :!:
ZELJEZNICAR LJUBAVI MOJA !

Avatar
hammers
Moderator
Postovi: 2124
Pridružen/a: 17 sep 2008, 14:17
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la hammers » 11 feb 2009, 20:12

Jaoo BRUKA i SRAMOTA jbt....Jedva cekam Cirine izjave veceras
http://www.youtube.com/watch?v=aWGDXKSxjn0

"West Ham taking liberties at Millwall, they come to Millwall's ground, they smash there pubs up and to them it's a victory".

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la calcio » 11 feb 2009, 20:20

ribery je napisao/la:Hahahahaha, prejako. Ma klasicna "kladionicarska" utakmica. 3 penala :shock: , golova +3, :mrgreen: nasi vodili na polvremenu pa zijanili, prevedeno: iz dvice u keca :mrgreen: , dakle dolazimo do zakljucka da se neko opariiioooo :mrgreen: :mrgreen:
savez napolje
ebi ga savez je pred bankrotom mora se nekako napuniti kasa :mrgreen:
al nas ponizavaju, ovo je stvarno preslo sve granice. a i Ciro je upetljan do grla, nije ovo samo savez namjestio

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13139
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la Admir_Sa » 11 feb 2009, 20:23

Ovo je odlican rezultat. Nakon ovog uvjeren sam u svih 6 bodova protiv Belgije, bravo Ciro, bravo Savez, bravo igraci, bravo Mi.......
nema potpisa

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la no rules » 11 feb 2009, 20:24

hammers je napisao/la:Jaoo BRUKA i SRAMOTA jbt....Jedva cekam Cirine izjave veceras
i mene interesuje koga će sada naći da mu je kriv za poraz , možda opet Nadarević i Papac

Avatar
HARIS XXL
Postovi: 386
Pridružen/a: 14 jan 2009, 11:16
Lokacija: Zeljo City
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la HARIS XXL » 11 feb 2009, 20:32

sad smo opet na zemlji,nema vise bezveznog uzdizanja sad se ide hladne glave u belgiju na utakmicu koju ja licno necu gledati jer jednostavno,nisu zasluzili !
ZELJEZNICAR LJUBAVI MOJA !

Avatar
kemo zahirovic
Postovi: 85
Pridružen/a: 04 jan 2009, 01:48
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la kemo zahirovic » 11 feb 2009, 20:34

Jbt. koja bruka i koja sramota, pa nisam mogo vjerovat da citam nasa repka porazena, jbt. samo sam ceko kad cu se probudit, pa jbt. gubimo od prosjecnog hrvatskog kluba, i to pred 1500 navijaca, pa kako ih bolan nije sramota, pa vise bi se ljudi okupilo da je BOSNA gostovala, na stadionu neke ekipe iz nase kantonalne lige... ocigledno je da je ova utakmica sluzila samo da bi neki ljudi uprljali ( po ko zna koji put ) ime BOSNA... i naravno da bi pri tome zgrnuli kes na kladionici, jer je mnogo providno to sto rade, **** im ja mamu djubrad jedna... a sto se tice "drzavne TV" prenose skijanje, euroligu( partizana, gdje je tu igrac koji igra za BIH, ajd kad prenose TAU KERAMIKU IL SIENU MONTEPASKI pa mogu nekako skontata, imaju TELETOVIC i DOMERKANT), prenose raznorazne sportske dogadjaje a nemogu odkupit tekmu repke( ne radi se samo o ovj tekmi, neg smo i tursku gledali na hayatu i gledacemo i belgiju )... Koji sam levat ispo kad sam odigro 2, jbt. nema mi nista gore kad fulim kladionicu na Bosni...Al je CIRO meni najsumljiviji tu, on i iljo su nesto sjebali... pozz

bebek1
Postovi: 161
Pridružen/a: 25 dec 2008, 12:50
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la bebek1 » 11 feb 2009, 20:38

Ne mogu da vjerujem,kakva sramota.Jedna Rijeka da nas pobjedi-katastrofa :cry:

Avatar
kemo zahirovic
Postovi: 85
Pridružen/a: 04 jan 2009, 01:48
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la kemo zahirovic » 11 feb 2009, 20:44

Admir_Sa je napisao/la:Ovo je odlican rezultat. Nakon ovog uvjeren sam u svih 6 bodova protiv Belgije, bravo Ciro, bravo Savez, bravo igraci, bravo Mi.......
Ja ne krivim igrace, de se stavi na mjesto jednog MISKETA il DZEKE... Njih dvojica igraju pred otprilike 30-ak hiljada ljudi u prosjeku( ovo je samo primjer, ne mora znacit da igraju pred 30 hiljada ), i onda dodju, prvo gdje treniraju???
-u hotelu... A zar CIRO nije govorio da imaju odlicne uslove za rad tamo, da mu se sve svidja...
drugo igraju pred 1500 ljdi(posjeceniji je volsburgov trening)...
zatim igraju znajuci da ih bosanci ne mogu gledat, jer nema novca da se odkupe tv prava... i onda na kraju igraju na utakmici na kojoj sudija svira 3 penala, od tog kako sam procito dva su bila sumljiva... da ne nabrajam, ja ne krivim igrace, po meni su krivi savez i ciro(namjerno nisam napiso velikim slovom, ne zato sto sam nepismen neg zato sto neam respekta vise prema njemu)...

...BiH: Nurković, Berberović, Vladavić, Mirvić, Spahić, Muratović, Ibričić, Misimović, Mravac (od 46. Radeljić), Džeko, Muslimović (od 74. Zec). Izbornik: Miroslav Blažević

a evo i njegove izjave da ce svi dobit priliku...

Avatar
RoB_Do_BaGrO
Postovi: 811
Pridružen/a: 05 jun 2008, 11:06
Lokacija: Babina Rijeka-Blatusa i obratno
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la RoB_Do_BaGrO » 11 feb 2009, 20:45

Pa bolje je sada kiksat ili ako je vec prodata bolje da je sada....Mislim da su se greske uvidjele i da se mogu ispraviti i naravno valjda je gosn Ciro skontao koji mu nogometasi fale.... Nadam se brzom oporavku od ovog soka i u Belgiju po bod(ove)...
Sve ove godine ja sam uz tebe ČZ45

Nik otet 8.7.'23

Avatar
biskitt
Postovi: 837
Pridružen/a: 05 jun 2008, 13:33
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la biskitt » 11 feb 2009, 20:46

http://www.myspace.com/dvadesetorica

ovdje je pjesma koja opisuje sav nas jad i cemer, druga po redu. uzivajte!

Avatar
dino_ze
Postovi: 22
Pridružen/a: 29 jul 2008, 10:58
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la dino_ze » 11 feb 2009, 20:46

Ne znam kako vi razmišljate ali mislim s obzirom na to da je teren bio katastrofalan, bolji je i poraz nego povrede, mislim da je Blažević od njih tražio da se sačuvaju što je i razumljivo...

Avatar
romeo
Postovi: 1092
Pridružen/a: 05 avg 2008, 13:31
Lokacija: Republika Crkvice
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la romeo » 11 feb 2009, 20:51

Ma j..... im Rijeka mater blesavu........gdje ces bolan protiv kluba igrati.....eee i ajd da je to neki klub...ali Rijeka....
pa mogli su i protiv Sarajeva, Celika, Zelje .....tdtdtd igrati.........

Piro Cederu mrs.......
Volimo Čelik i oči nam se cakle !

Avatar
F.G.R. HARMANI
Postovi: 558
Pridružen/a: 12 jan 2009, 21:43
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la F.G.R. HARMANI » 11 feb 2009, 21:00

krivi su igraci na celu sa SPAHICEM I MISIMOVICEM and comp. Svi su oni isti.

i savez i igraci. a i mi NAVIJACI
MENI MOJE, A VAMA VASE

Avatar
GoRaN
Postovi: 1139
Pridružen/a: 01 jul 2008, 16:28
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la GoRaN » 11 feb 2009, 21:03

Ja mislim da se vise potonuti ne moze.....Kad sam vidio kakve mlade igrace imaju belgijanci(pretezno u domacoj ligi) i ko ih sve trazi tesko mi je biti optimistican....Svako realan bi trebao slicno razmisljati....Ajde da je to bio Dinamo ili Hajduk pa i nekako.....Ali Rijeka u najgorem stanju u zadnjih nekoliko godina..... :roll:

lopta je okrugla
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 jun 2008, 06:28
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la lopta je okrugla » 11 feb 2009, 21:10

kemo zahirovic je napisao/la:Jbt. koja bruka i koja sramota, pa nisam mogo vjerovat da citam nasa repka porazena, jbt. samo sam ceko kad cu se probudit, pa jbt. gubimo od prosjecnog hrvatskog kluba, i to pred 1500 navijaca, pa kako ih bolan nije sramota, pa vise bi se ljudi okupilo da je BOSNA gostovala, na stadionu neke ekipe iz nase kantonalne lige... ocigledno je da je ova utakmica sluzila samo da bi neki ljudi uprljali ( po ko zna koji put ) ime BOSNA... i naravno da bi pri tome zgrnuli kes na kladionici, jer je mnogo providno to sto rade, **** im ja mamu djubrad jedna... a sto se tice "drzavne TV" prenose skijanje, euroligu( partizana, gdje je tu igrac koji igra za BIH, ajd kad prenose TAU KERAMIKU IL SIENU MONTEPASKI pa mogu nekako skontata, imaju TELETOVIC i DOMERKANT), prenose raznorazne sportske dogadjaje a nemogu odkupit tekmu repke( ne radi se samo o ovj tekmi, neg smo i tursku gledali na hayatu i gledacemo i belgiju )... Koji sam levat ispo kad sam odigro 2, jbt. nema mi nista gore kad fulim kladionicu na Bosni...Al je CIRO meni najsumljiviji tu, on i iljo su nesto sjebali... pozz
Je li to stvarno ova tekma bila na kladionici?Ako je tako-onda je ribery u pravu sto je rekao ono gore.....i u pravu si to za ilju i ciru,oni pored uslje muniba i prepariranog lutka colakovica(ako ste ikada vidjeli njegovu facu znate o cemu pricam,nista nije bolja ni smrdljiva usanoviceva faca) ciro i iljo mogu da rade sta im je volja,ova sramota je iljina osveta za one povike "iljo krme debelo" i plus jos neke stvari,a ako je tacno da je tekma bila na kladionici onda je bilo i talova da sada ne nabrajam izmedju koga-jasno je i vama izmedju koga

Avatar
Fan
Postovi: 3
Pridružen/a: 11 feb 2009, 20:30
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la Fan » 11 feb 2009, 21:11

Sram te bilo ĆIRO! :oops:

bebek1
Postovi: 161
Pridružen/a: 25 dec 2008, 12:50
Kontakt:

Re: BiH - NK Rijeka, prijateljska

Post Postao/la bebek1 » 11 feb 2009, 21:12

Gledam utkmicu BELGIJA-SLOVENIJA,bolji smo od Belgije,muce se sa Slovencima

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.