Rukomet EP 2014 ( Danska ) - kvalifikacije

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
Texi
Postovi: 1427
Pridružen/a: 09 avg 2011, 18:54
Kontakt:

Rukomet EP 2014 ( Danska ) - kvalifikacije

Post Postao/la Texi » 16 okt 2012, 17:54

Grupa 1: Španija, Makedonija, Portugal, Švajcarska
Grupa 2: Nemačka, Češka, Crna Gora, Izrael
Grupa 3: Francuska, Norveška, Litvanija, Turska
Grupa 4: Hrvatska, Mađarska, Slovačka, Letonija
Grupa 5: Poljska, Švedska, Holandija, Ukrajina
Grupa 6: Island, Slovenija, Belorusija, Rumunija
Grupa 7: Srbija, Austrija, Rusija, BIH

Dve prvoplasirane ekipe iz svake grupe + najbolja trećeplasirana ( bodovi osvojeni protiv poslednje ekipe se ne računaju ) plasiraće se na EP.

1. kolo ( 31 oktobar - 1 novembar 2012 )
2. kolo ( 3 - 4 novembar 2012 )
3. kolo ( 3 - 4 april 2013 )
4. kolo ( 6 - 7 april 2013 )
5. kolo ( 12 - 13 jun 2013 )
6. kolo ( 15 - 16 jun 2013 )

1. kolo:

Makedonija - Švajcarska
Španija - Portugal
Češka - Izrael
Nemačka - Crna Gora
Norveška - Turska
Francuska - Litvanija
Hrvatska - Slovačka
Mađarska - Letonija
Poljska - Holandija
Švedska - Ukrajina
Island - Belorusija
Slovenija - Rumunija
Austrija - BIH
Srbija - Rusija
I think I'm a pussy one.

Avatar
Texi
Postovi: 1427
Pridružen/a: 09 avg 2011, 18:54
Kontakt:

Re: Rukomet EP 2014 ( Danska ) - kvalifikacije

Post Postao/la Texi » 17 okt 2012, 13:31

Spisak Francuske:

Cyril Dumoulin, Daouda Karaboue, Thierry Omeyer, Didier Dinart, Xavier Barachet, Bertrand Gille, Daniel Narcisse, Guillaume Joli, Kentin Mahe, William Accambray, Luc Abalo, Cedric Sorhaindo, Michael Guigou, Sebastien Bosquet, Gregoire Detrez, Arnaud Bingo, Mathieu Grebille.

Spisak BIH:

Enid Tahirović, Nebojša Grahovac, Faruk Vrazalić, Damir Doborac, Senjamin Burić, Deni Velić, Adnan Harmandić, Marko Panić, Kosta Savić, Vukašin Stojanović, Mirsad Terzić, Muhamed Toromanović, Adnan Šabanović, Duško Čelica, Ivan Karačić, Nikola Prce. Benjamin Burić, Vladimir Vranješ, Mirko Mikić, Damir Delić, Admir Ahmetašević, Elmir Građan, Mirza Haseljić, Amir Čakić, Goran Biljaka, Ivan Milas, Elis Memić, Stefan Janković.

Spisak Austrije:

Thomas Bauer, Christoph Edelmuller, Alexander Hermann, Maximilian Hermann, Andreas Lassner, Nikola Marinović, Lucas Mayer, Fabian Posch, Raul Santos, Roland Schlinger, Dominik Schmid, Viktor Szilagyi, Marcus Wagesreiter, Rober Weber, Konrad Wilczynski, Vytautas Ziura.

Spisak Češke:

Petr Štochl, Tomaš Mrkva, Tomaš Petržala, Tomaš Čip, Miroslav Jurka, Jiri Motl, Jakub Hrstka, Vaclav Vrany, David Juriček, Martin Prachar, Filip Jicha, Pavel Horak, Jan Stehlik, Roman Bečvar, Tomaš Sklenak, Tomaš Rezniček, Ondrej Šulc, Alois Mraz, Daniel Kubeš, Martin Galia, Jakub Krupa, Jan Sobol, Tomaš Babak, Milan Kotrč, Kamil Piskač , Radek Horak, Tomaš Riha, Martin Stržinek, Ondrej Zdrahala, Jakub Szymanski.

Spisak Hrvatske:

Mirko Alilović, Filip Ivić, Ivan Čupić, Zlatko Horvat, Manuel Štrlek, Hrvoje Batinović, Igor Vori, Željko Musa, Blaženko Lacković, Jakov Gojun, Marko Matić, Domagoj Duvnjak, Marko Kopljar, Denis Buntić, Josip Valčić, Drago Vuković.

Spisak Španije:

Arpad Šterbik, Jose Manuel Sierra, Daniel Sarmiento, Jose Canellas, Raul Entrerrios, Jorge Maqueda, Angel Montoro, Alberto Entrerrios, Antonio J. Garcia, Viran Morros, Albert Rocas, Victor Tomas, Cristian Ugalde, Valero Rivera Folch, Gedeon Guardiola, Julen Aguinagalde.

Spisak Nemačke:

Silvio Heinevetter, Carsten Lichtlein, Martin Ziemer, Uwe Gensheimer, Oliver Roggisch, Michael Muller, Patrick Groetzki, Patrick Wiencek, Sven-Soren Christophersen, Felix Danner, Markus Richwien, Dominik Klein, Lars Kaufmann, Steffen Weinhold, Stefan Kneer, Michael Haaß, Martin Strobel, Adrian Pfahl, Tobias Reichmann, Evgeni Pevnov, Kai Hafner, Christoph Theuerkauf, Jens Bechtloff.

Spisak Poljske:

Slawomir Szmal, Michal Jurecki, Krzysztof Lijewski, Tomasz Rosinski, Mateusz Jachlewski, Piotr Grabarczyk, Marcin Wichary, Michal Kubisztal, Kamil Syprzak, Adam Wisniewski, Pawel Paczkowski, Mateusz Jankowski, Przemyslaw Krajewski, Piotr Maslowski, Robert Orzechowski, Antoni Langowski, Michal Bartczak, Adam Malcher, Michal Chodara, Marek Szpera, Mariusz Jurkiewicz, Bartlomiej Jaszka, Bartosz Jurecki.

Spisak Srbije:

Darko Stanić, Dragan Marjanac, Strahinja Milić, Mihailo Radovanović, Ivan Nikčević, Nemanja Ilić, Filip Marjanović, Rajko Prodanović, Darko Đukić, Mitar Markez, Alem Toskić, Rastko Stojković, Bojan Beljanski, Mijailo Marsenić, Žarko Šešum, Nikola Manojlović, Momir Rnić, Miloš Dragaš, Draško Nenadić, Petar Nenadić, Nenad Vučković, Uroš Mitrović, Marko Krsmančić, Luka Mitrović, Marko Vujin, Ivan Stanković, Nemanja Zelenović, Ljubomir Jošić.

Spisak Crne Gore:

Rade Mijatović, Nebojša Simić, Marko Rajković, Igor Marković, Petar Kapisoda, Fahrudin Melić, Marko Lasica, Mladen Rakčević, Nemanja Grbović, Marko Pejović, Draško Mrvaljević, Stevan Vujović, Vasko Ševaljević, Vladimir Osmajić, Goran Lasica, Žarko Marković, Zoran Roganović, Marko Simović.

Spisak Norveške:

Ronald Putans, Johannes Hippe, Lars Erik Bjornsen, Bjarte Myrhol, Borge Lund, Havard Tvedten, Erlend Mamelund, Ole Erevik, Christoffer Rambo, Espen Lie Hansen, Magnus Jondal, Christian O' Sullivan, Kristian Bjornsen, Magnus Dahl, Kent Robin Tonnesen, Joakim Hykkerud.

Spisak Makedonije:

Borko Ristovski, Nikola Mitrevski, Petar Angelov, Dejan Manaskov, Stevče Aluševski, Goce Ojleski, Vladimir Temelkov, Zlatko Mojsovski, Goce Georgievski, Kiril Lazarov, Milan Levov, Naumče Mojsovski, Filip Mirkulovski, Branko Angelovski, Velko Markovski, Aco Jonovski, Filip Lazarov, Mite Stoilov, Vančo Dimovski, Stojanče Stoilov, Nikola Markoski.

Spisak Slovenije:

Marko Bezjak, Nenad Bilbija, Blaž Blagotinšek, Dean Bombač, Uroš Bundalo, Klemen Cehte, Jure Dobelšek, Jure Dolenec, Matej Gaber, Dragan Gajić, Gašper Marguč, David Miklavčič, Matevž Skok, Sebastian Skube, Gorazd Škof, David Špiler, Uroš Zorman, Luka Žvižej, Miha Žvižej.

Spisak Rusije:

Igor Levshin, Vadim Bogdanov, Oleg Grams, Andrey Dyachenko, Timur Dibirov, Sergei Kuzmin, Dmitry Kovalev, Daniel Shishkarev, Michael Chipurin, Egor Evdokimov, Alexander Pyshkin, Pavel Maksimov, Paul Atman, Dmitry Zhitnikov, Sergei Kudinov, Eldar Nasyrov, Sergei Gorbok Rastvortsev, Alexei Gorbok Rastvortsev, Sergei Shelmenko, Samvel Aslanyan, Konstantin Igropulo.

Spisak Islanda:

Aron Rafn Edvardsson, Daniel Freyr Andresson, Hreidar Levi Gudmundsson, Alexander Petersson, Arnor Por Gunnarsson, Aron Palmarsson, Asgeir Orn Hallgrimsson, Gudjon Valur Sigurdsson, Ingimundur Ingimundarson, Kari Kristjan Kristjansson, Olafur Andres Gudmundsson, Olafur Gustafsson, Olafur Bjarki Ragnarsson, Robert Gunnarsson, Snorri Steinn Gudjonsson, Stefan Rafn Sigurmannsson, Sverre Andreas Jakobsson, Vignir Svavarsson, Porir Olafsson.

Spisak Mađarske:

Peter Tatai, Roland Mikler, Ferenc Ilyes, Barna Putics, Gabor Csaszar, Kornel Nagy, Mate Lekai, Tamas Mocsai, Milorad Krivokapić, Gabor Ancsin, Laszlo Nagy, Szabolcs Szollosi, Szabolcs Zubai, Timuzsin Schuch, Gergely Harsanyi, Gergo Ivancsik, Attila Vadkerti.

Spisak Švedske:

Tobias Aren, Niclas Barud, Niclas Ekberg, Kim Ekdahl du Rietz, Jim Gottfridsson, Johan Jakobsson, Jonas Kallman, Jonas Erik Larholm, Anton Mansson, Jesper Nielsen, Andreas Nilsson, Andreas Palicka, Fredrik Raahauge Petersen, Johan Sjostrand, Albin Tingsvall, Mattias Zachrisson.
Zadnja izmjena: Texi, dana/u 01 nov 2012, 13:50, ukupno mijenjano 10 puta.
I think I'm a pussy one.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Rukomet EP 2014 ( Danska ) - kvalifikacije

Post Postao/la legenda reala » 17 okt 2012, 16:29

Pa eto i nije čemu ovaj spisak Austrije, moglo bi se to dobiti na strani, bio bi to sigurno veliki rezultat ;)
Weber i Szilagy bi trebali biti najveća opasnost.

Nego jel drugo kolo BIH-Srbija ???

Joj kad bi startali sa dvije pobjede, to bi bilo super ;)
Mislim da Srbe možemo dobiti, ipak će to biti više od utakmice, pa će i oni sami pokleknuti pred frenetičnom publikom, već jednom su poklekli, iako igraju dosta nezgodan rukomet, umrtve te pa te dobiju, nadam se da nas neće :P
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Texi
Postovi: 1427
Pridružen/a: 09 avg 2011, 18:54
Kontakt:

Re: Rukomet EP 2014 ( Danska ) - kvalifikacije

Post Postao/la Texi » 17 okt 2012, 17:34

legenda reala je napisao/la:Pa eto i nije čemu ovaj spisak Austrije, moglo bi se to dobiti na strani, bio bi to sigurno veliki rezultat ;)
Weber i Szilagy bi trebali biti najveća opasnost.

Nego jel drugo kolo BIH-Srbija ???

Joj kad bi startali sa dvije pobjede, to bi bilo super ;)
Mislim da Srbe možemo dobiti, ipak će to biti više od utakmice, pa će i oni sami pokleknuti pred frenetičnom publikom, već jednom su poklekli, iako igraju dosta nezgodan rukomet, umrtve te pa te dobiju, nadam se da nas neće :P
Tako je... Sa nama igrate u drugom kolu i sve je moguće.

Čitam da imamo problema sa povredama, i da naš selektor traži od igrača da se sami jave i kažu kakvo je stanje. Ne zna čovek ko mu je od igrača zdrav a ko nije, a treba da objavi spisak.
I think I'm a pussy one.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Rukomet EP 2014 ( Danska ) - kvalifikacije

Post Postao/la legenda reala » 17 okt 2012, 19:37

Texi je napisao/la:
Tako je... Sa nama igrate u drugom kolu i sve je moguće.

Čitam da imamo problema sa povredama, i da naš selektor traži od igrača da se sami jave i kažu kakvo je stanje. Ne zna čovek ko mu je od igrača zdrav a ko nije, a treba da objavi spisak.
Ma Vujin i Ilić igraju u Kilu to je najbnitnije za Srbiju ;)
Ključ će biti odbrana, Srbija ima sva tri dobra beka, dok mi i ne baš, dva da, ali desni nam je slab(ofanzivno).
Ostatak ekipe, tu je to negdje, ni jedni nisu nešto .
Srbija je individualno jača.
Ali u rukometu jako bitan faktor je domaći teren, biće vruće na forumu :P

Ja mislim da će biti iste utakmice kao prošli put kad smo se sastajali mi slavimo u Skenderiji vi u Čairu i to je to sa po 2-3 razlike .
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Texi
Postovi: 1427
Pridružen/a: 09 avg 2011, 18:54
Kontakt:

Re: Rukomet EP 2014 ( Danska ) - kvalifikacije

Post Postao/la Texi » 19 okt 2012, 18:19

legenda reala je napisao/la:
Ma Vujin i Ilić igraju u Kilu to je najbnitnije za Srbiju ;)
Ključ će biti odbrana, Srbija ima sva tri dobra beka, dok mi i ne baš, dva da, ali desni nam je slab(ofanzivno).
Ostatak ekipe, tu je to negdje, ni jedni nisu nešto .
Srbija je individualno jača.
Ali u rukometu jako bitan faktor je domaći teren, biće vruće na forumu :P

Ja mislim da će biti iste utakmice kao prošli put kad smo se sastajali mi slavimo u Skenderiji vi u Čairu i to je to sa po 2-3 razlike .
Srbija bez Momira Ilića, Dalibora Čuture, Stefana Terzića i Dobrivoja Markovića. ;)

Nema ni pivota Dragičevića, a ni objašnjenja zašto nema ovih igrača. Ili su svi povređeni ili Vuković eksperimentiše.

'' Eksperimentiše '' u najtežoj grupi. :lol:
I think I'm a pussy one.

goranBL
Postovi: 145
Pridružen/a: 25 mar 2012, 20:00

Re: Rukomet EP 2014 ( Danska ) - kvalifikacije

Post Postao/la goranBL » 19 okt 2012, 19:12

Texi je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:
Ma Vujin i Ilić igraju u Kilu to je najbnitnije za Srbiju ;)
Ključ će biti odbrana, Srbija ima sva tri dobra beka, dok mi i ne baš, dva da, ali desni nam je slab(ofanzivno).
Ostatak ekipe, tu je to negdje, ni jedni nisu nešto .
Srbija je individualno jača.
Ali u rukometu jako bitan faktor je domaći teren, biće vruće na forumu :P

Ja mislim da će biti iste utakmice kao prošli put kad smo se sastajali mi slavimo u Skenderiji vi u Čairu i to je to sa po 2-3 razlike .
Srbija bez Momira Ilića, Dalibora Čuture, Stefana Terzića i Dobrivoja Markovića. ;)

Nema ni pivota Dragičevića, a ni objašnjenja zašto nema ovih igrača. Ili su svi povređeni ili Vuković eksperimentiše.

'' Eksperimentiše '' u najtežoj grupi. :lol:
Terzic je nepotreban. Nema on iskustva za seniorsku reprezentaciju.

Avatar
Texi
Postovi: 1427
Pridružen/a: 09 avg 2011, 18:54
Kontakt:

Re: Rukomet EP 2014 ( Danska ) - kvalifikacije

Post Postao/la Texi » 19 okt 2012, 19:58

Gorane, Gorane... :lol:

Po čemu to pojedini igrači sa spiska imaju iskustvo za seniorsku reprezentaciju, a Terzić nema ? Neki od njih su nedavno odigrali 2 prijateljska meča protiv Nemačke, zajedno sa Terzićem.

U kom klubu igra neiskusni Terzić ?
I think I'm a pussy one.

goranBL
Postovi: 145
Pridružen/a: 25 mar 2012, 20:00

Re: Rukomet EP 2014 ( Danska ) - kvalifikacije

Post Postao/la goranBL » 19 okt 2012, 20:19

Texi je napisao/la:Gorane, Gorane... :lol:

Po čemu to pojedini igrači sa spiska imaju iskustvo za seniorsku reprezentaciju, a Terzić nema ? Neki od njih su nedavno odigrali 2 prijateljska meča protiv Nemačke, zajedno sa Terzićem.

U kom klubu igra neiskusni Terzić ?
Igra? Pa usao je tek u 11 regularnoj utakmici. Prvo nema iskustva, nema kulture. Digli ga ljudi na nebesa. Jedino sta je dobro kod njega sto je malo napredniji od svoje generacije, ali i to vremenom opada. Ima decko jednu fintu, uvjek isti sut u dalju stranu, odbranu ne igra. Sta da ti kazem. Jeste on prije davao po 10 golova na utakmici. Ali je igrao sa amaterima, starcima, rekreativcima i "generacijom" od koje je bio stepenicu vise. Sta jos da ti kazem?

Petric sa 37 godina bi odigrao daleko bolje od njega.
Osim toga, Srbija ima daleko boljih igraca od njega.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Rukomet EP 2014 ( Danska ) - kvalifikacije

Post Postao/la legenda reala » 19 okt 2012, 20:25

Ilića nema , Vujin je van forme 8-) Čuture nema ;)
Terzić ipak nije toliko bitan igrač.

Znači Rnića koji igra reklo bi se rukomet života zaustaviti i padate u grotlu Skenderije :D :D

Jesu Ilić i Mitrović iz Partizana pozvani, gledam ih u LP, i imaju šta ponuditi :?:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Texi
Postovi: 1427
Pridružen/a: 09 avg 2011, 18:54
Kontakt:

Re: Rukomet EP 2014 ( Danska ) - kvalifikacije

Post Postao/la Texi » 19 okt 2012, 21:02

goranBL je napisao/la:
Texi je napisao/la:Gorane, Gorane... :lol:

Po čemu to pojedini igrači sa spiska imaju iskustvo za seniorsku reprezentaciju, a Terzić nema ? Neki od njih su nedavno odigrali 2 prijateljska meča protiv Nemačke, zajedno sa Terzićem.

U kom klubu igra neiskusni Terzić ?
Igra? Pa usao je tek u 11 regularnoj utakmici. Prvo nema iskustva, nema kulture. Digli ga ljudi na nebesa. Jedino sta je dobro kod njega sto je malo napredniji od svoje generacije, ali i to vremenom opada. Ima decko jednu fintu, uvjek isti sut u dalju stranu, odbranu ne igra. Sta da ti kazem. Jeste on prije davao po 10 golova na utakmici. Ali je igrao sa amaterima, starcima, rekreativcima i "generacijom" od koje je bio stepenicu vise. Sta jos da ti kazem?

Petric sa 37 godina bi odigrao daleko bolje od njega.
Osim toga, Srbija ima daleko boljih igraca od njega.
Kako ti kažeš...
I think I'm a pussy one.

Avatar
Texi
Postovi: 1427
Pridružen/a: 09 avg 2011, 18:54
Kontakt:

Re: Rukomet EP 2014 ( Danska ) - kvalifikacije

Post Postao/la Texi » 19 okt 2012, 21:05

legenda reala je napisao/la:Ilića nema , Vujin je van forme 8-) Čuture nema ;)
Terzić ipak nije toliko bitan igrač.

Znači Rnića koji igra reklo bi se rukomet života zaustaviti i padate u grotlu Skenderije :D :D

Jesu Ilić i Mitrović iz Partizana pozvani, gledam ih u LP, i imaju šta ponuditi :?:
Pozvani su, imaš gore spisak.
I think I'm a pussy one.

Avatar
Texi
Postovi: 1427
Pridružen/a: 09 avg 2011, 18:54
Kontakt:

Re: Rukomet EP 2014 ( Danska ) - kvalifikacije

Post Postao/la Texi » 23 okt 2012, 16:19

Vuković skratio spisak, rezerve su: Radovanović, Marjanović, Markez, Beljanski, Jošić, Dragaš, D. Nenadić i Krsmančić.
I think I'm a pussy one.

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Rukomet EP 2014 ( Danska ) - kvalifikacije

Post Postao/la edinjo-bih » 23 okt 2012, 21:36

koliko ja znam, daleko najjaci u austrijskoj reprezentaciji su rodjeni madjar viktor szilagyi. momak je 1978. godiste i igra vec 12 sezona u njamckoj. bio je i u kiel-u, i mislim da bi tu i ostao da nije imao pehova sa povredama. debi u reprezentaciji austrije je imao 1998. godine. inace ihra na desnom beku, a moze pomoci i na srednjem iako nije rodjeni srednji bek. on je njihov terzic!
uz szilagyi-ja tu je robert weber. momak je rodjen 1985. godine. igra desno krilo, slican je nasem vrazalicu (iako mislim da vrazaic moze dalje od njega da dogura). momak igra od 2008. godine u njemackoj bundesligi. momentalno igra za magdeburg! momak je jako brz u kontrama.
uz njih dvojicu tu je i njihova najveca zvijezda tamnoputi raul santos (on im je nada kao u fudbalu alaba ili nama u rukometu malinovic). momak je 1992. godiste i igra na desnom krilu. mali je sila!! nerijetko bude i privi strijelac A-reprezentacije protiv naprimjer protivnika tipa island. jednio mu fali iskustva u dresu reprezentacije, jer je ja mislim tek 6-7 puta igrao ua A-reprezentaciju. mali je isto jako brz u kontrama.
njima trojici bih dodao jos golmana nikolu marinovica, rodjenog beogradjanina. momak je 1976. godiste i igra sa harmandicem u wetzlaru. on ima vec 102 nastupa za reprezentaciju austrije. nije bas u rangu tahirovica, ali ako udje u lauf zna bas dosta suteva da odbrani u jednoj utakmici.

PS: sto se tice ostatka, 35-godisnji pivot fölser (213 utakmica-561 gol u dresu repke) je sad zavrsio reprezentativnu karijeru. inace standardni abadir i jankovic kao i mostarac djukic nisu pozvani.
od ovih pozvanih (koje ja znam, jer ima par novih iz domace lige, mladi su to inace igraci, ali talentovani) treba se paziti: wilczynski-a (lijevo krilo-igrao 5 godina u njemackoj, sad je u austriji), schlingera (lijevi bek-bio u ademar leonu, sad je u njemackoj), ziura-a (srednji bek, bio kratko u danskoj, sad je opet u austriji) i drugog golmana bauer-a (igra isto u njemackoj).

toliko od mene!
selam svima ;)

gazda664
Postovi: 247
Pridružen/a: 16 mar 2012, 16:10
Kontakt:

Re: Rukomet EP 2014 ( Danska ) - kvalifikacije

Post Postao/la gazda664 » 25 okt 2012, 20:30

Sto se tice reprezentacije Bosne i Hercegovine:
-Nedostaje na puno igraca(ovih sto nece da igraju + povrijđeni)ali ipak mislim da smo kvalitetna reprezentacija vecina igraca je u formi,ali ipak ove dvije utakmice bice manje igraca u rotaciji nedostaje MALINOVIC po meni jako bitan igrac koji je trebao zamjeniti PANICA(pratim utakmice Chomberya i momak nema samopouzdanja da sutne loptu,ali je kvalitetan igrac nema dileme) i odmoriti mislim da SAVIC ne moze dosta toga pruziti.
-Nema Nikole Prcea jako bitan igrac za nas posebno u odbrani i koristan je u napadu!!
-Nema CELICE nedostajace jer je bio zamjena TERZICU ali Markovic je rekao da ce koristiti DOBORCA na lijevom beku,mislim da je to odlican izbor jer i HARMANDIC I TERZIC su u velikoj formi i treba ce ih odmoriti a tu je i KARACIC tako da tu nema problema.
-I nema VELICA zamjene VRAZALICA ali tu je DELIC koji je losiji ali moze zamjeniti Faruka!!!
-Sto se tice Sarica i Basica to ne treba vise komentarisati !!! imamo dobre golmane!!
Igraci koji nedostaju:MALINOVIC,PRCE,VELIC,CELICA------SARIC I BASIC------

Avatar
Texi
Postovi: 1427
Pridružen/a: 09 avg 2011, 18:54
Kontakt:

Re: Rukomet EP 2014 ( Danska ) - kvalifikacije

Post Postao/la Texi » 26 okt 2012, 11:22

Goluža naknadno uvrstio na spisak Ivana Sliškovića.
http://www.balkan-handball.com/balkan/i ... ivni-dres/" onclick="window.open(this.href);return false;

Naumče Mojsovski propustiće početak kvalifikacija zbog povrede.
http://www.balkan-handball.com/balkan/n ... euro-2014/" onclick="window.open(this.href);return false;
I think I'm a pussy one.

Avatar
Texi
Postovi: 1427
Pridružen/a: 09 avg 2011, 18:54
Kontakt:

Re: Rukomet EP 2014 ( Danska ) - kvalifikacije

Post Postao/la Texi » 30 okt 2012, 11:05

Vukoviću otkazali zbog povreda Manojlović, Rnić, Stojković, Prodanović i Milić. Nadam se da ćemo imati dovoljno igrača da odigramo tih 120 min. :lol:

Hrvati bez Lackovića, Francuzi bez Karabatića, Mađari bez Fazekaša...
I think I'm a pussy one.

Avatar
hodža
Postovi: 9739
Pridružen/a: 09 avg 2010, 00:15
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rukomet EP 2014 ( Danska ) - kvalifikacije

Post Postao/la hodža » 30 okt 2012, 23:25

kakva je situacija sa Rusima, jel ona standardna ekipa iz Medveda tu ?? Mogli bi uzeti oni "oslabljene" Srbe :roll:
FORZA MARŠAL !!!

Avatar
Bistrik
Postovi: 1466
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22
Kontakt:

Re: Rukomet EP 2014 ( Danska ) - kvalifikacije

Post Postao/la Bistrik » 31 okt 2012, 11:52

koliko smo mi pali da smo 4 šešir. nekada smo stadnardno igrali u baražu propada nam sport skroz

Avatar
GT1970
Postovi: 340
Pridružen/a: 23 avg 2012, 17:17
Lokacija: Trebinje
Kontakt:

Re: Rukomet EP 2014 ( Danska ) - kvalifikacije

Post Postao/la GT1970 » 31 okt 2012, 13:51

Група $ су ",&," " " је ? $," ' $ " " " ' " равноправан ?," су " по " ? " групе... Не & тога % ' ",- " ' $ је " ? " " $ " &,$... % се " ? ",& ? " на ЕП ' & $ Русе " у " "....

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.