BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Koliko bodova ocekujete u dvomecu protiv Slovacke ?

6 bodova
266
55%
4 boda
109
23%
3 boda
51
11%
2 boda
3
1%
1 bod
17
4%
0 bodova
38
8%
 
Ukupno glasova: 484

Dado
Postovi: 1848
Pridružen/a: 08 sep 2008, 20:28
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la Dado » 04 sep 2013, 20:54

MP8 je napisao/la:Zaista se nadam se da necu dobiti dobrodoslicu na forumu slicnu kao Mila Kunis. :D
Sta hoces da kazes. Da si zensko i da licis na Miralema Pjanica :?

Avatar
reptile
Postovi: 854
Pridružen/a: 08 dec 2010, 17:23
Lokacija: Stari Grad, Sarajevo
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la reptile » 04 sep 2013, 20:55

Goalgetter je napisao/la:Njemacki ZDF takodjer prisustvovao danasnjem treningu. Garant prave reportazu o nasoj repci.

slika
Trenutak kada je Dzeko tiho i kulturno svima rekao da **** i da ga popuse po pitanju zasto je ovaj put kasnio na trening. 8-)
shandrlike-tandrlike

Avatar
MP8
Postovi: 377
Pridružen/a: 03 sep 2013, 21:01
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la MP8 » 04 sep 2013, 20:57

Dado je napisao/la:
MP8 je napisao/la:Zaista se nadam se da necu dobiti dobrodoslicu na forumu slicnu kao Mila Kunis. :D
Sta hoces da kazes. Da si zensko i da licis na Miralema Pjanica :?
Hocu da kazem da sam zensko, da pratim fudbal, pogotovo kada je reprezentacija u pitanju, i da mi je Miralem Pjanic ubjedljivo najdrazi igrac. :)

Avatar
reptile
Postovi: 854
Pridružen/a: 08 dec 2010, 17:23
Lokacija: Stari Grad, Sarajevo
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la reptile » 04 sep 2013, 20:59

MP8 je napisao/la:Hocu da kazem da sam zensko, da pratim fudbal, pogotovo kada je reprezentacija u pitanju.
Oci mi samo ovo viDJose. :mrgreen:

Dobro dosla!
shandrlike-tandrlike

Avatar
MP8
Postovi: 377
Pridružen/a: 03 sep 2013, 21:01
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la MP8 » 04 sep 2013, 21:01

reptile je napisao/la:
MP8 je napisao/la:Hocu da kazem da sam zensko, da pratim fudbal, pogotovo kada je reprezentacija u pitanju.
Oci mi samo ovo viDJose. :mrgreen:

Dobro dosla!
Bolje vas nasla. :D

inter1
Postovi: 84
Pridružen/a: 11 avg 2012, 13:20
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la inter1 » 04 sep 2013, 21:03

Goalgetter je napisao/la:Losa odluka, bolje bi bilo da Rahimic igra umjesto Mede.
Medo je odigrao odlicno zadnje utakmice koje je igrao. I uvijek kad je jedan viska, (tj kad su Miske i Pjanic u timu zajedno) Medo ide na klupu. Meni licno bi se vise svidjelo da on igra. Jasno je da su slovaci brzi i trkacki spremniji od nas, ali jedan od razloga zasto nam Zenica odgovara je manji teren, na kojem vise do izrazaja dolazi tehnika nego trka. Pape vjerovatno planira da dominira u posjedu lopte, i sa Medom u ekipi, koji je odlican u iznosenju, predaji i po potrebi zadrzavanju, u kombinaciji sa Misketom i Pjanom, lopta bi trebala biti kod nas vecinu vremena. Gubimo pravog zadnjeg veznog, tj osiguraca kao sto je Rahimic (ili Zahirovic), ali mislim da je opravdano malo riskirati, jer Medo ipak igra redovno u klubu, a Rahimic takmicarske utakmice igra samo ponekad u repki. Remi nam ne znaci nista u ovoj utakmici. Pored toga ako Medunjanin pocne, racunam da ce i Pjanic imati malo povuceniju ulogu i vracati se povremeno po loptu.

Avatar
skyisthelimit
Postovi: 3240
Pridružen/a: 26 mar 2011, 16:47

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la skyisthelimit » 04 sep 2013, 21:05

„Zeleni“ su igrali u sastavu: Begović, Mujdža, Bičakčić, Spahić, Lulić, Pjanić, Medunjanin, Salihović, Misimović, Ibišević i Džeko.

Kao sto sam napisao 26.8 ocekivan sastav ce izaci protiv slovaka
slika
15.10 - 15.06 ...

JerryLouis
Postovi: 441
Pridružen/a: 21 mar 2013, 16:10
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la JerryLouis » 04 sep 2013, 21:06

Koji je Medunjanin kralj kada zavrati ovaj sorc. :D 8-) :lol:

Mislim a i iskreno se nadam da ce i on zabiti u petak aBd! Bitno je da publika na pocetku bas da nenormalnu podrsku, da se Slovacima sledi krv kada cuju huk sa Bilinog!

-SanaFCŽ-
Postovi: 279
Pridružen/a: 21 feb 2009, 10:20
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la -SanaFCŽ- » 04 sep 2013, 21:06

MP8 je napisao/la:
Dado je napisao/la:
MP8 je napisao/la:Zaista se nadam se da necu dobiti dobrodoslicu na forumu slicnu kao Mila Kunis. :D
Sta hoces da kazes. Da si zensko i da licis na Miralema Pjanica :?
Hocu da kazem da sam zensko, da pratim fudbal, pogotovo kada je reprezentacija u pitanju, i da mi je Miralem Pjanic ubjedljivo najdrazi igrac. :)
Ava Karabatić??

Avatar
AzRimiRzA
Postovi: 1003
Pridružen/a: 02 jul 2012, 22:43
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la AzRimiRzA » 04 sep 2013, 21:06

Fak, puno zeMski. Sad mi zena nece ni dati na forume. :D

Avatar
MP8
Postovi: 377
Pridružen/a: 03 sep 2013, 21:01
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la MP8 » 04 sep 2013, 21:13

-SanaFCŽ- je napisao/la:Ava Karabatić??
Bra'o. :D

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18624
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 04 sep 2013, 21:15

ustipak, dupli nalog.
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la calcio » 04 sep 2013, 21:15

skyisthelimit je napisao/la:„Zeleni“ su igrali u sastavu: Begović, Mujdža, Bičakčić, Spahić, Lulić, Pjanić, Medunjanin, Salihović, Misimović, Ibišević i Džeko.

Kao sto sam napisao 26.8 ocekivan sastav ce izaci protiv slovaka
slika
Samo sto je prema toj postavi koju je ss.ba prenio (ako je tacna) Lulic na beku a Sejo centralni vezni.
Na papiru to je postava 4-4-2 ali u stvarnosti vise kao 4-2-2-2
Beg
Mujdza-Bicackic-Spahic-Lulic
Medo-Salihovic
Pjanic-Misimovic
Ibisevic -Dzeko

Vidicemo u petak.
Zadnja izmjena: calcio, dana/u 04 sep 2013, 21:17, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24512
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la Goalgetter » 04 sep 2013, 21:16

inter1 je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Losa odluka, bolje bi bilo da Rahimic igra umjesto Mede.
Medo je odigrao odlicno zadnje utakmice koje je igrao. I uvijek kad je jedan viska, (tj kad su Miske i Pjanic u timu zajedno) Medo ide na klupu. Meni licno bi se vise svidjelo da on igra. Jasno je da su slovaci brzi i trkacki spremniji od nas, ali jedan od razloga zasto nam Zenica odgovara je manji teren, na kojem vise do izrazaja dolazi tehnika nego trka. Pape vjerovatno planira da dominira u posjedu lopte, i sa Medom u ekipi, koji je odlican u iznosenju, predaji i po potrebi zadrzavanju, u kombinaciji sa Misketom i Pjanom, lopta bi trebala biti kod nas vecinu vremena. Gubimo pravog zadnjeg veznog, tj osiguraca kao sto je Rahimic (ili Zahirovic), ali mislim da je opravdano malo riskirati, jer Medo ipak igra redovno u klubu, a Rahimic takmicarske utakmice igra samo ponekad u repki. Remi nam ne znaci nista u ovoj utakmici. Pored toga ako Medunjanin pocne, racunam da ce i Pjanic imati malo povuceniju ulogu i vracati se povremeno po loptu.
Medo igra odlicno, i jako je koristan igrac, ali kako ces igrati bez osiguraca protiv ofanzivno kvalitetnih Slovaka? Haj da je to Latvija, Litvanija i sve to..

Imas nikad raspucanijeg Hamsika kao centralnu ulogu u njihovoj igri, i bas bi njega trebao iskljuciti Rahimic, i sad bi neko ocekivao od Mede da ga on cuva i ganja po terenu :?: . Istina dobivamo puno toga u ofanzivi, ali nije sve i u ofanzivi, treba zadrzati ravnotezu u igri koju smo dosad imali.

Tri kreativca su previse..

Avatar
Otelo
Postovi: 33493
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la Otelo » 04 sep 2013, 21:19

Mozda u vezi bude neki dijamant sa Medom no za to bi trebao igrat i Rahimic:

-----Pjanke----
--Medo-----Miske---
-----Rahim -aga--
Nerealno skroz al ako zagusti a Lula i Salihovic zakazu mozda se moze probat :roll:
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Dado
Postovi: 1848
Pridružen/a: 08 sep 2008, 20:28
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la Dado » 04 sep 2013, 21:22

Sasvim je moguce da cete dvije ili tri varijante vidjeti u petak (sa ili bez Rahimica). Zavisi dosta i od toga kako se Slovaci postave i kako se utakmica bude razvijala. Siguran sam da ce biti koja rokada. Pricamo o detaljima ali opcenito sve je jasno ko pocinje, gdje i kako.

Avatar
Rios
Postovi: 3835
Pridružen/a: 07 avg 2011, 23:32

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la Rios » 04 sep 2013, 21:27

Moramo imati def. veznog koji ce se natovariti Hamsiku na vrat i koji mu nece dati disati..Kad zatvorimo Hamsika zatvorili smo i Slovacku bar jedno 50 %..Kao sto su recimo nekad radili nama zatvaranjem Misketa..E sad,Rahimic ili Zaha su bolji za taj zadatak od Mede..
Zeljeznicar za zivot cijeli !!

Miralem Pjanic !

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !

No4
Postovi: 24
Pridružen/a: 25 jul 2013, 04:26
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la No4 » 04 sep 2013, 21:28

Hajrović umjesto Salihovica, i to je ta ekipa.

Avatar
Otelo
Postovi: 33493
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la Otelo » 04 sep 2013, 21:32

Ni Rahimic ni Zaha ne mogu trcati za Hamsikom 90min.

Da njega nema u ekipi rekao bih da cemo ih razbit al sa njim su jaki i bojim se nekog njegovog ludog poteza.

(mozda Slovaci vako pisu za Pjanketa po njihovim forumima :lol: :lol: )
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Mirsad_LFC
Postovi: 184
Pridružen/a: 02 jan 2011, 17:05
Kontakt:

Re: BiH - Slovačka / Slovačka - BiH

Post Postao/la Mirsad_LFC » 04 sep 2013, 21:32

U Zenici, na Bilinom polju pala je Latvija, Litvanija i Grcka, dosao je red i na Slovacku !

https://www.facebook.com/photo.php?v=294500320689015
walk on with HOPE in your heart

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.