BiH - Egipat / 05.03.2014

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la Fantasista » 16 feb 2014, 20:28

Sušić,Kvržić,Vršajević i Šunjić nemaju šta tražiti u repki, ovo je jadno.

Avatar
emir_
Postovi: 5757
Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:13
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la emir_ » 16 feb 2014, 20:31

Kvržić :lol: :lol: :lol: Djeca nam se smiju moj Safete :lol: :lol: :lol:

Avatar
MaksuzBaksuz
Postovi: 1043
Pridružen/a: 23 jul 2013, 16:34
Lokacija: Austria
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la MaksuzBaksuz » 16 feb 2014, 20:35

Pirke je napisao/la:Osim Avdije, meni je spisak okej.

Isprobat ce se standardnih prvih 11 protiv Africke ekipe i vidjet cemo valjaju li Tino i Hadzic...

Ipak bih zamjenio Sunjica za Bunozu ali eto.

Po cemuje go Bunoza vise zasluzio poziv od Sunjica. Sunjic u Ukrajuni ovaj u puno losijoj poljskoj ligi. Sunjic glavna karika u citavoj ligi, Bunoza prosjek (stagnira zadnje vrjeme). Bunoza primarno LB i nije konkurencija Sunjicu.

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la FaraonTM » 16 feb 2014, 20:37

MaksuzBaksuz je napisao/la:
Pirke je napisao/la:Osim Avdije, meni je spisak okej.

Isprobat ce se standardnih prvih 11 protiv Africke ekipe i vidjet cemo valjaju li Tino i Hadzic...

Ipak bih zamjenio Sunjica za Bunozu ali eto.

Po cemuje go Bunoza vise zasluzio poziv od Sunjica. Sunjic u Ukrajuni ovaj u puno losijoj poljskoj ligi. Sunjic glavna karika u citavoj ligi, Bunoza prosjek (stagnira zadnje vrjeme). Bunoza primarno LB i nije konkurencija Sunjicu.
Realno, ne treba nam nijedan.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
MaksuzBaksuz
Postovi: 1043
Pridružen/a: 23 jul 2013, 16:34
Lokacija: Austria
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la MaksuzBaksuz » 16 feb 2014, 20:41

FaraonTM je napisao/la:
MaksuzBaksuz je napisao/la:
Pirke je napisao/la:Osim Avdije, meni je spisak okej.

Isprobat ce se standardnih prvih 11 protiv Africke ekipe i vidjet cemo valjaju li Tino i Hadzic...

Ipak bih zamjenio Sunjica za Bunozu ali eto.

Po cemuje go Bunoza vise zasluzio poziv od Sunjica. Sunjic u Ukrajuni ovaj u puno losijoj poljskoj ligi. Sunjic glavna karika u citavoj ligi, Bunoza prosjek (stagnira zadnje vrjeme). Bunoza primarno LB i nije konkurencija Sunjicu.
Realno, ne treba nam nijedan.

To vec mogu podrzati, ali posto u momentu nemamo boljeg (makar dok Arslanagic nedodje i/ili Besic ode u neku malo bolju ligu i isprica se sa Susicom) onda je Sunjic ok. Kung FU Pandja je ok, ali on je totalno spor, i kao stari sve je sporiji (gledo sam ga u poljskom prvenstvu i stvarno je spor, ali je jak u dvobojima, tu je beton jos uvjek)

Avatar
19risha88
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 nov 2013, 01:21
Lokacija: %,& (FYR of Macedonia)
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la 19risha88 » 16 feb 2014, 20:47

Realno ni Tino Sušić nam ne treba,jer u Hajduku glumi isto ono što Medunjanin radi u reprezentaciji,igra defanzivnog veznog,a prirodna pozicija mu je ofanzivni vezni...al hajde nek dobije šansu... i na spisku je trebao biti MUHAMED BEŠIĆ... slika
Zadnja izmjena: 19risha88, dana/u 16 feb 2014, 20:50, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Cartman
Postovi: 29471
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la Cartman » 16 feb 2014, 20:49

Pojedini su ovog Kvrzu bili napuhali kao da je Robben kad je prvi put dobio poziv. Neke slucajnosti mu se poklopile jesenas i to je to. Apsolutno nikakve koristi nema od njega.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
MaksuzBaksuz
Postovi: 1043
Pridružen/a: 23 jul 2013, 16:34
Lokacija: Austria
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la MaksuzBaksuz » 16 feb 2014, 20:52

Cartman je napisao/la:Pojedini su ovog Kvrzu bili napuhali kao da je Robben kad je prvi put dobio poziv. Neke slucajnosti mu se poklopile jesenas i to je to. Apsolutno nikakve koristi nema od njega.
Ima srecu da je Stevo totalno van ikakve forme!

Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la Head » 16 feb 2014, 20:52

Momciluci vraca se Said Husejinovic pocetkom marta,do aprila bi trebo fit,taman da udje u formu april/maj i onda da zamijeni Kvrzica na spisku.
1946

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la pinoglavi » 16 feb 2014, 20:53

Cartman je napisao/la:Pojedini su ovog Kvrzu bili napuhali kao da je Robben kad je prvi put dobio poziv. Neke slucajnosti mu se poklopile jesenas i to je to. Apsolutno nikakve koristi nema od njega.
Trudio se kad je dobio priliku,pozvan je zbog povreda ostalih,prošlo je i gorih kroz reprezentaciju.
Nad tobom sunce najljepše sja

HzSM
Postovi: 865
Pridružen/a: 31 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la HzSM » 16 feb 2014, 20:54

Head je napisao/la:Momciluci vraca se Said Husejinovic pocetkom marta,do aprila bi trebo fit,taman da udje u formu april/maj i onda da zamijeni Kvrzica na spisku.
Ne moze on,nema nikakvu vezu sa najjacim europskim klubom Hajdukom i Seadom Susicem.

Avatar
Cartman
Postovi: 29471
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la Cartman » 16 feb 2014, 20:55

pinoglavi je napisao/la:
Cartman je napisao/la:Pojedini su ovog Kvrzu bili napuhali kao da je Robben kad je prvi put dobio poziv. Neke slucajnosti mu se poklopile jesenas i to je to. Apsolutno nikakve koristi nema od njega.
Trudio se kad je dobio priliku,pozvan je zbog povreda ostalih,prošlo je i gorih kroz reprezentaciju.
Mi imamo igrace koji su na spisku godinama i uvijek se razlog za to navode neke povrede. Vrsajevic je jedan primjer. Evo sad su svi zdravi u odbrani, i on je jos tu. I bice sve dok je Susic selektor. Tako i ovaj Kvrzic. Na SP idemo sa nekoliko amatera.

Kvrzic, Vrsajevic, Sunjic i Avdukic nisu ni za Albanije. Barem je izbacio Rahimica, Zahirovica i Ibricica.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la Head » 16 feb 2014, 20:58

HzSM je napisao/la:
Head je napisao/la:Momciluci vraca se Said Husejinovic pocetkom marta,do aprila bi trebo fit,taman da udje u formu april/maj i onda da zamijeni Kvrzica na spisku.
Ne moze on,nema nikakvu vezu sa najjacim europskim klubom Hajdukom i Seadom Susicem.
Ma dobro necu reci da nema toga. :D

Said kad je bio u najboljoj formi i ustalio se u prvi tim Dinama i kad su svi mediji u Hrvatskoj pisali o njemu Pape se trudio da bude corav i da ne vidi te natpise,kao ni domacu javnost koja ga je prizivala.
Pocetak sezone,nastupi u kvalifikacijama za ligu prvaka nisu bili dovoljni za Papeta iz njemu razumljivih razloga.

Na stranu to sto ja gotivim Saida i sve,al je momak zasluzio poziv u repku prije jednog Kvrzica al' eto.
1946

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18624
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 16 feb 2014, 20:59

Cartman je napisao/la:Pojedini su ovog Kvrzu bili napuhali kao da je Robben kad je prvi put dobio poziv. Neke slucajnosti mu se poklopile jesenas i to je to. Apsolutno nikakve koristi nema od njega.
metni ga na RB ! :mrgreen:
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
19risha88
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 nov 2013, 01:21
Lokacija: %,& (FYR of Macedonia)
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la 19risha88 » 16 feb 2014, 20:59

Cartman je napisao/la:
pinoglavi je napisao/la:
Cartman je napisao/la:Pojedini su ovog Kvrzu bili napuhali kao da je Robben kad je prvi put dobio poziv. Neke slucajnosti mu se poklopile jesenas i to je to. Apsolutno nikakve koristi nema od njega.
Trudio se kad je dobio priliku,pozvan je zbog povreda ostalih,prošlo je i gorih kroz reprezentaciju.
Mi imamo igrace koji su na spisku godinama i uvijek se razlog za to navode neke povrede. Vrsajevic je jedan primjer. Evo sad su svi zdravi u odbrani, i on je jos tu. I bice sve dok je Susic selektor. Tako i ovaj Kvrzic. Na SP idemo sa nekoliko amatera.

Kvrzic, Vrsajevic, Sunjic i Avdukic nisu ni za Albanije. Barem je izbacio Rahimica, Zahirovica i Ibricica.
Ne možeš povesti na SP ni Avdiju ni Kvržića,iz prostog rzaloga što imaš 23 igrača,tačnije 20 jer su 3 golmana obavezna... E sad jedino ako je toliko važno za nekog da otpadne Vranješ sa beka pa da se oslonimo na Avdiju i Mujdžu koji se stalno bori s povredama... ili ako zadržimo Kvržića a izbacimo npr Višću ili Salihovića iz veznog reda... a to mi se čini nemoguće,osim ako ne postoji neka zavjera... :D

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la Unofficialpage » 16 feb 2014, 21:00

Po meni OK spisak, zna se koja je jedanaestorka a ovi ostali su tu samo da mogu ove malo odmorit i da popune mjesto. :mrgreen:

Mogu vam reći da sam malo poželio mečeve repke gledat. :D
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61448
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la Virtu4l » 16 feb 2014, 21:01

Cartman je napisao/la:Kvrzic, Vrsajevic, Sunjic i Avdukic nisu ni za Albanije. Barem je izbacio Rahimica, Zahirovica i Ibricica.
Da budem iskren, prije bih zadržao Zahirovića a izbacio ove koje si nabrojao, on je bar dobro igrao u reprezentaciji.

Jedino što mene brine po pitanju ovog spiska je Muhamed Bešić, ovo ostalo su svirači od kojih trenutno nemamo bolje, svi su oni u par deka. Nekoga od njih svakako moraš zvati, spisak se mora popuniti.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Cartman
Postovi: 29471
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la Cartman » 16 feb 2014, 21:02

Unofficialpage je napisao/la:Po meni OK spisak, zna se koja je jedanaestorka a ovi ostali su tu samo da mogu ove malo odmorit i da popune mjesto. :mrgreen:
Da, zato cemo i nayebat na SP-u ako dobijemo par povreda ili suspenzija, sto bi bilo sasvim normalno.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
MaksuzBaksuz
Postovi: 1043
Pridružen/a: 23 jul 2013, 16:34
Lokacija: Austria
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la MaksuzBaksuz » 16 feb 2014, 21:02

Unofficialpage je napisao/la:Po meni OK spisak, zna se koja je jedanaestorka a ovi ostali su tu samo da mogu ove malo odmorit i da popune mjesto. :mrgreen:

Mogu vam reći da sam malo poželio mečeve repke gledat. :D

Ma ok je...i ovi iz Hajduka su ok, iako nisu nesto. Mora se misliti i na duze, nedo bog povrjede i to, onda ostanes bez igraca ili se igraci ljute sto nisu pozvani na prijateljske.
Trebalo se i prije Arslanagic ganjati, ali et, kod nas to uvjek ide nesto sporo.

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la pinoglavi » 16 feb 2014, 21:06

Cartman je napisao/la:
pinoglavi je napisao/la:
Cartman je napisao/la:Pojedini su ovog Kvrzu bili napuhali kao da je Robben kad je prvi put dobio poziv. Neke slucajnosti mu se poklopile jesenas i to je to. Apsolutno nikakve koristi nema od njega.
Trudio se kad je dobio priliku,pozvan je zbog povreda ostalih,prošlo je i gorih kroz reprezentaciju.
Mi imamo igrace koji su na spisku godinama i uvijek se razlog za to navode neke povrede. Vrsajevic je jedan primjer. Evo sad su svi zdravi u odbrani, i on je jos tu. I bice sve dok je Susic selektor. Tako i ovaj Kvrzic. Na SP idemo sa nekoliko amatera.

Kvrzic, Vrsajevic, Sunjic i Avdukic nisu ni za Albanije. Barem je izbacio Rahimica, Zahirovica i Ibricica.

Za Kvržića sam komentarisao, prvi put je pozvan kad je Mujdža bio povrijedjen,a Stevanović pustio korijenje na klupi,tako da ne lupetaj.Sad je pozvan da odigra zadnjih 10-15min umjesto Mujdže/Hajrovića,i naravno u slučaju povrede jednog od njih dvojice da imamo nekog.

Momak je ok odigrao,ne kažem da nam treba za budućnost al što je odigrao bilo je korektno,bujrum opet ako nam bude trebo.
Nad tobom sunce najljepše sja

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.