BiH - Egipat / 05.03.2014

Moderatori/ce: ribery,_dreamer_,insider,Monolog

Goalgetter
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la Goalgetter » 11 jan 2014, 15:57

Stadion Tivoli-Neu:

Kompaktan stadion, koji se nalazi u Innsbruck. Wacker Innsbruck, koji nastupa u 1. Austrijskoj ligi, igra svoje utakmice u ovom stadionu.

Kapacitet: 17.400

slika

Slike u vecoj rezoluciji cijelokupnog stadiona (stavio sam ih u spolier radi preglednosti):

[spoiler=]slika[/spoiler]

Cartman
Kontakt:

Post Postao/la Cartman » 11 jan 2014, 16:00

Neka modernija verzija naseg Bilinog Polja. 8-)
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

JoeCelt
Kontakt:

Post Postao/la JoeCelt » 11 jan 2014, 16:17

Trebali su izabrati malo topliji grad za tekmu. Pocetkom marta mjeseca u skijaskom centru se moze ocekivati snijeg. :)
Google Prevodilac - https://translate.google.com/?hl=bs

sanelmasetic
Kontakt:

Post Postao/la sanelmasetic » 11 jan 2014, 16:23

Iako u srcu alpi Innsbruck nema tako ekstremne klimatske uslove, tu je to negdje kao i u Bosni, mislim na grad, alpe su posebna prica ...
Jᴜᴠᴇ, sᴛᴏʀɪᴀ ᴅɪ ᴜɴ ɢʀᴀɴᴅᴇ ᴀᴍᴏʀᴇ

FliX
Kontakt:

Post Postao/la FliX » 11 jan 2014, 16:41

Ocekujem pobijedu

harishp
Kontakt:

Post Postao/la harishp » 11 jan 2014, 16:55

sanelmasetic je napisao/la:Iako u srcu alpi Innsbruck nema tako ekstremne klimatske uslove, tu je to negdje kao i u Bosni, mislim na grad, alpe su posebna prica ...

Ili bolje receno Austrijsko Sarajevo.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

sanelmasetic
Kontakt:

Post Postao/la sanelmasetic » 11 jan 2014, 17:04

Mene u mnogo cemu i podsjeca na Sarajevo ;-)
Jᴜᴠᴇ, sᴛᴏʀɪᴀ ᴅɪ ᴜɴ ɢʀᴀɴᴅᴇ ᴀᴍᴏʀᴇ

Goalgetter
Kontakt:

Post Postao/la Goalgetter » 11 jan 2014, 17:16

Karte valja kaparisati sto prije, 15.000 nije nista ispuniti za nas Bosance, posebno jer je Innsbruck tacno u ''sredini'' . Po 1,5 / 2h iz Svicarske, Salzburga i Minhena, a nasih hrpa.

Zna li neko koja ce agencija prodavati karte? Znam da to sada jos nije poznato, jer nije potpisan ugovor, ali ako neko ima neku pretpostavku, nije ovo prva prijateljska koja se odrzava u Innsbrucku. ;)

Kaunas
x 18
Kontakt:

Post Postao/la Kaunas » 11 jan 2014, 17:46

solidan stadion ;)
15.10.2013.

calcio
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Post Postao/la calcio » 11 jan 2014, 21:18

Cesto igramo sa Meksikom, sada cemo i sa Egiptom...
Mi piramidaske nacije se dobro razumijemo. Jos Kinu negdje uvaliti jer i oni imaju piramide, i ne moze nam niko nista. :mrgreen:

FliX
Kontakt:

Post Postao/la FliX » 12 jan 2014, 16:58

calcio je napisao/la:Cesto igramo sa Meksikom, sada cemo i sa Egiptom...
Mi piramidaske nacije se dobro razumijemo. Jos Kinu negdje uvaliti jer i oni imaju piramide, i ne moze nam niko nista. :mrgreen:

:mrgreen:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=f46LkPDypSY[/youtube]

dino-92
Kontakt:

Post Postao/la dino-92 » 13 jan 2014, 16:33

Goalgetter je napisao/la:Karte valja kaparisati sto prije, 15.000 nije nista ispuniti za nas Bosance, posebno jer je Innsbruck tacno u ''sredini'' . Po 1,5 / 2h iz Svicarske, Salzburga i Minhena, a nasih hrpa.

Zna li neko koja ce agencija prodavati karte? Znam da to sada jos nije poznato, jer nije potpisan ugovor, ali ako neko ima neku pretpostavku, nije ovo prva prijateljska koja se odrzava u Innsbrucku. ;)

za skoro sve mozes naci karte na öticket sto se desava u austriji, tako da ce biti 99% tu. ali karte nece bit problem. pa u st.gallenu protiv brazila se moglo naci na dan tekme karte. a i radni je dan. narucis karte preko neta, tu si vec u prednost nad ostalim

treci
Kontakt:

Post Postao/la treci » 13 jan 2014, 18:45

da ne planira ko iz bihaća da skupimo auto neko

h1a2s3o
Kontakt:

Post Postao/la h1a2s3o » 14 jan 2014, 13:28

Ova utakmica je idealna da se Bešić i možda Prcić probaju. Nije toliko jak protivnik ali je respektabilan, tako da za momke ne bi bio veliki teret. A mi bi, nadam se i gospodin Safet, vidjeli dokle su oni sa svojim nogometom.
Nikad ne vjeruj ženi koja traži da budeš žirant njenom bratu, koji ima 29 godina i student je treće godine hortikulture, pa malo riješio da uđe u biznis sa tartufima.

soko
x 2
Kontakt:

Post Postao/la soko » 18 jan 2014, 02:34

Jedva cekam ovaj dan. Mujdza se vratio, dobili smo Kolasinca.
Kolasinac-Spaha-Bicakcic-Mujzda. Beton, ovo cekamo vec dosta vremena...
Koliko mi se cini Miske ima tu povredu pa Hajrovic bi trebao u prvih 11.
Nadam se da ce Dzeko odrzati ovu formu. Ovakvog ga nikad nismo vidjeli, grize, ima ga svugdje po terenu. Hvala Negredo za ovo..
Na Ibija netrebamo trositi rijeci, on uvjek daje sve od sebe.
Sredina i napad
-----Ibisevic-------
------Dzeko-------
Lulic-------Hajrovic
---Sejo----Pjanic---
Mozda ce Fejzic morati na gol. Trebali bi mu dati priliku. Buric jos ne igra. Treba Sehica pozvati umjesto Avdukica
Bilo bi dobro da je Besic tu pa mozemo njega staviti umjesto Seje jedno polu-vrijeme.
Ne znam sta Susic konta, al ja bi bio sasvim zadovoljan da vidim Besica i Prcica tu. Zaha, Vranjes i Stevo ako ne nadju novi klub tj izbore mjesto u svom timu, ne bi trebali dobiti poziv. Prcic umjesto Ibricica.
Za ove ostale Dilaver, Arslanagic, Salatic. Ti nemaju pasos trenutno. Avdija, hmmm Vranjes te gledaj taj neki tim da skontas....

kokakolas
Kontakt:

Post Postao/la kokakolas » 18 jan 2014, 15:27

Begović
Mujdža Bičakčić Spahić Kolašinac
Salihović
Hajrović Pjanić Lulić
Ibišević Džeko

Idealna utakmica za testiranje novih igrača. Pozvati još Bešića, Hadžiča i isprobati ih na mjestu defanzivnog veznog. Ukoliko Asmir ne bude spreman onda nek počne Fejzić. Ovako nešto priželjkujem i u Brazilu.
"...i zaista, Sušić je iznenadio. Ne samo Nigerijce, već i cijeli nogometni svijet tako što je u najvažnijoj utakmici u povijesti reprezentacije na travnjak poslao sastav bez lijevog beka..."

Don't raise your voice, improve your argument.

Goalgetter
Kontakt:

Post Postao/la Goalgetter » 19 jan 2014, 12:31

Bas me zanima spisak kakav ce izgledati na ovoj utakmici. Vranjes 8 mjeseci nije igrao nijedne utakmice, Zukanovic 3-4 mjeseca povrijedjen, zatim sada na klupi, Misimovic povrijedjen, Stevanovica ni na mapi, Zahirovic mjesecima posteno zagrijao klupu u Bochumu, kao i general koji vec 3 godine uvezao 120 minuta profesionalnog nogometa.

Evo uzecu spisak sa tekme sa Litvanijom + Kolasinac, Vranjes:

Golmani: Asmir Begović (Stoke), Asmir Avdukić (Borac Banja Luka), Jasmin Fejzić (Aalen)

Odbrana: Emir Spahić (Bayer), Ermin Bičakčić (Eintracht Braunschweig), Toni Šunjić (Zorya), Ervin Zukanović (Gent), Boris Pandža (Gornik Zabrze), Sead Kolasinac (Schalke04), Ognjen Vranjes (bez kluba)

Vezni red: Senad Lulić (Lazio), Sejad Salihović (Hoffenheim), Adnan Zahirović (Bochum), Elvir Rahimić (CSKA Moskva), Haris Medunjanin (Gaziantepspor), Senijad Ibričić (Kayseri Erciyesspor), Miralem Pjanić (Roma), Miroslav Stevanović (bez kluba), Izet Hajrović (Galatasaray), Avdija Vršajević (Hajduk), Zvjezdan Misimović (Guizhou Renhe), Zoran Kvržić (Rijeka), Edin Višća (Istanbul BB),

Napad: Vedad Ibišević (Stuttgart), Edin Džeko (Manchester City)

Po meni, kao sto sam gore naveo, ovi crveni su kriticni za tekmu sa Egiptom, i treba se postaviti pitanje da li ih uopste treba pozvati. Zukanovic bi i mogao, ali umjesto ovog ostatka treba pozvati makar 2-3 nova igraca za te pozicije, na Susicu je da reaguje.

KiaKaha
Kontakt:

Post Postao/la KiaKaha » 19 jan 2014, 12:49

revan je napisao/la:
TakozvaniDijasporac je napisao/la:Na madzarsku moze ici ako ce u bec ili na tu stranu, a ne kad ide u Innsbruck..to je na sasvim drugoj strani..
guzve nece biti u ta doba..sto se tice izbjeci putarina...za hrvatsku neznam, i tesko, jer je hrvatski autoput stvarno centralan a hrvatski magistralni putevi sigurno nisu nista bolji od nasih..neznam koliko to valja..a slovenijska vinjeta se moze fino izbjeci, cak ni magistralna cesta im nije tako losa..tu bi se recimo isplatilo izbjeci..15 eura je 15 eura, ha ja

Što se tiče hrvatskih autocesta, može se izbjeći većina. Na Izačić neka ide. Uđe u Hrvatsku, do Karlovca i onda umjesto na A6 prema Rijeci, može ići Luisijanom (stara cesta, u dobrom stanju, nema prometa) do Rijeke i na GP Rupa u Sloveniju. Tako će izbjeći komplet autocestu.

Jedino treba vidjeti kakvo je vrijeme u Gorskom Kotaru u to doba godine. Snijeg zna zatrpati sve. Tada je autocesta bolja solucija.

I ja kad sam ove godine isao u Hrvatsku(Rovinj),nekim zaobilaznicama sam platio samo 100-ak kuna i to onaj dio od Rijeke do Sinja(tako nesto),i onda zaobilaznicom koja je jako dobrog kvaliteta izasao pred samu granicu BiH.

Mozda nekih 1h vise voznje,ali i usteda sigurno oko 100KM na putarine. ;)
" Vise je dobrih ljudi na svijetu nego zlih. Mnogo vise. Samo se zli dalje cuju i teze osjecaju. Dobri cute." M. Selimovic

džakailibu
Kontakt:

Post Postao/la džakailibu » 19 jan 2014, 23:09

nisam od onih papetomrzaca ali ne mislim da je neki trener ali dao bi ruku da ce na krilo staviti lulica i salihovica dok ce mu kolasinac biti na klupi. nekako sam uvjeren da kolasinac moze od pocetka igrati samo ako se (nedaj boze) dese neke povrede. to je neko moje uvjerenje al sto bi volio ne budem u pravu.
strašno me stomak boli! može li od jukana "mene nosi mutna rijeka"!!!

ahmic
Kontakt:

Post Postao/la ahmic » 20 jan 2014, 12:00

Jel odredjena satnica utakmice,u koliko je sati ?

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.