22.05.2014: A-BiH vs U21 BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: 22.05.2014: A-BiH vs U21 BiH

Post Postao/la bhfanatic14 » 22 maj 2014, 19:15

E ovako na ove igrace mozemo racunat u Brazilu da nas dovedu u sljedeci Krug : Begovic,Mujdza,Spahic,Kolasinac,Bicakcic,Vranjes,Zukanovic,Besic,Salihovic,Pjanic,Lulic,Ibisevic,Misimovic,
Hajrovic,Visca,Dzeko,!!! Ostali neka vodu donose i ove momke bodre da uspiju sto dalje ...to je realna slika neka sa moje strane...Danas mi se opet povracalo kad sam gledo Avdiju,Hadzica ...svaka cast ljudima koji dozvoljavaju da ovakvi igraci se nadju na spisku...To ima samo kod nas i nigdje drugo,ostaje zal mogli smo skupit 20 jakih igraca i da dodjemo daleko na Svjetskom Prvenstvu,jer Vrancic,Prcic,Zec,Jahic su ocigledno bolji od par momaka koji su pozvani,al nebitno to svi znamo i et sad idemo sa optimizmom u Brazil i trebamo bodrit ove prave momke i igrace da nas obraduju po ko zna koji put !!! Al et ima taj gorak ukus sto su neki antitalenti u repki koji to nezasluzuje i stvarno nemogu da to prebolim !!! Al hajd ovi ostali su zasluzili nasu punu podrsku i od mene ce je dobit !!! Volim te Bosno :bih:
Zadnja izmjena: bhfanatic14, dana/u 22 maj 2014, 19:22, ukupno mijenjano 2 puta.
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !


Avatar
vrebac86
Postovi: 3407
Pridružen/a: 25 mar 2009, 19:41
Lokacija: Zemlja cuda!
Kontakt:

Re: 22.05.2014: A-BiH vs U21 BiH

Post Postao/la vrebac86 » 22 maj 2014, 19:17

Juventinisimo je napisao/la:Nisam gledao tekmu,koliko vidim iz izvjestaja i foruma,Izo=dominacija na krilu... :bih:

Meni se Hajrovic svidja iz razloga kada dobije loptu ne brlja sa njom,nego napada gol kao da je vec proslavljeni igrac a ne "pocetnik"...drzak,bezobrazan i dere po krilu. ;)

Zbog toga Izo je moj izbor u prvih 11 protiv Argentine..on i Lula po krilima,ima da deremo gaucose :mrgreen:

:bih: :bih: :bih:
Upravo se to meni kod njega svida, on igra jednostavno i agresivno , nema muljanja i dvoumice pa kud puklo da puklo!
I krv svoju za Plavu boju!!! Pazza Inter amala!!!

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: 22.05.2014: A-BiH vs U21 BiH

Post Postao/la JackTheStripper » 22 maj 2014, 19:17

calcio je napisao/la:
PapeSusic je napisao/la:
JackTheStripper je napisao/la:
Hadzic i Vrsajevic nisu nista pokazali i to protiv kadeta, a opet idu u Brazil. :puke:
Rezervni kadeta.

Strasan kapacitet imate vas dvojica. Jos kad bi znali sta su kadeti gdje bi vam bio kraj. :crazy:

Dobro, neka je tvoj i virtualov kapacitet neogranicen kao talenat Avdije Vrsajevica...
Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

Avatar
ARGUMENT
Postovi: 409
Pridružen/a: 18 feb 2014, 01:35
Kontakt:

Re: 22.05.2014: A-BiH vs U21 BiH

Post Postao/la ARGUMENT » 22 maj 2014, 19:20

calcio je napisao/la:
PapeSusic je napisao/la:
JackTheStripper je napisao/la:
Hadzic i Vrsajevic nisu nista pokazali i to protiv kadeta, a opet idu u Brazil. :puke:
Rezervni kadeta.

Strasan kapacitet imate vas dvojica. Jos kad bi znali sta su kadeti gdje bi vam bio kraj. :crazy:
Imas li ti sta pametno napisati? Kako si ti vidio tekmu? Ko je po tebi bio dobar, a ko ne?
Sta cekas kao zapeta puska da neko napise nesto protiv Papeta ili njegovih picica pa da bih se ti proseravao..a nista veze ni sa cim nema, samo leprdas bezveze..zar nisi jos skonto da si dosadan tip?? Ovaj virtual makar ponekad napise nesto konstruktivno, a to tvoje trolanje je preslo sve granice ;)

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: 22.05.2014: A-BiH vs U21 BiH

Post Postao/la JackTheStripper » 22 maj 2014, 19:20

Danas su najbolji bili Hajrovic, Besic i Visca u A-timu.


Stanic, Cimirot, Grahovac su takoder bili stabilni.
Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

Avatar
endem_
Postovi: 407
Pridružen/a: 09 okt 2009, 00:26
Kontakt:

Re: 22.05.2014: A-BiH vs U21 BiH

Post Postao/la endem_ » 22 maj 2014, 19:23

Samo bih da pohvalim Gojaka, kakve ce to igracina biti :D
Pazza Inter Amala

Avatar
vrebac86
Postovi: 3407
Pridružen/a: 25 mar 2009, 19:41
Lokacija: Zemlja cuda!
Kontakt:

Re: 22.05.2014: A-BiH vs U21 BiH

Post Postao/la vrebac86 » 22 maj 2014, 19:25

Stvarno kada bi svi bili zdravi neznam kako bih poceo tekmu u kojem sastavu???? Mozda protiv Irana??

------------------------------Begovic-------------------------------
-------------Bico---------------Spaha--------------Kola-----------
----Hajro------------Pjana----------------Besic-----------Lula--
--------------------------------Miske-------------------------------
---------------Vedo------------------------------Dzeko------------



Dok protiv argentine sa 4 pozadi i jedan napadac (ili bez Misketa) ali obje solucije su :thumbdown: kad bi bogdo mi mogli sa 12 igraca igrati!!
I krv svoju za Plavu boju!!! Pazza Inter amala!!!

Avatar
maroonGiant
Postovi: 247
Pridružen/a: 04 dec 2012, 10:07
Kontakt:

Re: 22.05.2014: A-BiH vs U21 BiH

Post Postao/la maroonGiant » 22 maj 2014, 19:26

slika
Ovako bih ja krenuo protiv Argentine... Vrške ili Hadžić moraju biti taj 24 igrač, jednostavno su beskorisni protiv bilo koje reprezentacije, pogotovo Avdija.

Avatar
DonCorleone
Postovi: 4176
Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
Kontakt:

Re: 22.05.2014: A-BiH vs U21 BiH

Post Postao/la DonCorleone » 22 maj 2014, 19:27

guber_90 je napisao/la:
DonCorleone je napisao/la:Treba sacekati utakmice protiv slonova i Meksika i odluciti na osnovu onoga sto pruze igraci u tim utakmicama, ovde se jedan igrac opasno namece prvoj postavi.
Jesi i ti ovog Avdiju primjetio :mrgreen: ?
Ja sam ukljucio stream u drugom i to od 54te i upade mi lik koji je kratko posisan odmah u oci kako trci i postavlja se pogresno, ali rekoh da nije Besic pa sutim, nije mi nista jasno, malo razocaran rekoh odo postaviti pazljivo pitanje na forumu, mozda grijesim, kada odno AAAAAAAvdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiijaaaaaaa :lol: .
Kirsten Schlewitz: That's a polite way of stating what most fans were thinking, which is that Sušić had more or less lost his mind.

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: 22.05.2014: A-BiH vs U21 BiH

Post Postao/la calcio » 22 maj 2014, 19:28

ARGUMENT je napisao/la: Imas li ti sta pametno napisati? Kako si ti vidio tekmu? Ko je po tebi bio dobar, a ko ne?
Sta cekas kao zapeta puska da neko napise nesto protiv Papeta ili njegovih picica pa da bih se ti proseravao..a nista veze ni sa cim nema, samo leprdas bezveze..zar nisi jos skonto da si dosadan tip?? Ovaj virtual makar ponekad napise nesto konstruktivno, a to tvoje trolanje je preslo sve granice ;)
Muka mi dodje kada pomislim da ce nas cijelo prvenstvo daviti sa Avdijom, a kada ispadnemo (sto je realno ocekivati jer ne vjerujem da cemo doci do finala i pobjediti) vec ce imati spremnu pricu da je to zbog Avdije i zbog toga sto nije pozvan najbolji igrac francuske lige, svijeta, univerzuma i sire, Sanjin Prcic. Ne razumiju se puno u ovaj sport a sve znaju. Vrijedjaju Susica, legendu naseg fudbala, podcjenjuju igrace, ismijavaju ih... nemaju nikakvih granica. Ne volim takve osobe, eto.

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: 22.05.2014: A-BiH vs U21 BiH

Post Postao/la Elegant » 22 maj 2014, 19:34

calcio je napisao/la:Muka mi dodje kada pomislim da ce nas cijelo prvenstvo daviti sa Avdijom, a kada ispadnemo (sto je realno ocekivati jer ne vjerujem da cemo doci do finala i pobjediti) vec ce imati spremnu pricu da je to zbog Avdije i zbog toga sto nije pozvan najbolji igrac francuske lige, svijeta, univerzuma i sire, Sanjin Prcic. Ne razumiju se puno u ovaj sport a sve znaju. Vrijedjaju Susica, legendu naseg fudbala, podcjenjuju igrace, ismijavaju ih... nemaju nikakvih granica. Ne volim takve osobe, eto.
Fazon je u tome sto ce Avdija, Tino, Hadzic imati jako malu minutazu ili gotovo nikakvu na kompletnom prvenstvu. Protiv Argentine uopste nece igrati.

Svejedno i bez njih na terenu naci ce se razlog za pljuvanje ovih udarnih 11 zajedno sa Susicem. Naravno glavni razlog ce biti Pricic i jos par tih igracina.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
__EmIr__
Postovi: 550
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:11
Kontakt:

Re: 22.05.2014: A-BiH vs U21 BiH

Post Postao/la __EmIr__ » 22 maj 2014, 19:36

Momci ima li negdje snimak cijele utakmice?
Od malih nogu veliki navijac Anzija, Malage i Man CIty-a

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18624
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: 22.05.2014: A-BiH vs U21 BiH

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 22 maj 2014, 19:36

__EmIr__ je napisao/la:Momci ima li negdje snimak cijele utakmice?
Treba i meni, bio bih zahvalan ako neko postavi
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: 22.05.2014: A-BiH vs U21 BiH

Post Postao/la JackTheStripper » 22 maj 2014, 19:39

Elegant je napisao/la:
calcio je napisao/la:Muka mi dodje kada pomislim da ce nas cijelo prvenstvo daviti sa Avdijom, a kada ispadnemo (sto je realno ocekivati jer ne vjerujem da cemo doci do finala i pobjediti) vec ce imati spremnu pricu da je to zbog Avdije i zbog toga sto nije pozvan najbolji igrac francuske lige, svijeta, univerzuma i sire, Sanjin Prcic. Ne razumiju se puno u ovaj sport a sve znaju. Vrijedjaju Susica, legendu naseg fudbala, podcjenjuju igrace, ismijavaju ih... nemaju nikakvih granica. Ne volim takve osobe, eto.
Fazon je u tome sto ce Avdija, Tino, Hadzic imati jako malu minutazu ili gotovo nikakvu na kompletnom prvenstvu. Protiv Argentine uopste nece igrati.

Svejedno i bez njih na terenu naci ce se razlog za pljuvanje ovih udarnih 11 zajedno sa Susicem. Naravno glavni razlog ce biti Pricic i jos par tih igracina.

Za spomenutu trojicu je i jedan Rahimic koji nije igrao jos od ruske revolucije space shuttle... A o Sanjinu Prcicu i njegovim kvalitetima da ne govorim. :kafa:


Kunem se da bi bilo ko iz ove U21 reprezentacije odradio bolji posao od tvoje ljubljene trojke.
Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

Avatar
Claus
Postovi: 6771
Pridružen/a: 10 feb 2011, 18:52
Kontakt:

Re: 22.05.2014: A-BiH vs U21 BiH

Post Postao/la Claus » 22 maj 2014, 19:40

Humanitarna utakmica (valja dobro naglasiti, neki su se naložili da je ovo neka vrsta provjere :facepalm: ) je po prikupljenim sredstvima i samim činom dovođenja reprezentacije u pitomu sredinu kakva je Gradačac, u cjelosti ispunila očekivanja. Rezultat je bio u drugom planu, to ko ne vidi... :roll: Bilo 5-0 ili 0-5, potpuno svejedno, bitno da se prikupio novac za ljude unesrećene poplavama i da smo po ko zna koji put pokazali jedinstvo. :cool:

Što se tiče igre, naši su ovo odradili prilično rutinski. Ipak, fascinantno je da smo bolje odigrali u drugom dijelu, kada je na papiru igrala dosta slabija postava (rezerve). Pozitivna iznenađenja su svakako Bešić, Hajrović i Višća. Sva trojica su odlično odigrali, a treba pohvaliti i Vedu, koji se zaista trudio i dao sve od sebe da pokaže da nije za odbaciti. Misimović također pokazao djelić svoje genijalnosti, mada se obrukao onim promašajem na početku. :D Ostali su manje-više bili tu negdje, nije bilo potrebe da se forsira previše obzirom na revijalno-humanitarni karakter meča.

Mladima skidam kapu. Odigrali su iznad svojih mogućnosti i bili solidan rival u prvom dijelu. U drugom su pali, ali oprostit ćemo im obzirom da se nisu ni spremali za utakmicu. Posebno su me oduševili Stanić i Kuzmanović. Za prvog se ispostavilo da može naučiti Avdiju centaršutu, a drugi je čini mi se napravio Spahu levatom. Obojica su imali nekoliko sjajnih prodora. Cimirot je isto tako bio jako dobar. Od Hodžića sam jedino očekivao više. Treba spomenuti i Gojaka, koji je tako mlad dobio priliku zaigrati u utakmici protiv starijih kolega. Usudit ću se reći da je možda i najveći talent poslijeratne Bosne i Hercegovine i budući lider naših Zmajeva.

A pošto je Izet bio fantastičan u svakom segmentu fudbalske igre (čak se stizao vraćati u odbranu :tokralju: ), ne mogu a da ne probam s jednom postavom u kojoj bih upario njega i Misketa, a pozadi kao osigurača stavio Bešića. Iz postave su izbačeni Medunjanin i Salihović, jer stvarno ne vidim njihovu ulogu u timu, osim da guše i usporavaju igru. Famozna 4-1-4-1 koju Pape defintivno mora isprobati, a u kojoj opet na klupi imamo Ibiševića, Salihovića, Medunjanina, Višću, Vranješa, Zukanovića...

slika

Još jednom moram naglasiti da je susret bio pun pogodak. :bih:

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61427
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: 22.05.2014: A-BiH vs U21 BiH

Post Postao/la Virtu4l » 22 maj 2014, 19:48

@Claus,

Ne možemo bez dva zadnja vezna na Argentinu, nema teorije. Ne može Bešić sam biti prva linija odbrane kad krenu Messi, Aguero i Di Maria. Potreban mu je još neko, zbog udvajanja. Posebno ako su po tvojoj formaciji Misimović i Pjanić ispred njega, bio bi još više na udaru.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
DonCorleone
Postovi: 4176
Pridružen/a: 27 maj 2012, 00:43
Kontakt:

Re: 22.05.2014: A-BiH vs U21 BiH

Post Postao/la DonCorleone » 22 maj 2014, 19:50

Virtu4l je napisao/la:@Claus,

Ne možemo bez dva zadnja vezna na Argentinu, nema teorije. Ne može Bešić sam biti prva linija odbrane kad krenu Messi, Aguero i Di Maria. Potreban mu je još neko, zbog udvajanja. Posebno ako su po tvojoj formaciji Misimović i Pjanić ispred njega, bio bi još više na udaru.
Pa dobro, povuci Pjanica na DM i eto postave, nije bukvalno mislio vjerovatno.
Kirsten Schlewitz: That's a polite way of stating what most fans were thinking, which is that Sušić had more or less lost his mind.

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: 22.05.2014: A-BiH vs U21 BiH

Post Postao/la Ajax » 22 maj 2014, 19:50

Elegant je napisao/la:
Fazon je u tome sto ce Avdija, Tino, Hadzic imati jako malu minutazu ili gotovo nikakvu na kompletnom prvenstvu. Protiv Argentine uopste nece igrati.

Svejedno i bez njih na terenu naci ce se razlog za pljuvanje ovih udarnih 11 zajedno sa Susicem. Naravno glavni razlog ce biti Pricic i jos par tih igracina.
Sta biva ako se Mujdza povrjedi ili zaradi crveni karton. Ko igra umjesto njega. Mozda Avdija ????
Priznat ces Mujdza je prilicno sklon povredama.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61427
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: 22.05.2014: A-BiH vs U21 BiH

Post Postao/la Virtu4l » 22 maj 2014, 19:53

DonCorleone je napisao/la:Pa dobro, povuci Pjanica na DM i eto postave, nije bukvalno mislio vjerovatno.
Ni Pjanić mi tu ne ulijeva puno povjerenja, jedan ofanzivac mora na klupu, a defanzivac na teren. Hajrović je najbliži klupi, vidjet ćemo šta će se desiti u Americi, pa će situacija biti malo jasnija.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.