09.06.2014 BiH - Santos U21

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

DeeWa
Postovi: 2000
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: 09.06.2014 BiH - Santos U21

Post Postao/la DeeWa » 10 jun 2014, 16:14

Zuka nije vanserijski talenat al je realno bolji od sunjica i sigurniji sam kad on igra. Eno Sunjic je grijesio par puta protiv one djece iz Santosa i da to ucini na SP makar jednom od onih par puta gdje je puno veci pritisak i gdje se useru i najveci onda ce nam to doci glave.
Zuka nije Rio Ferdinand niti Sergio Ramos ali je bolji od Sunjica svakako. Ne pljujem covjeka, volio bih i ja da on igra za Manchester, Chelsea ili neki veliki klub ali to nije tako nazalost. I volim i ja neke igrace iz nase lige ali to ne znaci da ih trebam dizati u visine i reci da su za repke samo zato sto recimo igraju za moj omiljeni tim. Poenta svega je da nam je to jako kriticno mjesto i da se to vidjelo cak i protiv Santosa gdje nisu ozbiljno igrali potpuno a kamoli protiv ozbiljnijih reprezentacija.
Trenutno je Bicakcic jedva oporavljen i sigurno ako ga i stavi da igra, igrat ce sa 80-85% spremnosti a Sunjic je po meni skroz osrednji igrac. Nije sad da kazem da treba igrati u GOSKU ali tacno za neki tim recimo njemacke druge lige ili neka ljeva prva liga. Ovo je jednostavno SP, jel shvatate sta to znaci? Da cete se boriti protiv najboljih na svijetu ali bukvalno i tu se osloniti na nekog osrednjeg igraca je vrlo riskantno. To je od mene neko moje misljenje a svakako ne mrzim covjeka i zelim mu svu srecu ako dobije priliku da je dobro iskoristi.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

vedator
Postovi: 1325
Pridružen/a: 16 okt 2013, 16:05
Lokacija: fb.me/BHtubeTV
Kontakt:

Re: 09.06.2014 BiH - Santos U21

Post Postao/la vedator » 10 jun 2014, 16:47


Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: 09.06.2014 BiH - Santos U21

Post Postao/la harishp » 11 jun 2014, 02:58

Babayaro je napisao/la:
bhsport je napisao/la:E moj Zukanovicu, kako samo tako uvrijedi igrace i strucni stab, da moramo gledati ove polovnjake po brazilskim plazama i sada strepiti za mjesto drugog stopera, a el gigante rece da ima 6 komada i da ne brinemo...
Dosadan si.
Diareja.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
zgembo89
Postovi: 4883
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: 09.06.2014 BiH - Santos U21

Post Postao/la zgembo89 » 11 jun 2014, 09:42

Ove zalopojke za Zukanovica :facepalm: covjek je spor ,a falite ga ko da je brzi gonzales ko biva da je on tu sve bi bilo kako treba pa pokazo je Zukanovic svoje umijece u prijasnjim utakmicama :shh:

Avatar
gringobih
Postovi: 2816
Pridružen/a: 15 nov 2009, 20:59
Lokacija: Buhara ali imam Joystick
Kontakt:

Re: 09.06.2014 BiH - Santos U21

Post Postao/la gringobih » 11 jun 2014, 10:39

zgembo89 je napisao/la:Ove zalopojke za Zukanovica :facepalm: covjek je spor ,a falite ga ko da je brzi gonzales ko biva da je on tu sve bi bilo kako treba pa pokazo je Zukanovic svoje umijece u prijasnjim utakmicama :shh:
Ja sta, pise to u Grckoj stampi !
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: 09.06.2014 BiH - Santos U21

Post Postao/la bhsport » 11 jun 2014, 11:30

damir_82 je napisao/la:
bhsport je napisao/la:E moj Zukanovicu, kako samo tako uvrijedi igrace i strucni stab, da moramo gledati ove polovnjake po brazilskim plazama i sada strepiti za mjesto drugog stopera, a el gigante rece da ima 6 komada i da ne brinemo...
I ne cudim se sto mislis da je Zukanovic namjerno ostavljen u Sarajevu, matrica je cudo..ali nije valjda da mislis da je kao stoper bolji od Bicakcica? Ili kao lijevi bek od Salihovica?
Dobro bi dosao kao konkurencija, ali fkt vam je bezveze obicaj da "svemircima" pravite one igrace koji nisu tu, samo da bi se diskreditovao selektor...
Gledali smo i Zukanovica, i Stilica i Zeca i vecinu ostalih koje prizivate i dobri su, potrebni u rosteru, ali nisu rjesenje nasih problema! I to je cinjenica!

Bezveze se nervirate...

Pape je odabrao igrace za kvalifikacije, uspio, problem su bile prijateljske....
Evo dobijamo i prijateljske, sta je sad problem? :D
Hah, gdje sam ja napisao da je namjerno ostavljen?
Napisao sam da mi nije jasno cim je iz onog teksta uvrijedio igrace i strucni stab.
Matrica je cudo, slazem se, i to ona Safet je najbolji, najuspjesniji, jedini ...
Ako se post pazljivije procita vidi se da sam napisao sto i ti, konkurencija, dakle Zuka je konkurentniji od Sunjica i Vranjesa na stoperu, takodjer nigdje nije napisano da je brzi voz ili nesto slicno.
Da jos nesto, Bicakcic je rovit, sto pokazuje da Pape hoce da uigra Kolasinca na tom mjestu, jer ne vjeruje ni Sunjicu ni Ogiju. Kakva je sad tu matrica?

Ko god kaze da nam u ovoj situaciji ne bi dobro dosao, treba na lijecenje.

Mi od svemiraca imamo samo eksperta za svemirske brodova, direkt iz brodogradilista sa han pijeska. :urnebes: :urnebes:

P.S: Jel se mozemo sloziti da po svim matricama svijeta Anel Hadzic vise ne treba NIKAD da nosi dres nase repke?
Jos nesto, procitaj moje misljenje povodom zadnjih prijateljsih na selktorovoj temi, pogresan si post citiro, valjda po matrici. ;)
Zadnja izmjena: bhsport, dana/u 11 jun 2014, 11:38, ukupno mijenjano 1 put.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: 09.06.2014 BiH - Santos U21

Post Postao/la bhsport » 11 jun 2014, 11:34

Babayaro je napisao/la:
bhsport je napisao/la:E moj Zukanovicu, kako samo tako uvrijedi igrace i strucni stab, da moramo gledati ove polovnjake po brazilskim plazama i sada strepiti za mjesto drugog stopera, a el gigante rece da ima 6 komada i da ne brinemo...
Dosadan si.
Iskuliraj
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.