FK Velež (opšte diskusije)

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la zizu1991 » 05 maj 2016, 15:30

Jedna je stvar biti svjestan mogućnosti svoje ekipe, dok je potpuno druga stvar ići glavom kroz zid i očekivati nemoguće.
Maloprije pominješ utakmicu sa Mladosti što potvrđiva moje tvrdnje o tvojim kalkulacijama.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la wobly92 » 05 maj 2016, 15:43

Čijih je ovo ruku djelo? :mrgreen:

slika
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la High » 05 maj 2016, 15:45

Šta poslije ispadanja u Prvu ligu Federacije? Ima li neki nagovještaj potencijalnog sistema rada kojim biste se odmah vratili nazad?
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Cocaine
Postovi: 2122
Pridružen/a: 06 dec 2015, 19:02
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Cocaine » 05 maj 2016, 15:52

:
zizu1991 je napisao/la:Samo tvoje kalkulisanje a u vezi sa ovom utakmicom i podsvjesno pripremanje za neuspjeh je sramota za svakog navijača Zrinjskog. Vjerujem da se oni svi stide u tvoje ime.
Najveca sramota svih škutora tj jarana pologžana kočerinaca ljutodočana gorancčana ortješana i ostalih je sedmodnevno logorovanje na pdfu Veleža i toliki kompleks koji je izbio iz njih ko lava iz Etne osamdesetčetvrte :lol: znači jedino respect mom komšiji krmku koji je sačuvao svoj obraz sa finim upisom "neka pobjedi bolji". Ali ovoliku dozu kompleksa ja u životu nisam vidio. Koji jadnici grob te yebo dok mi njih vazda kuliramo i u godspodskom stilu se češemo po jajima kad su tekme s njima :urnebes: :urnebes: :rol:

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Lillard » 05 maj 2016, 16:00

Jest, zato ste htjeli prekinut utakmicu, jer vas nije briga za derbi. Ajde bola' pričaj bajke neom drugom.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

4040deuce
Postovi: 812
Pridružen/a: 20 nov 2014, 14:57
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la 4040deuce » 05 maj 2016, 16:31

Lillard je napisao/la:Jest, zato ste htjeli prekinut utakmicu, jer vas nije briga za derbi. Ajde bola' pričaj bajke neom drugom.
A sta im drugo ostaje? Ovaj stariji covjek iz dana u dan nebuloze pise o nekim kompleksima,on ocito ne razumije sta su kompleksi. Ne znam kako neko moze imat komplekse prema necem sto je propalo i sto trenutno predstavlja ruglo i sprdnju u drzavi. Pozdravlja postove 'normalne raje',a ne vidi da i on sam ne spada u tu normalnu raju,nego je samo jedan iskomplesirani starohan pun mrznje i ogorcenosti,a ovde prodaj pricu kako ga boli qrac za Zrinjski,PL itd itd.,a neki dan onaj momak objavljuje slike kako kuka po Velezovom forumu jadan sta doceka :lol:

Avatar
Cocaine
Postovi: 2122
Pridružen/a: 06 dec 2015, 19:02
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Cocaine » 05 maj 2016, 16:45

Škutorski kompleks se nastavlja. Uz pisanje i češljanje ovih pdf-ova ovdje počelo se registrovat i na rodjeni.com :urnebes: :urnebes: i kažu nisu iskompleksirani :rol: brato ubi vas Velež i naše ignorisanje tog vašeg klubića :lol: :lol: sta cemo kad nam niste zanimljivi sekunde i kad vas doživljavamo kao rudar prijedor ili olimpic. Satrašte se bola :urnebes: :urnebes: :rol:

4040deuce
Postovi: 812
Pridružen/a: 20 nov 2014, 14:57
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la 4040deuce » 05 maj 2016, 16:47

Cocaine je napisao/la:Škutorski kompleks se nastavlja. Uz pisanje i češljanje ovih pdf-ova ovdje počelo se registrovat i na rodjeni.com :urnebes: :urnebes: i kažu nisu iskompleksirani :rol: brato ubi vas Velež i naše ignorisanje tog vašeg klubića :lol: :lol: sta cemo kad nam niste zanimljivi sekunde i kad vas doživljavamo kao rudar prijedor ili olimpic. Satrašte se bola :urnebes: :urnebes: :rol:
Ubo sam te malo,nema vadjenja iz ovoga gore čiko :nene: :tralala: jadan ti sta doceka :lol:

Hum94
Postovi: 655
Pridružen/a: 22 jan 2016, 16:03
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Hum94 » 05 maj 2016, 17:17

Nestalo furadana u Sjemenarni...bem ti pastrmku i Vulez

ANTIFA !
Postovi: 6630
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la ANTIFA ! » 05 maj 2016, 17:18

wobly92 je napisao/la:Čijih je ovo ruku djelo? :mrgreen:

slika

Apsolutno tvrdim i imam pozadinu da je ovo djelo skutorcide.
Ovaj grafit je osvanuo jucer ujutro kod doma zdravlja, isto kada su i osvanuli grafiti tipa "SERIE B", Mrzim Velež itd. :lol:
Sami su sebe izofirali sa ovim, jos bljesak objavio clanak na njihovu inicijativu sigurno. :facepalm:
:wave: :wave:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la zizu1991 » 05 maj 2016, 17:21

wobly92 je napisao/la:Čijih je ovo ruku djelo? :mrgreen:
Ultrasa vrlo vjerovatno. :kafa:
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
Cocaine
Postovi: 2122
Pridružen/a: 06 dec 2015, 19:02
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Cocaine » 05 maj 2016, 17:22

4040deuce je napisao/la:
Cocaine je napisao/la:Škutorski kompleks se nastavlja. Uz pisanje i češljanje ovih pdf-ova ovdje počelo se registrovat i na rodjeni.com :urnebes: :urnebes: i kažu nisu iskompleksirani :rol: brato ubi vas Velež i naše ignorisanje tog vašeg klubića :lol: :lol: sta cemo kad nam niste zanimljivi sekunde i kad vas doživljavamo kao rudar prijedor ili olimpic. Satrašte se bola :urnebes: :urnebes: :rol:
Ubo sam te malo,nema vadjenja iz ovoga gore čiko :nene: :tralala: jadan ti sta doceka :lol:
Brato ti nastavi ispoljavat komplekse na ovoj temi a ja odoh u ribu. Vec se pocela javljat na osmice padavca pred mrak ali sta ti znas o tome brnjo jedan :urnebes: :urnebes: idem :wave:

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la wobly92 » 05 maj 2016, 17:23

To isto ima smisla. :D Kažem jer većina medija (vjerovatno nagađa) tvrde da ovo RA daje podršku Fukarama samo da isprovocira Ultrase i Zrinjski.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
FaustinoAsprilla
Postovi: 934
Pridružen/a: 31 dec 2015, 10:13
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la FaustinoAsprilla » 05 maj 2016, 17:25

moguce da je neko s nase strane , isto ko sto masa ljudi tvrdi za onu poruku sto je ko red army navodno 'oteo' ("neka ste ga srusili" :tokralju: ) da su je sami napravili :rol: kakvi mozgovi .

sumnjam da u mostaru iko simpatizira slobodu . mozda jedino kad je u dvoboju sa zrinjskim / velezon

ANTIFA !
Postovi: 6630
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la ANTIFA ! » 05 maj 2016, 17:46

FaustinoAsprilla je napisao/la:moguce da je neko s nase strane , isto ko sto masa ljudi tvrdi za onu poruku sto je ko red army navodno 'oteo' ("neka ste ga srusili" :tokralju: ) da su je sami napravili :rol: kakvi mozgovi .

sumnjam da u mostaru iko simpatizira slobodu . mozda jedino kad je u dvoboju sa zrinjskim / velezon
Za tu situaciju oko parole na platnu "nek ste ga srusili" to je skutorcida posla staviti na stari most informacija iz prve ruke. :)
Uoceni su iz jednog kafica u starom gradu u kasnim vecernjim satima, naravno kad su upratili da su provaljeni ostavili su parolu i dali se u bijeg.
Inace desetak ih je islo da odrade taj posao i da se dice tome, pa kad su vidjeli da ce doci do otpora brzinski su pobjegli. :lol: :tokralju:
Smijesno da smijesnije ne moze biti. :lol: :lol: :wave: :wave:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
primasquadra
Postovi: 556
Pridružen/a: 31 mar 2014, 19:31
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la primasquadra » 05 maj 2016, 19:10

"ANTIFA"podrzava gadjanje publike bakljama, provjereno iz prve ruke.

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la hskzmostar » 05 maj 2016, 20:43

Zijo je legenda!
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

ANTIFA !
Postovi: 6630
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la ANTIFA ! » 05 maj 2016, 23:05

primasquadra je napisao/la:"ANTIFA"podrzava gadjanje publike bakljama, provjereno iz prve ruke.
Tu te cekam kralju, kao sto sam i jucer napisao apsolutno sam protiv onakvih stvari.
Realno bacati baklje po "obicnim" navijacima medju kojima su djeca,starci,zene itd. je za svaku osudu ako cemo iskreno.
Nadam se da se to nece vise dogadjati i da "obicni" navijaci nece ispastati zbog neodgovornih pojedinaca sa bilo koje strane.
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

ALOBOLA
Postovi: 574
Pridružen/a: 28 feb 2016, 00:08
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la ALOBOLA » 06 maj 2016, 00:40

hskzmostar je napisao/la:Zijo je legenda!
Zijo je imao potez utakmice.Kolko je jadan bio izgubljen pred pocetak tekme on sjeo na klupu Zrinje.
Pastrmka mojne se sekirati , aj ti malo na vodu , skuliraj se za cvajtu i usput na ogradi u Cakanog mlatni koju brlju i bit ce odma bolje.Bistro pastrmko .
P 27.3 "Nek' se vojska protiv mene utabori, srce se moje ne boji; nek' i rat plane protiv mene, i tada pun sam pouzdanja"

Avatar
Cocaine
Postovi: 2122
Pridružen/a: 06 dec 2015, 19:02
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Cocaine » 06 maj 2016, 06:53

ALOBOLA je napisao/la:
hskzmostar je napisao/la:Zijo je legenda!
Zijo je imao potez utakmice.Kolko je jadan bio izgubljen pred pocetak tekme on sjeo na klupu Zrinje.
Pastrmka mojne se sekirati , aj ti malo na vodu , skuliraj se za cvajtu i usput na ogradi u Cakanog mlatni koju brlju i bit ce odma bolje.Bistro pastrmko .
Stani bola pa ti si ex @zrinjo05 :urnebes: pa šta ima brato. Jesi li skinuo išta od onih 120 kila i dvocifrenih iznosa masnoće i triglicerida u nalazima :rol: Bola ako se nastaviš prežderavat morat ce ti žena kidat nokte na nogama :urnebes: :urnebes: i ne idem u cakana. Draže mi je uc u dede Emana i izac prekosutra :lol: :wave:

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: godrina, kontra, Maradona10, nastrojeni21, Pantelija i 40 gostiju.