FK Velež (opšte diskusije)

Avatar
Baader
Postovi: 4512
Pridružen/a: 28 dec 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Baader » 06 maj 2016, 08:57

ALOBOLA je napisao/la:
hskzmostar je napisao/la:Zijo je legenda!
Zijo je imao potez utakmice.Kolko je jadan bio izgubljen pred pocetak tekme on sjeo na klupu Zrinje.
Logična pogreška, navikao sjediti na klupi za domaće na stadionu pod BB.

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la shaman7 » 06 maj 2016, 13:49

Baader je napisao/la:
ALOBOLA je napisao/la:
hskzmostar je napisao/la:Zijo je legenda!
Zijo je imao potez utakmice.Kolko je jadan bio izgubljen pred pocetak tekme on sjeo na klupu Zrinje.
Logična pogreška, navikao sjediti na klupi za domaće na stadionu pod BB.
Ova vec boli :urnebes:

Avatar
Cocaine
Postovi: 2122
Pridružen/a: 06 dec 2015, 19:02
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Cocaine » 06 maj 2016, 13:59

Zabi mu ga do jaja :urnebes: :urnebes:

ultra gitano
Postovi: 393
Pridružen/a: 23 jul 2010, 19:30

Re: Odg: RE: Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la ultra gitano » 06 maj 2016, 14:52

Baader je napisao/la:
ALOBOLA je napisao/la:
hskzmostar je napisao/la:Zijo je legenda!
Zijo je imao potez utakmice.Kolko je jadan bio izgubljen pred pocetak tekme on sjeo na klupu Zrinje.
Logična pogreška, navikao sjediti na klupi za domaće na stadionu pod BB.
Ne već čovjek htjeo da osjeti klupu na kojoj sjedi trener budućeg PRVAKA :tralala: zato je na kraju i poželio da titula ostane u Mostaru :kralj:

http://24sata.info/sport/premijer-liga- ... staru.html

Jadan čovije nije mu lako valjda će se i on negdje poslje livade snaći ugl. ZIJO :tokralju: :tokralju:

http://sportsport.ba/bh_fudbal/mladi-ig ... eza/193560

:urnebes: :urnebes: Nermineeeeeeee kaće izbori Nermineeeeeeeeee spašavaj :urnebes: :urnebes:

Avatar
Cocaine
Postovi: 2122
Pridružen/a: 06 dec 2015, 19:02
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Cocaine » 06 maj 2016, 15:07

Kako se divno smijat ovim iskompleksiranim škutorima koji češljaju ovu temu više nego svoju :urnebes: :urnebes: 7:0 18:0 :rol: a uja u škripine :urnebes: :urnebes:

Gomila zahtjeva za registracijom na rodjeni.com baceni u kantu od strane našeg dobrog dente :clap: brnje iskompleksirane pjenite a ispadamo iz lige. Kad se vratimo jos jaci ima da udarate rođenu djecu po pači od bijesa :urnebes: :urnebes: :rol:

Avatar
Baader
Postovi: 4512
Pridružen/a: 28 dec 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Baader » 06 maj 2016, 15:42

ultra gitano je napisao/la:
Ne već čovjek htjeo da osjeti klupu na kojoj sjedi trener budućeg PRVAKA :tralala: zato je na kraju i poželio da titula ostane u Mostaru :kralj:

http://24sata.info/sport/premijer-liga- ... staru.html

Jadan čovije nije mu lako valjda će se i on negdje poslje livade snaći ugl. ZIJO :tokralju: :tokralju:

http://sportsport.ba/bh_fudbal/mladi-ig ... eza/193560

:urnebes: :urnebes: Nermineeeeeeee kaće izbori Nermineeeeeeeeee spašavaj :urnebes: :urnebes:
Ok čoviječe. Ovakav način pisanja, ovakve fore i ovaj broj smajlija ću shvatiti na način da si upravo došao sa prve smjene iz škole. Mada ti ne bi škodila i dopunska nastava. Živio.

4040deuce
Postovi: 812
Pridružen/a: 20 nov 2014, 14:57
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la 4040deuce » 06 maj 2016, 15:58

Cocaine je napisao/la:Kako se divno smijat ovim iskompleksiranim škutorima koji češljaju ovu temu više nego svoju :urnebes: :urnebes: 7:0 18:0 :rol: a uja u škripine :urnebes: :urnebes:

Gomila zahtjeva za registracijom na rodjeni.com baceni u kantu od strane našeg dobrog dente :clap: brnje iskompleksirane pjenite a ispadamo iz lige. Kad se vratimo jos jaci ima da udarate rođenu djecu po pači od bijesa :urnebes: :urnebes: :rol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: pa sta je ovo susjede?????

Avatar
Cocaine
Postovi: 2122
Pridružen/a: 06 dec 2015, 19:02
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Cocaine » 06 maj 2016, 17:50

To sam napisao prije 3-4 mjeseca mozda pola godine i ne znam sta je tu za 40 smajlija. Ako je tebi smjesno sto neki navijac tako pise samo jer voli svoj klub iz dubine srca i zivi sa njim 50 godina onda se okreni svojoj zanimaciji okopavanju i prskanju maslina pesticidima. I stvarno ne znam koji levat moras bit i koji kompleksas da se registrujes na tuđi forum. Meni je to najsmjesnije. Nebi se ja na vas registrovo da mi neko da milju. Mozda za dvi da se smijem tom cistom mostarskom dijalektu iz jara kocerina varesa i busovace :wave:

4040deuce
Postovi: 812
Pridružen/a: 20 nov 2014, 14:57
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la 4040deuce » 06 maj 2016, 18:22

Cocaine je napisao/la:To sam napisao prije 3-4 mjeseca mozda pola godine i ne znam sta je tu za 40 smajlija. Ako je tebi smjesno sto neki navijac tako pise samo jer voli svoj klub iz dubine srca i zivi sa njim 50 godina onda se okreni svojoj zanimaciji okopavanju i prskanju maslina pesticidima. I stvarno ne znam koji levat moras bit i koji kompleksas da se registrujes na tuđi forum. Meni je to najsmjesnije. Nebi se ja na vas registrovo da mi neko da milju. Mozda za dvi da se smijem tom cistom mostarskom dijalektu iz jara kocerina varesa i busovace :wave:
Ne znam vise je li smijesno ili tuzno s obzirom da jednu filozofiju prosipas na ovom forumu,a drugu na onom. Ne znas vise na koju ces stranu i sta da kazes,pa u svakom komentaru spominjes nekakva okolna sela,sto nema nikakve veze s vezom s obzirom da si vjerojatno i ti rodom iz nekog okolnog sela,kao i vecina ljudi

Avatar
Cocaine
Postovi: 2122
Pridružen/a: 06 dec 2015, 19:02
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Cocaine » 06 maj 2016, 18:34

Drago mi je da sam popularan tako kod vas pa me iskompleksirano pratite na obadva foruma. I jasta ste nego brnjoze. Brato ne mozes meni prodavat pricu ko si sta si. Moja je familija u cernici 300 godina. Haj sad kmeci i kopiraj moje postove s naseg foruma nabijem vas na racku tako iskompleksirane :urnebes: odo brato u ribu ko ce te gledat kako cvilis vise. Idi bola razmisljaj kako ces u kakanj. Ti se svezo nas i mog qurca. Dusa ti ga labrnjat. Pusti ga malo petak vcrs treba ga davat i drugim curama :wave:

1922VFC1981
Postovi: 1664
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la 1922VFC1981 » 06 maj 2016, 21:56

4040deuce je napisao/la:
Cocaine je napisao/la:Kako se divno smijat ovim iskompleksiranim škutorima koji češljaju ovu temu više nego svoju :urnebes: :urnebes: 7:0 18:0 :rol: a uja u škripine :urnebes: :urnebes:

Gomila zahtjeva za registracijom na rodjeni.com baceni u kantu od strane našeg dobrog dente :clap: brnje iskompleksirane pjenite a ispadamo iz lige. Kad se vratimo jos jaci ima da udarate rođenu djecu po pači od bijesa :urnebes: :urnebes: :rol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: pa sta je ovo susjede?????
Hahahahahaha pa druze moj vise sebe isfura nego njega,pratis nas forum a? :lol: :lol:
volis ti nas **** dzaba sve
#musvdg

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la zizu1991 » 07 maj 2016, 11:54

Kompleksi žešći.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
white1950
Postovi: 475
Pridružen/a: 29 jul 2013, 19:19
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la white1950 » 10 maj 2016, 00:33

Šta vam je više žao,što ispadate ili što je Zrinjski prvak?? :hmmmmm: :facepalm: :lol:
Godine prolaze jubav ostaje...

Avatar
Cocaine
Postovi: 2122
Pridružen/a: 06 dec 2015, 19:02
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Cocaine » 10 maj 2016, 06:44

white1950 je napisao/la:Šta vam je više žao,što ispadate ili što je Zrinjski prvak?? :hmmmmm: :facepalm: :lol:
Šta ti je kupusaru šta nas boli qurac ko je prvak. Ne peru nas ti seljački kompleksi ko u vas na selu ono kad komšija napravi sprat više od tebe a ti se pojede :urnebes: :urnebes: nego eto i vas u zvajtu. Volio bi scenario da nam treba pobjeda kod vas za povratak. Koliko bi nas došlo donijeli bi to tvoje selo u Mostar :urnebes: :urnebes: nego haj sad kupusaru na njivu sa vrecom prirodnog đubriva i motikom,necu sarmu jest od onog posipanog uvoznog mađarskog kupusa :rol: ma ja bola :lol: :lol: :wave:

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la shaman7 » 10 maj 2016, 10:51

Cocaine je napisao/la:
white1950 je napisao/la:Šta vam je više žao,što ispadate ili što je Zrinjski prvak?? :hmmmmm: :facepalm: :lol:
Šta ti je kupusaru šta nas boli qurac ko je prvak. Ne peru nas ti seljački kompleksi ko u vas na selu ono kad komšija napravi sprat više od tebe a ti se pojede :urnebes: :urnebes: nego eto i vas u zvajtu. Volio bi scenario da nam treba pobjeda kod vas za povratak. Koliko bi nas došlo donijeli bi to tvoje selo u Mostar :urnebes: :urnebes: nego haj sad kupusaru na njivu sa vrecom prirodnog đubriva i motikom,necu sarmu jest od onog posipanog uvoznog mađarskog kupusa :rol: ma ja bola :lol: :lol: :wave:
bahahahahahahahahahha :urnebes: :urnebes: :urnebes: :clap: :clap:

FanVitez
Postovi: 953
Pridružen/a: 19 jul 2013, 09:07
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la FanVitez » 10 maj 2016, 12:37

Ima vas valaaa pola milionaaa,ajde ne lupaj nego ako treba rasade,da posadite na tu livadicu od stadiona,da bar nesto uspije kad nije uspjelo sakupljanje bodova ove sezone. :D
TH 1950

Ja te volim,ja te volim Hajduceee.....

Avatar
Cocaine
Postovi: 2122
Pridružen/a: 06 dec 2015, 19:02
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Cocaine » 10 maj 2016, 14:49

Ma bola nemoj laprdat beze nego se pridruži kolegi i ubrzaj proizvodnju voća i povrća na prirodnoj bazi. Treba da obolimo od onog posipanog kupusa iz Mađarske ili prskanih voćnjaka Makedonije. Jeli to treba,jeli to TREBA :)
:urnebes: :urnebes: :rol: :shhh: :wave:

4040deuce
Postovi: 812
Pridružen/a: 20 nov 2014, 14:57
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la 4040deuce » 10 maj 2016, 17:15

Cocaine je napisao/la:Ma bola nemoj laprdat beze nego se pridruži kolegi i ubrzaj proizvodnju voća i povrća na prirodnoj bazi. Treba da obolimo od onog posipanog kupusa iz Mađarske ili prskanih voćnjaka Makedonije. Jeli to treba,jeli to TREBA :)
:urnebes: :urnebes: :rol: :shhh: :wave:
Kokainu definitivno ti treba urucit nekakvu nagradu za legendu ovog foruma..ovaj tvoj humor je postao vec legendaran,moj čiko kani se ti interneta,jednostavno nije ovo za tebe u tim godinama,tvoj 'humor' gdje ismijavas nekakva zanimanja,poslove,zanate razumiju samo stare prdonje ko sto si ti,kani se nas mladih s tim..

AlemC85
Postovi: 7394
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la AlemC85 » 10 maj 2016, 17:18

FanVitez je napisao/la:Ima vas valaaa pola milionaaa,ajde ne lupaj nego ako treba rasade,da posadite na tu livadicu od stadiona,da bar nesto uspije kad nije uspjelo sakupljanje bodova ove sezone. :D
Imaš li ti život izvan ovog foruma?

Gdje ti je avatar sa grbom ajduka?

Je li ti Vitez rezervni klub ili ne?

Misliš da si zanimljiv nekome? :roll: :oops: :crazy:

Avatar
Cocaine
Postovi: 2122
Pridružen/a: 06 dec 2015, 19:02
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Cocaine » 10 maj 2016, 18:29

4040deuce je napisao/la:Kokainu definitivno ti treba urucit nekakvu nagradu za legendu ovog foruma..ovaj tvoj humor je postao vec legendaran,moj čiko kani se ti interneta,jednostavno nije ovo za tebe u tim godinama,tvoj 'humor' gdje ismijavas nekakva zanimanja,poslove,zanate razumiju samo stare prdonje ko sto si ti,kani se nas mladih s tim..
Najveca nagrada meni su tvoji zasukani rukavi u rodnoj grudi oko varesa ili busovace i proizvodnja zdrave hrane. To nije ismijavanje samo moj podsticaj da sto bolje i kvalitetnije hranite narod širom naše zemlje. Zaustavimo uvoz kupujmo domace,naostri motiku i pripremi mrežaste vrece. Haj sad i ti na posao :wave:

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: BetonskiMozgovi, Paromlinac i 37 gostiju.