NK Zvijezda Gradačac (opšte/opće diskusije)

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

tello
Postovi: 202
Pridružen/a: 16 jul 2013, 00:05
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac (opšte/opće diskusije)

Post Postao/la tello » 28 feb 2015, 12:21

Oni su morali da treniraju na glavnom, ko god bude bio na današnjoj utakmici nek baci oko na pomoćni i sve će mu bit jasno.
Saraj'vo kao nekad želja nam je jedina

Avatar
Ljumani_Banovici
Postovi: 2446
Pridružen/a: 17 maj 2010, 12:49
Lokacija: 75290
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac (opšte/opće diskusije)

Post Postao/la Ljumani_Banovici » 28 feb 2015, 12:26

Zvijezda je uvijek imala odlican travnjak. U ovoj kaljuzi ce se igrati utakmica 100% iz istog razloga kada se igrala utakmica Buducnost-Velez, a evo i priloga [youtube][/youtube]

Sretno danas i jednoj i drugoj ekipi.
1947!

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: Odg: NK Zvijezda Gradačac (opšte/opće diskusije)

Post Postao/la JoseMourinho » 28 feb 2015, 12:45

Ovo je samo dokaz koliko je novih ovih velikih navijača, jer da prate duže ligu znali bi da su ovakvi tereni normalno nesto, cak i na gorim se znalo igrat, al et jbg teško je prec sa lige prvaka toliko godina na naše terene odjednom pa im se sve čini tako lose ;)

Avatar
nedžad
Postovi: 1035
Pridružen/a: 27 jan 2011, 19:54
Kontakt:

Re: Odg: NK Zvijezda Gradačac (opšte/opće diskusije)

Post Postao/la nedžad » 28 feb 2015, 12:56

JoseMourinho je napisao/la:Ovo je samo dokaz koliko je novih ovih velikih navijača, jer da prate duže ligu znali bi da su ovakvi tereni normalno nesto, cak i na gorim se znalo igrat, al et jbg teško je prec sa lige prvaka toliko godina na naše terene odjednom pa im se sve čini tako lose ;)
:clap: :clap: svaka sast brate na postu malo mi je krivo sto ovako vrijedaju Gradacac i Zvijezdu jer nas travnjak je uvijek bio medu boljima http://www.europlan-online.de/files/e86 ... 121b0b.JPG
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/ ... 53717c62f6 ali ni nama nije drago sto se travnjak unistava a li jednostavno kisa pada duze vrijeme nismo imali drugih uslova morali smo ovde trenirati a treninzi su se vecinom odrzavali iza golova i pored aut linija teren jeste los ali ne toliko koliko kukaju navijaci sarajeva a u to ce se uvjeriti i danas jer teren bi trebao izdrzati
Uvjek može biti gore od goreg
i zato glavu gore
bori se za svoje
i uvjek budi čovjek

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: Odg: NK Zvijezda Gradačac (opšte/opće diskusije)

Post Postao/la JoseMourinho » 28 feb 2015, 13:00

Ma bgm u beton stanju travnjak, pustite ove nove navijače, u Gradačcu je uvijek bio dobar teren i dobra raka :thumbup:

Avatar
Husika
Postovi: 4138
Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac (opšte/opće diskusije)

Post Postao/la Husika » 28 feb 2015, 16:22

Sta ocekivati od rak rane naseg fudbala FC Udba Sarajevo...
Cuj pogoditi covjeka bakljom, fuj fuj :puke:
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Avatar
amorovski
Postovi: 1893
Pridružen/a: 18 feb 2013, 11:25
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac (opšte/opće diskusije)

Post Postao/la amorovski » 28 feb 2015, 16:42

Šegrt je jedan veliki gospodin.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Titula - 1966/1967, 1984/1985, 1998/1999, 2006/2007, 2014/2015
Kup - 1996/1997, 1997/1998, 2001/2002, 2004/2005, 2013/2014
Superkup - 1996/1997

moranjak
Postovi: 732
Pridružen/a: 04 avg 2011, 17:49
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac (opšte/opće diskusije)

Post Postao/la moranjak » 28 feb 2015, 17:03

Ja mislim da je bio obrnut slucaj da su navijaci Zvijezde pogodili petardom trenera Sarajeva sada bih na sportsport.ba bio veliki naslov, tipa sramota u Gradaccu, navijaci Zvijezde pogodili trenera, a sto se pak navijaca Sarajeva tice, da bi se bio veliki klub, treba biti veliki i u navijanju, u porazima a najvise u pobjedama. Ljudi im izadju u susret i daju im cijelu tribinu, trener Segrt ih pozdravi na pocetku, navijaci Zvijezde skandiraju dobro nam dosli i Vedran Puljic, a oni nakon svega pogode trenera petardom, stvarno zalosno i sramno. I onda smo mi u Gradaccu seljaci, zaostali i slicno, sada se vidi ko je civilizovan a ko je podosta zaostao. Divljaci jedni.

Avatar
UltraSA
Postovi: 1257
Pridružen/a: 01 okt 2013, 13:36
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac (opšte/opće diskusije)

Post Postao/la UltraSA » 28 feb 2015, 17:05

moranjak je napisao/la:Ja mislim da je bio obrnut slucaj da su navijaci Zvijezde pogodili petardom trenera Sarajeva sada bih na sportsport.ba bio veliki naslov, tipa sramota u Gradaccu, navijaci Zvijezde pogodili trenera, a sto se pak navijaca Sarajeva tice, da bi se bio veliki klub, treba biti veliki i u navijanju, u porazima a najvise u pobjedama. Ljudi im izadju u susret i daju im cijelu tribinu, trener Segrt ih pozdravi na pocetku, navijaci Zvijezde skandiraju dobro nam dosli i Vedran Puljic, a oni nakon svega pogode trenera petardom, stvarno zalosno i sramno. I onda smo mi u Gradaccu seljaci, zaostali i slicno, sada se vidi ko je civilizovan a ko je podosta zaostao. Divljaci jedni.
To je uradio pojedinac, ne generalizovati cijelu skupinu. ;)
ČUVARI ČASTI WALTER IDENTITETA

moranjak
Postovi: 732
Pridružen/a: 04 avg 2011, 17:49
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac (opšte/opće diskusije)

Post Postao/la moranjak » 28 feb 2015, 17:08

UltraSA je napisao/la:
moranjak je napisao/la:Ja mislim da je bio obrnut slucaj da su navijaci Zvijezde pogodili petardom trenera Sarajeva sada bih na sportsport.ba bio veliki naslov, tipa sramota u Gradaccu, navijaci Zvijezde pogodili trenera, a sto se pak navijaca Sarajeva tice, da bi se bio veliki klub, treba biti veliki i u navijanju, u porazima a najvise u pobjedama. Ljudi im izadju u susret i daju im cijelu tribinu, trener Segrt ih pozdravi na pocetku, navijaci Zvijezde skandiraju dobro nam dosli i Vedran Puljic, a oni nakon svega pogode trenera petardom, stvarno zalosno i sramno. I onda smo mi u Gradaccu seljaci, zaostali i slicno, sada se vidi ko je civilizovan a ko je podosta zaostao. Divljaci jedni.
To je uradio pojedinac, ne generalizovati cijelu skupinu. ;)
Pa dobro jest pojedinac, ali je to bila ruzna slika i nije fer, i svaki puta je pojedinac. To nije opravdanje.

Avatar
Husika
Postovi: 4138
Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac (opšte/opće diskusije)

Post Postao/la Husika » 28 feb 2015, 17:25

UltraSA je napisao/la:
moranjak je napisao/la:Ja mislim da je bio obrnut slucaj da su navijaci Zvijezde pogodili petardom trenera Sarajeva sada bih na sportsport.ba bio veliki naslov, tipa sramota u Gradaccu, navijaci Zvijezde pogodili trenera, a sto se pak navijaca Sarajeva tice, da bi se bio veliki klub, treba biti veliki i u navijanju, u porazima a najvise u pobjedama. Ljudi im izadju u susret i daju im cijelu tribinu, trener Segrt ih pozdravi na pocetku, navijaci Zvijezde skandiraju dobro nam dosli i Vedran Puljic, a oni nakon svega pogode trenera petardom, stvarno zalosno i sramno. I onda smo mi u Gradaccu seljaci, zaostali i slicno, sada se vidi ko je civilizovan a ko je podosta zaostao. Divljaci jedni.
To je uradio pojedinac, ne generalizovati cijelu skupinu. ;)
Simptomaticno uvijek neki belaj kad se udbasi skupe...
1 ili 2 puta se moze reci pojedinac ali uvijek scene sa udbasima gdje god da se igra...

Usput pokusaj ti sa 5 ljudi istovremeno baciti jednu petardu pa ces vidjeti koliko vrijedi tvoj argumnet "pojedinac" :kafa:
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Avatar
MCMXLVI
Postovi: 3129
Pridružen/a: 17 nov 2014, 11:49
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac (opšte/opće diskusije)

Post Postao/la MCMXLVI » 28 feb 2015, 17:34

Bez provukacije, teren ste sjebali prije utakmice ali ono bas. Ja sam bio za da se utakmica odgodi, ali eto odigrase. Samo sada ce vam jos gore biti u sledecim domacim utakmicama, zbog vaseg terena. Ali svaka vama cast na fer i korektnnoj igri, bez grubih startova. Takoder pohvale na domacinstvu! Sramota me za onu scenu sa nasim "navijacima"... Zelim vam mnogo srece u nastavku :thumbup:
"Ne mogu, brate ja, igrati za novac i slusati kako trebam igrati. Hvala im. Bili su korektni i nisu mi pravili probleme. Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu" - Asim Ferhatovic Hase

Avatar
UltraSA
Postovi: 1257
Pridružen/a: 01 okt 2013, 13:36
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac (opšte/opće diskusije)

Post Postao/la UltraSA » 28 feb 2015, 17:38

Husika je napisao/la:
UltraSA je napisao/la:
moranjak je napisao/la:Ja mislim da je bio obrnut slucaj da su navijaci Zvijezde pogodili petardom trenera Sarajeva sada bih na sportsport.ba bio veliki naslov, tipa sramota u Gradaccu, navijaci Zvijezde pogodili trenera, a sto se pak navijaca Sarajeva tice, da bi se bio veliki klub, treba biti veliki i u navijanju, u porazima a najvise u pobjedama. Ljudi im izadju u susret i daju im cijelu tribinu, trener Segrt ih pozdravi na pocetku, navijaci Zvijezde skandiraju dobro nam dosli i Vedran Puljic, a oni nakon svega pogode trenera petardom, stvarno zalosno i sramno. I onda smo mi u Gradaccu seljaci, zaostali i slicno, sada se vidi ko je civilizovan a ko je podosta zaostao. Divljaci jedni.
To je uradio pojedinac, ne generalizovati cijelu skupinu. ;)
Simptomaticno uvijek neki belaj kad se udbasi skupe...
1 ili 2 puta se moze reci pojedinac ali uvijek scene sa udbasima gdje god da se igra...

Usput pokusaj ti sa 5 ljudi istovremeno baciti jednu petardu pa ces vidjeti koliko vrijedi tvoj argumnet "pojedinac" :kafa:
slika
ČUVARI ČASTI WALTER IDENTITETA

moranjak
Postovi: 732
Pridružen/a: 04 avg 2011, 17:49
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac (opšte/opće diskusije)

Post Postao/la moranjak » 28 feb 2015, 17:41

MCMXLVI je napisao/la:Bez provukacije, teren ste sjebali prije utakmice ali ono bas. Ja sam bio za da se utakmica odgodi, ali eto odigrase. Samo sada ce vam jos gore biti u sledecim domacim utakmicama, zbog vaseg terena. Ali svaka vama cast na fer i korektnnoj igri, bez grubih startova. Takoder pohvale na domacinstvu! Sramota me za onu scenu sa nasim "navijacima"... Zelim vam mnogo srece u nastavku :thumbup:
Svaka cast prijatelju, teren u Gradaccu nije nikad bio losiji, jos su nasi i trenirali na njemu, ali nije toliko ni do nas, vec par dana pada kisa, a skoro se i snijeg digao. Svakom normalnom covjeku je drago i za ovo sto se desava u Sarajevu, to je dobro za nas nogomet, samo svi trebamo biti korektni, mi smo se nadali nekom bodu, ali eto.. bolje da nam je Sarajevo doslo odma na pocetku, izgubili, sad idemo dalje u borbu za ostanak.

Avatar
MCMXLVI
Postovi: 3129
Pridružen/a: 17 nov 2014, 11:49
Kontakt:

Re: Odg: NK Zvijezda Gradačac (opšte/opće diskusije)

Post Postao/la MCMXLVI » 28 feb 2015, 17:46

JoseMourinho je napisao/la:Ovo je samo dokaz koliko je novih ovih velikih navijača, jer da prate duže ligu znali bi da su ovakvi tereni normalno nesto, cak i na gorim se znalo igrat, al et jbg teško je prec sa lige prvaka toliko godina na naše terene odjednom pa im se sve čini tako lose ;)
Ma nemoj. Pogledaj ostale terene u danasnjem kolu prije nego sto govoris da je svugdje isto. Znam ja sta je los teren a sta je blato. Znam i to da je Banja Ilidza uvijek imala dobar teren, i to jedan od boljih u ligi, ali ovo danas nikad gore ba. Ti bih zelio da ovako ostane zauvijek? Da je okay igrati na ovom blatu? Lako je bacati pricu kada ti klub nije danas igrao u Gradaccu. U svakoj normalnoj ligi, ova utakmica danas bih se odgodila i to prije na 3-4 dana. Vrijeme je za manju i jacu ligu, ovako se vise ne moze! (Ovde ne mislim na Zvijezdu)
Zadnja izmjena: MCMXLVI, dana/u 28 feb 2015, 17:50, ukupno mijenjano 1 put.
"Ne mogu, brate ja, igrati za novac i slusati kako trebam igrati. Hvala im. Bili su korektni i nisu mi pravili probleme. Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu" - Asim Ferhatovic Hase

Avatar
bordograd
Postovi: 302
Pridružen/a: 03 avg 2012, 16:33
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac (opšte/opće diskusije)

Post Postao/la bordograd » 28 feb 2015, 17:50

Ja sam bio u Gradačcu više puta, što na utakmicama, što iz drugih razloga i ljudi su gostoljubivi i prijatni. Iskreno, ne vjerujem da bi neko namjerno onako devastirao svoj travnjak, koji je u normalnim okolnostima jedan od najboljih u našoj državi. Svaka čast na gostoprimstvu, na skandiranju, korektnosti i fer igri. Vi imate jednog velikog gospodina na klupi, naša tribina (kao i svaka druga) par debila na njoj i to je razlog incidenta koji se treba osuditi i sankcionisati. Puno sreće u borbi za opstanak!
U Sarajevu sve ima svoju priču i u Sarajevu ništa nije slučajno.

Avatar
Husika
Postovi: 4138
Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac (opšte/opće diskusije)

Post Postao/la Husika » 28 feb 2015, 17:53

UltraSA je napisao/la:slika
:lol: :lol: :lol: :lol:
Hvala ti sto si rekao kako se zove onaj kome se svira :lol: :lol: :lol:
Inace vi niste ni to, penis ima svoju kucu u gacama a vi nemate ni gaca vi ste podstanari, nomadi, ljudi bez identiteta i kuce, pogledaj film dom za vjesanje o vama je snimljen :kafa:
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Avatar
kanarinac
Postovi: 2732
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac (opšte/opće diskusije)

Post Postao/la kanarinac » 28 feb 2015, 17:59

sve je ok pobijedili smo slobodno cu reci na misice jer smo bolja ekipa i pripremljenija da je bio teren kako treba dobili bi vas i 5 0...ali ja mislim da je onakav teren uradjeno namjerno da onakav bude jer 3 dana kisa pada a oni 3 dana treniraju na istom tom terenu mislim stvarno...a manijaci nezz sta sad ovde trazite dobili smo 3 0 cista pobjeda
Samo Sarajevo

moranjak
Postovi: 732
Pridružen/a: 04 avg 2011, 17:49
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac (opšte/opće diskusije)

Post Postao/la moranjak » 28 feb 2015, 18:06

kanarinac je napisao/la:sve je ok pobijedili smo slobodno cu reci na misice jer smo bolja ekipa i pripremljenija da je bio teren kako treba dobili bi vas i 5 0...ali ja mislim da je onakav teren uradjeno namjerno da onakav bude jer 3 dana kisa pada a oni 3 dana treniraju na istom tom terenu mislim stvarno...a manijaci nezz sta sad ovde trazite dobili smo 3 0 cista pobjeda
Pa dobro sad pobijedili jeste, da li bi bilo 5 0 to je sad vec malo previse, zabili ste prva dva gola jako sretno, mozda jedan i iz ofsajda, ni Zvijezdi nije lako bilo igrati, teren je i nama bio tezak, nije fer da se neko omalovazava jer je ovo ipak vasa prva pobjeda u Gradaccu.

redwhite
Postovi: 153
Pridružen/a: 15 apr 2012, 17:05

Re: NK Zvijezda Gradačac (opšte/opće diskusije)

Post Postao/la redwhite » 28 feb 2015, 18:34

Teren je los, i trebalo je odgoditi utakmicu i sve vas lijepo vratiti kuci,ali problem je sto je seljacic dosao par dana ranije da namoli da se prepusti cijela tribina i platio,pa se utakmica morala odigrati.Sta i da smo izgubili 5 ili 10 -0.Znamo izgubiti i ponasati se u porazu.
Pjedini licemjeri se javljaju,kao "hvala na gostoprimstvu" , "korektni ste",ali sam vas ja vidio i kakvi ste kad gubite i niste puni hvale za nas.
Glupost jest ucinio pojedinac, ali je onda cijela tribina pjevala i skandirala u momentima kad se treneru pruzala pomoc,a pojedincu sigurno niko nije rekao nista,jer ste ga sami mogli izbaciti sa tribine.
Vidim naslovnicu ovog portala pune "novinari" sa svim, osim sa onim sto se mora osuditi,pokazati prstom i iskorijeniti da bi se ti amidzini ili bilo ciji "milioni" vidjeli na kvaliteti ove lige i fudbala.

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.