Copa America-Chile 2015

Moderatori/ce: Monolog,insider,ribery,_dreamer_,_dreamer_,Monolog,insider,ribery

BigBigBang
Kontakt:

Re: Copa America-Chile 2015

Post Postao/la BigBigBang » 05 jul 2015, 15:21

Rajaz je napisao/la:@Paja Ako ti je to argument ja i ti nemamo šta raspravljati.
Fucking Angel Di Maria vodio Argentinu do finala :rol:

A ko kaze da je Angel Di Maria vodio? To sto je bio po meni ponajbolji igrac to je jedna stvar a druga stvar je da je on sam vodio jer to nije istina. Argentina je kao tim dosla dalje prestanite srozavati ponajbolju reprezentaciju svijeta i vicesampiona iste na nivo Walesa npr. kojeg vode Ramsey i Bale sami pa uspjehe jedne takve sile pripisivati jednom igracu i stalvjati te izraze vodio. Dakle Argenitnu na svjetskom nije vodio Messi vec ako je neko vodio do finala onda je to odbrana sve ostalo su lazi subjektivnih navijaca Barcelone, cinjenice su Messi nije zabio gol na svjetskom u knock out fazi, cinjenice su Messi na Copa America nije zabio gol iz igre, cinjenice su isto da jeste bio ponajbolji Argentinac i na svjetskom i na Copa America a da ih je on sam vodio u finale nije...
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Rajaz
Kontakt:

Post Postao/la Rajaz » 05 jul 2015, 15:35

BigBigBang je napisao/la:
Rajaz je napisao/la:@Paja Ako ti je to argument ja i ti nemamo šta raspravljati.
Fucking Angel Di Maria vodio Argentinu do finala :rol:

A ko kaze da je Angel Di Maria vodio? To sto je bio po meni ponajbolji igrac to je jedna stvar a druga stvar je da je on sam vodio jer to nije istina. Argentina je kao tim dosla dalje prestanite srozavati ponajbolju reprezentaciju svijeta i vicesampiona iste na nivo Walesa npr. kojeg vode Ramsey i Bale sami pa uspjehe jedne takve sile pripisivati jednom igracu i stalvjati te izraze vodio. Dakle Argenitnu na svjetskom nije vodio Messi vec ako je neko vodio do finala onda je to odbrana sve ostalo su lazi subjektivnih navijaca Barcelone, cinjenice su Messi nije zabio gol na svjetskom u knock out fazi, cinjenice su Messi na Copa America nije zabio gol iz igre, cinjenice su isto da jeste bio ponajbolji Argentinac i na svjetskom i na Copa America a da ih je on sam vodio u finale nije...

Ti si rekao da je Di Maria bio najbolji igrač Argentine na Copi što implicira da ih je upravo on vodio do finala, a što je samo jedna u nizu od mitomanija.
6 utakmica, 4 puta MVP, duplo više driblinga od bilo kojeg igrača na Copi ( 36 ), najviše kreiranih šansi i ključnih dodavanja, nije teško pogoditi o kome je riječ, a sigurno nije perhan. Argentina je bila sve na ovoj Copi samo ne tim, ustvari jesu jednom protiv Paragvaja, jednom od 6 utakmica, to zna svako ko je pratio gaučose na ovom takmičenju.
I zašto se sad odjednom fataš svjetskog prvenstva, da te nedostatak argumenata nije naveo na to ? :rol:
Argentina grupnu fazu ne bi prošla da im nije bilo Messija, činjenice su da je MVP i SP-a i Cope.

IlCapitano
Kontakt:

Post Postao/la IlCapitano » 05 jul 2015, 15:47

xaves je napisao/la:ko je to po vasim strucnim misljenjima najbolji igrac Cope kad vec nije Messi

Arturo Vidal, bez ikakve sumnje. Glavni motor i najbolji igrač pobjedničke ekipe.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

miki_92
Kontakt:

Post Postao/la miki_92 » 05 jul 2015, 15:49

IlCapitano je napisao/la:[quote="xaves"]ko je to po vasim strucnim misljenjima najbolji igrac Cope kad vec nije Messi

Arturo Vidal, bez ikakve sumnje. Glavni motor i najbolji igrač pobjedničke ekipe.[/quote]
Slazem se
MVP uvijek treba da bude iz pobjednicke ekipe, vodila se vec rasprava o tome na nba pdf-u

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
“You can have results or excuses. NOT BOTH.”

"Slavery was a choice"

BigBigBang
Kontakt:

Post Postao/la BigBigBang » 05 jul 2015, 15:51

hahaha da bas ne bi prosli grupnu fazu pored strasnog Irane, mocne Bosne, i nepobjedive Nigerije onu grupu bi prosli da Ageura, Messija i Di Mariu ostavi da hlade muda igraci poput panjine, Lavezija, Pastorea, Lamele bi bili dovoljni...uostalom cak i da je taj mit istina a ne bi prosli grupnu fazu bez njega opet to je smijesna grupna faza nije to dovoljno da ti se da nagrada za najboljeg igraca turnira.

za mene najbolji zbog licnih simpatija isto ko sto je vama Messi najbolji iz vasih licnih simpatija a to da je neko najbolji ne znaci da je on sam vodio njih i da bez njega ne bi dosli u finale pogotovo ne u ekipi kakva je argentina gdje imas toliko vrhunskih igraca. Dakle te statistike Messija ne poricem bio je ponajbolji igrac Argentine nije bio flop 4 puta MVP realno bar jedna ili dvije je dobio na ime kao sto je dobio i nagradu na svjetskom gdje svi osim par navijaca Barcelone znaju da nije bio najbolji igrac SP.

Rajaz
Kontakt:

Post Postao/la Rajaz » 05 jul 2015, 16:14

Senegal
Kontakt:

Post Postao/la Senegal » 05 jul 2015, 16:24

L'Avvocato je napisao/la:slika

:urnebes:

BigBigBang
Kontakt:

Post Postao/la BigBigBang » 05 jul 2015, 16:27

DAkle pazi sad se broji ko je zapoceo akciju nekog tamo gola, u citavoj knock out fazi ima jednu asistenciju koju si btw ti preuvelicao kao da je Di Maria pogodio samo na prazan gol ovaj mu sve servirao :lol: Dakle cinjenice u knock out fazi nije zabio gol ima jednu asistenciju, izvini ali na osnovu driblinga se ne dobija nagrada a btw te statistike driblinga bas me zanima kako se ocjenjuju jer ja gledaom sam sve utakmice i Robben ih je onako od oka imao i vise ali eto ispade Messi imao iako ne toliko bitan podatak. Dakle sve to je nedovoljno za najboljeg igraca jer kao prvo najbolji igrac uvijek treba biti iz pobjednicke ekipe a i da ne treba bilo je boljih od Messija na turniru i u pobjednickoj a i u drugim. Dakle u cetvrtfinalu, polufinalu i finalu nepostojec eto poceo je akciju u utakmicu protiv Belgije to je strasan podatak :lol: U osmini ima asistencijiu u produzetku i za ovo sve nabrojano najbolji igra csvjetskog :urnebes: :urnebes:

Sto se tice grupne faze, izbaci Messija iz Argentine, Argentina opet glatko prolazi grupu, nebtno sto sus e i sa njim patili to je takav stil igre i taktika im bila patili bi se opet ali bi opet imali tri pobjede jer su prekvalitetni za ove smijesne protivnike.

Gdje sam odustao da je Di Maria najbolji argenitnac? KAo sto sam i rekao za mene je on najbolji za tebe Messi oba iz licnih simpatija. Ko je upravu ti ili ja pa dovoljno je reci da ce se sa tobom uglavnom sloziti samo navijaci Barcelone tj, Messija koji nisu objetkivni.

Senegal
Kontakt:

Post Postao/la Senegal » 05 jul 2015, 16:30

Argentina bi i bez Mesija ovako dogurala i onda neko dodje kaze Messi igra sa levatima :urnebes: pa ne igra sa Avdijom, Tino Sven Susic pa mu Hadzic Anel stoper u rep.Arg...

alan_kardec
Kontakt:

Post Postao/la alan_kardec » 05 jul 2015, 16:34

a kakvih fudbalskih znalaca ima ovdje :bow: :bow:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Rajaz
Kontakt:

Post Postao/la Rajaz » 05 jul 2015, 16:36

Kao što sam i pretpostavio, @Paji nisu bila dovoljna ni slikovita objašnjenja :rol:
Još kad bi ti reko da je Messi bio igrač utakmice i kontra Švicarske ( protiv koje je tvoj Di Maria bio nevidljiv sve dok mu polubog iz Rosaria nije servirao zicer ) i kontra Belgije bilo bi to previše čak i za tebe.

Nego ti nastavi sa odokativnim ocjenjivanjem, a ja ću te iz posta u post pobijati podacima crno na bijelo slika

BigBigBang je napisao/la:Gdje sam odustao da je Di Maria najbolji argenitnac? KAo sto sam i rekao za mene je on najbolji za tebe Messi oba iz licnih simpatija. Ko je upravu ti ili ja pa dovoljno je reci da ce se sa tobom uglavnom sloziti samo navijaci Barcelone tj, Messija koji nisu objetkivni.

Sa mnom se @paja slažu stručni ljudi koji su mu dodijelili 4 MVP-a od mogućih 6, sa tvojim se ne bi složio ni sam Di Maria :rol:

Za kraj

slika

Senegal
Kontakt:

Post Postao/la Senegal » 05 jul 2015, 16:53

Momak je slikama objasnio :urnebes: :facepalm: :facepalm:

Suta Messi nije imao u finalu :wave:

let3
Kontakt:

Post Postao/la let3 » 05 jul 2015, 17:39

Senegal je napisao/la:Argentina bi i bez Mesija ovako dogurala i onda neko dodje kaze Messi igra sa levatima :urnebes: pa ne igra sa Avdijom, Tino Sven Susic pa mu Hadzic Anel stoper u rep.Arg...

yeah, ali samo se o Messiju prica kad Argetina izgubi neko finale :mrgreen: kao on je jedini krivac kad se zijani, samo se on posebno vaga i analizira, smao se o njemu prica....a ostali pravi zdravi, a Higuain i Tata Martino posebno :tokralju: dva giganta modernog fudbala.

Izgleda da je mnogima vikend popravljen što je Messi (a ne Argentina) ostao bez titule Cope.

Senegal
Kontakt:

Post Postao/la Senegal » 05 jul 2015, 17:44

let3 je napisao/la:
Senegal je napisao/la:Argentina bi i bez Mesija ovako dogurala i onda neko dodje kaze Messi igra sa levatima :urnebes: pa ne igra sa Avdijom, Tino Sven Susic pa mu Hadzic Anel stoper u rep.Arg...

yeah, ali samo se o Messiju prica kad Argetina izgubi neko finale :mrgreen: kao on je jedini krivac kad se zijani, samo se on posebno vaga i analizira, smao se o njemu prica....a ostali pravi zdravi, a Higuain i Tata Martino posebno :tokralju: dva giganta modernog fudbala.

Izgleda da je mnogima vikend popravljen što Messi (a ne Argentina) ostao bez titule Cope.

Prica se o njemu i kad prodju dalje jer se ne vidi u K.O fazi a sada sto su zadovoljni druga stvar ovako je naravno gore...sinoc da su ovaj turnircic klepili golom Higuaina naravno Messi bi bio... :lolno: :urnebes: ovaj turnircic je nebitan....na SP protiv Njemacke smo ga vidijeli bio je nula u finalu a kobejage bolji od Maradone :urnebes: pa Maradona je u tim tekmama kad je uvidio da njegovoj rep. ne ide dobro na terenu sam vozao protivnicki tim, zabijao golove kakve Messi moze protiv Getafea pa da ga porede sa Maradonom :facepalm:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=iynXW7rmcM4[/youtube]

BigBigBang
Kontakt:

Post Postao/la BigBigBang » 05 jul 2015, 17:53

Slikovita objasnjenja ostavi za slikovnice, neces nas ovde pored zdravih ociju uvjeravati u svoje fantazije ostavi se lupanja nebuloza nece Messi btii nista manji ako ne osvoji nista u karijeri sa reprezentacijom ali mi je drago sto nemate taj argument jer njegovi fanovi tj. fanovi Barcelone bi ga toliko uzdigli da ako sada lupaju nebuloze da je polubog da je osvojio svjetsko bio bi i vise od toga sto je smijesno. Mislim da se o Messiju prica jer je taj igrac isforsiran od uglavnom fanova Barcelone kao nabjolji svih vremena sto je smijesno jer najbolji svih vremena ne postoji pa se svaki neuspjeh svodi na likovanje nad tim mozda se moze napraviti 10 ili 20 najboljih svih vremena a jedan vjerovatno ne moze pa niije tenis...

A to sto Argentina nije prvak ne treba da se pita Leo Messi vec selektor i oni sto su ga tu stavili, jer ako u ovakvoj konkurenciji u juznoj americi sa takvim timom kakav je Argentina ne mozes da osvojis titulu ti si stvarno mediokritet. Ono sto se moze zakljuciti iz ovog takmicenja a i sto se moze vidjeti je da je juznoamericki fudbal daleko iza Evropskog, evropske selekcije ce i dalje dominirati svjetskim prvenstvima siju juznoamerikacne i takticki i tehnicki, juznoamerikanci su jedino jaci u prljavoj igri i foliranju sto sve manje prolazi.

muamerc
Kontakt:

Post Postao/la muamerc » 05 jul 2015, 17:53

Kad Argentina sve pobjedjuje i igra dobro jedini za to zasluzan je Mesi, on je ovo, ono, vanzemaljac..., niko se drugi ne spomene, a kad izgube i kad treba da preuzme odgovornost kako on tako i navijaci koji ga brane i pocnu malo gledati kriticki i odgovornije onda izlete Martino, Higuain, Demikelis... da popasu te kritike. Sve dok je ovakog odnosa, koji se kako-tako prenosi i na repku nece nista biti od njih.

let3
Kontakt:

Post Postao/la let3 » 05 jul 2015, 18:02

Ovakva "netalentovana" Argentina je na zadnja dva velika takmičenja stizala do finala, što je san za 95% ostalih reprezentacija svijeta. Oba finala su izgubili skroz tijesno, po jedna lopta ih je dijelila od pobjede. Samo da je naprijed bio prisebniji igrač od Higuaina, sada bi se pričalo o najboljoj generaciji Argentine ikad! Lopta je kur.va ;) Svaljivati neuspjeh samo na Messija je neviđeno licemjerstvo :puke: a pogotovu porediti ga sa Maradonom i fudbalom iz 80-tih , kad je Diego driblao engleze ko čunjeve.....neki ne žele da primjete koliko je fudbal evolirao u zadnjih 20 godina u svim segmentima i koliko je nužna timska igra, a ne da se zamjera jednom igracu što pobogu ne može da predribla 5 igraca i zabije gol odluke :facepalm: to je možda moglo 70-tih godina prošlog vijeka
I naravno da je glavni krivac selektor, jer je Otac Martino fulao sa taktikom i izmjenama.

Da li je Tata gledao Napoli-Lazio? da je gledao, ne bi nikad onom luzeru Higuainu dao da puca penal

xaves
Kontakt:

Post Postao/la xaves » 05 jul 2015, 18:18

smijesni ste, dovoljan dokaz koliko je velik igrac Messi je sama cinjenica da se poslije utakmice vise prica o tome kako on nije uspio nego kako cile jest

muamerc
Kontakt:

Post Postao/la muamerc » 05 jul 2015, 18:21

xaves je napisao/la:smijesni ste, dovoljan dokaz koliko je velik igrac Messi je sama cinjenica da se poslije utakmice vise prica o tome kako on nije uspio nego kako cile jest

Zato sto vi opraste na ruke da su Martino i Higuain ili random bilo ko nije Mesi jedini krivci i da zbog takvih on nece nikad nista osvojiti.

let3
Kontakt:

Post Postao/la let3 » 05 jul 2015, 18:23

muamerc je napisao/la:
xaves je napisao/la:smijesni ste, dovoljan dokaz koliko je velik igrac Messi je sama cinjenica da se poslije utakmice vise prica o tome kako on nije uspio nego kako cile jest

Zato sto vi opraste na ruke da su Martino i Higuain ili random bilo ko nije Mesi jedini krivci i da zbog takvih on nece nikad nista osvojiti.

:o :facepalm:

e baš zbog forumskih piskarala i komentara iz Bosne, Argentina nikad nece ništa osvojiti na terenu :mrgreen: sigurno da su to glavni razlozi :mrgreen:
Martino je trenerski genije kojeg niko ne shvata :tokralju:

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.