Copa America-Chile 2015

Moderatori/ce: Monolog,insider,ribery,_dreamer_,_dreamer_,Monolog,insider,ribery

muamerc
Kontakt:

Re: Copa America-Chile 2015

Post Postao/la muamerc » 05 jul 2015, 18:25

let3 je napisao/la:[quote="muamerc"][quote="xaves"]smijesni ste, dovoljan dokaz koliko je velik igrac Messi je sama cinjenica da se poslije utakmice vise prica o tome kako on nije uspio nego kako cile jest

Zato sto vi opraste na ruke da su Martino i Higuain ili random bilo ko nije Mesi jedini krivci i da zbog takvih on nece nikad nista osvojiti.[/quote]
:o :facepalm:

e baš zbog forumskih piskarala i komentara iz Bosne, Argentina nikad nece ništa osvojiti na terenu :mrgreen: sigurno da su to glavni razlozi :mrgreen:[/quote]

Govorim u kontekstu zasto pisemo toliko o Mesiju i zbog cega se time bavimo.

xaves
Kontakt:

Post Postao/la xaves » 05 jul 2015, 18:28

koliko ono diego ima copa? svaka cast tom covjeku odveo je Argentinu do sp-a, al pretjeravate kad pricate o diegu iz reprezentacije, izuzetno se preuvelicava njegov ucinak na istu

Senegal
Kontakt:

Post Postao/la Senegal » 05 jul 2015, 18:42

Cuj pitanja...ocajnog pitanja. :facepalm:
Minimalac ovakva Copa a ne moze :hmmmmm:
Maradona je alfa i omega Argentine kakav Messi nikad biti nece.

xaves
Kontakt:

Post Postao/la xaves » 05 jul 2015, 18:50

Senegal je napisao/la:Cuj pitanja...ocajnog pitanja. :facepalm:

ispade sad valdano ruggeri i pasarela neki levati, maradona igrao sam protiv 11 igraca..... jednostavno preuvelicavate i svjesni ste toga

Senegal
Kontakt:

Post Postao/la Senegal » 05 jul 2015, 18:56

xaves je napisao/la:
Senegal je napisao/la:Cuj pitanja...ocajnog pitanja. :facepalm:

ispade sad valdano ruggeri i pasarela neki levati, maradona igrao sam protiv 11 igraca..... jednostavno preuvelicavate i svjesni ste toga

Ma ne ispada da su Di Maria, Aguero, Mascerano itd..da sada ne brojim :zviz:
Valdano napadac tezak 300 tekmi u Primeri i neki 100 golova u tri razlicita tima :urnebes: u Argentini nije dosao ni do brojke od 10 golova :beba: daleko bolji ucinak ima Higuain u Primeri i Argentini pa ti sada vidi..

MaGiCa
Kontakt:

Post Postao/la MaGiCa » 05 jul 2015, 18:58

Uzeo, prochitao to djubre i ukapirao koliko neki ljudi cene propagandni pamflet.

Josh samo da mi objasni autor teksta koliko su Bagnia, Carnevalea i Ferrara imali 1 Juventus, Milan, Inter u to vreme :?: Ne mora da mi objashnjava koliko takvih majstora fudbala ima danashnja Barcelona. :tokralju:

:arrow:

xaves je napisao/la:ispade sad valdano ruggeri i pasarela neki levati, maradona igrao sam protiv 11 igraca..... jednostavno preuvelicavate i svjesni ste toga

Naravno da nisu. Ali si tek nakon googlanja uspeo da navedesh 3 velika imena sa kojima je Maradona igrao u reprezentativnoj karijeri u nekih cca 10 godina. Zaboravio si da dodash i Canniggiu i da tako zatvorish krug od 1980-90.

E sad da vidimo te "levate" sa kojima je igrao/igra Messi od 2007. do danas: Higuain, Tevez, Aguero, Zanetti, Mascherano, Milito, Otamendi, Cambiasso, Samuel, Di Maria, Pastore, Lavezzi, Ayala...prave levatine, zar ne :?:

:kafa:
‘I was offered a free villa in Hollywood, but I said no thank you, I prefer to live in Italy.’

Rajaz
Kontakt:

Post Postao/la Rajaz » 05 jul 2015, 21:44

BigBigBang je napisao/la:Slikovita objasnjenja ostavi za slikovnice, neces nas ovde pored zdravih ociju uvjeravati u svoje fantazije ostavi se lupanja nebuloza nece Messi btii nista manji ako ne osvoji nista u karijeri sa reprezentacijom ali mi je drago sto nemate taj argument jer njegovi fanovi tj. fanovi Barcelone bi ga toliko uzdigli da ako sada lupaju nebuloze da je polubog da je osvojio svjetsko bio bi i vise od toga sto je smijesno. Mislim da se o Messiju prica jer je taj igrac isforsiran od uglavnom fanova Barcelone kao nabjolji svih vremena sto je smijesno jer najbolji svih vremena ne postoji pa se svaki neuspjeh svodi na likovanje nad tim mozda se moze napraviti 10 ili 20 najboljih svih vremena a jedan vjerovatno ne moze pa niije tenis

Osim uobičajene šuplje nisi mi ponudio nikakav konkretan odgovor, tako da nisi vrijedan pažnje, pobijen si i za Copu i SP.
I veliki vođa je navijač Barcelone i Messija slika

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=IAGfwprpXsk[/youtube]

Rajaz
Kontakt:

Post Postao/la Rajaz » 05 jul 2015, 21:47

MaGiCa je napisao/la:

Uzeo, prochitao to djubre i ukapirao koliko neki ljudi cene propagandni pamflet.

Josh samo da mi objasni autor teksta koliko su Bagnia, Carnevalea i Ferrara imali 1 Juventus, Milan, Inter u to vreme :?: Ne mora da mi objashnjava koliko takvih majstora fudbala ima danashnja Barcelona. :tokralju:

Ovim si mi indirektno priznao da je Napoli bio daleko od prosječnog tima. Zahvaljujem.

let3
Kontakt:

Post Postao/la let3 » 05 jul 2015, 21:53

Messi šokirao organizatore Cope: Nisu znali šta da rade

Reprezentacija Argentine poražena je sinoć nakon penala od Čilea u finalu Copa Americe.

U regularnom dijelu bilo je 0:0, da bi u penal seriji Higuain i Banega katastrofalno šutirali i Argentina je ostala bez trofeja.

Organizatori su imali namjeru da nagradu za najboljeg igrača turnira dodijele Leu Messiju ali je Argentinac to odbio te su oni ostali u šoku i nisu znali šta da rade te zvanično nije ni proglašen najbolji igrač ovog izdanja Copa Americe.

Podsjećamo Messi je proglašen i za najboljeg igrača Svjetskog prvenstva u Brazilu iako je Argentina poražena u finalu od Njemačke. Mnogi su tada kritikovali organizatore i Argentinca što je prihvatio tu nagradu.

:facepalm: :facepalm: kakva blamaža na kraju
Ne zna se ko je ispao veci levat.
Messi koji je odbio tu nagradu ili sama činjenica da je ovogodišnja Copa ostala bez MVPa turnira. To jest organizatori koji nisu imalo kome to dodijeliti.

Lillard
Kontakt:

Post Postao/la Lillard » 05 jul 2015, 21:55

Odbio jer nije bio najbolji. Tako to rade ljudine :kafa:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

miki_92
Kontakt:

Post Postao/la miki_92 » 05 jul 2015, 21:55

Messi ni na SP ni na Copi nije zasluzio da bude MVP, sama cinjenica da nisi osvojio treba da te diskvalificira osim ako nisi imao neki Godlike turnir sto kod Messija nije bio slucaj
“You can have results or excuses. NOT BOTH.”

"Slavery was a choice"

Otelo
Kontakt:

Post Postao/la Otelo » 05 jul 2015, 22:04

Ne mozes biti MVP a setati se u finalu. Jedno je da dajes sve od sebe, trcis, trudis se i sve ali lopta nece u gol, pa necu ali da ne napravis nista korisno za 90min i budes MVP je :puke:
"Al najjaci su stare mi kaze necemo vam dati pare koje ne zelite i necemo vam uzeti igraca kojeg nam ne date" - Osim13 o Barceloni kad je zaprijetila da neće Coutinha.

SlevinKelevra
Kontakt:

Post Postao/la SlevinKelevra » 05 jul 2015, 22:09

Procjena da li je jedan igrac bolji od drugog se najispravnije moze donijeti jednostavnim posmatranjem i pracenjem igraca. Posto nas ovdje 99% nije gledalo Maradonu, ne znam kako mozemo donositi ovako lagane odluke da je ovaj ili onaj bolji. A sto se titula tice, zamislite da su nesposobni Higuain ili Palacio zakucali one prilike protiv Njemacke i Messi bude prvak svijeta i MVP prvenstva. Da li bi tada bio korak blize Maradoni? Smijesno. Turniri su blic takmicenja. Ne mogu biti toliko relevantna.

let3
Kontakt:

Post Postao/la let3 » 05 jul 2015, 22:10

miki_92 je napisao/la:Messi ni na SP ni na Copi nije zasluzio da bude MVP, sama cinjenica da nisi osvojio treba da te diskvalificira osim ako nisi imao neki Godlike turnir sto kod Messija nije bio slucaj

Za SP bi se i moglo nekako reci, ako ništa dominirao je u grupnoj fazi i svima je trpao (pa i nama jbg :( )..u KO fazi je više razigravao i asistirao... generalno je imao odlican turnir.

Ovogodišnju Copu je maltene prošetao na terenu, sinoc je nešto trcao tek u drugom poluvremenu kad se zaoštrila utakmica.
Ne znam kako se organizator sjetio njega da izabere za MVP, jer to nije zaslužio svakako. Cak je i Di Marija bio bolji argentinac na turniru.

Ali opet, nije u redu odbijati nagradu zbog tih ljudi....piša se po njima tim potezom, a ispada i loš luzer.

miki_92
Kontakt:

Post Postao/la miki_92 » 05 jul 2015, 22:16

let3 je napisao/la:
miki_92 je napisao/la:Messi ni na SP ni na Copi nije zasluzio da bude MVP, sama cinjenica da nisi osvojio treba da te diskvalificira osim ako nisi imao neki Godlike turnir sto kod Messija nije bio slucaj

Za SP bi se i moglo nekako reci, ako ništa dominirao je u grupnoj fazi i svima je trpao (pa i nama jbg :( )..u KO fazi je više razigravao i asistirao... generalno je imao odlican turnir.

Ali ovogodišnju Copu je maltene prošetao na terenu, sinoc je nešto trcao tek u drugom poluvremenu kad se zaoštrila utakmica.
Ne znam kako se organizator sjetio njega da izabere za MVP, ali to nije zaslužio svakako.

Ali opet, nije u redu odbijati nagredu prema tim ljudima....piša se po njima tim potezom

nije u redu ni njemu davati nagrade koje nije zasluzio,
OK da je Argentina osvojila imaju pokrice, najbolji igrac tima koji je osvojio naslov = MVP
ovako je to nazor, sve radi marketinga i svako to vidi i Messi sam

"Slavery was a choice"

topnik1
Kontakt:

Post Postao/la topnik1 » 05 jul 2015, 22:17

let3 je napisao/la:Messi šokirao organizatore Cope: Nisu znali šta da rade

Reprezentacija Argentine poražena je sinoć nakon penala od Čilea u finalu Copa Americe.

U regularnom dijelu bilo je 0:0, da bi u penal seriji Higuain i Banega katastrofalno šutirali i Argentina je ostala bez trofeja.

Organizatori su imali namjeru da nagradu za najboljeg igrača turnira dodijele Leu Messiju ali je Argentinac to odbio te su oni ostali u šoku i nisu znali šta da rade te zvanično nije ni proglašen najbolji igrač ovog izdanja Copa Americe.

Podsjećamo Messi je proglašen i za najboljeg igrača Svjetskog prvenstva u Brazilu iako je Argentina poražena u finalu od Njemačke. Mnogi su tada kritikovali organizatore i Argentinca što je prihvatio tu nagradu.

:facepalm: :facepalm: kakva blamaža na kraju
Ne zna se ko je ispao veci levat.
Messi koji je odbio tu nagradu ili sama činjenica da je ovogodišnja Copa ostala bez MVPa turnira. To jest organizatori koji nisu imalo kome to dodijeliti.

kakav luzer...
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

alan_kardec
Kontakt:

Post Postao/la alan_kardec » 05 jul 2015, 22:29

Sad je još i luzer... :lol: :bow:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Rajaz
Kontakt:

Post Postao/la Rajaz » 05 jul 2015, 22:31

Polaziš od pretpostavke da individualno najbolji igrač nužno mora doći iz najboljeg tima, što je pogreška u startu.

miki_92
Kontakt:

Post Postao/la miki_92 » 05 jul 2015, 22:40

Rajaz je napisao/la:

Polaziš od pretpostavke da individualno najbolji igrač nužno mora doći iz najboljeg tima, što je pogreška u startu.

ne nego ti ne kontas sta znaci akronim MVP
pokusavas izgraditi slucaj da je Messi bio MVP SP-a i Cope mene nisi kupio jer sam gledao oba turnira

"Slavery was a choice"

Rajaz
Kontakt:

Post Postao/la Rajaz » 05 jul 2015, 22:46

miki_92 je napisao/la:
Rajaz je napisao/la:

ne nego ti ne kontas sta znaci akronim MVP
pokusavas izgraditi slucaj da je Messi bio MVP SP-a i Cope mene nisi kupio jer sam gledao oba turnira

Mogu ti navest minimalno 10 primjera kada su igrači proglašavani MVP-jem, a da se njihova reprezentacija nije okitila zlatom.
Znači greška u koracima.
Nemam ja tebi šta pokušavat izgradit, on je zvanični MVP i jednog i drugog turnira, organizatori i ljudi zaduženi za nagrade su mu to uručili, ne ja.

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.