Eurobasket 2015

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
Greivis
Postovi: 10722
Pridružen/a: 01 jan 2013, 16:59
Lokacija: Atlanta
Kontakt:

Re: Eurobasket 2015

Post Postao/la Greivis » 21 sep 2015, 21:29

lumani je napisao/la:Dirkules je valjda malo bolji od Lasofta....Gasolu lezi ova Evropska kosarka,nema nekih crnaca koji lete preko njega,samo jedan Jonas koji ima pokrete kao Dzevdo Alihodzic....p.s navijaci Tea se slozili samnom da je choker,hvala vam.
Ma sramota da se Gasol slabiji i poredi sa Dirkom. Vjerujem da nisu ozbiljni ovi sto govore da je bolji.
ESPN Top 100 Rankings
3. LeBron James
12. Kobe Bryant

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Eurobasket 2015

Post Postao/la lumani » 21 sep 2015, 21:34

Greivis je napisao/la:
lumani je napisao/la:Dirkules je valjda malo bolji od Lasofta....Gasolu lezi ova Evropska kosarka,nema nekih crnaca koji lete preko njega,samo jedan Jonas koji ima pokrete kao Dzevdo Alihodzic....p.s navijaci Tea se slozili samnom da je choker,hvala vam.
Ma sramota da se Gasol slabiji i poredi sa Dirkom. Vjerujem da nisu ozbiljni ovi sto govore da je bolji.

Ha ha ti i tvoj Marc.btw pisem sa moba a vozim ,ako izleti da je Gasol bolji oprosti,jedva spoji 3 rijeci,.

Avatar
Interista
Postovi: 2758
Pridružen/a: 05 jul 2010, 19:16
Kontakt:

Re: Eurobasket 2015

Post Postao/la Interista » 21 sep 2015, 22:01

lumani je napisao/la:.p.s navijaci Tea se slozili sa-mnom da je choker,hvala vam.
Za Euroligu bi se moglo reci ali to je rezultat njegovog ne skrivanja od lopte i toga sto svu odgovornost preuzima na sebe i u Cska ima muda ze te lude suteve pa cesto krene solirati u kljucnim trenutcima

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Eurobasket 2015

Post Postao/la lumani » 21 sep 2015, 22:12

Interista je napisao/la:
lumani je napisao/la:.p.s navijaci Tea se slozili sa-mnom da je choker,hvala vam.
Za Euroligu bi se moglo reci ali to je rezultat njegovog ne skrivanja od lopte i toga sto svu odgovornost preuzima na sebe i u Cska ima muda ze te lude suteve pa cesto krene solirati u kljucnim trenutcima
Lako je glumiti majmuna a shutirati uzasno ..Na sve to ona njegva mrska faca,treneri pricaju a on drka.

Avatar
Interista
Postovi: 2758
Pridružen/a: 05 jul 2010, 19:16
Kontakt:

Re: Eurobasket 2015

Post Postao/la Interista » 21 sep 2015, 22:27

lumani je napisao/la:
Interista je napisao/la:
lumani je napisao/la:.p.s navijaci Tea se slozili sa-mnom da je choker,hvala vam.
Za Euroligu bi se moglo reci ali to je rezultat njegovog ne skrivanja od lopte i toga sto svu odgovornost preuzima na sebe i u Cska ima muda ze te lude suteve pa cesto krene solirati u kljucnim trenutcima
Lako je glumiti majmuna a shutirati uzasno ..Na sve to ona njegva mrska faca,treneri pricaju a on drka.
Ako govoris za ovaj turnir tu jeste imao uzasan procenat suta za 3 22% sto se od njega nije ocekivalo to.. nisam nesto siguran da je kod Dude hvatao zjale :D

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Eurobasket 2015

Post Postao/la alan_kardec » 21 sep 2015, 22:34

Majmun, a na velikim takmičenjima 2009. 2010. 2014. bio u petorkama turnira :thumbup: . 2009. u polufinalu praktično sam riješio Slovence, 2010. trojkom na samom kraju izbacio Špance. Treba li pominjati ko je na navedenim turnirima bio najbolji igrač Srbije?
Ovo što se desilo u Lilu protiv Litvanije je prije svega podbačaj kompletnog tima na čelu sa stručnim štabom, a ne samog Tea.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Interista
Postovi: 2758
Pridružen/a: 05 jul 2010, 19:16
Kontakt:

Re: Eurobasket 2015

Post Postao/la Interista » 21 sep 2015, 23:00

alan_kardec je napisao/la:Majmun, a na velikim takmičenjima 2009. 2010. 2014. bio u petorkama turnira :thumbup: . 2009. u polufinalu praktično sam riješio Slovence, 2010. trojkom na samom kraju izbacio Špance. Treba li pominjati ko je na navedenim turnirima bio najbolji igrač Srbije?
Ovo što se desilo u Lilu protiv Litvanije je prije svega podbačaj kompletnog tima na čelu sa stručnim štabom, a ne samog Tea.
Pisao sam vec o njemu da je meni top 2 igraca u Evropi meni licno najdrazi uz Vasilisa istina da nema srece sa finalima polufinalima itd. nekad jer podbaci a nekad i ne svojom krivicom recimo finale i polufinale zadnja dva svjetska (protiv SAD i Turske) a o F4 Eurolige bi se knjiga mogla napisati

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Eurobasket 2015

Post Postao/la Epidaurus » 21 sep 2015, 23:06

Uvijek bi uzeo i Chaca i Llulla ispred Tea jer prije svega nemaju mracnih strana ko Teo kad pocne divljat i time nepostojucoj odbrani doda katastrofalno forsiranje suta i more izgubljenih lopti. Chaco se bar ne ispucava kao ovaj i zna puno bolje kontrolisat ritam utakmice i "ne trazi" sebe i svoj sut u tim utakmicama kad vidi da ga ne ide dok od Llulla uvijek ako nista dobijes vrhunski presing i vrhunsku odbranu na protivnickim playmakerima. Al je cinjenica da je perverzija gledat Tea u utakmicama na kojima ga ide sut i prolaze svi oni ludjacki asisti. Samo steta sto ga vrhunske odbrane relativno lako izbace iz ritma agresivnim preuzimanjima na hand offu i agrsivnim udvajanjima.

Avatar
Olympique
Postovi: 351
Pridružen/a: 28 avg 2015, 19:51
Kontakt:

Re: Eurobasket 2015

Post Postao/la Olympique » 21 sep 2015, 23:11

Nedo bog pa da Teo ode u NBA,pa da cuva npr Westbrooka...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Eurobasket 2015

Post Postao/la alan_kardec » 21 sep 2015, 23:13

Interista je napisao/la:Pisao sam vec o njemu da je meni top 2 igraca u Evropi meni licno najdrazi uz Vasilisa istina da nema srece sa finalima polufinalima itd. nekad jer podbaci a nekad i ne svojom krivicom recimo finale i polufinale zadnja dva svjetska (protiv SAD i Turske) a o F4 Eurolige bi se knjiga mogla napisati

Pa 2009. i 2014. teško da se bilo šta više moglo uraditi u finalima, 2010. znamo već šta se desilo u polufinalu. 2011. je, istina, žešće zabudalio u četvrtfinalu protiv Rusa :crazy: , 2013. ga nije bilo zbog povrede. Nazvati ga chokerom u reprezentaciji je izlišno, nakon svega što je napravio sa njom.



Olympique je napisao/la:Nedo bog pa da Teo ode u NBA,pa da cuva npr Westbrooka...
Tačno, Teo je nikakav igrač u odbrani, ali ko iz Evrope uopšte može čuvati Westbrooka?
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Paradajz
Postovi: 4555
Pridružen/a: 12 feb 2013, 20:28
Kontakt:

Re: Eurobasket 2015

Post Postao/la Paradajz » 21 sep 2015, 23:18

Nije sto nema srece (dobro i nema u nekim slucajevima), nego se u tim finalnim fazama susrece sa ozbiljnijim timovima, jacim odbranama, timovima koji pre svega umeju da ga zatvore. Jeste nas, ali realno lako se moze zatvoriti, a ako ga ne ide sut, onda je on potpuno bespomocan, jer u odbrani imas slab doprinos, mada se bar maknuo sa mrtve tacke od kako je kod Saleta i u nekim momentima odigrao dobru odbranu, ne nesto sjajno, ali znajuci njegov nivo.
Sto se tice reprezentacije, smesno je nazivati ga chokerom, a jos smesnije, jer su i veci igraci od njega uvek imali te "choke" momente, pa nisu nazivani zbog istih, to je jednostavno normalno u ovom sportu.

Ja bih uzeo Chacha isto, ali Llulla ne.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Eurobasket 2015

Post Postao/la Kawhi » 21 sep 2015, 23:47

alan_kardec je napisao/la:
Tačno, Teo je nikakav igrač u odbrani, ali ko iz Evrope uopšte može čuvati Westbrooka?
Llull.
Paradajz je napisao/la:
Ja bih uzeo Chacha isto, ali Llulla ne.
Llull je prošle godine bio najbolji igrač Evrope. Rijetko se desi da jedan play ima onoliki utjecaj na odbranu svoje ekipe. To što je u napadu radio ne treba ni spominjati.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Odg: Eurobasket 2015

Post Postao/la Lillard » 22 sep 2015, 01:14

Da i mene to zacudi od @Paradajza.
Llull je bolji igrac od Sergia.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Paradajz
Postovi: 4555
Pridružen/a: 12 feb 2013, 20:28
Kontakt:

Re: Eurobasket 2015

Post Postao/la Paradajz » 22 sep 2015, 08:15

Nije to pitanje ko je bolji, vec donekle licni ukus i ono sta ti treba u ekipi kada gradis kolektiv, sto sam i trebao navesti da ne bude nesporazuma. Prefinjeniji meni Chacho igrac daleko, pa bi ga u tom smislu uzeo umesto Tea, kada vec biram, njegove sposobnosti mi trebaju na 1. Lako je nadomestiti defanzivu. Nikad ne posmatram kosarku u tom pravcu "igrac za igraca". Zato ne bih u tom smislu uzimao Llulla.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Eurobasket 2015

Post Postao/la Unofficialpage » 22 sep 2015, 19:26

Tačno mi već fali EP, nekako sam se bio navikao. Jest da nije bilo nešto ekstra kvalitetno ali ubiješ nekako vrijeme. :D

U Francuskoj glupe dvorane, mračne, uopšte ne vidiš navijače. Samo ih čuješ. Volim kad vidim da navijači skaču. Daje to neki draž. :D
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

filip13
Postovi: 37912
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Eurobasket 2015

Post Postao/la filip13 » 22 sep 2015, 22:03

Unofficialpage je napisao/la:Tačno mi već fali EP, nekako sam se bio navikao. Jest da nije bilo nešto ekstra kvalitetno ali ubiješ nekako vrijeme. :D

U Francuskoj glupe dvorane, mračne, uopšte ne vidiš navijače. Samo ih čuješ. Volim kad vidim da navijači skaču. Daje to neki draž. :D

i meni,bas se nauzivam gledajuci toliku kosarku

Avatar
JFH9
Postovi: 2646
Pridružen/a: 08 jul 2014, 16:28
Kontakt:

Re: Eurobasket 2015

Post Postao/la JFH9 » 22 sep 2015, 22:35

filip13 je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Tačno mi već fali EP, nekako sam se bio navikao. Jest da nije bilo nešto ekstra kvalitetno ali ubiješ nekako vrijeme. :D

U Francuskoj glupe dvorane, mračne, uopšte ne vidiš navijače. Samo ih čuješ. Volim kad vidim da navijači skaču. Daje to neki draž. :D

i meni,bas se nauzivam gledajuci toliku kosarku
Jos malo pa ce one pre season utakmice NBA i na kraju mjeseca pocinje pravi show. :opaopa:
"Najbolji sinovi Krajine, mi danas pišemo historiju Bosne"

Avatar
Terminator2
Postovi: 268
Pridružen/a: 16 sep 2015, 14:04
Kontakt:

Re: Eurobasket 2015

Post Postao/la Terminator2 » 23 sep 2015, 01:52

STA MISLITE KO JE BOLJI DIRK ILI PAU ???

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Eurobasket 2015

Post Postao/la DANTES » 23 sep 2015, 12:23

Terminator2 je napisao/la:STA MISLITE KO JE BOLJI DIRK ILI PAU ???
đe si Curry
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

filip13
Postovi: 37912
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Eurobasket 2015

Post Postao/la filip13 » 23 sep 2015, 17:43

JFH9 je napisao/la:
filip13 je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Tačno mi već fali EP, nekako sam se bio navikao. Jest da nije bilo nešto ekstra kvalitetno ali ubiješ nekako vrijeme. :D

U Francuskoj glupe dvorane, mračne, uopšte ne vidiš navijače. Samo ih čuješ. Volim kad vidim da navijači skaču. Daje to neki draž. :D

i meni,bas se nauzivam gledajuci toliku kosarku
Jos malo pa ce one pre season utakmice NBA i na kraju mjeseca pocinje pravi show. :opaopa:


ma ubrzo će i euroliga

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.