1. HNL

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,dubrava,Trigger,VanBasten,Devil

Mokes
Kontakt:

PostPostao/la Mokes » 05 nov 2018, 09:24

Baboon WroteColon
jolicnikola WroteColonimam jedno pitanje za upućene, a za koga Rita i Dua navijaju: za Hajduk ili za Dinamo (znam da navijaju za još koji klub, ali pitam vas za koji hrvatski klub navijaju, za Osijek i Rijeku mislim nikad nisu ni čuli)?

Za najveći hrvatski klub poslije Dinama

P A R T I Z A N

Hajduk je veći klub od Partizana, tako da oni mogu biti tek treće najveći hrvatski klub. Ili drugi u gradu Zagrebu ;)
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★

2nd#Tripl3t #MSN
London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Signore
Kontakt:

PostPostao/la Signore » 05 nov 2018, 12:12

Mokes WroteColon
Baboon WroteColon
jolicnikola WroteColonimam jedno pitanje za upućene, a za koga Rita i Dua navijaju: za Hajduk ili za Dinamo (znam da navijaju za još koji klub, ali pitam vas za koji hrvatski klub navijaju, za Osijek i Rijeku mislim nikad nisu ni čuli)?

Za najveći hrvatski klub poslije Dinama

P A R T I Z A N

Hajduk je veći klub od Partizana, tako da oni mogu biti tek treće najveći hrvatski klub. Ili drugi u gradu Zagrebu ;)

Fora je inace 'drugi najveci zagrebacki klub'.

jolicnikola
Kontakt:

PostPostao/la jolicnikola » 15 nov 2018, 02:06

ja sam napiso više radi za********e ništa više

Mokes
Kontakt:

PostPostao/la Mokes » 30 nov 2018, 11:56

15 Switzerland 26.300 2/ 5
16 Croatia 26.125 1/ 4
17 Czech Republic 25.675 3/ 5

Gutavo, gutavo. Na kraju bolje ispade po Hrvatsku što je Dinamo ušao u EL. Doduše, moćda bi i u CL uzeli koji bod, ali to je već domen ŠBB-KBB.
YB je ispao, Cirih je prošao i to najvjerovatnije kao drugi. Pa eto idealne opcije za Dinamo. S 2 pobjede bi napravili ogroman pomak ka tome da HNL ima 2 tima u CL.
Što se Čeha tiče, Plzen je pobjedom u CL haman prošao i to je negativno, jer mogu sigurno i u EL nešto više napraviti, tj. proći kolo, dva. Jablonec je ispao, a Slavia je trenutno druga i dočekuje Zenit kući u zadnjem kolu. Pobjeda ih 100% vodi dalje, ostali tipove u zavisnosti od rezultata druge utakmice.
Tek se sad vidi koliko je Hrvatsku koštalo ono ispadanje Rijeke. Doduše treba reći i da je Basel koji inače bude odličan u Europi je ispao čak i prije grupa.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★

2nd#Tripl3t #MSN
London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

marconato
Kontakt:

PostPostao/la marconato » 05 dec 2018, 17:25

Signore WroteColon.

Kakav je ovaj Andrić? Vidim da je prvi strijelac lige...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Signore
Kontakt:

PostPostao/la Signore » 05 dec 2018, 18:00

marconato WroteColon
Signore WroteColon.

Kakav je ovaj Andrić? Vidim da je prvi strijelac lige...

Dosta golova je dao iz penala, al dosta dobar igrac, pogotovo za jedan Inter. I taj Inter nekad zna pogoditi igraca, al ja recimo ne bih dao ni jednog od tri napadaca Dinama za njega, barem ne u ovom trenutku.

Sto se tice Srbije, ako se jos razvije i ode vani, mozda bude dobar, al trenutno ga ne vidim u krugu reprezentacije. Da ima 20 i da zaigra za mladu, to definitivno da, ali ima 23 i mislim da mu je ovo sad posljednji voz ako zeli postici nesto u karijeri.

marconato
Kontakt:

PostPostao/la marconato » 05 dec 2018, 20:57

Nisam ni mislio u kontekstu reprezentacije, nego cisto informativno...
Nisam ga upratio, a vidim pise se i po nasim medijima.
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Natrag na “Fudbal u regionu”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.