FK Crvena zvezda

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,Devil,dubrava,Trigger,VanBasten

Ko je Zvezdi u ovome trenutku najpotrebniji ?

Dragan Dzajic
16
12%
Nebojsa Covic
14
10%
Zoran Stojadinovic
6
4%
Gazprom
80
58%
Svi
22
16%

Ukupno glasova: 138

marconato
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 01 sep 2020, 12:13

Ukoliko prodjemo Omoniju, igramo sa Olympiakosom (prva u gostima).
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

alan_kardec
Kontakt:

Post Postao/la alan_kardec » 02 sep 2020, 02:51

U trećem pretkolu nas na Kipru čeka stari poznanik Omonija. Dva puta smo igrali sa njima, oba puta smo prošli, ali dosta tijesno je bilo oba puta.
Šta znam, favoriti smo, realno gledajući. U ekipi imaju kamaru stranaca što je karakteristično za njihove ekipe, ima tu par zvučnijih imena, ali ništa specijalno. Kapiten im je Španac Jordi Gomez, ja ga se sjećam iz Wigana dok su igrali PL, Slovak Tomaš Hubočan, bio dugo u Zenitu pa kasnije u Marseju, još jedan Slovak Mihal Duriš, bio dugo u Plzenu, Čeh Jan Lecjaks, igrao dugo za YB, kasnije za Dinamo.... Ko što rekoh, nisu nikakav bauk, možemo ih proći pod uslovom da se ne ponovi igra iz Tirane. Ima vremena da se ekipa fino spremi, vjerovatno će doći i neko pojačanje, neko će i otići.... Ako budemo na očekivanom nivou, prolazimo sigurno.
Bilo je bolje da smo igrali kući, al opet kad skontam, bolje ići na Kipar Omoniji, nego čekati na Rajku Ferencvaroša ili one Dance.
Pratio sam žrijeb danas i baš sam se smorio kad sam vidio da ako prođemo Omoniju, idemo Olimpijakosu, najgori mogući scenario, po meni. Vidim da su ostali bez par baš bitnih igrača u odnosu na prošlu sezonu, ali će opet biti favoriti protiv nas, ako prođemo na Kipru.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

alan_kardec
Kontakt:

Post Postao/la alan_kardec » 02 sep 2020, 03:54

:salut: :salut: :tokralju:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

marconato
Kontakt:

Post Postao/la marconato » 10 sep 2020, 14:47

Filmsko predstavljanje Falcinellia. :mrgreen:
Nadam se samo da nece biti Falšineli kao sto je bio La Prevara! :kafa:

Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

marconato
Kontakt:

Post Postao/la marconato » 12 sep 2020, 10:53

Преживјели и Баново брдо уз опет повреду стакленог Боаћија.. :facepalm:

Дебитовао и Жабар.

Страшна повреда Доцића узрокована неопрезношћу Санога који наравно није имао намјеру, али мора убудуће бити опрезан!

marconato
Kontakt:

Post Postao/la marconato » 14 sep 2020, 17:52

Biće nam jako zayebano na Kipru. Ben, Katai i Rodić su roviti i neizvjesni za mec.

Uz to, ovi iz Omonije kurvanski stavili u 18h (17 po nasem) da se igra. Tada temperatura ide i do 35... :crazy:

marconato
Kontakt:

Post Postao/la marconato » 16 sep 2020, 08:21

Potencijalni sastav za danas:

slika

marconato
Kontakt:

Post Postao/la marconato » 16 sep 2020, 19:45

Zasluzeno smo ispali.

Stanković nedorastao zadatku!

dscile
Kontakt:

Post Postao/la dscile » 16 sep 2020, 19:55

Stankovic i da napravi i da ne napravi rezultat, meni nije jasno sto smo mu dali da se uci na nama. Vise sam volio recimo Veselinovica iz Cuke, za kojeg znas kako mu ekipe igraju, nego Stankovica koji nije nikada nikoga trenirao.

marconato
Kontakt:

Post Postao/la marconato » 16 sep 2020, 20:10

Ma Terzić i Mrkela su tu kancer...

alan_kardec
Kontakt:

Post Postao/la alan_kardec » 17 sep 2020, 13:02

Станковићев пораз 100%

свако ко је погледао хајлајтсе са утакмице Легија-Омонија, могао је да види колико је Гомез опасан кад са десне стране изводи корнер. Човјек гађа константно директно у гол, и сви то знамо и примимо гол управо након његовог корнера :wtf:
Сасвим ок смо дјеловали на терену до неких двадесетак минута пред крај, након тога пад, дал је до тактике или је до физике... углавном то је било то од нас. Па још кад изведе Иванића :crazy: , гледам и не вјерујем. Ако већ хоћеш Иванића да иведеш вани а уведеш Јованчића, онда умјесто Иванића убаци Николића, а умјесто Санога који има картон уведи Јованчића... Гаврић је морао у игру раније, Вукановић је требао да уђе са клупе...... Мада лако је сад нама причати.
Јбга, Станковић је главни кривац за овај пораз и није му први такав, а мислим ни посљедњи.
RIP Adis Selmanović

marconato
Kontakt:

Post Postao/la marconato » 17 sep 2020, 15:19

Ajde sto je trenerski amater, ali jedna stvar mi nikad nije bila jasna, kako ne vidi i ne prepozna elementarne stvari:

1. Ne reaguje na njihovu najjacu prijetnju -korner. Stavio Gobeljića na prvu stativu i on reaguje ko ka.ina,saginje se. Ne moras stavljati stopera,ali stavi barem u skoku jaceg beka na prvu stativu, a to je Rodić.

2. Moderan fudbal prosto ne mozes igrati bez barem jednog ofanzivno brzog igraca! Nagurao je juce na poslednju 1/3 terena 3 skoro pa ista igraca, znalci s loptom,tehnicari, ali nijedan od njih nije dovoljno brz da moze iskoristiti loptu u prsator ili sam pregaziti 1 ili 2 protivnicka igraca.
Gavrić cim je usao, pravio im je problem po desnoj strani, ali je prekasno usao.
Spidi ni na klupi :facepalm:

3. Nema nikakav autoritet. Ponasa se kao da im je drugar,a ne trener. Kanga lik privatizovao utakmicu,puca po golu ko Harden, a ovaj umjesto da mu yebe mater, on mu aplaudira i vice "bravo"... :crazy:

Nisam optimista nakon dugo vremena. Protiv 70 % ovih u play offu na strani smo autsajderi :roll:

alan_kardec
Kontakt:

Post Postao/la alan_kardec » 17 sep 2020, 16:40

ма и ово уефа-ино правило да се игра једна утакмица, је глупост обична, јер на једној утакмици без реванша свашта може да се деси, још жријебом одлучују домаћинство :crazy: :crazy: , баш ужасно рјешење. Да су бар носиоци у жријебу домаћини па ајд, овако ти стави да идеш у госте у, лупам, Јерменију, Казахстан, Грузију, пређеш пар хиљада километара, а домаћини ставе утакмицу да се игра на 35 степени и гдје је ту икаква предност носиоца? Сулудо.
Доказ колико су носиоци неповлашћени у оваквој ситуацији је и испадање Динама, ЈБ, Бенфике.
RIP Adis Selmanović

marconato
Kontakt:

Post Postao/la marconato » 17 sep 2020, 17:18

Ma da, slazem se. To je nidje veze. U normalnim uslovima, sa 1-1, mi bi ove na Marakani prosli kako god, ali sta da se radi.

Svima je isto, osim ako te bas ne usere,pa da igras 3x zaredom kuci...

marconato
Kontakt:

Post Postao/la marconato » 19 sep 2020, 12:58

Значи, гостујемо победнику Арарат-Цеље.

Оправдања нема, то се мора проћи.

marconato
Kontakt:

Post Postao/la marconato » 20 sep 2020, 21:34

Gavrić trenutno mozda nas i najjaci igrac, a decko u najbitnijim mecevima sjedi na klupi! :kafa:

E moj "mister"... :facepalm:

marconato
Kontakt:

Post Postao/la marconato » 21 sep 2020, 08:13

Nikada necu prezaliti nasu yebenu "klupsku politiku" gdje svi imaju prednost u odnosu na nase klince.

Nikolić i Gavrić kad god igraju razvaljuju, pogotovo ovaj drugi i onda dodje evropa i "mister" nema mooda da ih stavi u prvu ili jednostavno ovi skupi stranci moraju igrati... :evil:

Teska srca mogu reci da na tom polju zavidim Partizanu, kod njih bi Eraković, Nikolić, Gavrić i co vec imali na desetine nastupa, kod nas nesto sve na kapaljku.

Dobri golovi žabara, vidi se kiler instinkt. :thumbup:

U ligi definitivno dominiramo, ali dzaba sve ako ne bude potvrde plasmanom u LE.
Nadam se da Stanković neće opet svima nama pucati u koljena izmisljanjem tople vode i da ce na teren poslati ekipu koja melje u prvenstvu!

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.