Fudbalska reprezentacija Srbije

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 03 dec 2021, 00:01

Da zanemarimo ovu isfrustriranu mostarsku zamlatu i nastavimo - ka Italiji :kafa:

Serija B:

slika

Vidi biografije i tekst:
Miloš Vulić / Football Club Crotone / 25 godina / centralni vezni
Povremeni reprezentativac Srbije. Nacionalnost: Srbin. Poreklo: Kruševac. Period u Zvezdi pod Milojevićem bio mu je najbolji deo karijere. Gledao sam ga i u poslednjem meču Krotonea, nije to - to. Defanzivno nedisciplinovan, kod Vladana to nije prolazilo. Daleko od reprezentacije, iako je bio na turneji u Japanu.
13/14 Napredak Kruševac U19
14/15 Napredak Kruševac U19
15/16 Napredak Kruševac (II)
16/17 Napredak Kruševac
17/18 Napredak Kruševac
18/19 Napredak Kruševac – Crvena zvezda
19/20 Crvena zvezda
20/21 Krotone (Italija)

Dejan Vokić / Benevento Calcio / 25 godina / ofanzivni vezni
Bivši mladi reprezentativac Slovenije. Nacionalnost: Srbin. Poreklo: Drvar. Odrastao u Bohinjskoj Bistrici. Veliki navijač Srbije, nikakve realno šanse da i zaigra za nju.
13/14 Bravo Ljubljana U19 (Slovenija)
14/15 Bravo Ljubljana U19 (Slovenija) – Maribor U19 (Slovenija)
15/16 Maribor "B" (Slovenija III)
16/17 Krško (Slovenija) – Veržej (Slovenija II)
17/18 Maribor (Slovenija) – Triglav Kranj (Slovenija)
18/19 Zaglembje Sosnovjec (Poljska) – Benevento (Italija II)
19/20 Benevento (Italija II)
20/21 Peskara (Italija II)

Milan Kremenović / Frosinone Calcio / 19 godina / štoper
Igrao u mlađim srpskim selekcijama. Nacionalnost: Srbin. Poreklo: Banja Luka. Odrastao u Berlinu (u Vilmerzdorfu).
13/14 Herta Celendorf mlađe kategorije (Nemačka)
14/15 Herta Celendorf mlađe kategorije (Nemačka)
15/16 Herta Berlin mlađe kategorije (Nemačka)
16/17 Herta Berlin mlađe kategorije (Nemačka)
17/18 Herta Berlin U16 (Nemačka)
18/19 Herta Berlin U17 (Nemačka)
19/20 Herta Berlin U19 (Nemačka) – Energi Kotbus U19 (Nemačka)
20/21 Grafičar (II) – Mačva

Andrija Novaković / Frosinone Calcio / 25 godina / napadač
Povremeni reprezentativac Sjedinjenih Američkih Država (nastupao samo u prijateljskim utakmicama). Nacionalnost: Srbin. Poreklo: Raduč kod Gospića. Odrastao u Maskigu, savezna država Viskonsin. Zanimljiv igrač.
13/14 Čikago medžik U19 (Sjedinjene Američke Države)
14/15 Reding U21 (Engleska)
15/16 Reding U21 (Engleska) – Čeltnam taun (Engleska V) – Reding U21 (Engleska)
16/17 Reding U21 (Engleska)
17/18 Telstar (Holandija II)
18/19 Fortuna Sitard (Holandija)
19/20 Frozinone (Italija II)
20/21 Frozinone (Italija II)

Vladan Đekić / Pisa Sporting Club / 22 godine / golman
Igrao u mlađim srpskim selekcijama. Nacionalnost: Srbin. Poreklo: Zemun. Roditelji izbegli iz Hrvatske.
13/14 Crvena zvezda mlađe kategorije
14/15 Crvena zvezda U17
15/16 Crvena zvezda U17 – Inter Milano U17 (Italija)
16/17 Inter Milano U19 (Italija)
17/18 Inter Milano U19 (Italija)
18/19 Inter Milano U19 (Italija)
19/20 Inter Milano U19 (Italija) – Piza (Italija II)
20/21 Kazertana (Italija III)

Ivan Lakićević / Reggina 1914 / 28 godina / desni bek
Nacionalnost: Srbin. Poreklo: novobeogradsko naselje Fontana. Popularni Mogli. Igra na u reprezentaciji deficitarnoj poziciji. Prošao Zvezdinu školu. U Pećincima bio deo generacije sa Radetom Krunićem, Đurom Zecom, trener im bio živac Vlado Čapljić, odneli bod na proslavi 50. rođendana Marakane.
13/14 Donji Srem
14/15 Donji Srem
15/16 Vojvodina
16/17 Vojvodina
17/18 Vojvodina
18/19 Đenova (Italija)
19/20 Venecija (Italija II)
20/21 Đenova (Italija) – Ređina (Italija II)

Dario Šarić / Ascoli Calcio 1898 F.C. / 24 godine / centralni vezni
Reprezentativac Bosne i Hercegovine (bio na okupljanjima). Nacionalnost: Srbin. Poreklo: Sarajevo (Ilidža). Odrastao u italijanskom Čentu. Nema kvalitet za Srbiju. Nije se ni razmišljalo o njemu.
13/14 Karpi U17 (Italija)
14/15 Karpi U19 (Italija) – Virtus Kastelfranko (Italija IV)
15/16 Karpi U19 (Italija)
16/17 Sijena (Italija III)
17/18 Karpi (Italija II)
18/19 Karpi (Italija II)
19/20 Karpi (Italija III)
20/21 Askoli (Italija II)

Teoretski svi imaju pravo nastupa za Srbiju. Novaković i Šarić nisu opcije.

Kosovski Albanci u Seriji B:

Kastriot Dermaku iz Prištine - Leče. Reprezentativac Albanije, 29 godina, štoper. Imao skoro jedno od najcrnjih večeri u karijeri, na Vembliju. Bio zadužen da markira raspoloženog Harija Kejna.
Prparim Hetemaj iz Srbice - Ređina. Bivši reprezentativac Finske.

Ostali sa prostora Bosne i Hercegovine (posle Italije prekidam sa fudbalerima i potencijalnim reprezentativcima BiH zbog ovog mostarskog bolesnika):

Fran Karačić iz Širokog Brijega - Breša
Rijad Bajić iz Sarajeva (Alipašino Polje) - Breša
Mirko Marić iz Gruda - Krotone
Kristjan Matošević iz Dobretića - Kozenca
Zadnja izmjena: EpateguiHuleteti, dana/u 08 dec 2021, 00:18, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 03 dec 2021, 01:34

Pre objave vezane za Seriju A (malo je poveca od prethodnih) da razresimo "misteriju". Ne volem bolesne psihopate :kafa:
Stevanova poznata i cesto citirana izjava, Stevan bas "ne voli" Srbiju i svoj narod (koji zivi, gle cuda, u vise zemalja vekovima), na stranu sto je davao svakome i sakom i kapom poslednjih 10-ak godina, ko god mu je trazio pomoc, Jovetic mu je valjao: „" " Црна Гора су $, за '. ' ?: " ", " ". " ". ? " $ ' $, опет у " ". ? " $ ' "“
Stevan je poreklom iz Katunske nahije, iz danas napustenog sela Dubove. Upoznao sam ga u jednom podgorickom restoranu svojevremeno (kada je ovaj mali Mostarac verovatno jos kakio u nosu).

Uostalom, smatram da Stadion (sada njivu) pod Bijelim brijegom treba vratiti njegovom pravom vlasniku - FK Velezu :kafa:

PatriceKwedi
Postovi: 1317
Pridružen/a: 03 avg 2021, 08:06
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la PatriceKwedi » 03 dec 2021, 07:05

EpateguiHuleteti je napisao/la:
02 dec 2021, 22:20
PatriceKwedi je napisao/la:
02 dec 2021, 22:00
Daj nastavi sa trecom njemackom i posalji nam iscrpni izvjestaj golubom pismonosom. Ionako si zaostao u tom vremenu.

Jovetic je Crnogorac. Ne siri ideologiju Riste Djoge i ekipe ovdje.
A jel' ti poznajes Stevana Jovetica psiho? Inace je od Katunjana.
Ja sam od Vasojevica, poreklom Beranac, Srbin po nacionalnosti kao i Stevan. Hajd' mi zabrani da ne budem? :rol:
Vazda rodoslovom bili Srbi i sada vise nismo jer ti tako zelis?! :rol:
Leci se bre mali psihijatrijski slucaju. Covek pati jer su Srbi - Srbi i jer igraju za Srbiju, ali i druge reprezentacije. Ovo je souuuuu !!! :urnebes:
Uopce je apsurdno spominjati "nacionalnost" u 2021. godini. To se nigdje ne radi. I usput, poradi malo na opcoj kulturi i saznaj razliku izmedju narodnosti i nacionalnosti.
I da, Jovetic se ocigledno osjeca kao Crnogorac. Druga stvar sto vi ne mozete prezaliti neke stvari koje su se izdogadjale u proteklih 30 godina i nikad se nece vratiti na staro. Hvala bogu.
🔹

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 03 dec 2021, 07:50

Sinoc ukupno 40. gol Sergeja u Serie A i to kakva ljepotica :cool: :tokralju:

Na 1:57.

Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Shategabri
Postovi: 14499
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shategabri » 03 dec 2021, 08:17

Opšte je poznato da se ima Crnogoraca, a ima Srba u Crnoj Gori.
Generalna zamjerka forumu je premale ovlasti moderatora, al opet time je omogućena veća sloboda izražavanja na forumu :mrgreen:
Inače klasična balkanska prepirka, zbog Jovetića se zakačili Srbin i Hrvat :urnebes:
Koševo Zapad

admin
Site Admin
Postovi: 11993
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la admin » 03 dec 2021, 10:19

Srbin, Hrvat, vanzemaljac... sjašite.

posljednje upozorenje.

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 03 dec 2021, 11:27

Shategabri je napisao/la:
03 dec 2021, 08:17
Niko ovde o tome ne raspravlja, niti iko ovde od forumasa koji "drze" ovu temu ima ambiciju o tome da raspravlja. Nebitno u kontekstu.
Intencija je na fudbalu. Ucinak igraca, potencijal, kompatibilnost pojednaca u kadru/sistemu, biografije, reakcije komentatora/navijaca i slicno, sve ono sto prati svaku reprezentaciju.
Jedan jedini forumas troluje ovu temu vec tri nedelje besomucno sa svojim vanfudbalskim upadicama nakon utakmice Portugalija - Srbija u Lisabonu (ne bavi se temom, koliko drugim ljudima/forumasima). Pre te utakmice nije postojao na ovoj temi, sada se ne "skida" sa nje. Ti si kulturan momak, hajde objasni meni ili drugome, takvo ponasanje i svrhu istog? Niti ima, niti ima potrebe, suvisno je. Kao i ova digresija. Stoga ostajemo na fudbalu, a trol neka pokusa(va) negde drugde. Da je tema citanija, da i razumem, nego spada u one koje se manje citaju, odnosno manji krug forumasa je pomno prati.
Na ovoj temi je njen osnivac ispocetka pratio ucinak vecine pojedinaca, zasto bi sada bilo nemoguce predstaviti igrace i onda ih narednu godinu dana intenzivnije pratiti? Naravno da nije. To je sustinska intencija. Nije ova reprezentacija jedan igrac iz Fiorentine, ima ih sasvim dovoljno. Takodje, a sto je slucaj na drugim temama, zasto ne imati i kriticki stav prema sopstvenom savezu, njegovom neradu, nesposobnosti u proslosti, neorganizovanosti, zasto ne opominjati na "slucaj Jovetic", "slucaj Arnautovic", "slucaj Kalajdzic" i slicne, gde taj savez nista ucinio nije sto mu je u opisu posla, a mogao je vrlo lako da pridobije te igrace kada je trebalo. Da, treba da vidimo (a sto svi i drugi rade) ko sve ima bilo kakve veze sa nama po FIFA-pravilniku, pa navesti i one igrace kod kojih niti je postojala ikakva sansa da zaigraju za Srbiju, niti realno interesovanje, ali im odati ipak omaz za uspesne ili manje uspesne karijere (ako igra za drugu reprezentaciju ne znaci da je ubio coveka, niti je bilo kakvo zlo ikome naneo, niti manje vredi od ovih drugih, eto meni je recimo taj Duljevic jako drag igrac, moj zemljak poreklom, Sjenicanin, odlican tehnicar, nazalost nije vise napravio (mogao je sigurno), a igra za BiH i hvala bogu, zelim mu ponovo da zaigra, zasto bih navijao protiv njega, naprotiv). Nikakvo to "prisvajanje" nije kako je trol sebi uvrteo u glavu, svi ti ljudi sami odlucuju o svojim karijerama, ne ja, ti, neko treci. Svi ti momci su za ponos. Prvo svojim porodicama i prijateljima, potom lokalnim sredinama, na kraju tek reprezentacijama i drzavama. Svi su oni pre svega - fudbaleri, sportisti. Isti lebac jedu, isto postovanje zasluzuju/ne zasluzuju. Sto kaze Vahid Halilhodzic, ako vam smetaju toliko fudbaleri, a sto vi niste onda fudbaleri postali? Fokus je na fudbalu. Bio i ostao. Toliko od mene u ovoj digresiji. Sledi narednih dana prezentacija igraca u Seriji A :kafa:

Avatar
Shategabri
Postovi: 14499
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shategabri » 03 dec 2021, 11:41

EpateguiHuleteti je napisao/la:
03 dec 2021, 11:27
Shategabri je napisao/la:
03 dec 2021, 08:17
Niko ovde o tome ne raspravlja, niti iko ovde od forumasa koji "drze" ovu temu ima ambiciju o tome da raspravlja. Nebitno u kontekstu.
Intencija je na fudbalu. Ucinak igraca, potencijal, kompatibilnost pojednaca u kadru/sistemu, biografije, reakcije komentatora/navijaca i slicno, sve ono sto prati svaku reprezentaciju.
Jedan jedini forumas troluje ovu temu vec tri nedelje besomucno sa svojim vanfudbalskim upadicama nakon utakmice Portugalija - Srbija u Lisabonu (ne bavi se temom, koliko drugim ljudima/forumasima). Pre te utakmice nije postojao na ovoj temi, sada se ne "skida" sa nje. Ti si kulturan momak, hajde objasni meni ili drugome, takvo ponasanje i svrhu istog? Niti ima, niti ima potrebe, suvisno je. Kao i ova digresija. Stoga ostajemo na fudbalu, a trol neka pokusa(va) negde drugde. Da je tema citanija, da i razumem, nego spada u one koje se manje citaju, odnosno manji krug forumasa je pomno prati.
Na ovoj temi je njen osnivac ispocetka pratio ucinak vecine pojedinaca, zasto bi sada bilo nemoguce predstaviti igrace i onda ih narednu godinu dana intenzivnije pratiti? Naravno da nije. To je sustinska intencija. Nije ova reprezentacija jedan igrac iz Fiorentine, ima ih sasvim dovoljno. Takodje, a sto je slucaj na drugim temama, zasto ne imati i kriticki stav prema sopstvenom savezu, njegovom neradu, nesposobnosti u proslosti, neorganizovanosti, zasto ne opominjati na "slucaj Jovetic", "slucaj Arnautovic", "slucaj Kalajdzic" i slicne, gde taj savez nista ucinio nije sto mu je u opisu posla, a mogao je vrlo lako da pridobije te igrace kada je trebalo. Da, treba da vidimo (a sto svi i drugi rade) ko sve ima bilo kakve veze sa nama po FIFA-pravilniku, pa navesti i one igrace kod kojih niti je postojala ikakva sansa da zaigraju za Srbiju, niti realno interesovanje, ali im odati ipak omaz za uspesne ili manje uspesne karijere (ako igra za drugu reprezentaciju ne znaci da je ubio coveka, niti je bilo kakvo zlo ikome naneo, niti manje vredi od ovih drugih, eto meni je recimo taj Duljevic jako drag igrac, moj zemljak poreklom, Sjenicanin, odlican tehnicar, nazalost nije vise napravio (mogao je sigurno), a igra za BiH i hvala bogu, zelim mu ponovo da zaigra, zasto bih navijao protiv njega, naprotiv). Nikakvo to "prisvajanje" nije kako je trol sebi uvrteo u glavu, svi ti ljudi sami odlucuju o svojim karijerama, ne ja, ti, neko treci. Svi ti momci su za ponos. Prvo svojim porodicama i prijateljima, potom lokalnim sredinama, na kraju tek reprezentacijama i drzavama. Svi su oni pre svega - fudbaleri, sportisti. Isti lebac jedu, isto postovanje zasluzuju/ne zasluzuju. Sto kaze Vahid Halilhodzic, ako vam smetaju toliko fudbaleri, a sto vi niste onda fudbaleri postali? Fokus je na fudbalu. Bio i ostao. Toliko od mene u ovoj digresiji. Sledi narednih dana prezentacija igraca u Seriji A :kafa:
Zato i napisah ono. A zna se moj stav generalno kad su u pitanju sport, politika i miješanje istog. Jasno, na reprezentativnom nivou i još Balkan...to počesto ide zajedno. No nebitno, ne mora bar na forumu.
Tako da se slažem s tobom, nema potrebe da neko upada i napada, pogotovo ne kad ti imaš volju i želju da vršiš analizu potencijala reprezentativnog materijala.
Duljević je igrao u mom klubu i odličan je fudbaler, ali je problem s glavom i zato nije nikad više napravio. Da je mogao, svakako.
A vidi, ja rado gledam utakmice srpskih klubova, reprezentacija u fudbalu, košarci. S djevojkom sam prepratio odbojku na OI.
Ona to prati ono čisto sportski. Košarku žensku isto tako. Navijali i za bh i srbijansku reprezentaciju.
Meni je sport - sport. Ne volim nacionalistička sranja i to uvijek podvlačim.

Ma ima danas x primjera gdje ne znam Džumhur ide u Beograd jer su mu tamo bolji uslovi za treniranje, ona rukometašica otišla u Zg iz istih razloga, recimo sestre odbojkašice jedna za Srbiju druga za BiH itd itd.
Ne treba se time previše zamarati, svako ima svoje razloge zašto igra za ovu ili onu reprezentaciju.
Na kraju krajeva, za nas igra najbolja košarkašica svijeta, a dolazi sa - Bahama :mrgreen:
Koševo Zapad

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 03 dec 2021, 12:02

Shategabri je napisao/la:
03 dec 2021, 11:41
Ma nisam na tebe mislio :D
Ti si normalan, zdrav covek. Normalno, svi volimo svoje, a postujemo tudje, trebalo bi. By the way, kod Duljevica je malo uticala i fizicka kontura, koliko radna etika, to znaju bolje oni koji su s njim svakodnevno radili u klubu. Prirodno je da je odabrao BiH, meni su samo Sjenicani ili Pazarci drazi od Mostaraca, Biscana ili Tuzlaka recimo :D , nista protiv ovih drugih. Rekoh prekjuce, pratim sve igrace koji imaju vezu sa mojom zemljom, bez razlike na reprezentativni dres.
Ne volim trolovanje. Bio sam skoro na dve bh-teme. Na kosarkaskoj temi pohvalno prema igracima/selekciji, najavio sam i laganu pobedu nad protivnikom, dok sam na fudbalskoj bio kritican prema odabiru Peteva. Ni vredjao ljude/navijace, ni prozivao, ni glupostima se bavio. Jedan-dva posta, iznesi svoje misljenje i pusti ljude koji tu temu drze da diskutuju. Mozes da citas i nikakav problem. Mogao bih recimo kvalitetne postove da pisem na temi "potencijalni reprezentativci BiH", ali ne vredi pokusavati, odmah ce me u startu pojedini trolovi (kojima je dosadno) saleteti i onda bilo kakav konstruktivan komentar gubi smisao :kafa:
Hrvatsku ili slovenacku reprezentaciju recimo ne pratim (pratim (i van foruma) Bosnu i Hercegovinu, pratim Makedonce, te Crnu Goru iz koje poticem po caletu, pratim Albance). Hrvatske/slovenacke teme ne otvaram uopste. Jos mi je manje jasno sta navijac jedne od te dve nacionalne selekcije tri nedelje trazi na temi moje reprezentacije.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 03 dec 2021, 15:27

PatriceKwedi je napisao/la:
03 dec 2021, 07:05
Uopce je apsurdno spominjati "nacionalnost" u 2021. godini. To se nigdje ne radi.

Reče persona koja je do svega unazad par dana prebrojavala koliko je Hrvata startalo finale LP, koliko je Hrvata osvojilo LŠ, koliko je Hrvata koji imaju cijenu preko 20 miliona... I to upoređivala sa ostalim exyu nacijama. :tokralju:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

PatriceKwedi
Postovi: 1317
Pridružen/a: 03 avg 2021, 08:06
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la PatriceKwedi » 03 dec 2021, 15:33

alan_kardec je napisao/la:
03 dec 2021, 15:27
PatriceKwedi je napisao/la:
03 dec 2021, 07:05
Uopce je apsurdno spominjati "nacionalnost" u 2021. godini. To se nigdje ne radi.

Reče persona koja je do svega unazad par dana prebrojavala koliko je Hrvata startalo finale LP, koliko je Hrvata osvojilo LŠ, koliko je Hrvata koji imaju cijenu preko 20 miliona... I to upoređivala sa ostalim exyu nacijama. :tokralju:
Da, nigdje nisam spominjao etnicku pripadnost.
Posto je admin rekao svoje, tu se zaustavljam.
Dovidjenja.
🔹

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 03 dec 2021, 15:34

Važi :arrow:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 03 dec 2021, 16:01

alan_kardec je napisao/la:
03 dec 2021, 15:34
Važi :arrow:
Sadrzaj je sporedan.
Ovo dete cilja samo na jedno - cenzuru. Zabranu bilo kakvog daljeg pisanja na ovoj temi bilo koga.
"Divlja" ovde vec nedeljama posle meca u Lisabonu, kontaminira temu, spamuje.
Sadrzajno neka on pise sta hoce, ne smeta mi, ali na odgovarajucim temama i tematski. Na ovoj temi je zalutao, ovde samo place jer se na temi srpske reprezentacije navode reprezentativci i potencijalni reprezentativci Srbije. To je prosto smesno, apsurdno.
Isto kao da ja, ti, marconato, Riziko i jos 10-ak forumasa koji ovu temu aktivno pratimo presele se preko noci na temu hrvatske reprezentacije i tamo spamujemo temu (to bi valjda bio onda neki reciprocitet). Nezamislio, suludo :kafa:

Edit: upravo Milos Veljkovic postigao prvi gol u sezoni za svoj Verder :salut:

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 04 dec 2021, 22:19

Ziv je Sofijin mali :mrgreen:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Riziko
Postovi: 5746
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Riziko » 04 dec 2021, 22:39

Da ga ne ureknemo...
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 04 dec 2021, 23:03

marconato je napisao/la:
04 dec 2021, 22:19
Ziv je Sofijin mali :mrgreen:
umro nije :mrgreen:

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 05 dec 2021, 14:15

Vlahovićev ukupno 40. gol u Serie A i 30. ove kalendarske godine.. ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

PatriceKwedi
Postovi: 1317
Pridružen/a: 03 avg 2021, 08:06
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la PatriceKwedi » 05 dec 2021, 14:25

marconato je napisao/la:
05 dec 2021, 14:15
Vlahovićev ukupno 40. gol u Serie A i 30. ove kalendarske godine.. ;)
Barem 15 iz penala ili mi se cini
🔹

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 05 dec 2021, 14:38

Cini ti se...Inace, ima 100% ucinak s penala ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

PatriceKwedi
Postovi: 1317
Pridružen/a: 03 avg 2021, 08:06
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la PatriceKwedi » 05 dec 2021, 14:39

marconato je napisao/la:
05 dec 2021, 14:38
Cini ti se...Inace, ima 100% ucinak s penala ;)
12 iz penala

To je skoro pa svaki treci iz penala :hmmmmm:
🔹

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.