Hajduk Split

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Moze li Hajduk da skine Dinamo sa trona ove sezone ?

Da
80
26%
Ne
223
74%
 
Ukupno glasova: 303

Avatar
Felixians4
Postovi: 7347
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Felixians4 » 02 feb 2023, 16:33

Cipiripiblicblic je napisao/la:
02 feb 2023, 12:41
Felixians4 je napisao/la:
02 feb 2023, 05:19
Luka Vušković, dragi.

A to 18 godina. Hajduk 2005. jedan je od najlošijih Hajduka zadnjih 50-ak godina i kusur, a eto, zadnja titula.

Dovest će po Jadranskom derbiju vjerujem još igračića-dva što bi reko Siks Oreščanin
Ne mislim da će igrač od 15 godina imati veliku minutažu.
Stavljeni su ozlijeđeni Elez, Lovre. Kada uđu u trenažni pogon, Luka će već dobiti pravo nastupa, 16 i pol godina bude imao početkom next season. Ako su Balić i Vlašić nastupali s 16-17, a ovaj je duplo veći talent, na svjetskom nivou jedan od najpotentnijih stopera zadnjih desetljeća, nema dileme da mora biti lider obrane od starta. Diljem svijeta mladići od 16-17-18 u puno jačim ligama igraju ozbiljne uloge, donose uspjehe svojim klubovima, a onda i transferima silne cifre tako da je to no brainer.

Cipiripiblicblic
Postovi: 5201
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 02 feb 2023, 17:14

Govorim o ovoj sezoni.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7347
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Felixians4 » 02 feb 2023, 17:28

Cipiripiblicblic je napisao/la:
02 feb 2023, 17:14
Govorim o ovoj sezoni.
Pa u ovoj, da. Čim stekne pravo nastupa( rođen 24.2.2007. kada je Bili Vlak nakon puno godina vozio hajdukovce, otac mi bio, 2-1 Eduardo-Bartolović), on mora biti glavni. Ondje stavljeni Lovre Kalinić i Elez koji upitno je kada će biti spremni.

Mali je najviši mogući talent i nema spora da je spreman da krene dominirati čim propisi dopuste

Cipiripiblicblic
Postovi: 5201
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 04 feb 2023, 19:30

Šteta... Mislim, super, ali kad vidiš njihove kikseve, žao ti je što smo mi onako loše odigrali u Puli.

Nadat se da sutra ide pobjeda, a onda imamo NOVIH tjedan dana za dovest pojačanja za prvih 11. Ne znam koje su ideje, ali moraju postojati, jednostavno je ekipi potreban i moralni poticaj...

MikeEhrmantraut
Postovi: 750
Pridružen/a: 08 jan 2021, 18:36
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la MikeEhrmantraut » 04 feb 2023, 20:02

Cipiripiblicblic je napisao/la:
04 feb 2023, 19:30
Šteta... Mislim, super, ali kad vidiš njihove kikseve, žao ti je što smo mi onako loše odigrali u Puli.

Nadat se da sutra ide pobjeda, a onda imamo NOVIH tjedan dana za dovest pojačanja za prvih 11. Ne znam koje su ideje, ali moraju postojati, jednostavno je ekipi potreban i moralni poticaj...
Ne zelim se uopce nadati, ja sam se pomirio da smo popusili u utrci :urnebes:

Ma i ta pojacanja, moram priznati da sam ocekivao puno vise od Nikoliciusa...

Cipiripiblicblic
Postovi: 5201
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 04 feb 2023, 20:22

MikeEhrmantraut je napisao/la:
04 feb 2023, 20:02
Cipiripiblicblic je napisao/la:
04 feb 2023, 19:30
Šteta... Mislim, super, ali kad vidiš njihove kikseve, žao ti je što smo mi onako loše odigrali u Puli.

Nadat se da sutra ide pobjeda, a onda imamo NOVIH tjedan dana za dovest pojačanja za prvih 11. Ne znam koje su ideje, ali moraju postojati, jednostavno je ekipi potreban i moralni poticaj...
Ne zelim se uopce nadati, ja sam se pomirio da smo popusili u utrci :urnebes:

Ma i ta pojacanja, moram priznati da sam ocekivao puno vise od Nikoliciusa...
Ma dobro, al govorim da se može, da su uhvatljivi ako se pojačamo. Al ako nismo dosad, nisam baš siguran... Jedino da uzmemo nečiji škart. U većini je liga rok i gotov, zašto bi netko sad prodavao svog igrača? Jedino ako im je višak... Sutra moramo pobijediti, poprilično sam siguran da opet idemo s 3 nazad.

MikeEhrmantraut
Postovi: 750
Pridružen/a: 08 jan 2021, 18:36
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la MikeEhrmantraut » 05 feb 2023, 19:14

#dobrojesve

Za 3-5-2 mi imamo 0 igraca na raspolaganju... Leko ka i Tudor, ne ide ali forsiraj ti i dalje

Cipiripiblicblic
Postovi: 5201
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 05 feb 2023, 19:55

Ma užas.

Ako dovodiš Leku, dovedi mu i igrače za njegov sistem.

Ako ne možeš, ostavi onoga koji je bio prije njega.

Otpisao sam sezonu, barem više neće bit razočaranja. Nadam se da će promijenit sistem da ne doživimo potpuni raspad, al ne mislim da hoće. Jednostavno su svi treneri tvrdoglavi.

matanisunje
Postovi: 879
Pridružen/a: 06 jan 2023, 14:23
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la matanisunje » 05 feb 2023, 20:00

Cipiripiblicblic je napisao/la:
05 feb 2023, 19:55
Ma užas.

Ako dovodiš Leku, dovedi mu i igrače za njegov sistem.

Ako ne možeš, ostavi onoga koji je bio prije njega.

Otpisao sam sezonu, barem više neće bit razočaranja. Nadam se da će promijenit sistem da ne doživimo potpuni raspad, al ne mislim da hoće. Jednostavno su svi treneri tvrdoglavi.
nažalost, Nikoličius nije ništa bolji, dapače, isti je kao njegovi prethodnici Stanić, Kepčija i ostali, a možda je kao i po običaju nešto tu posrijedi (tipa loša atmosfera u svlačionici itd.), a mi smo (navijači) kreteni najviše klase koji se ložimo svaku sezonu ko majmuni, i onda doživimo pljusku
edit: samo se bojim da nas neko ne napuni 5-6 komada u mreži po utakmici u Europi

matanisunje
Postovi: 879
Pridružen/a: 06 jan 2023, 14:23
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la matanisunje » 05 feb 2023, 20:15

ako neće Karoglan, evo Miše i Tramezzani su slobodni, možda vratiti Oreščanina (ako Leko slučajno ode, a neće)
edit: a možda je ušao duh Caktaša u svlačionicu i u prostorije kluba

matanisunje
Postovi: 879
Pridružen/a: 06 jan 2023, 14:23
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la matanisunje » 05 feb 2023, 21:12

i što bi rekao Rade Bogdanović: "u ove tri utakmice nismo imali trenera na klupi"

MikeEhrmantraut
Postovi: 750
Pridružen/a: 08 jan 2021, 18:36
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la MikeEhrmantraut » 06 feb 2023, 10:39

06.02.2022 sluzbeni kanali Hajduka u kasne sate objavljuju video iz Verone, a u njemu Nikola Kalinic sa dresom Hajduka... Euforija, ludilo po Splitu i cijeloj Dalmaciji, Hajduk koji konačno ide naprijed

06.02.2023 kolektivna depresija :urnebes:

Kraj Dinama koji ima 5x veci proracun tesko je ocekivati naslov, ali borba kao lani prakticki do kraja prvenstva je ono cemu se mora teziti. Na kraju, mi smo napravili 2 koraka unatrag... Ali tako je to, takva sredina, sve vec vidjeno

U pitanje dolazi mandat sportskog direktora Nikoliciusa. Ok, rijesili smo se nekih igraca koje bi 90% navijaca otjeralo, dakle Eduoka, Dimitrova, Atanasova, prodani su klupski dragulji Biuk i Ljubicic za Hajduk odlicne novce, ali gdje je zapelo? Financije opet? Doveden je jedan jedini igrac i to iz druge francuske lige, a dobro se sjecam da je u jednom intevrju Nikolicius rekao kako se sprema za zimski prijelazni rok...

Ivan Leko. Zelja i Lukse i 99% navijaca... Vec je Sibenik pokazao manjkavosti ovog sustava 3-5-2, na kraju su nas Istra i Rijeka, mogu slobodno reci, deklasirali. Mislim da je svima jasno da nemamo igrace za to. Mozda bi obrana bolje izgledala sa Elezom, ali ovako kad ti igraju kikseri Simic i Borevkovic, a i Chido zna napraviti kardinalnu gresku... Grga se ne snalazi u ovom sustavu, Kalik nista ni pod Karoglanom, a ni pod Lekom, Krov koji pokusava ali... Na kraju ni Livaja ne izgleda tako opasno kao pod Valdasom i Karoglanom. Trubimo stalno, ali iskreno se nadam da se nece ponoviti slucaj Igor Tudor i ona tvrdoglavost

MikeEhrmantraut
Postovi: 750
Pridružen/a: 08 jan 2021, 18:36
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la MikeEhrmantraut » 06 feb 2023, 11:03

Zapravo, na kraju krajeva, kad bolje razmislim, ima li smisla uopce mjenjati formaciju u ovome trenutku? Krila vise nemamo jer smo Biuka prodali, Sahiti je po svemu sudeci teze ozljeden? Sta igrati?


Cipiripiblicblic
Postovi: 5201
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 06 feb 2023, 14:24

MikeEhrmantraut je napisao/la:
06 feb 2023, 11:03
Zapravo, na kraju krajeva, kad bolje razmislim, ima li smisla uopce mjenjati formaciju u ovome trenutku? Krila vise nemamo jer smo Biuka prodali, Sahiti je po svemu sudeci teze ozljeden? Sta igrati?
442. Šta je znam. Udri nešto sa 4 nazad bez klasičnih krila. Treba dovest par igrača da bi se bilo šta igralo.

MikeEhrmantraut
Postovi: 750
Pridružen/a: 08 jan 2021, 18:36
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la MikeEhrmantraut » 07 feb 2023, 08:22

Cipiripiblicblic je napisao/la:
06 feb 2023, 14:24
MikeEhrmantraut je napisao/la:
06 feb 2023, 11:03
Zapravo, na kraju krajeva, kad bolje razmislim, ima li smisla uopce mjenjati formaciju u ovome trenutku? Krila vise nemamo jer smo Biuka prodali, Sahiti je po svemu sudeci teze ozljeden? Sta igrati?
442. Šta je znam. Udri nešto sa 4 nazad bez klasičnih krila. Treba dovest par igrača da bi se bilo šta igralo.
A jedino to...

Evo i Borevkovic out... Ljudi mi nemamo 15 zdravih igrača u kadru... Kakav promasaj od prijelaznog roka, pa bolji posao je radio onaj Kepcija :crazy:

matanisunje
Postovi: 879
Pridružen/a: 06 jan 2023, 14:23
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la matanisunje » 07 feb 2023, 08:47

samo se bojim da opet ne odemo u grčevitu borbu za Europu, i da ne ispadnemo opet rano u Europi od nekih ribara i kozojeba tipa Gzira i Tobol
edit: a to da su se povrijedili Sahiti i Borevković je dokaz kako nevolja nikad ne dolazi sama




Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.