FK Crvena zvezda

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Ko je Zvezdi u ovome trenutku najpotrebniji ?

Dragan Dzajic
16
10%
Nebojsa Covic
15
10%
Zoran Stojadinovic
9
6%
Gazprom
92
59%
Svi
23
15%
 
Ukupno glasova: 155

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la harry_90 » 29 jun 2011, 19:41

Zvezda se dobro za sad pojacala,mogla bi opasno zaprijetit Partizanu ove sezone sto se tice osvajanja lige.
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la obannon » 29 jun 2011, 21:12

& je napisao/la:Izgleda da dolazi Šćepović iz Briža, **** li ih on da ih ****. :x
Šanse da Šćepović dođe su velike, mada ne znam šta će nam toliki grobari u ekipi, razočaran sam dolaskom i Kirovskog.
Izgleda da je Petković iz OFK definitivno otpao.
Kaluđerović treba ostati, eksplodiraće ove sezone
- " $...

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Tribalian » 29 jun 2011, 21:15

obannon je napisao/la:
& je napisao/la:Izgleda da dolazi Šćepović iz Briža, **** li ih on da ih ****. :x
Šanse da Šćepović dođe su velike, mada ne znam šta će nam toliki grobari u ekipi, razočaran sam dolaskom i Kirovskog.
Izgleda da je Petković iz OFK definitivno otpao.
Kaluđerović treba ostati, eksplodiraće ove sezone
Zvezda igra totalno drugacije od drugih,Zvezda igra totalno drugacije ;)
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la obannon » 29 jun 2011, 21:21

? $ " " :shock:

? $, ", " " уговор са ' $ у ФС $.

– " ", " ' $ &. " све у $ – уз ' је & $.

Параф је " & новог " о трансферу ". ' $ се ? $ о ? & ' ? $ & се & $. $ су Црвена $ " $ у " то % " ?.


– $ на " у ", ' ? – $ је $.
- " $...

Avatar
28TAGOE
Postovi: 396
Pridružen/a: 21 apr 2011, 16:36
Lokacija: ?
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la 28TAGOE » 29 jun 2011, 21:25

obannon je napisao/la:? $ " " :shock:

? $, ", " " уговор са ' $ у ФС $.

– " ", " ' $ &. " све у $ – уз ' је & $.

Параф је " & новог " о трансферу ". ' $ се ? $ о ? & ' ? $ & се & $. $ су Црвена $ " $ у " то % " ?.


– $ на " у ", ' ? – $ је $.
Tole je kriv ,niko drugi!
LARISSA RIQUELME!

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la obannon » 29 jun 2011, 21:26

28TAGOE je napisao/la:
obannon je napisao/la:? $ " " :shock:

? $, ", " " уговор са ' $ у ФС $.

– " ", " ' $ &. " све у $ – уз ' је & $.

Параф је " & новог " о трансферу ". ' $ се ? $ о ? & ' ? $ & се & $. $ су Црвена $ " $ у " то % " ?.


– $ на " у ", ' ? – $ је $.
Tole je kriv ,niko drugi!
Ma i Tole je pokojni ;)

slika
- " $...

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Devil » 29 jun 2011, 22:20

Sta reci,Pokerface je odlucio da napravi jednu kvalitetnu sapunicu koja bi mogla da parira Gumusu,Seherzadi i ostalim turskim sranjima i shodno tome povlaci poteze.
Sta reci.

Kirovski je dosao.Kao sto nekada rekoh nimalo mi nije drago.Svakako da je bolest Dmitrovica kumovala ovome pa se trazilo resenje ali zasto pored jednog od najtalentovanih srpskih golmana Cakovica,te pored nimalo loseg Knezevica da se dovodi Kirovski.Uzecemo u obzir da je on uz Cakovica,Dmitrovica i jos par najtalentovani srpski golman ali zasto nam on sada treba.Doveli smo Vesica da bude treci golman,i izgleda da im je glupo bilo da njega pomere za drugog,a da Cakovic uleti na treceg.Ovako ce Bajkovic biti prvi,Kirovski drugi,Vesic treci golman.Tu nam je mozda i najjaca konkurencija 5 kvalitetnih golmana u 3 tima.
Sa druge strane mnoge brine proslost Kirovskog,momak je osvedoceni Grobar,nemojte me uzimati za rec ali mislim da ima neku Partizanovu tetovazu na sebi.Ali Kirovski je sam birao,imao je Vosu imao je Zvezdu na stolu.On mora da bude svestan da sve ono sto je do sada pricao mora da polize jer u suprotnom ode karijera.Zasto?
Pa zato ako jos jednom nesta pokenja po novinama,ako se desi nesta sto nije Zvezdaski i bude izvizdan nekoliko puta nema njemu terena Marakane,a posto je pod ugovorom ne moze tako lako ni otici,a u njegovim godinama ako ne branis ti si prop'o.Zato se i ne brinem.

Scepovic? :?
Sta reci,kazu da je gotova stvar.Ako je verovati njegovom bratu Marku koji je za medije rekao da mu je brat poslao poruku sadrzine "Brate eto me u Zvezdi" to je onda i fakticki gotovo.
Nema sumnje da bi Scepovic dobro dosao,ali ako to znaci da Andrija 100% odlazi neka hvala,radije cu gledati Andriju za koga se pre pricalo da je Grobar,ali nakon poslednjih izjava pokazao je zasto mi je prirastao srcu.Nema sumnje da Andrija u prethodnoj sezoni nije pokazao ono sto se od njega ocekivalo.Jeste on najbolji strelac lige uz Ilieva ali brate masio je zicera.Mnogim "penzosima" ili "kospicarima" Andrija se popeo na onu stvar,ali onome ko gleda fudbal malo dublje Andrija je bio solidan ove sezone,ni preterano dobar ni preterano los,ali da je masio lepe prilike jeste,no on bi morao da ostane.Njemu ne odgovara nasa 4-5-1 formacija nikako,on je mnogo bolji kada ima drustvo u napadu,i to je jedini razlog zbog koga bi Robi pustio Andriju da ide,jer njemu trebaju spicevi ala Mezenga ili Scepovic koji su navikli na usamljenost u napadu i znaju to da igraju.
Opet dolazimo do toga da je Grobar,ali sta mu to znaci.Vredi isto kao i za Kirovskog.Ti si ovde dosao da radis za platu,to ces i da obavljas profesionalno,nece on ako odradi 3-4 lose utakmice sigurno vise biti u prvom timu,i opet se ja tu ne brinem ako igras kako treba,tu si hvala ti,ali ako zakazes e onda mrs odakle si i dosao.

Zbog dolaska tri Grobara u ovome prelaznom roku u nas tim(treci je Cava mada ne toliki),stvarno bi voleo da nam sada sleti jedna ciganstura ala Kovacevic cisto da moze ovima pojasniti par stvari ako krene sta po zlu,a nebi trebalo.


Ne svidja mi se ni kako Adzic "razmislja".Rekao je nema pojacanja ako ne bude odlazaka,a Paja otisao desni bek se nije popunio,da li je Petkovic otpao ne znam nisam se cuo sa ortakom,ali kako mi je on nekidan rekao to je bilo pitanje dana,no sada je nesta drugo.
Pa Ady je otisao ima 3-4 meseca samo sto ce to sada biti i zvanicno,a on stopera ne dovodi,a ne zaboravimo da Cosica nemamo za Evropu jer ide sa reprezentacijom,dakle ostajemo samo sa Viloticem i Mihajlovicem od stopera za evropu,te Mikicem kao ispomoc.Pod hitno nam treba stoper i desni bek i nama je prelazni rok zavrsen,a ja se nadam da ce to biti brzo.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Tribalian » 30 jun 2011, 13:39

Nije trebao nama ovaj Kirovski,al ajde :roll: Inace jutros mi je ortak jedan pokazao neki status ovog golmana na FB :x ako je neko video zna o cemu pricam .
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Devil » 30 jun 2011, 13:57

Tribalian je napisao/la:Nije trebao nama ovaj Kirovski,al ajde :roll: Inace jutros mi je ortak jedan pokazao neki status ovog golmana na FB :x ako je neko video zna o cemu pricam .
Krecenje sobe... :lol:
Nije to njegov pravi profil cisto da se zna. ;)

Danas se otputovalo u Bec,gde ce se odigrati tri meca Colombia,Mattersburg te Ashdod,trazi se cetvrti rival.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Tribalian » 30 jun 2011, 14:11

E to krecenje sobe :mrgreen: to sam video. :mrgreen:
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
rebonja
Postovi: 279
Pridružen/a: 30 jun 2011, 13:57
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la rebonja » 30 jun 2011, 14:59

Kirovski odličan golman, drago mi je što je došao a na njemu je da se dokaže.

Zanimljivost vezana za pripreme u Austriji...

Crvena zvezda je jutros krenula put Austrije pojačana sa instruktorkom joge Radom Petrović. Ona je diplomirala istoriju umetnosti na Filozofskom fakultetu, godinama se bavi proučavanjem joge, a instruktorskim radom se bavi od 2006. godine.

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Tribalian » 30 jun 2011, 16:37

rebonja je napisao/la:Kirovski odličan golman, drago mi je što je došao a na njemu je da se dokaže.

Zanimljivost vezana za pripreme u Austriji...

Crvena zvezda je jutros krenula put Austrije pojačana sa instruktorkom joge Radom Petrović. Ona je diplomirala istoriju umetnosti na Filozofskom fakultetu, godinama se bavi proučavanjem joge, a instruktorskim radom se bavi od 2006. godine.
Sve ima svoje ;) Ako uporedis sa tenisom,nista to nije cudno.Djokovicevu formu su popravljali jedan psiholog i jedan strucnjak za botaniku kolko to god cudno zvucalo.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Tribalian » 30 jun 2011, 16:54

E ovo je neverovatno sta se desava sa Li Adijem :mrgreen: Prvo ova novinarska bagra napisala da je u Holandiji i trazi angazman,a on da bi pobio te tvrdnje otisao u neku redakciju u Gani da se slika kao dokaz da je u Africi. :mrgreen: Sad nudi na uvid medicinski karton da se vidi da je bolovao od malarije. Kolega ,ti bi kao najiskusniji forumas trebao da organizujes jednu posetu obolelom Li Adiju :mrgreen: kao znak podrske forumasa sa **** :mrgreen:
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Devil » 30 jun 2011, 17:11

Ja ako ga posetim moze slobodno da produzi bolovanje. :mrgreen:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 30 jun 2011, 19:10

Jedino ako sa sobom povedes tog sa avatara... :D
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Tribalian » 30 jun 2011, 19:38

:lol: :lol: :lol:
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la obannon » 30 jun 2011, 20:00

Isah u Rozenborgu
Ne dolazi ni Kovačević ni Toro, ne želi ih Robi jer traži sasvim drugi tip igrača na toj poziciji.
- " $...

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Tribalian » 30 jun 2011, 22:07

obannon je napisao/la:Isah u Rozenborgu
Ne dolazi ni Kovačević ni Toro, ne želi ih Robi jer traži sasvim drugi tip igrača na toj poziciji.
Ako je to istina da ne dolaze,sad ce novinari da presele jedno 100 igraca u Zvezdu.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
rebonja
Postovi: 279
Pridružen/a: 30 jun 2011, 13:57
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la rebonja » 01 jul 2011, 00:04

Gdje si pročitao da ne dolazi Kovačević? Znam da Toro neće doći jer kako uprava kaže on jeste dobar ali u ovom trenutku ga je nemoguće dovesti jer je preskup. Dok je Robi za Kovačevića rekao da ne poznaje njegovu igru, a nigdje nisam pročitao da ga ne želi, tako da mislim da ukoliko Issah napusti ekipu upravo Nenad Kovačević biti glavni konkurent za tu poziciji jer kako sam pročitao odbio je sve ponude iz Grčke.

Ja se iskreno radujem dolasku Kovačevića, ukoliko se to desi naravno. :)

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 01 jul 2011, 00:46

'El Maestro'

[youtube][/youtube]

Vjerujem da ce sledece sezone biti jos veca mashina... :)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.