FK Crvena zvezda

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Ko je Zvezdi u ovome trenutku najpotrebniji ?

Dragan Dzajic
16
10%
Nebojsa Covic
15
10%
Zoran Stojadinovic
9
6%
Gazprom
92
59%
Svi
23
15%
 
Ukupno glasova: 155

Avatar
hodža
Postovi: 9739
Pridružen/a: 09 avg 2010, 00:15
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la hodža » 30 avg 2012, 22:26

koja nesreća jbt :?
FORZA MARŠAL !!!

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la samo_lijevo » 30 avg 2012, 22:27

:(
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 30 avg 2012, 22:29

Kako nas samo odbrana prodade večeras. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: Ovakva sranja se samo nama dešavaju! Ovaj poraz nikad neću moći prežaliti.
Kako zaspati večeras???????


Jankoviću i momcima svaka čast na svemu što su pokazali u ovom dvomeču, bordo nije zaslužio da prođe, ali eto...
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Devil » 30 avg 2012, 22:36

A u picku lepu materinu ! Da li je **** moguce da nam se ovo desilo,zasto Boze,zasto ? :x

slika
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
katalinski
Postovi: 749
Pridružen/a: 27 okt 2008, 19:56
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la katalinski » 30 avg 2012, 22:39

ovo tacno sjebe covjeka...od tolike radosti ...pljas, u sekundi
Ajvatar

Avatar
limenka
Postovi: 678
Pridružen/a: 19 jul 2012, 22:19
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la limenka » 30 avg 2012, 22:44

Je li istina da je vaš prvi gol neregularan (nisam gledao utakmicu) ?
Doći će i taj dan, **** će Narkoman! Bit će to novi rođendan tvoj, bit ćeš opet DINAMO!

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Devil » 30 avg 2012, 22:45

limenka je napisao/la:Je li istina da je vaš prvi gol neregularan (nisam gledao utakmicu) ?
Jeste,ali na granici regularnog i njihov drugi,cekam jos uvek snimak da sa sigurnoscu to kazem. ;)
Clattenburg celu utakmicu izuzetno los.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la braco » 30 avg 2012, 22:47

Ne mogu da vjerujem kakve ste posrane sreće...Ovaj Janković će uvesti red u klub,vjerujem da će raditi čuda sa Zvezdom.

Skaut
Postovi: 69
Pridružen/a: 02 mar 2012, 23:35
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Skaut » 30 avg 2012, 22:58

Maksimovic Bajkovic Dimitrijevic mrs iz ZVEZDE!!!Ovaj ispucava slabijom levom nogom i promasuje loptu a Bajko pravi faul nije ga uopste trebao rusiti jer je bio u mrtvom uglu skoro.Dimitrijevic je kesa.Pa dajte ljudi bolje igrace mogu dovesti i Jankovic ce cuda da pravi.Sledece sezone cemo igrati LS!!!Lazovic mora da ostane covek je jednostavno klasa!!!Treba nam jos jedan vezni igrac pored Milijasa. I jos napadac i stoper!
Miric je dokaz kako se mesetari u srpskom fudbalu.Covek je igrao za reprezentaciju dok je jos igrao u Spartak Zlatibor vodi.Pa covek ne zna da trci!
Zadnja izmjena: Skaut, dana/u 30 avg 2012, 23:03, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
GT1970
Postovi: 340
Pridružen/a: 23 avg 2012, 17:17
Lokacija: Trebinje
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la GT1970 » 30 avg 2012, 23:00

Ја " $ $ се ". ;)
? стварно ' се $ $ ' ¥ $ је 2-2.... ¥ " јаран $ сте ? с " " ? ? " $ сте ? $ ?,& & је $," ' се $.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 30 avg 2012, 23:01

Ni prvi naš gol ni njihov drugi nisu neregularni. Kod našeg gola, mladenovića je lopta napucala u ruke iz blizine, ruke su mu bile u visini vrata (dakle štitio se) većina sudija to ne svira kao igranje rukom, mada ovo se može podvesti pod ono famozno slobodno sudačko uvjerenje. Kod gola francuza, clattenburg nije pokazao da se mora čekati njegov znak za izvođenje slobodnjaka, obraniak je to iskoristio, zavrnuo loptu, naši stoperi zaplivali i yebi ga.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
djoleprijedor
Postovi: 2590
Pridružen/a: 20 jul 2012, 15:23
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la djoleprijedor » 30 avg 2012, 23:29

Da se razumjemo,partizanovac sam od glave i pete,svi moji su partizanovci,ne volim czv,ali uprkos svemu tome,iskrenoi mi je žao zbog ovoga večeras i nesrećnog poraza.Ipak ste srpski klub i bilo bi zaista lijepo vidjeti da dva naša najveća kluba igraju u grupnoj fazi EL,i zbog koeficijenta (nacionalnog i klupskog),i zbog navijača,i samih igrača,te njihovog napretka,kao i zbog finansija..I Vojvodina je takođe više nego nesrećno ispala od Rapida,sad Zvezda..šteta zaista za srpski fudbal.Zaslužili ste da prođete Bordo večeras.
Mens sana in corpore sano.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la DANTES » 30 avg 2012, 23:54

Bilo mi je došlo da plačem zajedno sa Lazovićem... Kakva šansa, dva igrača više, tri puta imali rezultat i ništa.... Bajković pokazao da je neviđeni moron, jbg mu mater čupavu... U jednom trenu neviđena sreća jer su praktično u sekundu i Partizan i Zvezda dali potrebne golove, a onda šok... Nikad nisam bio nešto za Zvezdu, naravno patriotsko podržavanje u Evropi, ali večeras me je ovo zaboljelo... Kad je naš Ostojić napravio slobodnjak u 93 zaledio sam se... Srećom...
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
incident
Postovi: 197
Pridružen/a: 25 maj 2012, 00:06
Lokacija: Madird
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la incident » 31 avg 2012, 00:20

& " ? СВЕГА ОВОГА, & " САН НА ", & " А НЕ " О " & ' ?, % &, % ?????
Север ? $ се ?, црвено-?, ' у $ $, са севера &' запева &, &' " &, $ " !

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Devil » 31 avg 2012, 00:28

alan_kardec je napisao/la:Ni prvi naš gol ni njihov drugi nisu neregularni. Kod našeg gola, mladenovića je lopta napucala u ruke iz blizine, ruke su mu bile u visini vrata (dakle štitio se) većina sudija to ne svira kao igranje rukom, mada ovo se može podvesti pod ono famozno slobodno sudačko uvjerenje. Kod gola francuza, clattenburg nije pokazao da se mora čekati njegov znak za izvođenje slobodnjaka, obraniak je to iskoristio, zavrnuo loptu, naši stoperi zaplivali i yebi ga.
Nas gol je apsolutno neregularan,nema nista sudijsko uvrenje.Ruke nisu u prirodnom polozaju.
Njihov gol je na granici regularnog.Posto su izvrsavane izmene,dakle igra je prekinuta,sudija mora da da znak za nastavak utakmice i igrac ne bi smeo na sopstvenu ruku da pocne igru. ;)
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
braoolyo
Postovi: 1691
Pridružen/a: 09 jul 2011, 12:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la braoolyo » 31 avg 2012, 00:39

Počeo snimak na SportKlubu, ko ima snage gledati... Ja nemam, želim što prije zaboraviti ovo

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Devil » 31 avg 2012, 00:45

[youtube][/youtube]

Marakana u nedelju MORA da gori.To je ono sto moramo da uradimo za ove momke.Jednostavno nema izgovora za onoga ko ne dodje.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 31 avg 2012, 00:47

:?
Ne sjećam se za te izmjene kod drugog gola bordoa, ako su bile izmjene onda je englez žestoko pogriješio :o :o jer on u toj situaciji MORA dati znak da se igra može nastaviti, što on nije uradio. Ponavljam, ne sjećam se baš najbolje jeli bilo kakvih izmjena u tom momentu, ali ako jeste, onda si u pravu.
Što se tiče našeg gola, ja ostajem pri tome da je regularan. tačno je, ruke nisu u prirodnom položaju, ali igrač apsolutno nema vremena da ih skloni, čista napucana lopta iz velike blizine, uz to ruke su u visini vrata gdje se igrač brani od lopte. takođe ruku su uz tijelo skupljene.
euro 2004 cro-fra 2:2
drugi gol za francuze slična situacija kao i ova sa mladenovićem.
butina napucava trezegueta u ruku, lopta mu se odbija pred noge, sudija ništa ne svira.

[youtube][/youtube]

pogledaj od 20. sekunde. ne vidi se baš najbolje, ali nisam uspio naći nikakav bolji klip sa te tekme.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Devil » 31 avg 2012, 00:54

71 Jussiê (Bordeaux) scores!
71 Obraniak (Bordeaux) takes the free-kick.
71 Saivet (in) - Planus (out) (Bordeaux)
70 Plašil (in) - Henrique (out) (Bordeaux)
70 Dimitrijević (Crvena zvezda) gives away a free-kick for a challenge on Sertic (Bordeaux).
Tekstualni prenos sa sajta UEFE.Ne verujem da je sudija dao znak,jer se nista u odbrani nije postavilo,niti njegova kretnja u trenutku centarsuta Obraniaka to nagovestava,ali opet kazem ne zelim ranije da sudim pre snimka na kome cu pokusati videti da li je stvarno dao znak da se izvede prekid.


Mnogo ruka se nije sviralo u proteklom periodu.Ja se vise vodim politikom Colline koga smatram najboljim svih vremena koji kaze,svaka ruka koja je odaljena od tela odredjenu duzinu se svira,polozaj ruke samo odredjuje koje ce karton boje biti.Npr.ruka Dimitrijevica u Smederevu se ne svira jer je uz telo,dok se ova itekako svira.Opet dosta njih se ne pridrzava tih pravila,ali po pravilu ovo je nedozvoljena igra.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

underPFC
Postovi: 952
Pridružen/a: 24 jun 2012, 17:56
Lokacija: JUG
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la underPFC » 31 avg 2012, 12:22

Devil je napisao/la:
alan_kardec je napisao/la:Ni prvi naš gol ni njihov drugi nisu neregularni. Kod našeg gola, mladenovića je lopta napucala u ruke iz blizine, ruke su mu bile u visini vrata (dakle štitio se) većina sudija to ne svira kao igranje rukom, mada ovo se može podvesti pod ono famozno slobodno sudačko uvjerenje. Kod gola francuza, clattenburg nije pokazao da se mora čekati njegov znak za izvođenje slobodnjaka, obraniak je to iskoristio, zavrnuo loptu, naši stoperi zaplivali i yebi ga.
Nas gol je apsolutno neregularan,nema nista sudijsko uvrenje.Ruke nisu u prirodnom polozaju.
Njihov gol je na granici regularnog.Posto su izvrsavane izmene,dakle igra je prekinuta,sudija mora da da znak za nastavak utakmice i igrac ne bi smeo na sopstvenu ruku da pocne igru. ;)

Apsolutno si u pravu.... Odgledao sam na SK dobar deo tekme i video taj detalj,gol je trebao biti poništen! Al dobro ako svi želimo povećanje srpskog koeficijenta,nek je priznat,da je bogdo doneo i kakvu korist,al eto. Ne znam, ne želim dolevati ulje na vatru,niti se praviti pametan,ali ova utakmica je pokazatelj klase jednog Lazovića,te s druge strane pokazatelj prosečnosti Dimitrijevića,Bajkovića,Vešovića, Maksimovića.
BORBA ZA PRAVDU! PRAVDA ZA GROBARE!

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.