FK Crvena zvezda

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Ko je Zvezdi u ovome trenutku najpotrebniji ?

Dragan Dzajic
16
10%
Nebojsa Covic
15
10%
Zoran Stojadinovic
9
6%
Gazprom
92
59%
Svi
23
15%
 
Ukupno glasova: 155

Avatar
soba 39
Postovi: 1316
Pridružen/a: 13 feb 2010, 22:43
Lokacija: RS
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la soba 39 » 12 nov 2012, 19:31

http://www.****/s266599/Sport/MONDO ... oblem.html" onclick="window.open(this.href);return false;
"Indija,Pakistan..."

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Devil » 12 nov 2012, 19:34

Samo neki faktori koji mogu nagovestavati ishod dogadjaja su pad morala kod nekih ekipa nakon iznenadnog kiksa,bojkot odredjenih fudbalera,sabotirnje pojedinaca iz licnog nezadovoljstva tipa nezadovoljan stanjem u ekipi,nezadovoljan platom,nezadovoljan saigracima...zatim trenutni nekvalitet toga nekoga,zatim visoke ambicije protivnika iako i nema neke rezultate...

I po tebi je to sve namestena utakmica ako se desi neki od ovih faktora ? Onda je svaka utakmica na ovome svetu namestena. ;)
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
braoolyo
Postovi: 1691
Pridružen/a: 09 jul 2011, 12:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la braoolyo » 12 nov 2012, 19:44

Devil je napisao/la:Samo neki faktori koji mogu nagovestavati ishod dogadjaja su pad morala kod nekih ekipa nakon iznenadnog kiksa,bojkot odredjenih fudbalera,sabotirnje pojedinaca iz licnog nezadovoljstva tipa nezadovoljan stanjem u ekipi,nezadovoljan platom,nezadovoljan saigracima...zatim trenutni nekvalitet toga nekoga,zatim visoke ambicije protivnika iako i nema neke rezultate...
... što dalje implicira da se nije moglo znati da će OFK dobiti već da postoje realne šanse zbog toga i toga.

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Devil » 12 nov 2012, 19:53

Ja ti rekoh nazovite to kako hocete i tumacite kako hocete,mene ne zanima da li ce te verovati.Ja sam vam rekao da mi je taj lik rekao da ce biti i pozitivnih i negativnih stvari u klubu u narednim sedmicama pocevsi od ponedeljka nakon meca sa Jagodinom.Vidimo i da su se pozitivne stvari dogodile a vidimo i negativne,no time nije zatvoren taj krug stvari koje ce da se dogode. ;)
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
soba 39
Postovi: 1316
Pridružen/a: 13 feb 2010, 22:43
Lokacija: RS
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la soba 39 » 12 nov 2012, 20:35

Nekako pregurati do zimske pauze a onda...
Rastjerati u upravi sve do jednog,ubaciti policiju i tužilaštvo.Prečešljati sve od 2012 pa unazad do 1991.Ko je i gdje je sklapao štetne ugovore,ko je i gdje lap,ko je i gdje je uzimao iz kase i po čijem nalogu dijelio plate i penzije po Srbiji(91/92).Ispitati sve do tančina,očistiti smeće ispred svoje kući pa ćemo vidjeti šta dalje.
Poraz od OFK-e koliko je bolan toliko je i dobro došao,došlo se do kraja i to je to.Nažalost još jedna izgubljena godina ali ako će biti "zadnja" biće ok.
Kada se stvari postave na zdrave noge onda se treba fokusirati na FSS i rastjerati bagru na čelu sa krmećom glavom
"Indija,Pakistan..."

Avatar
sasagmp
Postovi: 1187
Pridružen/a: 15 sep 2009, 02:53
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la sasagmp » 12 nov 2012, 20:43

Jel moze neko ko je upucen u UEFA/FIFA regulativu da mi objasni kakvi su tacno njihovi zakoni o uplitanju politike u sport?
Pitam ovo zato sto se pominje konstantno vlada Srbije kada je Zvezda u pitanju zadnjih dana.Sve odluke se vrse tamo,pa me zanima.

Avatar
soba 39
Postovi: 1316
Pridružen/a: 13 feb 2010, 22:43
Lokacija: RS
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la soba 39 » 12 nov 2012, 20:49

sasagmp je napisao/la:Jel moze neko ko je upucen u UEFA/FIFA regulativu da mi objasni kakvi su tacno njihovi zakoni o uplitanju politike u sport?
Pitam ovo zato sto se pominje konstantno vlada Srbije kada je Zvezda u pitanju zadnjih dana.Sve odluke se vrse tamo,pa me zanima.
A nije te zanimalo kad su u "sportu" bili i sad su Tadić,Dačić,Dodik,Ružić,Ljajić,Mirko Marjanović,Tomić...
To ti ima veze samo sa krovnom fudbalskom organizacijom u ovom slučaju sa FSS
Slobodno pitaj,čiko će ti sve objasniti :mrgreen:
Zadnja izmjena: soba 39, dana/u 12 nov 2012, 20:50, ukupno mijenjano 1 put.
"Indija,Pakistan..."

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Devil » 12 nov 2012, 20:49

sasagmp je napisao/la:Jel moze neko ko je upucen u UEFA/FIFA regulativu da mi objasni kakvi su tacno njihovi zakoni o uplitanju politike u sport?
Pitam ovo zato sto se pominje konstantno vlada Srbije kada je Zvezda u pitanju zadnjih dana.Sve odluke se vrse tamo,pa me zanima.
Ne vazi za klubove,ukratko receno.
Samo za nacionalne saveze.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
sasagmp
Postovi: 1187
Pridružen/a: 15 sep 2009, 02:53
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la sasagmp » 12 nov 2012, 21:03

Hvala

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la DANTES » 12 nov 2012, 23:16

Devil je napisao/la:Ja ti rekoh nazovite to kako hocete i tumacite kako hocete,mene ne zanima da li ce te verovati.Ja sam vam rekao da mi je taj lik rekao da ce biti i pozitivnih i negativnih stvari u klubu u narednim sedmicama pocevsi od ponedeljka nakon meca sa Jagodinom.Vidimo i da su se pozitivne stvari dogodile a vidimo i negativne,no time nije zatvoren taj krug stvari koje ce da se dogode. ;)
Taj lik, da nije možda Dejan Anđus? Pošto je večeras gostovao na SOS u Total Soccer odjecima, i to je bila jedna od njegovih brojnih nebuloza...
@saša Zabranjene je optužio da ste plaćenici nečiji... Bilo je jako zanimljivo, malo neukusno jer je baš izvrijedao Jankovića...
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Dubravko
Postovi: 346
Pridružen/a: 20 sep 2012, 14:23
Lokacija: ?
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Dubravko » 12 nov 2012, 23:21

Jbt na ovoj temi ispade da je OFK pušten.... :lol: :lol: :lol: :lol:

a ljudi razbili fkcz u svakom segmentu igre.... Jel toliko teško priznat poraz?
" & $ ? на $ него Црвена $ у "!

Avatar
sasagmp
Postovi: 1187
Pridružen/a: 15 sep 2009, 02:53
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la sasagmp » 12 nov 2012, 23:24

@Dantes
Nisam ja deo Zabranjenih,vec sam kao prijatelj pokojnog Ivana jedno vreme isao na skupove sa njima,na proteste podrske Stanojevicu,na 7odnevni pomen Ivanu i ostalo sto je bilo.
Ima i kod njih itekako kukolja veruj mi,ali nije ovo tema za raspravu o tome.Ako te nesto zanima slobodno pitaj putem privatne poruke.

Avatar
braoolyo
Postovi: 1691
Pridružen/a: 09 jul 2011, 12:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la braoolyo » 12 nov 2012, 23:27

Dubravko je napisao/la:Jbt na ovoj temi ispade da je OFK pušten.... :lol: :lol: :lol: :lol:

a ljudi razbili fkcz u svakom segmentu igre.... Jel toliko teško priznat poraz?
Ko je rekao da je OFK pušten i ko nije priznao poraz?

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13140
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Admir_Sa » 12 nov 2012, 23:35

veceras na nekom ž kanalu na kablovskoj ufatim neku emisiju gdje ovaj voditelj i neki novinar opletoše po vladajucim strukturama CZ i samo iznose neke cinjenice, ovaj vec cestita partizanu titulu i slicno, al mi mrsko bilo nastaviti gledati jer su povezivali milion stvari i na kraju ništa haman skonto nisam, politicke stranke, tadica, radikale, dzajica i ko zna šta sve ne
nema potpisa

Avatar
braoolyo
Postovi: 1691
Pridružen/a: 09 jul 2011, 12:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la braoolyo » 12 nov 2012, 23:37

Admir_Sa je napisao/la:veceras na nekom ž kanalu na kablovskoj ufatim neku emisiju gdje ovaj voditelj i neki novinar opletoše po vladajucim strukturama CZ i samo iznose neke cinjenice, ovaj vec cestita partizanu titulu i slicno, al mi mrsko bilo nastaviti gledati jer su povezivali milion stvari i na kraju ništa haman skonto nisam, politicke stranke, tadica, radikale, dzajica i ko zna šta sve ne
Prije bih to nazvao nebulozama nego činjenicama. :) Al' takav ti je Anđus (taj novinar), ništa novo od njega.
Kaže zvali ga na večeru sa Morattijem i Đurićem al' nije htio ići. :lol:

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la DANTES » 12 nov 2012, 23:38

Admir_Sa je napisao/la:veceras na nekom ž kanalu na kablovskoj ufatim neku emisiju gdje ovaj voditelj i neki novinar opletoše po vladajucim strukturama CZ i samo iznose neke cinjenice, ovaj vec cestita partizanu titulu i slicno, al mi mrsko bilo nastaviti gledati jer su povezivali milion stvari i na kraju ništa haman skonto nisam, politicke stranke, tadica, radikale, dzajica i ko zna šta sve ne
Dejan Anđus i Zoran Šećerov kao gosti na SOS kanalu...
@braoylo ma čim on brani Đuru, hm nekako je sumnjiv...
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Devil » 13 nov 2012, 21:51

DANTES je napisao/la:
Devil je napisao/la:Ja ti rekoh nazovite to kako hocete i tumacite kako hocete,mene ne zanima da li ce te verovati.Ja sam vam rekao da mi je taj lik rekao da ce biti i pozitivnih i negativnih stvari u klubu u narednim sedmicama pocevsi od ponedeljka nakon meca sa Jagodinom.Vidimo i da su se pozitivne stvari dogodile a vidimo i negativne,no time nije zatvoren taj krug stvari koje ce da se dogode. ;)
Taj lik, da nije možda Dejan Anđus? Pošto je večeras gostovao na SOS u Total Soccer odjecima, i to je bila jedna od njegovih brojnih nebuloza...
E cuj Dejan Andjus.Kada budem njemu verovao,zapitacu se da li mi je sve u redu sa glavom. ;) :mrgreen:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
soba 39
Postovi: 1316
Pridružen/a: 13 feb 2010, 22:43
Lokacija: RS
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la soba 39 » 13 nov 2012, 23:19

@devil brate šta je ovo,konferencija za štampu na Marakani u 23:00.Vučić i Džaja ??? :o
http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudb ... -u-23-casa" onclick="window.open(this.href);return false;
"Indija,Pakistan..."

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la DANTES » 13 nov 2012, 23:26

@devile ti vjerovatno znaš, što je Anđus kivab onako na Vesića, Jankovića, pa i cijelu upravu?!
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
soba 39
Postovi: 1316
Pridružen/a: 13 feb 2010, 22:43
Lokacija: RS
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la soba 39 » 13 nov 2012, 23:30

DANTES je napisao/la:@devile ti vjerovatno znaš, što je Anđus kivab onako na Vesića, Jankovića, pa i cijelu upravu?!
Anđus je jedan običan šraf struje koje nastoji zavladati.
"Indija,Pakistan..."

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.