FK Crvena zvezda

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Ko je Zvezdi u ovome trenutku najpotrebniji ?

Dragan Dzajic
16
10%
Nebojsa Covic
15
10%
Zoran Stojadinovic
9
6%
Gazprom
92
59%
Svi
23
15%
 
Ukupno glasova: 155

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 04 jul 2021, 11:59

Sanfrancisco je napisao/la:
04 jul 2021, 01:27
salex90 je napisao/la:
03 jul 2021, 19:55
odlican posao je obavljen sa Omoijuanfom

steta velika sto nisu dali da zaigra pre januara
Lik u zadnjih 10 utakmica dao 13 golova.

A za one koji misle da je Molde los klub, samo napomena da su prosli grupu u ligi Evrope, sa Arsenalom, Rapidom iz Beca i Dandalkom(on dao 3 gola u grupi), potom izbacili Hofenhajm u nokaut fazi..3:3 kuci i dobili 2:0 u Njemackoj i tek onda ispali od Granade 2:1 i 0:2.
A kakav je ovaj? Izgleda smo ga zavrsili na pozajmicu... :)

https://www.transfermarkt.de/lois-diony ... ler/126552
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Sanfrancisco
Postovi: 955
Pridružen/a: 28 mar 2018, 22:57
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Sanfrancisco » 05 jul 2021, 01:57

marconato je napisao/la:
04 jul 2021, 11:59
Sanfrancisco je napisao/la:
04 jul 2021, 01:27
salex90 je napisao/la:
03 jul 2021, 19:55
odlican posao je obavljen sa Omoijuanfom

steta velika sto nisu dali da zaigra pre januara
Lik u zadnjih 10 utakmica dao 13 golova.

A za one koji misle da je Molde los klub, samo napomena da su prosli grupu u ligi Evrope, sa Arsenalom, Rapidom iz Beca i Dandalkom(on dao 3 gola u grupi), potom izbacili Hofenhajm u nokaut fazi..3:3 kuci i dobili 2:0 u Njemackoj i tek onda ispali od Granade 2:1 i 0:2.
A kakav je ovaj? Izgleda smo ga zavrsili na pozajmicu... :)

https://www.transfermarkt.de/lois-diony ... ler/126552
Sta znam, vidjecemo..igrao u prosjecnom francuskom prvoligasu i nije se nesto nadavao golova, ali tako je nekako bilo slicno i sa Boacijem kad je dolazio iz talijanskog drugoligasa i sa ne bas impresivnom statistikom. Ali u oba slucaja timovi koji nisu bas mnogo ofanzivno potentni i lige gdje nema bas mnogo golova. Ako se uklopi u Zvezdin sistem, mogao bi biti itekako koristan.

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la jolicnikola » 14 jul 2021, 17:57

znači, vi opet idete na noge Kairatu

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 14 jul 2021, 19:53

jolicnikola je napisao/la:
14 jul 2021, 17:57
znači, vi opet idete na noge Kairatu
Taman da se osvetimo... :kafa:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 15 jul 2021, 12:03

:opaopa:

Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 17 jul 2021, 11:06

Strasan tempo sinoc, Voša sabijena u 16, nedostajao zavrsni udarac za pun plijen.

Konacno pred publikom, 20.000 ljudi na stadionu :thumbup:

slika
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 19 jul 2021, 12:31

Ukoliko prodjemo Kairat, idemo na pobjednika Sherif-Alashkert.

slika
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 19 jul 2021, 13:49

Lagan zreb :kafa:
Dobismo u eventualnom 3. kolu najslabijeg protivnika/par. Preko Sovjetskog Saveza do grupne faze na jesen, jos samo to zasluziti i na terenu.

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 21 jul 2021, 18:20

Stankovicev poraz. Promaseno od izbora igraca do taktike... :facepalm:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la dscile » 21 jul 2021, 18:47

Ma nema se sta reci, nismo zasluzili pobjedu. Poraz ili nerijeseno je bio nas maksimum danas.

Bojao sam se sredine sa duom Krsticic - Sanogo. Jednostavno nema tu neke kreativnosti, nema ko pocinjati napade u utakmici u kojoj moras biti dominantan i napadati.

Ne znam kakve su ono zaj*bancije sa Falkom da ga ubacuje u 90. minuti. Ili mu daj makar 20 minuta ili ga nemoj zaj*bavati da igra 3 minute, ko da je kakav junior.

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 28 jul 2021, 21:10

Sta znaci Filipo Falko u igri i jedna "sestica" manje u postavi (Krsticic)... Zgromise Kajrata za 20 minuta. U vazduhu "visi" i treci gol :kafa:
Bez trke i kombinatorike nema ni igre. A treba i loptaca. Kanga je tip "osmice", sa ovom trojicom iza spica (Ivanic - Falko - Katai), kvartet koji gosti ne mogu da brane 90 minuta, nemaju sanse. U ovakvoj postavci i pri kontroli poseda lopte ni bekovi ne moraju previsoko da izlaze.

Motajte kablove Kazasi - 3:0, a ni poluvreme nije. Sou Ace Kataija :tokralju:

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 28 jul 2021, 22:23

Znao sam i posle meca u Kazahstanu da imamo daleko veci kvalitet, ali nisam mislio da smo za 2 klase jaci..

Nadam se da je Stankovic ukapirao da nema nista od eksperimentisanja, pogotovo vs ekipa kao sto je ovaj Kairat!
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 28 jul 2021, 22:48

2015. Zvezda - Kajrat 0:2, 0:0, prva sezona posle suspenzije Zvezde iz Evrope zbog nagomilanih dugova
2021. Zvezda - Kajrat 1:2, 5:0

Simbolican protivnik, a u tih 6 godina izmedju ogroman rezultatski, finansijski, strateski i po rejtingu napredak kluba :kafa:

Najzasluznija faca, bez koje realno niceg toga bilo ne bi, arhitekta velikog Zvezdinog uspona:

slika

Avatar
salex90
Postovi: 438
Pridružen/a: 24 maj 2018, 15:29
Lokacija: RS
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la salex90 » 28 jul 2021, 23:16

nije on nikakav arhitekta, vec...

verovatno ce oni koji to tvrde jednog dana postati svesni

odlicna partija i vazna pobeda za nastavak sezone

Svaka cast Dekiju i momcima, mnogo mi je drago zbog Falka. Znacice mu pred nastavak.

Velika steta sto je Mojica ispusten... kakav bi to upgrade bio.

lepo vece, a lepsim su ga ucinila decica, cista emocija

protiv Sherifa smo favoriti i to prilicni, ne sme se propustiti ta prilika.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Derdiyok » 28 jul 2021, 23:48

Hoće li biti kakvih kazni za onaj transparent ?
Ja se nadam da hoće, i to drastične.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 29 jul 2021, 00:02

salex90 je napisao/la:
28 jul 2021, 23:16
nije on nikakav arhitekta, vec...

verovatno ce oni koji to tvrde jednog dana postati svesni

odlicna partija i vazna pobeda za nastavak sezone

Svaka cast Dekiju i momcima, mnogo mi je drago zbog Falka. Znacice mu pred nastavak.

Velika steta sto je Mojica ispusten... kakav bi to upgrade bio.

lepo vece, a lepsim su ga ucinila decica, cista emocija

protiv Sherifa smo favoriti i to prilicni, ne sme se propustiti ta prilika.
Nego ko je? Mijailovic? Dzaja? Mrkela? Ovaj poslednji je obicna stetocina, jos od vremena kada je gurao sopstveno dete u prvi tim i mladu reprezentaciju, pa mu na kraju zavrsilo u Bezaniji, cast Mijailovicu i Dzaji, staroj gardi koja je uvek bila uz klub.
Da nisu Lukic, Vesic, Kokeza, Tanasijevic, Spasojevic i slicni izvukli Zvezdu iz dubioze?

Sta prica ovaj, jeste, kaznice nas :rol:
Hoce deran da zabrani Srbima da se zovu Srbi, ali bukvalno :rol:
Dodji u Beograd derane, pa probaj da zabranis ljudima da se nazivaju onim sto su :kafa:
Brabonjas iz dosade.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Derdiyok » 29 jul 2021, 00:55

EpateguiHuleteti je napisao/la:
29 jul 2021, 00:02

Sta prica ovaj, jeste, kaznice nas :rol:
Hoce deran da zabrani Srbima da se zovu Srbi, ali bukvalno :rol:
Dodji u Beograd derane, pa probaj da zabranis ljudima da se nazivaju onim sto su :kafa:
Brabonjas iz dosade.
O kakvoj zabrani pričaš ti ? Čuj zabraniti da se zovu Srbi :rol:
Dobro znaš na koji transparent mislim. Retardirani ljudi, džaba ti je sve.

Eto me za vikend aBd.
Ako vidiš koga sa tetovažom ljiljana taj sam :)
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 29 jul 2021, 01:39

Derdiyok je napisao/la:
29 jul 2021, 00:55
EpateguiHuleteti je napisao/la:
29 jul 2021, 00:02

Sta prica ovaj, jeste, kaznice nas :rol:
Hoce deran da zabrani Srbima da se zovu Srbi, ali bukvalno :rol:
Dodji u Beograd derane, pa probaj da zabranis ljudima da se nazivaju onim sto su :kafa:
Brabonjas iz dosade.
O kakvoj zabrani pričaš ti ? Čuj zabraniti da se zovu Srbi :rol:
Dobro znaš na koji transparent mislim. Retardirani ljudi, džaba ti je sve.

Eto me za vikend aBd.
Ako vidiš koga sa tetovažom ljiljana taj sam :)
Pa tebi smeta taj transparent jer mrzis. Shvatam. Ali taj transparent nicim ne podleze krivicnim zakonima. Ni Srbije, ni Kazahstana, niti regulativima UEFA. Pricas gluposti balavac.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Derdiyok » 29 jul 2021, 02:42

EpateguiHuleteti je napisao/la:
29 jul 2021, 01:39

Pa tebi smeta taj transparent jer mrzis. Shvatam. Ali taj transparent nicim ne podleze krivicnim zakonima. Ni Srbije, ni Kazahstana, niti regulativima UEFA. Pricas gluposti balavac.
Jedini balavac ovde si ti, s obzirom da te tvoji nisu vaspitali normalno, čim ne vidiš problem u tom transparentu, ali dobro, u jednu ruku razumijem s obzirom da su to ti turski geni. Isti je to đavo jer i oni bi rekli da su to gluposti kada im spomeneš Armeniju.

Zanima me samo kakva bi ti bila reakcija da se na nekoj, primjer, HNL utakmici pojavi transparent sa natpisom Jasenovac, ali u negativnom kontektstu ?!

UEFA ako bude imalo imala razuma poslaće kaznu na adresu CZV., a kad već kažeš da taj transparent ne podliježe krivičnim zakonima Srbije, onda podliježe zakonima BiH, te se nadam da će uraditi nešta po tom pitanju.

Koliko mi bude drago kada jedan ex-yu klub uradi nešta pozitivno u Evropi, nebitno je li CZV, Partizan, Dinamo, Rijeka, peti, deseti, toliko mi bude krivo što povjerujem da može nekada biti bolje na ovim prostorima. Euforija na kraju meča kada se javi Borjan, idemo dalje, mašinerija se zahuktava, pošaljite poruku za onog malog... i onda transparent, i još žalosnije što to većina podržava. To baš mora čovjek biti debil.

I da, e takve osobe mrzim.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 29 jul 2021, 07:27

Derdiyok je napisao/la:
29 jul 2021, 02:42
EpateguiHuleteti je napisao/la:
29 jul 2021, 01:39

Pa tebi smeta taj transparent jer mrzis. Shvatam. Ali taj transparent nicim ne podleze krivicnim zakonima. Ni Srbije, ni Kazahstana, niti regulativima UEFA. Pricas gluposti balavac.
Jedini balavac ovde si ti, s obzirom da te tvoji nisu vaspitali normalno, čim ne vidiš problem u tom transparentu, ali dobro, u jednu ruku razumijem s obzirom da su to ti turski geni. Isti je to đavo jer i oni bi rekli da su to gluposti kada im spomeneš Armeniju.

Zanima me samo kakva bi ti bila reakcija da se na nekoj, primjer, HNL utakmici pojavi transparent sa natpisom Jasenovac, ali u negativnom kontektstu ?!

UEFA ako bude imalo imala razuma poslaće kaznu na adresu CZV., a kad već kažeš da taj transparent ne podliježe krivičnim zakonima Srbije, onda podliježe zakonima BiH, te se nadam da će uraditi nešta po tom pitanju.

Koliko mi bude drago kada jedan ex-yu klub uradi nešta pozitivno u Evropi, nebitno je li CZV, Partizan, Dinamo, Rijeka, peti, deseti, toliko mi bude krivo što povjerujem da može nekada biti bolje na ovim prostorima. Euforija na kraju meča kada se javi Borjan, idemo dalje, mašinerija se zahuktava, pošaljite poruku za onog malog... i onda transparent, i još žalosnije što to većina podržava. To baš mora čovjek biti debil.

I da, e takve osobe mrzim.
Trabunjas bre dete.
Kakve veze ima BiH sa utakmicom Zvezda (predstavnik Srbije) - Kazahstan (predstavnik Kazahstana)?!
Dodji u Beograd pa pohapsi fudbalere Zvezde i Kajrata, strucne stabove, uprave oba kluba i ovu decu :rol:
Ovo je za Monti Pajtona! :urnebes:

Zamisli sada neko ziteljima Srpske Crnje (mesto u Banatu) zabrani da se zovu Srpska Crnja?! :urnebes:
Ili Rusinima u Ruskom Krsturu da svoje mesto zovu Ruski Krstur ili Madjarima iz Kanjize da se zovu na madjarskom Madjarkanjiza (madjarska Kanjiza)?!
Nema veze sa zivotom :urnebes:

Ti bi samo nesto zabranjivao, oduzimao, mrzeo, tuzan bre zivot. Bedan. Vidis derane, mene ispunjava da pored vecinskih Srba u mojoj Vojvodini zive i Madjari, Hrvati, Slovaci, Rusini, Rumuni, Cesi, Makedonci, Ukrajinci, da svi na svom jeziku imaju dvojezicne table sa nazivima svojih mesta, ima cak i trojezicnih, da se postuju i da postuju svacije pravo na naziv mesta (pr. jednog od trojezicnih, srpski: Svetozar Miletic, hrvatski: Lemes, madjarski: Nemesmilitic). Za tebe je to kanda visa matematika. Mrzis svakog ko je drugaciji od tebe, tesko je naci adekvatan epitet za takvo sto. Kakvi bre Jasenovci dete drago, nisi dobar definitivno.
A o "turskim genima" mi govori neko ko se zove, a kako ti je pravo ime u realnom zivotu derane? :urnebes:
I ne truj temu glupostima i budalastinama nakon ove briljantne igre i pobede od 5:0 :clap:

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.