FK Crvena zvezda

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Ko je Zvezdi u ovome trenutku najpotrebniji ?

Dragan Dzajic
16
10%
Nebojsa Covic
15
10%
Zoran Stojadinovic
9
6%
Gazprom
92
59%
Svi
23
15%
 
Ukupno glasova: 155

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la csh » 14 jul 2008, 08:31

@torennte Ja navijam za BIH samo zbog toga jer sam ovdje rođen i jer ovdje živim,

RESPECT VELIKI :!: 8-)
AMAR OSIM!!!

BrigateBL
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 maj 2008, 17:10
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la BrigateBL » 14 jul 2008, 10:52

Pa ljudi koga ne zanima Zvezda nek i ne ulazi na ovaj dio foruma....
Kao sto ja ne ulazim u neke podforume ...
NISU NAS SLOMILE OVE TESKE GODINE...

PeppermintParkRanger
Postovi: 89
Pridružen/a: 06 maj 2008, 20:20
Lokacija: SARAJEVO
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la PeppermintParkRanger » 14 jul 2008, 12:11

pa ovako, **** me se za 4s, ako je neko normalan covjek i nije neki tamo nacionalista-cetnik, i osjeca da mu je to zastava ili grb, normala, njegova stvar, postujem, isto kao sto postujem kad neko osjeca sahovnicu kao svoju zastavu/grb, ili kad slovenci pokazuju onu svoju planincuru ili sta li vec. To kazem ovako generalno, sto se tice foruma, MISLIM DA NIJE MJESTO DA SE SRPSKE PATRIOTSKE SLIKE POSTIRAJU. Moramo biti realni, vecina ljudi na ovoj stranici su Bosnjaci, ratne rane su duboke, i mislim da je krajnje degutanto da neko postira veliku 4s fotografiju na takvom forumu. Meni licno ne smeta toliko, ali isto tako, mislim da ja nikad ne bih mogao doci i postirati zastavu ljiljana na nekom srpskom forumu - mislim da se ne trebaju nikakve slike koje mogu dovoditi do medju-nacionalnog prepucavanja postirati!!!! I iskreno mi je vise pun **** ovih likova na ovom topiku koji i dalje furaju svoje - pa zar vam se mora nacrtati da se na postiraju takve stvari, pa zar ste tolki kompleksasi - ljudima smeta, pa budite dostojanstveni i prestanite, cisto zbog drugih.. ni ja necu postirati nikad zastavu s liljanima, jer ima kolega-hrvata i kolega-srba, i ne zelim da nijh stavljam u neprijatnu poziciju.
-HZ-

Avatar
jasmin93
Postovi: 138
Pridružen/a: 12 apr 2008, 15:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la jasmin93 » 14 jul 2008, 15:36

Torentte je napisao/la:
Fukare tz je napisao/la:**** li ti svi oni koji su ispod onog 4s mamu u picku cetnicku
Nemoj tako pričati kad si neinformiran, "4S" nije četnički znak. Ti si nacionalista, i zbog takvih ljudi je rat i počeo, i zbog toga sada tebi i smeta "4S". Nemoj misliti da branim Srbe, ja sam Hrvat, ali to je krajnji primitivizam izražavanja, samo najveći primitivac daje takve komentare. 4S je srpski znak, i ne znači ništa pogrešni, niti vrijeđa neki drugi narod.
To je isto kad bih ja sad psovao nekome nešto zato što na utakmicama Bosne i Hercegovine vidim ljiljane, turske zastave, one zelene islamske zastave, itd... Ja navijam za BIH samo zbog toga jer sam ovdje rođen i jer ovdje živim, i zbog toga jer su i Srbi i Hrvati počeli igrati za BiH, ali nema mnogo Hrvata i Srba koji navijaju za BiH, vrlo ih je malo, i neće nikad ni početi navijati za BiH sve dok na stadionima budu ljiljani, islamske zastave, turske zastave, mjeseci, zvijezde. Sve dok te transparente ne zamijeni sadašnja bosanskohercegovačka zastava, samo će Bošnjaci navijati za BIH, a kako vidim, to se neće desiti vrlo skoro nažalost.
nije ba to do zastava... neko da hoce stvarno da navija za BiH on bi navijao, neg nece, hoce da provociraju Bosnjake time. A ako neko hoce da navija za BiH neka ponese zastavu drzave i et... sta njeg briga koju zastavu nosi Huso iz Prtkovica :lol:

Avatar
jasmin93
Postovi: 138
Pridružen/a: 12 apr 2008, 15:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la jasmin93 » 14 jul 2008, 15:37

GoRaN je napisao/la:
Torentte je napisao/la:
Fukare tz je napisao/la:**** li ti svi oni koji su ispod onog 4s mamu u picku cetnicku
Nemoj tako pričati kad si neinformiran, "4S" nije četnički znak. Ti si nacionalista, i zbog takvih ljudi je rat i počeo, i zbog toga sada tebi i smeta "4S". Nemoj misliti da branim Srbe, ja sam Hrvat, ali to je krajnji primitivizam izražavanja, samo najveći primitivac daje takve komentare. 4S je srpski znak, i ne znači ništa pogrešni, niti vrijeđa neki drugi narod.
To je isto kad bih ja sad psovao nekome nešto zato što na utakmicama Bosne i Hercegovine vidim ljiljane, turske zastave, one zelene islamske zastave, itd... Ja navijam za BIH samo zbog toga jer sam ovdje rođen i jer ovdje živim, i zbog toga jer su i Srbi i Hrvati počeli igrati za BiH, ali nema mnogo Hrvata i Srba koji navijaju za BiH, vrlo ih je malo, i neće nikad ni početi navijati za BiH sve dok na stadionima budu ljiljani, islamske zastave, turske zastave, mjeseci, zvijezde. Sve dok te transparente ne zamijeni sadašnja bosanskohercegovačka zastava, samo će Bošnjaci navijati za BIH, a kako vidim, to se neće desiti vrlo skoro nažalost.
Koji si ti car čovječe.....
Evo ja sam pola hrvat pola srbin,rođen sam u BiH,cijeli život u BiH i navijam za BiH. 8-)
Svaka cast ako je tako :mrgreen:

Avatar
jasmin93
Postovi: 138
Pridružen/a: 12 apr 2008, 15:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la jasmin93 » 14 jul 2008, 15:42

Koji ce vam k***c ova tema... sluzi za isticanje negativne energije, a ovaj sto je kreirao ovaj topic, to je nacionalista do PM... dize teme o nekakvom Ikadinovicu za kojeg nikad nisam cuo (a i ne interesuje me, vise me brine sto je Barbarez zavrsio karijeru), o Zvijezdi... pa posteno recite... jeli od ovih 9 stranica topica, jel bilo 20 postova o Zvijezdi, da su komentarisali drugi, a ne ovaj Obanon ili kako se vec zove. Gdje je admin da pobrise one nacionalisticke slike (4S i sl.) i da zakljuca ovaj topic

EDIT: I kad kaze "popularna tema", aj reci bil popularnija tema bila "C. Ronaldo mozda u Realu" ... Toliko od mene... i sljedeci put cu razmislit hocu li doc na ovaj forum, samo radi sirenja nacionalizma, opet kazem, sirenja nacionalizma kojeg siri Obanon. To je svinja obicna (izvinjavam se svim svinjama ovog svijeta sto ih vrijedjam, ali tako se najbolje moze opisat), nacionalista teski. Na ovom topicu se vise pise o 4s, nego o Zvijezdi

smaja_sa
Postovi: 1
Pridružen/a: 14 jul 2008, 15:43
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la smaja_sa » 14 jul 2008, 16:00

treba biti realan pa reci da zvezda i jeste najveci klub u ex jugoslaviji (s tim sto je imala podrsku rezima) svejedno napravili su najveci uspjeh,nije malo budimo realni.a sto se tice navijaca daleko su najjaci pa pogledajte samo koreografije koje ljudi prave,naklon naravno. a oko BH navijacke "scene" naravno HZ i nevoljno to priznajem "oni dole" sa grbavice ,sve ostalo mijama daleko.bezveze se dizu i stavljaju u isti kos sa velikima.............

BrigateBL
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 maj 2008, 17:10
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la BrigateBL » 14 jul 2008, 16:21

Ma ovdje vise treba prictai o ocekivanjima, timu i drugim stvarima vezanim za zvezdu a ne za politiku, 4S ili slicno...
Mene licno vise zabrinjava cinjenica da ova uprava nastavlja sa prodajom kljucnih igraca i maze oci navijacima
NISU NAS SLOMILE OVE TESKE GODINE...

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la obannon » 14 jul 2008, 16:36

Zeman ce napraviti dobru ekipu
Vazno je samo da Milijas ostane, pa i Castillo ali ko bi mogao odbiti ponudu od 7,5 mil. eurica.
Od dosadasnjih pojacanja svidjaju mi se Edgar, Markovic, Stamenkovic, ostali su mi sumljivi , mada kao sto sam vec rekao Zeman ce to srediti, ukomponovati

Otvaranje sa Fiorentinom na renoviranoj Marakani 6 avgusta najvjerovatnije
Brigate BL oces li ic, meni je blizu pa cu da odem(najvjerovatnije)

Na ovu pjesmu se i dan danas najezim, ove nove su extra, vecina ali ova stara je ipak nesta posebno
:D
- " $...

BrigateBL
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 maj 2008, 17:10
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la BrigateBL » 14 jul 2008, 17:07

Pa nisam bas optimista..
Ekipa je pretrpjela znatne promjene u sastavui vidjecemo kako ce to funkcionisati. Zeman igra napadacki ali u njegovoj taktici ima puno rupa jer je odbrana visoko ako igraci ne markiraju prostor na pravi nacin sto sve evropske ekipe itekako znaju kazniti. Kod nas je tu problem Ibro koji je prejak u duelima ali je spor Uz to nemamo drugog stopera
Sto se tice odlaska ja idem preko HRvatske tako da vec ima grupa ljudi koja ide , mada iskreno ne vjerujem da ce stadion renovirati do tada ....
NISU NAS SLOMILE OVE TESKE GODINE...

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la obannon » 14 jul 2008, 17:19

Ja ja znam da idete preko Hrvatske.
Sreo sam gore na autokomandi i na stadionu dosta ljudi iz Banjaluke, dobro organizovana grupa
Kod nas ti je organizacija tu i tamo, mada opet dobro je
A sumljam i ja da ce biti gotovo do 6-stog.
Vojvodina je dopustila da igramo na njenom 2 kolo uega kupa, a poslije ce sigurno sve bit sredjeno, renovirano ;)
- " $...

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la obannon » 15 jul 2008, 14:59

slika

Prijateljske utakmice na pripremama do sada:
Црвена $ – ? 13:0
Црвена $ – ' 0:0
Црвена $ – ? 3:1
Црвена $ – ? ? 0:4
- " $...

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la obannon » 16 jul 2008, 22:39

slika
Koroman: Nikada teže pripreme
Ognjen Koroman jedan je od najiskusnijih fudbalera Crvene zvezde, koji sa velikim ambicijama očekuje narednu sezonu. Dosadašnje pripreme ocenio je kao najteže u karijeri, ali veruje da je ekipa na pravom putu da spremna dočeka takmičarske mečeve.

Nikada u mojoj karijeri nisam imao teže pripreme. Odradili smo bazični deo u kojem je najteže bilo prepodnevno trčanje. Najbitnije je da je to prošlo i da smo svi zdravi, da su svi igrači izdržali sve napore i da je Šef zadovoljan.

Na dosadašnjim prijateljskim utakmicama Koroman je obavljao ulogu kapitena Crvene zvezde.

Ne opterećujem se kapitenskom trakom. Uz Milijaša, Markovića, Gaja treba da iznesem teret na svojim plećima i svako od nas mora da izvuče maksimum iz ove sezone. Kapitenska traka je obaveza koja me motiviše da se smirim, ne komentarišem suđenje i ponašam se drugačije nego u pojedinim situacijama prošle sezone, kada sam znao da napravim neprimerene poteze.

Poput Šefa stručnog štaba, ni Ognjen Koroman ne pridaje naročit značaj dosadašnjim rezultatima u pripremnom periodu.

Odigrali smo četiri utakmice i to nije pravo merilo, pogotovo jer smo pred svaki meč imali pretpodnevni trening, odnosno trčali bi po deset kilometara. Pripremne utakmice su jedno, prvenstvo i takmičarski dueli sasvim nešto drugo.

U odnosu na prošlu sezonu ekipa je pretrpela izvesne promene.

Nedostatak Milovanovića, Tutorića, Jestrovića i ostalih igrača koji su otišli nije lako nadoknaditi. Došlo je dosta mladih, perspektivnih igrača, željnih dokazivanja. Nadam se da ćemo napraviti jednu dobru ekipu i da ćemo uspeti da, što je najbitnije po meni, se plasiramo u Ligu UEFA i osvojimo titulu u narednom prvenstvu.

Sa druge strane večiti rival nije pretrpeo značajnije kadrovske promene.

Partizan je zadržao sve igrače, osim Jovetića. Doveo je Paunovića i još nekoliko mladih igrača. Mislim da su po kvalitetu na prošlogodišnjem nivou. Što se nas tiče, mislim da je rano suditi o kvalitetu ove ekipe. Došlo je dosta dobrih igrača pre svih Subašić, Mijailović, sviđa mi se Vukobratović koji je došao iz Vojvodine, o Markoviću ne treba trošiti reči. Mi smo se u neku ruku pojačali, međutim treba nam i prostora i vremena da se uigramo i pružamo prave partije.

Koroman smatra da je Crvena zvezda odlaskom Jestrovića ostala bez klasičnog špica.

Najveći gubitak je odlazak Jestrovića. Zvezda je uvek imala dobre špiceve i mislim da nam nedostaju klasični napadači. Došao je Edgar i videćemo koliko će mu vremena biti potrebno da se adaptira. Reč je o kvalitetnom fudbaleru, ali je pred njim period adaptacije. Mislim da je pravi igrač.

Dolaskom novog trenera dolazi i do promena u sistemu igre.
Meni lično taj sistem odgovara i za njega je potrebno imati odgovarajuće igrače. Međutim, ima igrača kojima sistem ne odgovara što je sasvim normalno. Šef je taj koji postavlja taktiku i ne treba mi da je komentarišemo. Treba nam mesec dana da se uigramo i uklopimo. On je dugo godina igrao taj sistem i iz razgovora sam zaključio da ćemo i kući i na strani igrati taj sistem.
Dosta se govorilo o odlasku Koromana u ovom prelaznom roku. Sada dileme više nema.

Definitivno sam tu i mislim da ću ostati do decembra. Meni je lepo u Zvezdi, pogotovo što sam kod kuće. Ali ako se ukaže neka dobra ponuda koja bi zadovoljila i mene i Klub, videćemo. Imao sam nekoliko ponuda koje se nisu pojavile u javnosti za koje smo znali samo ljudi iz Uprave i ja. Radilo se prvenstveno o turskim klubovima, ali to nisam želeo da komentarišem. Uprava Kluba je odlučila da ostanem i ja sam sada tu.

Preuzeto sa http://www.crvenazvezdafk.com
- " $...

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la obannon » 17 jul 2008, 17:58

U toku su radovi na terenu Marakane,postavljaju se grejaci, nova trava itd....
slika
slika
slika
slika
- " $...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 19 jul 2008, 18:44

.
Zadnja izmjena: alan_kardec, dana/u 09 mar 2017, 15:51, ukupno mijenjano 1 put.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la obannon » 19 jul 2008, 20:41

2006-te Ailton, 2007-me Jestrovic, 2008-me ko zna. Imam osjecaj da ce biti isto neko malo zvucnije ime al se bojim da ce proci kao ova dvojica(jes da je jestrovic bio najbolji strelac lige ali neznam nesta mi je......)
Od ovih sto se pominju Kalon, Rekoba, Tagoe, Gavrancic nek bar jedan dodje mada........
Najvise se uzdam u Stamenkovica, Koromana i Gaju
Vidjecemo, dace Bog da bude dobro
- " $...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 20 jul 2008, 01:05

obannon je napisao/la:2006-te Ailton, 2007-me Jestrovic, 2008-me ko zna. Imam osjecaj da ce biti isto neko malo zvucnije ime al se bojim da ce proci kao ova dvojica(jes da je jestrovic bio najbolji strelac lige ali neznam nesta mi je......)
Od ovih sto se pominju Kalon, Rekoba, Tagoe, Gavrancic nek bar jedan dodje mada........
Najvise se uzdam u Stamenkovica, Koromana i Gaju
Vidjecemo, dace Bog da bude dobro
Dovođenje Kallona bi bio veliki promašaj,uvjeren sam.O ovom Princu se mnogo priča,ali...Gavrančić bi bio ta jedna "bomba"Momak je iskusan,ima u nogama veliki broj utakmica u L.Š.,igrao je i na svjetskom prvenstvu, a mislim da on može igrati i beka dosta dobro, nisam siguran kog,ali se sjećam da je u kvalifikacijama za s.p. većinu utakmica odigrao na beku.Zamisli stoperski tandem Gavrančić-Gaj.Alvaro,Alvaro...najiskrenije se nadam da će taj čovjek doći u Zvezdu.On bi bio druga "bomba".Jeste da polako ulazi u godine,da zadnjih sezonu-dvije nije u nekoj extra formi,ali njegov kvalitet bi nam strašno pomogao.Šteta što Castillo (najvjerovatnije) odlazi.Ništa od Kovačevića i Drinčića,spominje se da bi neki novi Ekvadorac mogao da ga zamjeni.Hm, stvarno ne znam ko bi bio dobra zamjena.

Daće Bog da bude dobro.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la obannon » 23 jul 2008, 15:31

slika
Određeni su parovi jesenjeg dela sezone u Superligi Srbije u sezoni 2008/2009. Prvo kolo igra se 16. avgusta. Crvena zvezda gostovaće od 17 časova i 30 minuta u Novom Sadu ekipi Vojvodine.

Raspored utakmica FK Crvena zvezda u 2008-moj godini

1. kolo (16.08.2008. godine)
Vojvodina – Crvena zvezda

2. kolo (23.08.2008. godine)
Banat – Crvena zvezda

3. kolo (30.08.2008. godine)
Crvena zvezda – Habitfarm Javor

4. kolo (13.09.2008. godine)
Čukarički Stankom – Crvena zvezda

5. kolo (20.09.2008. godine)
Crvena zvezda – Jagodina

6. kolo (27.09.2008. godine)
Hajduk Kula – Crvena zvezda

7. kolo (04.10. 2008. godine)
Crvena zvezda – Partizan

8. kolo (18.10.2008. godine)
Napredak – Crvena zvezda

9. kolo (25.10.2008. godine)
Crvena zvezda – OFK Beograd

10. kolo (29.10.2008. godine)
Borac Čačak – Crvena zvezda

11. kolo (01.11.2008. godine)
Crvena zvezda – Rad

12. kolo (08.11.2008. godine)
Crvena zvezda – Vojvodina

13. kolo (15.11.2008. godine)
Crvena zvezda – Banat

14. kolo (22.11.2008. godine)
Habitfarm Javor – Crvena zvezda

15. kolo (29.11.2008. godine)
Crvena zvezda – Čukarički Stankom

16. kolo (06.12.2008. godine)
Jagodina – Crvena zvezda

17. kolo (11.12.2008. godine)
Crvena zvezda – Hajduk Kula
- " $...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 24 jul 2008, 16:46

Na početku dva teška gostovanja; u Novom Sadu i kod drugoligaša Banata.Samo u Srbiji se može dogoditi da klub koji je u prethodnoj sezoni ispao iz prve lige,u narednoj opet bude prvoligaš.Strašno šta Karadžić radi.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la obannon » 24 jul 2008, 22:25

Karadžić je veliki lopov. smederevo je bilo ispred Banata, ali lopovi su lopovi. Ko zna sta se tu sve muti, pocev od Karadzica,Terzica, Bulica.......................
U zvezdi se takodje nesta cudno desava, nimalo mi se ne svidja ali videcemo.Kad smo natjerali Dzajica da ode i Bajevica mozemo i Toplicu(mada tek cemo vidjeti rezultate)
ZVEZDA U SRCU
- " $...

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.