FK Crvena zvezda

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Ko je Zvezdi u ovome trenutku najpotrebniji ?

Dragan Dzajic
16
10%
Nebojsa Covic
15
10%
Zoran Stojadinovic
9
6%
Gazprom
92
59%
Svi
23
15%
 
Ukupno glasova: 155

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 19 avg 2021, 09:02

Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Felixians4
Postovi: 7494
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Felixians4 » 20 avg 2021, 13:37

Lois Dioni nije impresionirao u ovih mesec dana na Topčiderskom brdu i mada nije bio ni sasvim fizički spreman Francuz ni na utakmicama, a ni na treninzima nije ubedio sportski sektor da bi mogao da bude prvi izbor u špicu. Uostalom, zato je i produžen ugovor sa Milanom Pavkovim, koji je u prvom meču sa Klužom podsetio koliko može da bude koristan za ekipu kada je fizički i psihički naštelovan.

Zbog toga bi u Ljutice Bogdana vrlo rado nekome prepustili 28-godišnjeg špica ako bi taj preuzeo na sebe obavezu da isplaćuje Dioniju platu od 500.000 evra po sezoni. Jer već sada je svima jasno da su izuzetno male šanse da Zvezda na kraju sezone otkupi golgetera Anžea za sumu od 1.200.000 evra.

U tom slučaju, crveno-beli bi krenuli po novog špica, drugačijih karakteristika od Pavkova. Čitaj: brzog špica, a takav bi morao da bude stranac. Povoljna okolnost za crveno-bele je ta što zbog pandemija korona virusa mnogi klubovi muče muke sa novcem, pa je širom Evrope neuobičajeno veliki broj slobodnih agenata koji traže poslodavca.


Dioni nije jedini koji se na početku sezone nije nametnuo kao prvi izbor. Isti je slučaj i sa Filipom Falkom, nisu njegovi igrački kvaliteti upitni, ali italijan ne govori ni srpski, a ni engleski i posle sedam meseci sasvim je evidentno da se nije dobro uklopio, niti će to dalje ići lako zbog jezičke barijere. Falka je ovog leta pratila Monca, čak i poslala konkretnu ponudu od 1.700.000 evra, tada su u srpskom šampionu još verovali da će dočekati Filipovu eksploziju... Avaj, čini se da bi za sve bilo dobro kada bi se Monca vratila, jer je Falko u potpunosti Zvezdin igrač i on bi mogao da ide samo u slučaju adekvatnog obeštećenja.

Ponudu je letos imao i Srđan Babić, Braga je nudila 1.300.000 evra i 10 procenata od naredne prodaje, ali je 25-godišnji štoper u tim trenucima figurirao kao prvi partner Aleksandra Dragovića u poslednjoj liniji Zvezde. U međuvremenu je međutim pao iza Miloša Degeneka i Radovana Pankova i sada će crveno-beli pokušati da isprave grešku sa početka leta.



Greška je po svemu sudeći napravljena i sa Akselom Bakajokom, mada je on stigao kao slobodan igrač sa platom od 12.000 evra mesečno što i nije preveliko opterećenje za klub. Međutim, s obzirom da je u dosadašnjem toku sezone odigrao svega 112 minuta pitanje je ima li smisla nastaviti saradnju koja ne odgovara ni klubu, a ni igraču.

Na kraju, od ranije se zna da dozvolu da idu imaju i Veljko Nikolić i Njegoš Petrović, oni su od starta prelaznog roka bili planirani za prodaju i to za veliki novac. Za Nikolića je svojevremeno moskovski Spartak preko posrednika nudio 5.000.000 evra, koliko i Betis za Petrovića još novembra 2019. Prošle zime je Petrovića hteo i Torino, Zvezdi je bilo malo 2.500.000 evra, ovog leta se javio samo Anderleht sa sumom od 1.500.000….

Došlo vreme da se greške isprave. Ali sve je ovo samo načelan plan. Šta je od svega izvodljivo, tek treba da se vidi…

Podsetimo, ovog leta je iz Stankovićevog tima otišao samo Željko Gavrić, u Ferencvaroš za 1.200.000 evra, zimus se šuškalo da bi mogao da ode u Italiju za 3.000.000, Zvezda se nadala milionu više. Otišao je i Erik Jirka, za 500.000 evra u Ovijedo, ali on svakako nije bio tu ni prošle sezone.



Koliko pogreššnih odluka. Dokaz koji potencijal ima zvezda i mada je uspješna itekako u zadnjoj petoljetki, to može biti još kvalitetnije i ozbiljnije.

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 22 avg 2021, 22:23

dscile je napisao/la:
18 avg 2021, 15:20
Strasno je sto su nama u zadnjih 4-5 godina iste dvije pozicije rak rana ekipe. Desni bek i rezervni lijevi bek.

Krstenog desnog beka nemamo odavno.. Gajic je tu negdje, ali nema kapacitet za nesto vise. A Rodic, koji je najbolja domaca opcija koju mozemo imati, od dolaska u Zvezdu nema rezervu. Uvijek neko mora krpiti kada njega nema i uvijek ga moramo iscijediti maksimalno bas zbog toga.

Ovi iz kluba su urnisali Degeneka i veoma mi je drago sto je covjek juce dobio skandiranje, jer ga je zasluzio. I ova ekipa koja je juce izasla na teren je nasa trenutno najjaca postava. Nadam se samo da u LE protiv jacih protivnika necemo pocinjati sa nekim kalkulacijama, pa tako npr. gledati Sanoga i Krsticica u tandemu, jer Kanga mora biti u prvoj. Covjek jednostavno stalno gura ekipu naprijed.
Desnog beka nema ceo srpski fudbal, a ne Zvezda.
Odlicno zapazanje za Kangu i Rodica kojeg fudbalski nepismenjakovici godinama vredjaju i omalovazavaju. Da nije Rodica, tek bi onda vladala promaja na bekovskim pozicijama.

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 26 avg 2021, 22:21

Bravo Zvezdo!

Trijumf za bildanje koeficijenta... :kafa:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 27 avg 2021, 09:05

Potencijalni protivnici danas:

slika

Moja zelja:

- Lazio (lijepo bi opet bilo igrati na Olimpiku)
- C. zvezda
- Ludogorec (da im se osvetimo za 2016.)
- Sturm (zbog nasih ljudi gore)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 27 avg 2021, 12:48

Ne bas atraktivna grupa, ali svakako prolazna ;)

slika
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la dscile » 27 avg 2021, 13:13

Mozemo igrati sa svima i mozemo proci, iako nijedna ekipa nije atraktivna sto se tice imena. Ovi npr. Danci su bas opasni, svidja mi se kako posluju i skautiraju mlade iz Afrike.

Generalno, zadovoljan sam i nadam se proljecu u Evropi, iako nece biti lako.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 27 avg 2021, 22:03

prilično ok grupa kako je moglo. Možemo lagano proći, ali i ispasti. Dosta izjednačena grupa.
priželjkivao sam Dinama i Ludogoreca.
Dinama zbog par glupana ovdje na forumu koji sedmicama ispaljuju kolosalne maštarije o nekakvom svemirskom Dinamu. Ludogoreca sam htio (i evo dobio sam :mrgreen: ) zbog toga što su nas već jednom izbacili, kad smo u Evropi izgledali komično, sad smo dosta jači, a i oni su u poređenju sa ostalim ekipama iz trećeg šešira, dosta povoljan rival.
Braga ne toliko atraktivna ekipa kao neke druge iz prvog šešira, ali ekipa iz vrha portugalskog fusbala, to je dovoljno.
Midtjiland je sposoban da ovu grupu okrene naopako, baš zayebana mlada ekipa.


Nakon svega, lošeg ulaska u sezonu, loše igre i poraza u Kazahstanu, onog horora u Moldaviji i po meni neočekivanog rutinskog odrađivanja Kluža, tu smo gdje smo, grupe LE su nam mjera i realnost, sasvim ok grupu smo dobili... Vjerujem u Stankovića i ekipu.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 28 avg 2021, 11:59

slika
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 28 avg 2021, 17:33

Zavrsili smo Rishaira Živkovića.
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 28 avg 2021, 19:01

lik je brutalno brz, a brzine nam baš fali u napadu.
nadam se da će opravdati očekivanja.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 28 avg 2021, 20:04

Velika enigma, moze da zablista kao niko u ekipi, moze da bude najveci transfer-promasaj. Dioni nije ni bi pojacanje, ko je pogledao njegov CV, zapitao se kako je takav igrac uopste mogao i stici u Zvezdu.

Jos jedna enigma - u kakvoj je fizickoj spremi Zivkovic? Ocekujem ga iskreno tek od oktobra u nekoj pristojnijoj formi.

Jos nesto, ako eksplodira (fudbalski) - eto ga i u reprezentaciji Srbije.

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 30 avg 2021, 00:16

Jos jedna vrhunska partija Milana Pavkova u dresu Zvezde!

Stankovic ga prosle sezone nije u potpunosti iskoristio, Falcineli je bio prvi spic, doduse i dosta je kvalitetno napadac Bolonje odradio sezonu.
Ove sezone Pavkov je prva opcija, usao je u formu, sada ga mora forsirati konstantno, kakav Dioni, kakvi bakraci.
Prosle sezone je kao sekundarna opcija postigao 15 golova u sezoni, dok ove u prvenstvu i evro-takmicenju ocekujem 20+ od njega.
U drugoj polovini avgusta: gol Kluzu u Beogradu, bez gola TSC-u, gol u Kluzu, gol veceras na Banovom brdu (sva tri gola ona najbitnija - za 1:0 ili pobedonosni). Jos bitnije: namesta golove, dosta radi za ekipu u oba pravca. Jak je na lopti sto za igraca njegovih fizickih gabarita i nije podrazumevajuce. Odigrao je 335 minuta u 4 meca, verovatno kao nikada pre tako mnogo kod Stankovica. U ta 4 meca sa njim u postavi = 4 pobede i to ne protiv osrednjih domacih ekipa. Mislim da ce mu pauza prijati da se fizicki jos bolje pripremi. Stankovic napokon pocinje da ga iskoristava kvalitetno kao sto je to ranije Milojevic u svom mandatu radio.
Mislim da ga ove jeseni ni odbrane Partizana, Brage, Ludogoreca i Mitjilanda nece moci zadrzati.
Zvezda i Partizan vratili su ove sezone spiceve koji im garantuju golove (Pavkov & Rikardo). Moguce je da ce im to biti i najbolji potezi u sezoni na kraju.
Mislim i da ce neuspesna transfer-prica oko dovodjenja Prijovica i Arnautovica ubrzo pasti u zaborav. Golovi i asistencije Milana Pavkova su dosta jeftiniji, a Zvezdin centarfor ih redovno isporucuje.
Mrkela i Dioni i svi njegovi Dioniji, mora da ide iz kluba! Zvezda zasluzuje daleko ozbiljnijeg sportskog direktora.
Voleo bih da vidim na tom mestu recimo Zeljka Buvaca. Trenutno obavlja tu funkciju u moskovskom Dinamu, ima ugovor do kraja sezone. Ozbiljan je strucnjak, ima veze i kontakte sirom Evrope, zna kako funkcionisu najveci svetski klubovi iznutra. Mada ce ga tesko dovesti. Dinamo je trenutno od dugogodisnjeg kandidata za ispadanje, postao klub koji se bori za gornji dom tabele (trenutno su 2. iza Zenita u ruskom prvenstvu). Buvaca treba platiti i dati mu 4-5 godina na raspolaganju da na miru radi. Mita Mrkela je spram njega amater.
Zvezdan Terzic (generalni direktor) - Zeljko Buvac (sportski direktor) - Dejan Stankovic (trener). Jos jedan level iznad.

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 30 avg 2021, 18:42

Covjek za brzinu u napadu.

slika
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 31 avg 2021, 21:07

Lajger je napisao/la:
31 avg 2021, 18:35
Mezimica duguje 61 000 000 i pored sve pomoći države uspeli su da povećaju dug , za to trba biti stručnak .

Ja sam uvek govorio da mezimica parqadigma srpskog društva tj propadanja istog .

Ovo vam je ogledni primer šta će biti sa Srbijom i njenim dugovima kad ode Vučić .
Kme kme kme :plac:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 01 sep 2021, 13:15

Lajger je napisao/la:
01 sep 2021, 12:07
Šta će te raditi kad ode Vučić , da je pravde završili bi kao OFK
A ko ce ti doci na celo drzave kada ode Vucic?!

Nadas li se Marinici Cobanu, svojevremenom stazisti na ku*cu debelog svinjceta Nenada Canka ili nadrogiranom glumackom tandemu Bjelogrlic-Trifunovic, pardon, pod dejstvom psihoaktivnih supstanci?! Doduse i Canak je smrkao po novosadskim klubovima i na tvrdjavi, nije ni on bez iskustva.
Svi zajedno ne mogu skupiti 3-4% glasova, a ne 51%. Ako pokusate prevrat na silu, a protiv volje naseg naroda, bojim se da cete se penjati na krila aviona kao u Kabulu onomad. Di cete bezati, za Albaniju ili Hrvatsku, ne interesuje me, ali znam da sam kao i hiljade drugih ljudi u tom slucaju spreman i na oruzje da ustanem i da branim drzavni i pravni poredak u zemlji. U to budi siguran. Nece nad Srbijom nista drugo vijoriti osim srpske trobojke, izbij sebi puste snove iz glave :kafa:
Niti cete preuzeti ikada vise vlast u Srbiji, niti cete i u Crnoj Gori za koji dan spreciti ustolicenje Mitropolita crnogorsko-primorskog. Mozete samo da laprdate, da lajete u prazno kao kere i nista vise :kafa:

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 01 sep 2021, 18:04

Ma ovo je garant isti lik kao onaj lik sa EL teme. Ubise komplexi... ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

PatriceKwedi
Postovi: 1317
Pridružen/a: 03 avg 2021, 08:06
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la PatriceKwedi » 01 sep 2021, 19:54

marconato je napisao/la:
01 sep 2021, 18:04
Ma ovo je garant isti lik kao onaj lik sa EL teme. Ubise komplexi... ;)
Ne klevetaj, radije poradi na argumentaciji jer ocigledno velika vecina smatra da je Zvezda Vuciceva kuja.
🔹

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 01 sep 2021, 20:12

PatriceKwedi je napisao/la:
01 sep 2021, 19:54
marconato je napisao/la:
01 sep 2021, 18:04
Ma ovo je garant isti lik kao onaj lik sa EL teme. Ubise komplexi... ;)
Ne klevetaj, radije poradi na argumentaciji jer ocigledno velika vecina smatra da je Zvezda Vuciceva kuja.
Propaganda je cudo... :kafa:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 01 sep 2021, 23:13

Sta je ovde klonova i duplih naloga :rol:
Ja sam mislio da je samo onaj Sedouz/Krle kapiten dupli nalog, ali ima ih kanda jos :mrgreen:
marconato je napisao/la:
01 sep 2021, 18:04
Ma ovo je garant isti lik kao onaj lik sa EL teme. Ubise komplexi... ;)
Da. Bio je "Hrvat", pa je u par postova na novom nicku bio malo i "Srbin", pa se brze bolje razsrbio :rol:
To je neki genetski poremecaj naslednog karaktera :rol:

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.