FK Crvena zvezda

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Ko je Zvezdi u ovome trenutku najpotrebniji ?

Dragan Dzajic
16
10%
Nebojsa Covic
15
10%
Zoran Stojadinovic
9
6%
Gazprom
92
59%
Svi
23
15%
 
Ukupno glasova: 155

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61397
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Virtu4l » 10 avg 2021, 21:13

marconato je napisao/la:
28 feb 2021, 17:57
Virtu4l je napisao/la:
24 feb 2021, 10:06
.
Sta sada imas da kazes na poredjenje Milojeva va Dekijeva Zvezda? :)
Imam da kažem isto ono što i prvog dana. Stanković je loš trener. Mogu i elaborirati, ali mislim da je sve jasno. Sa ovim Šerifom bi Velež i Borac igrali egal utakmice.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 10 avg 2021, 22:03

Virtu4l je napisao/la:
10 avg 2021, 21:13
marconato je napisao/la:
28 feb 2021, 17:57
Virtu4l je napisao/la:
24 feb 2021, 10:06
.
Sta sada imas da kazes na poredjenje Milojeva va Dekijeva Zvezda? :)
Imam da kažem isto ono što i prvog dana. Stanković je loš trener. Mogu i elaborirati, ali mislim da je sve jasno. Sa ovim Šerifom bi Velež i Borac igrali egal utakmice.
Izgleda je njemu onaj Milojević sto je otisao sada vodio sve, a on (se) samo "ložio" po Tv-u i svlacionici... ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61397
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Virtu4l » 11 avg 2021, 13:25

marconato je napisao/la:
10 avg 2021, 22:03
Izgleda je njemu onaj Milojević sto je otisao sada vodio sve, a on (se) samo "ložio" po Tv-u i svlacionici... ;)
Nije mu Milojević ništa vodio, jer da je Milojević vodio sigurno bi bar jednom igrali grupe LŠ u ove dvije godine i ne bi ispadali od nekih Omonija i Šerifa. Čovjek je drugu godinu zaredom prokockao idealan žrijeb, žrijeb u kojem bi i naši klubovi imali šansu.

Dvije pobjede protiv Genta kojeg su svi u grupi nakantali pa i Slovan - ne znače apsolutno ništa.

Uskoro će ti biti još jasnije koliko je loš.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 11 avg 2021, 14:12

Virtu4l je napisao/la:
11 avg 2021, 13:25
marconato je napisao/la:
10 avg 2021, 22:03
Izgleda je njemu onaj Milojević sto je otisao sada vodio sve, a on (se) samo "ložio" po Tv-u i svlacionici... ;)
Nije mu Milojević ništa vodio, jer da je Milojević vodio sigurno bi bar jednom igrali grupe LŠ u ove dvije godine i ne bi ispadali od nekih Omonija i Šerifa. Čovjek je drugu godinu zaredom prokockao idealan žrijeb, žrijeb u kojem bi i naši klubovi imali šansu.

Dvije pobjede protiv Genta kojeg su svi u grupi nakantali pa i Slovan - ne znače apsolutno ništa.

Uskoro će ti biti još jasnije koliko je loš.
Ne kontas, nisam bio sarkastican. Milojević koji mu je bio u SŠ prosle godine je otisao u Hamarbi ovo ljeto. Nisam mislio na onog Milojevića...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61397
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Virtu4l » 11 avg 2021, 15:02

marconato je napisao/la:
11 avg 2021, 14:12
Ne kontas, nisam bio sarkastican. Milojević koji mu je bio u SŠ prosle godine je otisao u Hamarbi ovo ljeto. Nisam mislio na onog Milojevića...
A naglasi brate dragi, znaš da sam slab na Milojevića, onog pravog. :mrgreen:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Raonffa » 11 avg 2021, 17:47

Virtu4l je napisao/la:
11 avg 2021, 15:02
marconato je napisao/la:
11 avg 2021, 14:12
Ne kontas, nisam bio sarkastican. Milojević koji mu je bio u SŠ prosle godine je otisao u Hamarbi ovo ljeto. Nisam mislio na onog Milojevića...
A naglasi brate dragi, znaš da sam slab na Milojevića, onog pravog. :mrgreen:
Milojević je za Stankovića Feđa Dudić, ukratko samo da napravim malu digresiju i bježim :mrgreen: :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 11 avg 2021, 19:09

Virtu4l je napisao/la:
11 avg 2021, 15:02
marconato je napisao/la:
11 avg 2021, 14:12
Ne kontas, nisam bio sarkastican. Milojević koji mu je bio u SŠ prosle godine je otisao u Hamarbi ovo ljeto. Nisam mislio na onog Milojevića...
A naglasi brate dragi, znaš da sam slab na Milojevića, onog pravog. :mrgreen:
Mi smo zayebali sto nismo stavili posle Miloja crazy Lalatovića :) On bi u 2 meca dao 3-4 komada ovim Sherifima... ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 17 avg 2021, 21:16

Onaj ko je doveo Dionija, da ga uzme pod ruku i pokupi prnje zajedno s njim i ode vec jednom iz kluba.

Milan Pavkov je za 4 minuta pokazao i dao vise nego francusko uvezeno drvo u mecevima sa Kajratom i Serifom ukupno :kafa:

Opet Mitine "kombinacije" kostaju klub milione €, tj. neigranja u Ligi sampiona. I odgovorno tvrdim da je Stankovic najmanji krivac, Mrkela je kancer citavog kluba!

Stetocina i njegov (beskorisni) sticenik:

slika

Jedan od brojnih tamnoputih dunstera koje je Mrkela doveo u klub nakon sto mu je Terzic predao u ruke transfer-operativu :kafa:

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 17 avg 2021, 21:52

Ti stvarno mislis da sve to ide mimo Terze?!
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 17 avg 2021, 21:59

marconato je napisao/la:
17 avg 2021, 21:52
Ti stvarno mislis da sve to ide mimo Terze?!
On samo (sve) odobrava.
I nema sta da mislim. Mrkela je kljucni covek koji u tom resoru vuce konce (dovodjenje igraca). Zbog njega je i Milojevic otisao iz kluba iako su svi igraci bili protiv. Ako lazu igraci koji su mi to pricali, onda lazem i ja.

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 17 avg 2021, 22:05

Ma ista je to bagra i podjednako kriva sto mi sad igramo play off za LE umjesto za LŠ...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 17 avg 2021, 22:33

marconato je napisao/la:
17 avg 2021, 22:05
Ma ista je to bagra i podjednako kriva sto mi sad igramo play off za LE umjesto za LŠ...
Sto je najgore ovaj zagrebacki Dinamo pojma nema! Satrase ih Moldavci i rezultatom i igrom. Ja ne znam na osnovu cega su se oni kur*ili i tvrdili da ce lagano proci Zvezdu ili Serifa?! Duel Zvezda - Serif resio je ucesnika Lige sampiona. Da se nisu gurali Mrkelini transfer-puleni sada bi se spremala Liga sampiona, a ne veceras do vrha punio ovaj nesrecni Kluz :kafa:

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 17 avg 2021, 23:13

Iznenadjujuce stvarno, bas kao i ispadanje od Sherifaa. Mada, kako je Dinamo prosao u Moldaviji... :roll:

Sad mi jos vise zao zbog one gluposti Kange u Beogradu :facepalm:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Felixians4
Postovi: 7428
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Felixians4 » 18 avg 2021, 14:06

Jedan je Pavkov Milan! Eto,bilo bi prigodno da je nakon Liverpoola sredio i Milan zimus, a tako blizu ste bili.

Jaka momčad odista, na bekovima to može sigurno prodornije,bolje,svježije, no i ti ljudi svoj posao obave OK nego je najlakše pljuvati po tim više limitiranijim igračima.

Slabo ste ušli u sezonu,Stanković je griješio, no ukoliko sada zadržite i dignete formu do reprezentativne pauze,bit će super jer Partizan izgleda ove sezone će biti bliže vama nego Čukaričkom,Topoli,Vojvodini i ostalima.

Vidite kako Salzburg žudi za LP, opet su izmijenili sastav i s vjerojatno nikad mlađim kadrom jurišaju te su ultra blizu prvom plasmanu preko kvalifikacija, a svih ovih godina kad su bili iskusniji,ozbiljniji,kvalitetniji NIKAKO nisu uspijevali. Zvezda,Rijeka,Dinamo,,Malmo,Dudelaneg su bivali kobni,a možemo reći da su bili svake te godine za klasu-dvije-tri iznad tih rivala što su ih izbacivali što bi se i pokazalo kasnije u euro avanturi.

Poanta je da gotovo nikome nije pizdin dim proći i jednu,a kamoli više rundi kvalifikacija jer tu nije riječ o lošim momčadima nimalo koji pritom tempiraju max. da budu spremni za te okršaje.

Iako se prijelazni rok treba i može odrađivati bolje,profesionalnije, s puno više naglaska na scouting i sigurno odgovorni snose krivicu, nije i da Deki nije imao adekvatnu potporu u vidu da mu je složen veoma kvalitetan kadar.

Nema bez Dejana u zadnje doba - Radonjić i Milojević recept super usješan u KK i FK, Radonjić se vratio,a Milojevića naslijedio Stanković.

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 18 avg 2021, 14:52

Felixians4 je napisao/la:
18 avg 2021, 14:06
Jedan je Pavkov Milan! Eto,bilo bi prigodno da je nakon Liverpoola sredio i Milan zimus, a tako blizu ste bili.

Jaka momčad odista, na bekovima to može sigurno prodornije,bolje,svježije, no i ti ljudi svoj posao obave OK nego je najlakše pljuvati po tim više limitiranijim igračima.

Slabo ste ušli u sezonu,Stanković je griješio, no ukoliko sada zadržite i dignete formu do reprezentativne pauze,bit će super jer Partizan izgleda ove sezone će biti bliže vama nego Čukaričkom,Topoli,Vojvodini i ostalima.

Vidite kako Salzburg žudi za LP, opet su izmijenili sastav i s vjerojatno nikad mlađim kadrom jurišaju te su ultra blizu prvom plasmanu preko kvalifikacija, a svih ovih godina kad su bili iskusniji,ozbiljniji,kvalitetniji NIKAKO nisu uspijevali. Zvezda,Rijeka,Dinamo,,Malmo,Dudelaneg su bivali kobni,a možemo reći da su bili svake te godine za klasu-dvije-tri iznad tih rivala što su ih izbacivali što bi se i pokazalo kasnije u euro avanturi.

Poanta je da gotovo nikome nije pizdin dim proći i jednu,a kamoli više rundi kvalifikacija jer tu nije riječ o lošim momčadima nimalo koji pritom tempiraju max. da budu spremni za te okršaje.

Iako se prijelazni rok treba i može odrađivati bolje,profesionalnije, s puno više naglaska na scouting i sigurno odgovorni snose krivicu, nije i da Deki nije imao adekvatnu potporu u vidu da mu je složen veoma kvalitetan kadar.

Nema bez Dejana u zadnje doba - Radonjić i Milojević recept super usješan u KK i FK, Radonjić se vratio,a Milojevića naslijedio Stanković.
Svjesni smo mi vrlo dobro ko, sta i koliko moze, zato smo i kivni na Terza/Mrkela kombinacije koje i sam Deki aminuje i padne pod pritisak istih.
Degenek i Pavkov su šikanirani sve dok voda nije dosla do guse. Prvi jer nije htio otici u Singapur ili gdje vec, a drugi jer nije htio produziti ugovor po kojima bi naravno Terzi davao neke procente. Tek kad je neki dan produzio ugovor, isti je i zaigrao sinoc i bio igrac utakmice... ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la dscile » 18 avg 2021, 15:20

Strasno je sto su nama u zadnjih 4-5 godina iste dvije pozicije rak rana ekipe. Desni bek i rezervni lijevi bek.

Krstenog desnog beka nemamo odavno.. Gajic je tu negdje, ali nema kapacitet za nesto vise. A Rodic, koji je najbolja domaca opcija koju mozemo imati, od dolaska u Zvezdu nema rezervu. Uvijek neko mora krpiti kada njega nema i uvijek ga moramo iscijediti maksimalno bas zbog toga.

Ovi iz kluba su urnisali Degeneka i veoma mi je drago sto je covjek juce dobio skandiranje, jer ga je zasluzio. I ova ekipa koja je juce izasla na teren je nasa trenutno najjaca postava. Nadam se samo da u LE protiv jacih protivnika necemo pocinjati sa nekim kalkulacijama, pa tako npr. gledati Sanoga i Krsticica u tandemu, jer Kanga mora biti u prvoj. Covjek jednostavno stalno gura ekipu naprijed.

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la dscile » 18 avg 2021, 15:28

I da dodam
slika
Igracina.

Cesto ga nipodastavaju, pricaju neke gluposti, ali on je igrac koji ima ogroman uticaj na Zvezdinu igru. Sta je samo bitnih golova i asistencija imao u vaznim mecevima.. Cesto su ga klupirali, ali uvijek se vracao jos bolji i zelje i motivacije nikad nije nedostajalo. Jednostavno, igracina.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7428
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Felixians4 » 18 avg 2021, 16:12

Pa sada, nabasao bih više na ruganja i pljuvanja po srećkoviću PAVKOVU nego što je bio konsenzus da je on taj. Uostalom,dobro je imati versatilne opcije što vi imate samo problem je nedostatak ozbiljnog scoutinga. Ne može se poreći da se solidno pogađalo,zato i jest zvezda postala ovako konzistentno moćna kući i u Europi konkurentna, al to može duplo bolje.

Kanga je isto bio na meti kritika žestoko po povratku. Inače, često se ispostavi da podgrijana juha ne vrijedi pare, no vjerujem da će on ponuditi možda i jednaku,ako ne višu razinu od prve avanture u zvezdi.

Mladenović iz Legije bio bi sjajna solucija iako je on off.nastrojen i u drugačijim sistemima, no kvaliteta se prilagodi... Filip Stojković je dobar,dobar DB, podcijenjen , svoj mandat u CZV je odradio lijepo.

Ali ponavljam, ima hrpa vrlo povoljnih i dostupnih izvrsnih igrača koje možeš dovesti svako ljeto. Ne lupetam na pamet već itekako imam listu igrača koje pratim i već 2-3 godine te sam se uvjerio u isto.

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 18 avg 2021, 16:57

Felixians4 je napisao/la:
18 avg 2021, 16:12
Pa sada, nabasao bih više na ruganja i pljuvanja po srećkoviću PAVKOVU nego što je bio konsenzus da je on taj. Uostalom,dobro je imati versatilne opcije što vi imate samo problem je nedostatak ozbiljnog scoutinga. Ne može se poreći da se solidno pogađalo,zato i jest zvezda postala ovako konzistentno moćna kući i u Europi konkurentna, al to može duplo bolje.

Kanga je isto bio na meti kritika žestoko po povratku. Inače, često se ispostavi da podgrijana juha ne vrijedi pare, no vjerujem da će on ponuditi možda i jednaku,ako ne višu razinu od prve avanture u zvezdi.

Mladenović iz Legije bio bi sjajna solucija iako je on off.nastrojen i u drugačijim sistemima, no kvaliteta se prilagodi... Filip Stojković je dobar,dobar DB, podcijenjen , svoj mandat u CZV je odradio lijepo.

Ali ponavljam, ima hrpa vrlo povoljnih i dostupnih izvrsnih igrača koje možeš dovesti svako ljeto. Ne lupetam na pamet već itekako imam listu igrača koje pratim i već 2-3 godine te sam se uvjerio u isto.
Mladenović je trebao preci ovo ljeto, ali nisu delije dale, jer je tuzio davno klub, po odlasku.
Slicno je i sa Birmančevićem. Njegov grijeh je sto je igrao citavih 30 sec za prvi tim Partizana :roll: Zato sada sabija u Malmeu... ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Felixians4
Postovi: 7428
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Felixians4 » 18 avg 2021, 17:21

Aleksa Terzić,Nemanja Radonjić,Srđan Plavšić,Aleksandar Kolarov nameću se ko realne mete kao povratnička pojačanja,makar preko posudbe u slučaju Radonjića. No možda ko Lazar Marković dođe na tu razinu neuspjeha da ga samo puste mukte. Od ovog trećeg maknuti Nataše Radan i slične trebe i bude manga haha.

Ah da nije tih zapovijedi Delija, zvezda bi si otvorila nove obzore,no dobro,tema koja je zajebana. Mada je sve transparentno(i doslovno TRANSPARENTno) pa ne bi trebali biti delikatno o tom diskutirati nešto

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.