FK Crvena zvezda

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Ko je Zvezdi u ovome trenutku najpotrebniji ?

Dragan Dzajic
16
10%
Nebojsa Covic
15
10%
Zoran Stojadinovic
9
6%
Gazprom
92
59%
Svi
23
15%
 
Ukupno glasova: 155

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

FK Crvena zvezda

Post Postao/la obannon » 30 jun 2008, 17:27

Misli da nije potrebno predstavljati klub kakav je Zvezda, celi svet zna za nju.
Naravno da ima mnogo navijaca u BIH(pogotovo u RS), koji prate Zvezdu, i idu na njene utakmice sto superlige(vecinom derbi se nepropusta) i Evropskih utakmica
Dovoljno je pomenuti 1991 godinu(Prvaci Evrope i sveta)
25 titula drzavnog prvaka
22 kupa
10 duplih kruna
Srednjeevropski kup 1958,1968
NASTAVICE SE...........
Zadnja izmjena: obannon, dana/u 11 avg 2008, 14:03, ukupno mijenjano 1 put.
- " $...

Avatar
edo07
Postovi: 1812
Pridružen/a: 01 jul 2008, 11:15
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la edo07 » 01 jul 2008, 11:40

Jarane 1991 je proslost i oni od toga vise nemaju nista! Nista se ne moze postici na osnovu stare slave! To ti mozda mislis da "ceo" svijet zna za Zvijezdu! Budi malo realan! Zvijezde trenutno nema nigdje na euro sceni bas kao ni nasih Bosanskih klubova! A ovi iz tzv. RS ne navijaju za Zvijezdu zbog toga sto vole Zvijezdu vec samo iz inata Bosnjacima. Da je Zvezda toliko poznat klub kao sto kazes onda ne bi dovodili sakate igrace: Lukasu jedna noga kraca od druge, Barcos ima epilepsiju, treci ima problema sa srcem i sl.

BrigateBL
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 maj 2008, 17:10
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la BrigateBL » 01 jul 2008, 13:11

Kakva glupost, navijamo za Zvezdu u inat Bosnjacima.........
Pa drug ja sam navijao za Zvezdu u bivsoj drzavi, da li je i tada bio u pitanju inat, navijali smo za klub koji je plijenio svojom igrom
NISU NAS SLOMILE OVE TESKE GODINE...

gavra
Postovi: 402
Pridružen/a: 13 maj 2008, 21:16
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la gavra » 01 jul 2008, 13:56

Ha ha ha vecu glupost u zivotu nisam cuo.,u inat Bosnjacima, jel moguce

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la obannon » 01 jul 2008, 19:31

E vecu glupost od Edina komentara nisam cuo, stvaro se imijah
I Edo"jarane" nije Zvijezda nego Zvezda
Dok je svijeta i vijeka pamtice se 1991, a da je nema na euro sceni varas se, neigra ulogu kao pre da stize do samih zavrsnica ali grupa uefa cupa je zagarantovana uvijek
ZVEZDA JE ZIVOT DRUGO SU SITNICE
POzz Delijama sirom Bosne, i vidimo se na Marakani
- " $...

Avatar
edo07
Postovi: 1812
Pridružen/a: 01 jul 2008, 11:15
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la edo07 » 01 jul 2008, 20:15

Ljudi razumijem pojedince i znam da vas ima sto navijate za Zvezdu, kako kaze obannon posto mi neda da pisem Zvijezda :x ,jos od prije rata al ruku na srce ima ih i dosta koji su tek poceli od skora da navijaju. Zao mi je ako ste me pogresno shvatili. Naravno svako ce braniti ono sto voli! POZZ

LAW
Postovi: 163
Pridružen/a: 12 jun 2008, 00:05
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la LAW » 01 jul 2008, 20:23

Sta me briga za crvenu zvezdu osnuj stranicu svoju pa tamo pisi o crvenoj zvezdi ovo je bIh nije srbija
Bio sam tad dečko mali,ni roditelji nisu znali,da sam dobio najljepši dres,Od tada kreće urnebes,Čak sa svojih godina sedam,shvatio sam da je grb taj vrijedan,naučio sam da volim crveno-crnu boju,jer znam da će Celik uljepšati mladost moju...

Avatar
edo07
Postovi: 1812
Pridružen/a: 01 jul 2008, 11:15
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la edo07 » 01 jul 2008, 20:25

LAW je napisao/la:Sta me briga za crvenu zvezdu osnuj stranicu svoju pa tamo pisi o crvenoj zvezdi ovo je bIh nije srbija
Tu se jarane u potpunosti slazem sa tobom al ko ce to njima objasniti?

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la obannon » 01 jul 2008, 20:28

Realno gledaj u RS za koga ce ljudi navijati da nece za Modricu il sta ja znam.Znaci 99% posto Srba u BIH navija il za Zvezdu il za Partizan.
Sto se Hrvata tice u BIH, sumljam da ko navija za Orasje, Siroki, vec za Dinamo ili Hajduk
E vec sto se Bosnjaka tice tu razumijem da ce navijati za Zelju ili za Sarajevo, ima ih jos Velez, Zenica(mada Zeljo i SA su ipak nesta drugo).Poznajem i neke bosnjake, a siguran sam da ih nije mali broj(prijeratne generacije) koje i dan danas navijaju za CZV i Partizan
A to za ZVEZDA i ZVIJEZDA moras priznati da je ogromna razilka(ucio si u skoli o nazivima i bla bla bla)
Ma samo da ostane CASTILLO i negine nam proljece u kupu uefa
Podrska Zemanu, vidi se da je opasan tip, namrgodjen :) nesmiju mu pisnut igraci(cini mi se na prvi pogled tako) sto je extra, jer kod nasih trenera izgleda mozes mu rec st5a hoces(cast velikim)
- " $...

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la obannon » 01 jul 2008, 20:31

Nisam znao da mu MU, Bayern, PSG, Marsej Bosanski klubovi, ma Dodik je kriv, nije nam rekao. Phh sta propustih Milorade
Morao bih da izuci BH fudbal bolje
Pozz :D
- " $...

Avatar
GoRaN
Postovi: 1139
Pridružen/a: 01 jul 2008, 16:28
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la GoRaN » 01 jul 2008, 22:08

Ma dajte ljudi šta čovjeku serete....... sve je to balkan i trebali bi navijat za sve balkanske klubove.A Zvezda je
u BiH sigurno popularnija od pola naših klubova......... 8-) ;)

Avatar
bosnia1
Postovi: 86
Pridružen/a: 07 jun 2008, 23:27
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la bosnia1 » 01 jul 2008, 22:41

Cisto sumnjam da je Zvezda popularnija od Zelje i Sarajeva. Moze se reci da su poslije Zelje i Sarajeva podjednako popularni Zvezda,Partizan,Hajduk i Dinamo.
Navijam za Zelju i za svaki tim koji igra protiv Pitara

Avatar
GoRaN
Postovi: 1139
Pridružen/a: 01 jul 2008, 16:28
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la GoRaN » 01 jul 2008, 22:48

Pa i rekao sam pola naših klubova......Željo,Sarajevo i Čelik sigurno nespadaju u tu polovinu.

BosnianBoy
Postovi: 2
Pridružen/a: 01 jul 2008, 22:43
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la BosnianBoy » 01 jul 2008, 22:53

GoRaN je napisao/la:Ma dajte ljudi šta čovjeku serete....... sve je to balkan i trebali bi navijat za sve balkanske klubove.A Zvezda je
u BiH sigurno popularnija od pola naših klubova......... 8-) ;)
Ma Zeljo i Sarajevo su gospodski klubovi

Avatar
jasmin93
Postovi: 138
Pridružen/a: 12 apr 2008, 15:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la jasmin93 » 01 jul 2008, 23:47

Da mi je znat da li je ovaj obanon otisao na 10 utakmica ZVIJEZDE ove sezone... Naravno da ce pricat da jest.. ali... :roll: Kako su poceli otvarat teme o klubovima hajmo otvorit i o klubu Al-Ahli i sl.

Avatar
GoRaN
Postovi: 1139
Pridružen/a: 01 jul 2008, 16:28
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la GoRaN » 02 jul 2008, 00:41

Hmm....da vidimo....Možda s tim ima veze što je CZ preko puta a Al-Ahly u **** materini.......probaj Gamba Osaku možda su oni dalje. ;)

Avatar
jasmin93
Postovi: 138
Pridružen/a: 12 apr 2008, 15:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la jasmin93 » 02 jul 2008, 01:00

Oni su bluzi nek uzmu Los Angeles Galaxy ili neki klub iz Australije mozda Melburn City... a ova tema je otisla predaleko tako da je najbolje zakljucat temu :mrgreen:

Fukare tz
Postovi: 85
Pridružen/a: 17 maj 2008, 19:15
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Fukare tz » 02 jul 2008, 02:19

obannon je napisao/la:E vecu glupost od Edina komentara nisam cuo, stvaro se imijah
I Edo"jarane" nije Zvijezda nego Zvezda
Dok je svijeta i vijeka pamtice se 1991, a da je nema na euro sceni varas se, neigra ulogu kao pre da stize do samih zavrsnica ali grupa uefa cupa je zagarantovana uvijek
ZVEZDA JE ZIVOT DRUGO SU SITNICE
POzz Delijama sirom Bosne, i vidimo se na Marakani
Ne kaki matere ti, sad "ceo" "Svet" zna za Zvezdu pa onda pises "svijeta i vijeka", ne ispravljaj druge momce iz PC-a ili RS-a
CRVENO CRNA JE BOJA MOJE KRVI!!! SLOBODA DO GROBA

Fukare tz
Postovi: 85
Pridružen/a: 17 maj 2008, 19:15
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Fukare tz » 02 jul 2008, 02:40

Za "obannon":Citam par tvojih postova na drugim temama i mogu ti reci da si nepismen, neodlucan(jer sad pises ekavski pa onda ijekavski) i jos ti nesto moram reci GONI S U PM NACIONALISTICKU PA NEK DOBIJEM BAN al stvarno ovdje nije mjesto za politiku i tvoje zelje. MRS, ovdje je mjesto sportskim komentarima a nije zeljoteka ni politicki forum
CRVENO CRNA JE BOJA MOJE KRVI!!! SLOBODA DO GROBA

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la csh » 02 jul 2008, 13:28

Ja fakat ne znam zasto se vi frustrirate oko ove teme,imate svi svoje klubove i pisite o njima nesto konstruktivno,raspravljajte i okanite se rasprave ko je pismeniji i slicno daj da vidimo jeli ko dosao negdje otisao uradio nesto,recimo procitao sam maloprije kako se pojavio na prozivci veleza njihov mladi golman bobic jos nisam vidio ni jedan komentar o tome to je fantastican golman koji je branio za sve selekcije veleza ali se izgubio i drago mi je vidjeti da je opet tu zbog kvaliteta lige i ostalog...dajte malo
Zadnja izmjena: csh, dana/u 02 jul 2008, 13:30, ukupno mijenjano 1 put.
AMAR OSIM!!!

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.