FK Crvena zvezda

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Ko je Zvezdi u ovome trenutku najpotrebniji ?

Dragan Dzajic
16
10%
Nebojsa Covic
15
10%
Zoran Stojadinovic
9
6%
Gazprom
92
59%
Svi
23
15%
 
Ukupno glasova: 155

Avatar
Lillard
Postovi: 26267
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Lillard » 08 avg 2018, 16:04

navijači 2 lopovska kluba se raspravljaju ko je pošteniji :lol: :lol:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
dscile
Postovi: 6167
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la dscile » 08 avg 2018, 16:05

Lillard je napisao/la:navijači 2 lopovska kluba se raspravljaju ko je pošteniji :lol: :lol:
A Hajduk je sinonim za postenje. U Dinamo da ne ulazimo uopste.

Avatar
Lillard
Postovi: 26267
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Lillard » 08 avg 2018, 16:07

dscile je napisao/la:
Lillard je napisao/la:navijači 2 lopovska kluba se raspravljaju ko je pošteniji :lol: :lol:
A Hajduk je sinonim za postenje.
:think:

Ne znam odakle Hajduk u ovome, ali možda jesu jadni rezultatski, al rade pošteno eo već dosta dugo, što se za vas ne može reć. Ni za Dinamo, al ta je priča poznata.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 08 avg 2018, 16:12

Lillard je napisao/la:navijači 2 lopovska kluba se raspravljaju ko je pošteniji :lol: :lol:
Ovde se samo pobija teza da je jedan od ova 2 posten... :kafa:

Mislim, to je neko grobarsko mitomanisanje i loodlio od kako vise nisu dominantni i sve i sva u srpskom fudbalu..
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 09 avg 2018, 10:50

pa evo da ne idemo nigdje dalje od ovog prelaznog roka koji je još u toku, Zvezda je od prodaje igrača uzela više od 5 miliona evra. 4.2 za Pešića, 800k za Adžića, 300k za Frimponga i do kraja avgusta će biti još odlazaka 100%.
Da ne pominjemo ranije transfere Boaćija, Kange, braće Ilić, ili još ranije prodaje Plavšića, Ristića... dakle fin keš sa kojim država nema veze, je uzet i uzima se.

Što se Kafua tiče, rizik postoji, al daleko od toga da je bahaćenje u pitanju. Za naše uslove, on je paklen igrač koji je igrao lš i davao golove, pomoći će dosta i u evroutakmicama, a i u prvenstvu. Cijenim da je doveden kao zamjena za Radonjića koji će, vrlo moguće, otići za ozbljan keš do kraja avgusta, a od dijela tog novca će biti doveden još jedan napadač al onaj klasični cf, što Kafu nije.

Vezano za utakmicu protiv Slovaka, loše smo odigrali. Čini mi se da su nas malo i iznenadili tom nešto grubljom igrom. Na sredini je falilo kreacije koju su oni konstantno ubijali svojom agresijom, i to je po meni
glavni razlog što smo podbacili. Jedan limitiran, ali do bola disciplinovan i borben tim. Neće biti lako ni u revanšu, evo trener njihov odmah nakon utakmice u Bg, izjavio da će defanzivno igrati i u revanšu :bow: Tamo treba povesti i Pavkova obavezno i dati veću minutažu Veljku Simiću.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 10 avg 2018, 16:47

2 evro meca bez publike na Rajku.

Ocekivano... :kafa:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 10 avg 2018, 17:40

E dabogda nas sljedeći put kaznili 10 tekmi bez navijača kad imamo maloumnike na tribinama!
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 10 avg 2018, 18:39

Dobrodosao majstore! :thumbup:



Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 11 avg 2018, 14:32

slika
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 13 avg 2018, 23:26

prije svega, dobrodošlica Kafuu i da nam se iskupi za ona dva gola što nam je uvalio dok je bio u Ludogorecu. :mrgreen:




Sutra naš meč sezone u Slovačkoj. Biće teško, biće 1:2 :mrgreen: . Optimista sam.
Mnogo se priča o užasnom terenu u Trnavi. I naš je na Rajku do prije godinu dana bio loš, al ne bih baš rekao da je bio ovoliko loš. To nam nije nikakva izvlakuša jer na sličnim terenima, naši igraju stalno, kad su van Bg, al definitivno će teren više ležati Slovacima.
Po medijskim napisima, sutra će u timu biti jedna promjena u odnosu na meč u Bg, Jovančić umjesto Jovičića, zanimljivo. U slučaju nepovoljnog rezultata, unutra će najvjerovatnije Simić i Pavkov, a u slučaju povoljnog, unutra su Jovičić i Srnić. Dobra je stvar što ovi ne mogu da iznenade, ali će biti užasno teško otvoriti ih,
Ako ne dobijemo, ne zaslužujemo ni LŠ, prosto.

Srećno momci!
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 14 avg 2018, 07:52

Teren... :crazy:

slika
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 14 avg 2018, 10:13

slika

kako se približava utakmica, ovaj njihov teren kao da je sve lošiji i lošiji :crazy: . Ipak,to nam nije nikakav izgovor, u jsl 90% terena su ovakvi ili slični.
Bolji smo tim, prolazimo večeras!
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 14 avg 2018, 10:32

Msm da u SL nema nijedan bas ovako 'izgorio' teren..

Ima neravnih, dzombastih...ali svi imaju zelenu povrsinu!
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 14 avg 2018, 10:45

pa u principu, cijenim da je bitnije da je teren ravan nego da ima trave. Džaba ti i najkvalitetnija trava ako je teren džombast i lopta odskače ko blesava.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 14 avg 2018, 10:51

Ovde na pojedinim dijelovima nema nikako trave... :roll:

U svakom slucaju, nama valja na pobjedu!
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 14 avg 2018, 19:57

Borjan, Stojković, Savić, Degenek, Rodić, Jovančić, Krstičić, Simić, Ben, Radonjić, Stojiljković.

Na klupi su: Popović, Babić, Gobeljić, Jovičić, Ebisilio, Srnić, Pavkov.

ofanzivno od početka. moram priznat da nisam očekivao i Jovičića i Simića u 11.

Srećno momci i donesite nam grupnu fazu već večeras!
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 14 avg 2018, 23:15

Bravo Zvezdo!!!

LE u dzepu :opaopa: :njanjanja: :cool:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 15 avg 2018, 01:08

rekoh ja 1:2 :kafa: mada očekivao sam da ih riješimo u 90 minuta. Ipak smo na kraju zasluženo prošli. Ben fenomenalna partija :tokralju: , Savić izgubljen :wtf: , Stojiljković asistencija za gol, nakon toga malo šta pokazao, Krstičić odličan, Jovančić dobar, Degenek isto dobar, Radonjić čitavu utakmicu samozatajan, al onda kad je najviše trebalo, turio ga majstorski :salut: ... LE je osigurana, još jedna evropska jesen je tu, još najmanje 8 utakmica, fin keš će se uzeti. Protiv Salcburga ne očekujem previše, kvalitetniji su od nas i favoriti su. Mi sljedeći utorak tekmu decenije igramo na praznom Rajku :facepalm: , jbga. Rasterećeno, borbeno pa šta bude.
Što se slovačkih gowana tiče, ono ja u životu ne vidio. Lludi bukvalno ubiše, a sudija im toleriše masu toga. Onaj im kapiten otvorenim đonom u stomak Simića, i samo žuti dobi. Onaj drugi kreten ostavi lakat i onesvjesti Bena, odšeta lik ko da se ništa nije desilo :wtf: , Stojiljkoviću slomljen nos, Saviću pukla arkada... ukratko, unakazili su nas. Strogo limitirana ekipa, nzm kako su oni uzeli titulu pored oog Trenčina ili Slovana. Koliko su limitirani, govori i to da su nakon gola Radonjića, imali preko 20 minuta da napadnu i urade nešto, al oni nisu za to vrijeme yebene poluprilike napravili. Penal su dobili iz naše gluposti. Trener im do našeg gola ništa nije mijenjao, dakle nekih 100 minuta :rol:
Kamara naših navijača u Trnavi, vjerujem da će i protiv Salcburga biti isto. Još ako iz Bg donesemo povoljan rezultat, biće svega gore
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 15 avg 2018, 10:54

Zaista jako tezak i iscrpljujuc mec! Znalo se da smo kvalitetnija ekipa, ali to se trebalo potvrditi i na samom terenu...

Vece kocijase i goreg sudiju ne vidjeh zadugo! Da je normalno sudio, jos u regularnom dijelu smo mogli imati 2 igraca vise!

Sto se pojedinaca tice, Ben najbolji. Svaka mu cast kako je odigrao! :tokralju:
Fantasticna zavrsnica Radonjića! Da ima bolju kontrolu lopte bio bi Hazard.. :crazy:

Savić podbacio, u par navrata nesiguran..

Pavkov dosta korisniji od Stojiljkovića!
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
dscile
Postovi: 6167
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la dscile » 15 avg 2018, 10:59

Bitno je da je izborena jos jedna jesen u Evropi.. i sto opet imamo toliko dugu klubu da kroz cijelu sezonu Miloje moze rotirati u Superligi bez da se to osjeti na rezultatima.

Salzburg nije neprolazan. U gostima cemo imati domaci teren, kada vec necemo imati publike na Marakani. Izbacivali smo i Krasnodar, igrali egal sa CSKA.. tako da nemam razloga da ne vjerujem u prolaz i u narednom mecu. Ali sto se mene tice, uci bez prevelikog pritiska. Cilj je vec ispunjen, a LS moze samo biti dodatni bonus.

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.