FK Crvena zvezda

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Ko je Zvezdi u ovome trenutku najpotrebniji ?

Dragan Dzajic
16
10%
Nebojsa Covic
15
10%
Zoran Stojadinovic
9
6%
Gazprom
92
59%
Svi
23
15%
 
Ukupno glasova: 155

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 29 jul 2021, 08:37

Baci pet!


Avatar
19BordoBijeli46
Postovi: 647
Pridružen/a: 13 apr 2021, 20:47

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la 19BordoBijeli46 » 29 jul 2021, 15:50

Derdiyok je napisao/la:
29 jul 2021, 02:42
EpateguiHuleteti je napisao/la:
29 jul 2021, 01:39

Pa tebi smeta taj transparent jer mrzis. Shvatam. Ali taj transparent nicim ne podleze krivicnim zakonima. Ni Srbije, ni Kazahstana, niti regulativima UEFA. Pricas gluposti balavac.
Jedini balavac ovde si ti, s obzirom da te tvoji nisu vaspitali normalno, čim ne vidiš problem u tom transparentu, ali dobro, u jednu ruku razumijem s obzirom da su to ti turski geni. Isti je to đavo jer i oni bi rekli da su to gluposti kada im spomeneš Armeniju.

Zanima me samo kakva bi ti bila reakcija da se na nekoj, primjer, HNL utakmici pojavi transparent sa natpisom Jasenovac, ali u negativnom kontektstu ?!

UEFA ako bude imalo imala razuma poslaće kaznu na adresu CZV., a kad već kažeš da taj transparent ne podliježe krivičnim zakonima Srbije, onda podliježe zakonima BiH, te se nadam da će uraditi nešta po tom pitanju.

Koliko mi bude drago kada jedan ex-yu klub uradi nešta pozitivno u Evropi, nebitno je li CZV, Partizan, Dinamo, Rijeka, peti, deseti, toliko mi bude krivo što povjerujem da može nekada biti bolje na ovim prostorima. Euforija na kraju meča kada se javi Borjan, idemo dalje, mašinerija se zahuktava, pošaljite poruku za onog malog... i onda transparent, i još žalosnije što to većina podržava. To baš mora čovjek biti debil.

I da, e takve osobe mrzim.
Zasto se pokusavas rasprsavljati sa njima? Znaju oni da nije srpsko,niti ce ikada biti,pa taj naziv je zabranjen zakonom. Mozes ti njima 100 postova napisati,oni ce i dalje neke lazi i mitove prosipat,vecina su takvi. Sarajevo vide samo kada idu na posao i to je to. Svi znamo da su oni iz Lukavice,Sokoca i sela okolo.
A sad neka djeca mala porede se stalno s' nama

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Derdiyok » 29 jul 2021, 19:29

19BordoBijeli46 je napisao/la:
29 jul 2021, 15:50

Zasto se pokusavas rasprsavljati sa njima? Znaju oni da nije srpsko,niti ce ikada biti,pa taj naziv je zabranjen zakonom. Mozes ti njima 100 postova napisati,oni ce i dalje neke lazi i mitove prosipat,vecina su takvi. Sarajevo vide samo kada idu na posao i to je to. Svi znamo da su oni iz Lukavice,Sokoca i sela okolo.
Ne znam ni sam ako vjeruješ. Moja greška što sam opet pokušao na normalan način, ali sa nenormalnima ne može tako. Nije bolest sve što boli.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la dscile » 29 jul 2021, 19:42

Neka si ti tu da sudis ko je normalan, a ko nenormalan. Mozes slobodno odj*bati od bolesnih, a ja se iz sveg srca nadam da ce djeca iz Sarajeva vec protiv Serifa ponovo biti na Marakani. KopreNedri zastava ce sigurno biti tu, valjda te ne iznenadi puno ako slucajno izadje na nekom portalu.


E sad, da se vratimo na temu. Obezbjedili smo makar Ligu Konferencija, ali ovaj tim mora iskljucivo ciljati Ligu Sampiona. Imamo najslabijeg moguceg protivnika u trecem pretkolu i eventualno ispadanje ce biti neuspijeh, a prolazak ce nam skinuti dosta pritiska jer cemo se izboriti minimum za LE.

Kanga mora igrati protiv Serifa. Treba nam neko ko ce konstantno gurati loptu naprijed, a kada igraju Sanogo-Krsticic u tandemu mi to nemamo.

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 29 jul 2021, 20:02

dscile je napisao/la:
29 jul 2021, 19:42
Neka si ti tu da sudis ko je normalan, a ko nenormalan. Mozes slobodno odj*bati od bolesnih, a ja se iz sveg srca nadam da ce djeca iz Sarajeva vec protiv Serifa ponovo biti na Marakani. KopreNedri zastava ce sigurno biti tu, valjda te ne iznenadi puno ako slucajno izadje na nekom portalu.


E sad, da se vratimo na temu. Obezbjedili smo makar Ligu Konferencija, ali ovaj tim mora iskljucivo ciljati Ligu Sampiona. Imamo najslabijeg moguceg protivnika u trecem pretkolu i eventualno ispadanje ce biti neuspijeh, a prolazak ce nam skinuti dosta pritiska jer cemo se izboriti minimum za LE.

Kanga mora igrati protiv Serifa. Treba nam neko ko ce konstantno gurati loptu naprijed, a kada igraju Sanogo-Krsticic u tandemu mi to nemamo.
Daj bre, opusteno, uvek ste dobrodosli, ne obracajte paznju na cobane :kafa:
Neko ce nam zabraniti da primamo ljude u nas grad - van svake pameti.
Dobio sam danas u pp poruku da je ovaj padobranac neki decacic od malo preko 20 godina iz Raske oblasti. Nije cak ni iz Sarajeva :rol: . Dete, bre! Ne treba ga uzimati za ozbiljno. Vidim i po nacinu pisanja da je mlad i naivan deran. Nije ni usao posteno jos u zivot, a vec bi druge da "poducava", smesno i bezvredno rasprave. Detinjarija.
Ovaj drugi jedan danas pise o Beogradu, pa na kraju kaze da nikada nije ni bio u Beogradu, lebe dragi! :urnebes:

Da, Kanga mora u 11, mada sinoc se iskristalisao sastav. Sada ce to biti samo nijanse i redje izmene. Ne verujem u neka nova tumbanja/eksperimente.
Liga sampiona je jos daleko, polako. Treba prvo preskociti Moldavce. Prolaskom imamo zagarantovanu Ligu Evrope, a to je ovosezonski minimum kada su ciljevi u pitanju.
Moram malo kritikovati Borjana. Manje tenzije covece. Radi svoj posao i pusti hejtere da po internetu brabonjaju. Mislim, ako mu je to motivacija, ok, ali malo nepotrebno je ono sinoc.

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 29 jul 2021, 20:30

19BordoBijeli46 je napisao/la:
29 jul 2021, 15:50
Sarajevo vide samo kada idu na posao i to je to. Svi znamo da su oni iz Lukavice,Sokoca i sela okolo.
Pa i Sarajevo je za moj Beograd - selo. Pa?
Kakvi se svi sumanuti konstrukti ovde valjaju, lebe! :urnebes:
Ja sam do svoje 20.-25. obisao i Ljubljanu i Zagreb i Sarajevo i Skoplje i Podgoricu i gomilu manjih gradova i sredina na prostoru ex-yu, to je nesto najnormalnije. A pola vas u tim godinama ovde na forumu nije preslo kanda ni susednu granicu koliko vidim, a "sve znate" :urnebes:

Avatar
19BordoBijeli46
Postovi: 647
Pridružen/a: 13 apr 2021, 20:47

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la 19BordoBijeli46 » 29 jul 2021, 20:33

EpateguiHuleteti je napisao/la:
29 jul 2021, 20:30
19BordoBijeli46 je napisao/la:
29 jul 2021, 15:50
Sarajevo vide samo kada idu na posao i to je to. Svi znamo da su oni iz Lukavice,Sokoca i sela okolo.
Pa i Sarajevo je za moj Beograd - selo. Pa?
Kakvi se svi sumanuti konstrukti ovde valjaju, lebe! :urnebes:
Ja sam do svoje 20.-25. obisao i Ljubljanu i Zagreb i Sarajevo i Skoplje i Podgoricu i gomilu manjih gradova i sredina na prostoru ex-yu, to je nesto najnormalnije. A pola vas u tim godinama ovde na forumu nije preslo kanda ni susednu granicu koliko vidim, a "sve znate" :urnebes:
Promadio si poentu,ali skroz.
A sad neka djeca mala porede se stalno s' nama

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Derdiyok » 29 jul 2021, 20:35

EpateguiHuleteti je napisao/la:
29 jul 2021, 20:02
dscile je napisao/la:
29 jul 2021, 19:42
Neka si ti tu da sudis ko je normalan, a ko nenormalan. Mozes slobodno odj*bati od bolesnih, a ja se iz sveg srca nadam da ce djeca iz Sarajeva vec protiv Serifa ponovo biti na Marakani. KopreNedri zastava ce sigurno biti tu, valjda te ne iznenadi puno ako slucajno izadje na nekom portalu.


E sad, da se vratimo na temu. Obezbjedili smo makar Ligu Konferencija, ali ovaj tim mora iskljucivo ciljati Ligu Sampiona. Imamo najslabijeg moguceg protivnika u trecem pretkolu i eventualno ispadanje ce biti neuspijeh, a prolazak ce nam skinuti dosta pritiska jer cemo se izboriti minimum za LE.

Kanga mora igrati protiv Serifa. Treba nam neko ko ce konstantno gurati loptu naprijed, a kada igraju Sanogo-Krsticic u tandemu mi to nemamo.
Daj bre, opusteno, uvek ste dobrodosli, ne obracajte paznju na cobane :kafa:
Neko ce nam zabraniti da primamo ljude u nas grad - van svake pameti.
Dobio sam danas u pp poruku da je ovaj padobranac neki decacic od malo preko 20 godina iz Raske oblasti. Nije cak ni iz Sarajeva :rol: . Dete, bre! Ne treba ga uzimati za ozbiljno. Vidim i po nacinu pisanja da je mlad i naivan deran. Nije ni usao posteno jos u zivot, a vec bi druge da "poducava", smesno i bezvredno rasprave. Detinjarija.
Ovaj drugi jedan danas pise o Beogradu, pa na kraju kaze da nikada nije ni bio u Beogradu, lebe dragi! :urnebes:

Da, Kanga mora u 11, mada sinoc se iskristalisao sastav. Sada ce to biti samo nijanse i redje izmene. Ne verujem u neka nova tumbanja/eksperimente.
Liga sampiona je jos daleko, polako. Treba prvo preskociti Moldavce. Prolaskom imamo zagarantovanu Ligu Evrope, a to je ovosezonski minimum kada su ciljevi u pitanju.
Moram malo kritikovati Borjana. Manje tenzije covece. Radi svoj posao i pusti hejtere da po internetu brabonjaju. Mislim, ako mu je to motivacija, ok, ali malo nepotrebno je ono sinoc.
Pretpostavljam ko ti je poslao tu pp, i samo da ti kažem da nije ništa pogodio, ali navikao sam na vaše mitomanije. Ako te već zanima nešta u vezi mene onda možeš slobodno da pitaš.

1) 32 godine
2) Korijeni iz Sandžaka, tačnije Sjenica. Možeš to gledati i kao Kraljevinu Bosnu.
3) Rođeni Sarajlija

@dscile, hvala Bogu pa imam dovoljno godina da znam šta je normalno, a šta nije. Tebi ako je normalno da stoji transparent "Srpsko Sarajevo" onda tebi na čast, ne razlikuješ se ništa od većine. Ja sam dotičnom naveo Jasenovac kao primjer da bi shvatio o čemu govorim, tj. suštinu, i sasvim normalno komunicirao, i zato meni ne ide u glavu kako vi to razlikujete normalno od nenormalnog. Vjerovatno bi tek razumio neke stvari kada bi se tebi desile, ili bližnjima, ovako nema fajde.

Ne mogu ja budalama očigledno objasniti neke stvari. Lijep pozdrav.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 29 jul 2021, 20:46

Ne kvari mi dete drago utisak o Sjenicanima :kafa:
Da, da, 23 godine, jugozapad Srbije, kao sto rekoh. Dete. Nisu me slagali.

Nego kad smo kod Sjenicana, jako sam tuzan sto se Elzan Bibic nije kvalifikovao za Tokio, a bio je na pravom putu tokom 2019. Korona mu je poremetila planove (on je tacnije iz Karajukica bunara).
Licno poznajem Amelu Terzic (Pribojka), divna devojka. Skromna, vredna, uspesna u svom sportu.

A sada na temu - Zvezda.

Zvezda - Serif. Prepustam je drugima.

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 02 avg 2021, 12:32

Opaaa :crazy: :cool:

Prvo Sherif da se prodje ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

nepoznat1
Postovi: 1955
Pridružen/a: 06 jan 2015, 00:47
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la nepoznat1 » 02 avg 2021, 12:38

Nadam se da ce proci i Dinamo i Zvezda pa da se konacno vidi ko je najbolji u ex-Yu.

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 02 avg 2021, 12:42

Dekiju se kao igracu Maksimir posrecio (dao je i gol cini mi se Ladicu).
Tu je jos par igraca koji ce imati strahovitu motivaciju u tom duelu. Borjan (iz Knina), Degenek (iz Knina), Rodic (iz Drvara), Gajic (iz Vukovara), Popovic (iz Pakraca, mada je rezervni golman) itd :kafa:

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la dscile » 02 avg 2021, 13:53

ElTigre9 je napisao/la:
02 avg 2021, 12:38
Nadam se da ce proci i Dinamo i Zvezda pa da se konacno vidi ko je najbolji u ex-Yu.
Ma ne moze neki dvomec sve reci, ali realno da dolazi u idealnom momentu kad obje ekipe imaju sta za pokazati

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 02 avg 2021, 14:22

Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 03 avg 2021, 19:56

Crvena zvezda (4-1-4-1): Borjan – Gobeljić, Pankov, Dragović, Rodić – Sanogo – Falko, Kanga, Ivanić, Katai – Dioni :kafa: :thumbup:

Na klupi su: Popović, Gajić, Degenek, Krstičić, Nikolić, Eraković, Lazetić, Ben, Srnić, Bakajoko i Krstović.

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 04 avg 2021, 10:11

Sinoc los ulaz u mec, letargicno, bojazljivo, neobjeasnjivo.

Trebalo je da primimo gol da bi poceli igrati i pokazali da smo kvalitetnija ekipa.
Stanković ladno nastavlja s 2 centralna vezna koja imaju zutu kartu... :facepalm:

Atmosfera odlicna, negdje oko 35.000 ljudi iako je zvanicno zbog uefe 25.000.
Na zapadu dosta poznatih lica: Alistair Overeem, Mikec, Podraščanin... :)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
EpateguiHuleteti
Postovi: 1925
Pridružen/a: 02 maj 2021, 16:55
Lokacija: Danas Conference Center
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la EpateguiHuleteti » 04 avg 2021, 10:50

Rodic, Dragovic i Kanga (bez obzira na crveni) su sinoc jedino ljudski odigrali. Ostali svi redom podbacili. Ono sto govorim jos od ranije - Borjan da sredi malo glavu.
Pankov OUT - Degenek IN!

Avatar
salex90
Postovi: 438
Pridružen/a: 24 maj 2018, 15:29
Lokacija: RS
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la salex90 » 04 avg 2021, 12:29

odnos don Terzinhoa zvanog lopov prema Degeneku je sraman, sraman i sraman

samo da se to ne osveti Zvezdi i Dekiju pre svega

Zvezda je bolja od Serifa i to se mora potvrditi u Moldaviji.

Sa Degenekom u 11.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 04 avg 2021, 13:19

sinoć kad je Kanga isključen pomislio sam do kraja ga primamo 100%, međutim mi nastavili da napadamo, ovi se brane ko nenormalni :?
Al razočaran sam prije svega rezultatom, igrom i ne baš toliko. Mislio sam da smo nakon petarde Kairatu i sigurne pobjede u Subotici, ostavili iza sebe nešto lošiji ulazak u sezonu, ali evo izgleda da nismo. Nešto nam fali.

Bolji smo od Šerifa, riješićemo ih u revanšu.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 10 avg 2021, 20:58

Terza i Stankela lagano da pokupe kofere. Da se ne ljubimo... ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.