FK Crvena zvezda

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Ko je Zvezdi u ovome trenutku najpotrebniji ?

Dragan Dzajic
16
10%
Nebojsa Covic
15
10%
Zoran Stojadinovic
9
6%
Gazprom
92
59%
Svi
23
15%
 
Ukupno glasova: 155

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61402
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Virtu4l » 06 sep 2019, 08:09

Završio ulaznice.

E da vidimo tu Allianz Arenu.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 06 sep 2019, 11:28

Virtu4l je napisao/la:Završio ulaznice.

E da vidimo tu Allianz Arenu.
I ja sam :cool: :opaopa:

Koji si sektor?
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61402
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Virtu4l » 06 sep 2019, 11:49

marconato je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Završio ulaznice.

E da vidimo tu Allianz Arenu.
I ja sam :cool: :opaopa:

Koji si sektor?
Ne znam, javim ti kad ih preuzmem.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 06 sep 2019, 13:26

Blago vama :salut: :tokralju:
Ja ću se zadovoljiti paketom za sever na Rajku :mrgreen:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

MM10
Postovi: 34
Pridružen/a: 03 sep 2019, 10:00
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la MM10 » 08 sep 2019, 09:56

Sutra se pustaju ulaznice za sezonce i clanove, imamo prednost do nedelje a onda pustaju za sve ostale. Ja cu iskusno da sacekam subotu, da se Terza usere u u gace kad vidi kako slabo ide prodaja.. :D

MM10
Postovi: 34
Pridružen/a: 03 sep 2019, 10:00
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la MM10 » 09 sep 2019, 11:54

Kupljene ulaznice, samo da odlucim dal cu da idem ili da ih prodam..
slika

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61402
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Virtu4l » 12 sep 2019, 08:45

jestamaji je napisao/la: itekako je argument. nije u pitanju šta je rasprodano i kad, nego koliko ih stvarno ode na utakmicu a koliko karata završi na ulici, raznoraznim oglasima, na ebayu, viagogu, stubhubu i šta ja sve znam gdje sve ne. što ih je više cijena je niža.

bez članstva u bajernu svakako ne možeš kupiti kartu ni u normalnoj prodaji ni u zvaničnoj preprodaji, sve je to rezervisano samo za članove, osim za gostujući sektor i hospitality naravno
Reci ti meni kad počinju ove Oktoberfest aktivnosti :mrgreen: , negdje sam pročitao da kreće već od 16.09. a otvaranje je valjda 21.09.?
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
jestamaji
Postovi: 16501
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la jestamaji » 12 sep 2019, 13:59

Virtu4l je napisao/la:
jestamaji je napisao/la: itekako je argument. nije u pitanju šta je rasprodano i kad, nego koliko ih stvarno ode na utakmicu a koliko karata završi na ulici, raznoraznim oglasima, na ebayu, viagogu, stubhubu i šta ja sve znam gdje sve ne. što ih je više cijena je niža.

bez članstva u bajernu svakako ne možeš kupiti kartu ni u normalnoj prodaji ni u zvaničnoj preprodaji, sve je to rezervisano samo za članove, osim za gostujući sektor i hospitality naravno
Reci ti meni kad počinju ove Oktoberfest aktivnosti :mrgreen: , negdje sam pročitao da kreće već od 16.09. a otvaranje je valjda 21.09.?
nemam pojma. znam samo da je uvijek u septembru :mrgreen:

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 13 sep 2019, 18:31

Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 14 sep 2019, 17:04

MM10 je napisao/la:Kupljene ulaznice, samo da odlucim dal cu da idem ili da ih prodam..
ne kontam koja je poenta da ih kupuješ, ako ćeš ih prodati
jedino ako si tapkaroš, pa nam onako između redova nudiš paket po povoljnoj cijeni :hmmmmm:

Ja sebi paket završio danas, meni ga ne nudi :wave:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

MM10
Postovi: 34
Pridružen/a: 03 sep 2019, 10:00
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la MM10 » 17 sep 2019, 09:50

Nisam ovde ni nudio, a ulaznice otisle za BL cim sam uzeo.

Imam 36 godina, i na hiljade utakmica iza sebe, prodao sam ih iz revolta i za svo ovo sto zivim, to je prva ulaznica koju sam preprodao, ne Zvezdina, vec uopste.

Terza neka Masu svoju sisa ovako, ne jedemo mi zlatnim kasikama kao on i ne dajemo sami sebi premije za ulazak u LS od 100K.

Kad sam se uclanio 2x sam platio clanarinu za godinu dana, prvo u decembru a zatim u junu, jer je neki pametan mozak smislio da clnanska vazi od 30 juna do 1 jula a ne kalendarski. I tu sam dao 2.000 za godinu dana za clansku, zatim za sezonsku jos 4000, sto je 6000 ukupno, i onda dosao YangBoys, dao jos 800 za ulaznicu iako imam sezonsku, zatim trebam da dam za paket jos 6000, sto je 12.800, a sam paket bez sezonske kosta 12.000. Znaci ja sam budala sto sam se uclanio i uzeo sezonsku. Da, sad ce neko reci kako imam sezonsku i mogu da gledam utakmice u LLTSL, mogu samo sto je necu iskoristiti ni 70% s obzirom na daljinu. Pre sam bio mladji, imao vise vremena, vise visio po BG nego sada. A da, uzmem sezonsku a oni prva dva kola pustaju ljude dzabe, dele ulaznice po BG uz flasu vode za koju ja na stadionu jos i platim.. Pa nisam sisao vesla, ja placam clansk i sezonske a oni dele ulaznice po gradu. Ko je tu budala?

Prodao sam po regularnoj ceni, za 12.000, covek nema ni clansku, ni sezonsku, svakao bi platio toliko ako bi uspeo kupiti, "vratio" svoje pare za sezonsku + za 5.000 kupio sezonsku za basket za EL gde gledam 17 utakmica u Areni, ej, za 5.000.

A koliko je klub lose procenio standard svojih navijaca, gradjana, govore prazne blagajne, i nesmetana kupovina preko interneta, sto se nikad nije desilo, pa ni prosle godine. Bio sam i prosle godine kada je grupa bila mnogo jaca, "veca" imena a cene bile 2.500 po utakmici, paket kostao 7.500 bez sezonske, a sada 12.000, sto je mnogo mnogo je. Napunice se stadion, u to nema sumnje, podelice ulaznice stranackim kolegama, prodavace pojedinacno, ali se bar nadam da je naucio lekciju za buduce godine.

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 17 sep 2019, 21:16



Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61402
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Virtu4l » 20 sep 2019, 17:25

E kako su Delije razbile Bavarce u navijanju, znači strašno.

Bio sam na južnoj tribini među Bayernovim navijačima, u sektoru do njihovog kopa i strašno je kako su ih Delije razbile. Zapad i istok su pratili sjever u navijanju kao na Marakani i onako kad svi ustanu, bilo ih je sigurno između 10 i 15 hiljada na stadionu.

Sve u svemu, još jedna avantura, od okupljanja na Marienplatz, do vožnje u metrou do stadiona i ludila na stadionu. Bilo je malo frke na Marienplatz, ali ništa strašno, policija je brzo rješavala te situacije sa par pijanih budala.

Navijačima Zvezde nisu dali da uđu u Hofbräuhaus pivnicu, a postavili Hrvate i Albance na ulaz, par puta je bilo na rubu incidenta. Iako na kraju neke ozbiljnije frke nije bilo.

Utakmica ništa posebno, Bayern dosta jači i možda su mogli zabiti još koji.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 20 sep 2019, 19:00

Jbt sve, napisem kilometarski izvjestaj i na kraju ne kopiram dobro post..ccc :facepalm: :evil:

Za pocetak, evo par fotkica, i ja sam bio na jugu gore, a drugo poluvrijeme sam se prebacio do nasih.

slika

slika

slika


@Virtual, navijaci su im smijesni, pjevaju na mahove i to samo kop, ostali se ukljuce svako 15 min..
Sto se ne javi da pijemo pivo?! :roll: :facepalm:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61402
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Virtu4l » 21 sep 2019, 19:00

marconato je napisao/la:@Virtual, navijaci su im smijesni, pjevaju na mahove i to samo kop, ostali se ukljuce svako 15 min..
Sto se ne javi da pijemo pivo?! :roll: :facepalm:
Pazi, njima ova utakmica nije bila nikakav izazov, kao da igraju protiv trećeligaša u kupu, razgovarao sam sa dosta njih.

Od ponedjeljka do petka sam bio u Njemačkoj, ali sam išao u Memmingen i Friedrichshafen poslovno, pa mi je bila ludnica. Ja sam bio ispod tebe desno, sektor do njihovog kopa. Dolazim na domaće i ići ćemo u Atinu, tako da ćemo se sigurno vidjeti.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 21 sep 2019, 19:10

Pa eto ljudi ako se niste našli u Minhenu, naćemo se 1.10. u Beogradu da pijemo pivo, ako ste za. :mrgreen:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61402
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Virtu4l » 21 sep 2019, 19:22

Evo malo slika i od mene,
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
I dva videa,

Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 21 sep 2019, 20:42

Evo ga izvjestaj.

Ulazimo u Njemacku oko 12 h na dan utakmice. Ceka nas punkt od oko 20-ak naoruzanih (neki i sa dugim cijevima) svabskih policajaca. Tu su odvajali sve sa Srb i BiH tablicama...
Slijedi detaljan pretres koji traje 15ak min. Pustaju nas, da bi nas pred Minhenom opet presreo kombi sa istom procedurom...
Na pitanje zasto nas toliko cimaju,kazu da su poostrili mjere od 2015. zbog migranata, a i zbog utakmice, jer su Zvezdini navijaci jedni od najozoglasenijih u Evropi i da imaju mnogo huligana..
U Minhenu smo oko pola 2 i smijestamo se nedaleko od centra. Idemo na klopu i na trg, koji je naravno pun nasih. Nije bilo skoro nikakvih incidenata osim neke frke nedaleko od nas (kasnije sam vidio na klipovima da su startovali nekog Turčina s dresom galatasaraya).
U jednom momentu se pojavljuju neki gej aktivisti (sasvim slucajno :roll: ), ali su nasi provalili da je provokacija, te su ih iskulirali.
Krecemo oko pola 7 prema prvoj stanici metroa, ali.prethodno su dole zapalili baklje i aktivirali pp alarm, tako da je ta stanica evakuirana, te smo morali pjehe do sledece.
Na stadionu smo oko pola 8. Stvarno impozantno i ogromno zdanje. Bili smo iznad njihovih navijaca, pa smo posle presli suprotno,tj do boksa s nasim. Pivo i one njihove kobasice se mogu kupiti, ali samo s karticom, nikako keshom.
Utakmica ocekivano. Zao mi zbog glupih golova, ali su se i oni isfulali, tako da je manje-vise realan rez.

Sada cekati 1. i Oly. To moramo dobiti ako zelimo da ostanemo u trci za barem 3. mjesto!
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 22 sep 2019, 20:00

Nakon 10 ko sisa odigranih derbija, ozbiljno bih razmislio o otkazu Milojeviću!
Ovo je sramota ovako ziheraski igrati, a o taktici da ne pricam!

Bolje igramo s Bayernom i Liverpoolom, nego derbije :facepalm:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61402
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Virtu4l » 23 sep 2019, 00:11

Džaba kad lik ima sreću kakvu još nisam vidio u fudbalu.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.