FK Crvena zvezda

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Ko je Zvezdi u ovome trenutku najpotrebniji ?

Dragan Dzajic
16
12%
Nebojsa Covic
14
10%
Zoran Stojadinovic
6
4%
Gazprom
76
57%
Svi
22
16%

Ukupno glasova: 134

marconato
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 23 okt 2019, 07:52

Сличан меч као прошлогодишња гостовања у Паризу и Ливерпулу. Страх, грч, почетничке грешке и велика разлика у квалитету и генерално темпу фудбала.
Поред височијег пораза, боље фудбал смо играли синоћ, него у Минхену.
Надам се и вјерујем да ће сш добро изанализирати овај пораз и да ћемо у Богу пружити доста већи отпор.
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Virtu4l
Kontakt:

Post Postao/la Virtu4l » 28 okt 2019, 21:56

marconato je napisao/la:Сличан меч као прошлогодишња гостовања у Паризу и Ливерпулу. Страх, грч, почетничке грешке и велика разлика у квалитету и генерално темпу фудбала.
Поред височијег пораза, боље фудбал смо играли синоћ, него у Минхену.

Razlika u kvalitetu je ipak prevelika i kad se rano primi gol, nema tu spasa protiv ovih top ekipa.
We are giants
Everyone is our prey
Our whole world
Is maroon coloured

marconato
Kontakt:

Post Postao/la marconato » 29 okt 2019, 14:12

slika
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

alan_kardec
Kontakt:

Post Postao/la alan_kardec » 30 okt 2019, 11:35

Danas se navršava tačno 20 godina od tragične pogibije 17-godišnjeg Aleksandra Ace Radovića, navijača našeg kluba koji je poginuo 1999. godine na 113. derbiju na stradionu jna. Pogođen je direktno u vrat brodskom signalnom raketom koja je ispaljena sa južne tribine.

Sever je ceo crveno beo i Radović Aca njega je deo

Slava mu!
RIP Adis Selmanović

'Моја љубав према Звезди, као и све највеће љубави, потиче из куће'!

alan_kardec
Kontakt:

Post Postao/la alan_kardec » 02 nov 2019, 01:14

po najavama, od utorka, 05.11. sa emitovanjem putem kablovskih emitera počinje naša klupska televizija Zvezda TV. U Srbiji se kanal može naći na mts-ovoj iptv, a nadam se da će moći i kod nas na ovoj mtel-ovoj.

slika
slika
RIP Adis Selmanović

marconato
Kontakt:

Post Postao/la marconato » 03 nov 2019, 11:21

Супер изгледа студио :thumbup:

Него, Милоје јуче после Миљанића постао тек други тренер у историји Звезде који је стигао до троцифреног броја побједа :tokralju:

slika

alan_kardec
Kontakt:

Post Postao/la alan_kardec » 05 nov 2019, 10:33

Juče je bilo svečano otvorenje, a emitovanje počinje danas tačno u podne. Iako su mi u mtel-u rekli da za BiH/RS za sada neće biti emitovanja programa, ipak nisu bili u pravu. U BiH/RS Zvezda TV će se emitovati na MTEL-ovoj open iptv i to na kanalu br 320.
RIP Adis Selmanović

marconato
Kontakt:

Post Postao/la marconato » 05 nov 2019, 20:37

marconato
Kontakt:

Post Postao/la marconato » 07 nov 2019, 08:05

Против екипа које су неколико класа боље од тебе и најмању шансу мораш да искористиш. Ми (Павков) када се ломило нисмо успјели да искористимо и ту минималну прилику да меч одведемо у други смјер...

Милојевића кардинална грешка је стављање Јованчића, који је већ годину благо речено у каналу. Сваки његов контакт с лоптом је потенцијална шанса за њихов гол...

Ништа, остаје нам велика борба за то 3. мјесто.

Звезда ле!!!!

П.С. Омладинци добили 2-0 и сада смо на 2. мјесту са 7 бодова, иза Бајерна који има 10. Тотенхем има 4, а Оли 1.

alan_kardec
Kontakt:

Post Postao/la alan_kardec » 08 nov 2019, 19:36

Јованчић у конкуренцији Вулића и малог Његоша Петровића нема шта да тражи у првих 11, то је јасно било и раније, а након Тотенхема поготово.
Добро смо се држали у првом полувремену, сасвим коректно, несрећан гол смо примили, они у том периоду неких великих шанси нису ни имали. Да смо дали бар један из оне двије прилике, ко зна шта би до краја било. У наставку смо прегажени.

Млади неочекивано добро стоје у групи :salut:

п.с.
Данас читам, неки арапски клуб нуди 2 милиона за Борјана.
RIP Adis Selmanović

marconato
Kontakt:

Post Postao/la marconato » 12 nov 2019, 10:02

marconato
Kontakt:

Post Postao/la marconato » 19 nov 2019, 16:09

По угледу на колеге из Бијељине и широм Србије, прошле седмице је у организацији Удружења навијача Цз Брчко одржано прво "Црвено-Бело вече" у том граду.

Догађају је присуствовала делегација Црвене звезде, на челу са председником Тозом Мијаиловићем, бројним легендама клуба као што су Караси, Дујковић, Куле Аћимовић, Жикица Милосављевић... али и капитеном актуелног састава Марком Марином и десним беком Миланом Гајићем.

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.