FK Crvena zvezda

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Ko je Zvezdi u ovome trenutku najpotrebniji ?

Dragan Dzajic
16
10%
Nebojsa Covic
15
10%
Zoran Stojadinovic
9
6%
Gazprom
92
59%
Svi
23
15%
 
Ukupno glasova: 155

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Devil » 07 jan 2012, 16:03

Devil je napisao/la:Braco Delije,Zvezdasi,Cigani posebna cestitka za vas tradicionalnim pozdravom Mir Boziji,Hristos se rodi ! ;)

edit:Srecan rodjendan,najboljoj navijackoj grupi u regiji,da jos mnogo mnogo godina postavljate standarde i bodrite nas tim u svakoj utakmici.
DELIJE NEKA JE SRETNO !!!
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la obannon » 09 jan 2012, 10:01

MIR BOŽIJI, HRISTOS SE RODI
SREĆAN ROĐENDAN DELIJE, SREĆAN TI ROĐENDAN REPUBLIKO
.
Dobro bi bilo kada bi za Mikića uzeli 1.5 mil. švabama kao što se piše, ako stvarno nude odma ga treba prodati(Zaslužio je svojim igrama i odnosom prema dresu- Srećno Mićko)
- " $...

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Devil » 09 jan 2012, 15:49

Sutra krecu zimske pripreme,kasnije ili sutra cu da malo vise o tome napisem. ;)
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Devil » 10 jan 2012, 19:21

Dakle pocele su pripreme nasih fudbalera danas.
Sa zakasnjenjem ce da dodju nasi stranci Borja i Kadu koji su se Robiju javili sa aerodroma u Frankfurtu zbog kasnjenja letova te Pasheko i Asamoah koji ce da dodju do sutra uvece.
Igraci su odma' upoznati sa planom rada a pojedini su i odstranjeni,pa ce Vilotic,Reljic,Savio,Causic,Brigel,Jeremic da koriste gostujucu svlacionicu do okoncanja statusa.Sa ekipom treniraju i Kaludjerovic,Trifunovic i Mugosa,ali to ce ubrzo da se rastali do odlaska u Crnu Goru.Kasnije cu da se pozabavim tematikom odlazaka i dolazaka. ;)

Dakle sa pripremama su krenuli...
Bajkovic,Kirovski,Vesic,Dmitrovic,Cosic,Mikic,Petkovic,Stojkovic,Tosic,Mihajlovic,Mladenovic,Krneta,Maksimovic,Mijailovic,Lazovic,Dimitrijevic,Vesovic,Mugosa,Jankovic,Djurickovic,Perovic,Milivojevic,Evandro,Kaludjerovic,Ozegovic,Trifunovic,Kasalica, te vec pomenuti sto kasne i ovi koji su odstranjeni oni odvojeno treniraju.

Ekipa ce do 19.januara da trenira u Beogradu,kada sledi standardno odlazak na Primorje u hotel Splendid u Becicima gde cemo da odmerimo snage sa Grbljem(22.januar),Buducnosti(25.januar),Zetom (26.januar),Leotarom(28.januar).
Zatim sledi odlazak u Antaliju u hotel "Kalista" gde cemo da odmerimo snage sa WInterthurom(2.februar),pa onda sledi turnir gde prvo igramo sa Zilinom(4.februar),a onda u zavisnosti od rezultata igramo protiv Dinamo B/Litex(7.februar),pa onda ide Jiangsu (11.februar) i sve se zavsrava sa Dinamom iz Bukuresta 14.februara.


Par slika od danas:
slika
slika
slika
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
braoolyo
Postovi: 1691
Pridružen/a: 09 jul 2011, 12:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la braoolyo » 10 jan 2012, 22:46

"Jeste pregovaramo o dolasku Reljića. On je jedna od naših želja tokom ovog prelaznog roka, s obzirom na potencijal, ljudski i profesionalni odnos. Želimo da mu pomognemo da dobrim partijama u narednih šest meseci na velika vrata kasnije ode u veliki evropski klub." - Stojic

Plakacemo mi za Stevicom. :(

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Devil » 10 jan 2012, 23:43

Samo ti placi. :lol:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
braoolyo
Postovi: 1691
Pridružen/a: 09 jul 2011, 12:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la braoolyo » 10 jan 2012, 23:53

A tebi kao nece faliti igrac koji podjednako lose igra i lijevom i desnom i isto tako podjednako lose moze odigrati na vise pozicija? :lol:

Sta ce biti na kraju sa Causicem? Nikako ga nisam ocekviao u drustvu 'odabranih'. :?

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Devil » 10 jan 2012, 23:58

braoolyo je napisao/la:A tebi kao nece faliti igrac koji podjednako lose igra i lijevom i desnom i isto tako podjednako lose moze odigrati na vise pozicija? :lol:

Sta ce biti na kraju sa Causicem? Nikako ga nisam ocekviao u drustvu 'odabranih'. :?
Istina bice mi se malo odreci takvog polivalentnog igraca koji jednako lose moze igrati na svakoj poziciji gde se nalazi,ali sta je tu je zivot ide dalje. :mrgreen:

Causic Robiju ne lezi nikako,to je pokazao kada je ubacio Djurickovica u prvi tim a njega poslao na listu prekobrojnih.Causic je talentovan igrac,ali jbg u kompoziciji igre koju mi igramo on nema mesta jer ne moze igrati zadnjeg veznog niti po strani a nije ni toliko ofanzivan da igra poluspica.Njegovo mesto je tacno na centralnom delu terena dakle ni napred ni nazad nego u centarskom krugu. :D

Trebao je biti jedan vid prebijanja za Milivojevica,ali se nesta izjalovilo,zato ja sada sa nestrpljenjem cekam koji ce to drugi igrac iz nase omladinske skole put Banjice. :roll:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
braoolyo
Postovi: 1691
Pridružen/a: 09 jul 2011, 12:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la braoolyo » 11 jan 2012, 00:24

Pa nisu ni nama ta trojica u sredini bas tako podijeljena na jednog zadnjeg i dvojicu prednjih veznih, pogotovo u ovoj polusezoni gdje su Evandro i Cava bili bas u tom centarskom krugu i izigravali plejmejkere na 40-50m od gola ili eventualno Kadu koji je pokrivao cijeli teren. Ako je njegovo mjesto u centarskom krugu, onda nema tog sistema u koji bi se on uklopio, mada po nekoj logici mislim da bi mu najlakse bilo u nasem, da bude igrac tipa Cavija.

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Devil » 11 jan 2012, 00:27

braoolyo je napisao/la:Pa nisu ni nama ta trojica u sredini bas tako podijeljena na jednog zadnjeg i dvojicu prednjih veznih, pogotovo u ovoj polusezoni gdje su Evandro i Cava bili bas u tom centarskom krugu i izigravali plejmejkere na 40-50m od gola ili eventualno Kadu koji je pokrivao cijeli teren. Ako je njegovo mjesto u centarskom krugu, onda nema tog sistema u koji bi se on uklopio, mada po nekoj logici mislim da bi mu najlakse bilo u nasem, da bude igrac tipa Cavija.
Pa nisu,mada 70% utakmica mi igramo sa centralnim veznjakom jer Micko/Kovacevic preuzimaju celu ulogu zadnjeg veznog,te ostavljaju prostor Chavi da kombinuje sto je u mnogo slucajeva lose radio ove polusezone u centralnom delu i onda da distribuira loptu na krila ili napred prema Evandru ili Kaduu.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Devil » 12 jan 2012, 01:36

Doktore fudbalske igre sretan ti 43.rodjendan i da zivis jos mnogo mnogo godina,osvajas trofeje i radujes se uspesima nase ZVEZDE.

[youtube][/youtube]
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Devil » 12 jan 2012, 01:46

Veliko pojacanje pristiglo u nas klub.U vecernjim satima kofere sa Marakane spakovao je Stevica levica koji ce karijeru da nastavi u RAdu. 8-)
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Tribalian » 12 jan 2012, 12:06

I Reljic i Causic :arrow: FK Rad .
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la DANTES » 12 jan 2012, 17:41

Greska vam je velika Causic
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
sasagmp
Postovi: 1187
Pridružen/a: 15 sep 2009, 02:53
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la sasagmp » 12 jan 2012, 17:43

Mislim da ste se zajebali u vezi Causica....nije mali los igrac,bolje da ste njemu pruzali sansu na prolece i da u buducnosti zaradite na njemu.Mogao je biti lagano back up opcija Evandru,Kadu-u,Cavi,Milivojevicu....pa da u buducnosti imate vezu Mijailovic,Milivojevic,Causic...a i u 4-4-2 moze igrati levog veznog - u reprezentaciji je tu obicno i igrao.Opet ce namazani Ranko da prejebe Zvezdu za igraca i da ucari koji euro.

Zna li se kako bi otprilike trebala da izgleda zadnja linija?ima li nekih nagovestaja o Robijevim zamislima?Opet guzva na levom beku....

Sta ako ode Mikic?Vidim Dzomba(ako sam dobro procitao) je menadzer Pauljevicu i rekao je NE Zvezdi.

Gde je zapelo oko Kaludjerovica?

Ovo nije provokacija nego pitanje za Alana Kardeca(mislim da se tako zove clan)....da li mislis da je Robi sada licemer?Zbog nedavanja otkaza Borhi,Kadu-u i ko je vec sve kasnio....
Ko zakasni na prozivku, zbogom!
Robert Prosinečki više neće tolerisati kašnjenja na pripreme, u čemu je predvodio Li Adi.
- Ko se 10. januara ne pojavi na „Marakani“, reći ćemo mu zbogom. Kašnjenje ću tolerisati jedino novom strancu, ako uopšte angažujemo takvog - istakao je Prosinečki.
Nek ti bude za nauk da ubuduce ne gledas jednosmerno ;).

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Devil » 12 jan 2012, 18:37

Greska jeste sto je otisao bez dinara,ali da je velika greska i nije.Pogotovo sto sada na red polako dolazi '94,'95 generacija da se ubacuje.Tada ce tek nastati drama,koga prebaciti u prvi tim.
Ja sam davno ovde rekao da ne zelim da nam dodju ni Kojic ni Milivojevic ni niko iz Rada jer se upravo znalo da ce neki tal da bude,a ovde je Stojic po sve sudeci uzeo Causica,dakle nakon Mrkele,Prsa i Rogaca sada je na redu i cetvrto dete. :roll:,a o klauzuli za postotak da i ne pricam.

Zadnja linija ce verovatno da bude Tosic-Petkovic-Maksimovic-Mikic,s tim ako Mikic ode tamo ide dugo ocekivani Stojkovic a zamena ce negde da se nadje,mrzi me sada da se secam sta imamo u omladinskom pogonu od desnih pa mozda i od tamo nekoga da ubacimo.

Oko Kaludjerovica je zapelo pravo da ti kazem ne znam gde,verovatno su ovi kosooki skapirali kakav je napadac pa otezu. :lol: Ali otice on ovaj prelazni rok,bas kao i Vilotic a verovatno i Kadu.

I ovo zadnje vezano za Robija,Borha ne kasni,tacnije kasni ali ne kasni u smislu u kakvom je Robi ovde rekao.Akcenat je stavljen na kasnjenje kao sto je to bio slucaj sa Adyem kada se nikome nije javio.Borja se javio i on stize do petka(to mu dodje sutra valjda :? :lol: ,ne znam ni koji je dan jbt),a sa njim bi trebao i Pasheko.


p.s. Staja,Kule i Mici koordinatori omladinskih selekcija. :lol: :lol: :roll: :lol:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Rooney88 » 12 jan 2012, 22:59

Jel` me ovi varaju il` ga ovo Lekic zabi Barceloni? :mrgreen:
Ja skroz na njega zaboravio. :D
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Devil » 13 jan 2012, 02:25

INTERVJU:DULE SAVIC

Пре $ $, % сајт је " " са $ " " је " ? " " $ ", па " " у $ $. На ?, тај " се " у " " па га, на & захтеве, $ /.

"...

&, 15. &, 2010. ? " & & 5 $ " " & пут ¥ ресторана Петера ? у ?, $ & $ се ' са " " " ' ($ ' га - " & “" на &”) " $ & ЦЗ, & " jе " ? у JУ-?: $-? СА-"!



$ $ ". $ " jа се ' … па, $! &, ово стварно " $, ? jе " ". ? $ ? ? ' се " ? " $ " (" " % " $), " ". " " jа ' ? & $ ? $ у XIII $ "… " ето, &…

- $ ' се " " $ " & “?” "/разговор са $, ? “на $” " jе то & $ & (%, $ га ' ? " $ $ & $ " разговор? " " ?).

?, & ?, $ се – $ - & у &! $ jе $ на ? " & “? ?” " Њу " " су ? $ ? $ ", а ? су $ " % $ " $ " гост. Не ' а $ не ' $ jе тренер ? ? % $ $ $: $ ", " “?”. " $ & " па - " % " то $ jе ? за ' ? " " остао - $ $ " ?. А jа ' & " ? на ", ? ?…Па % " " " " – % % /!

?, ето нас у ?. $ " не ' " $ $ прође неопажено. " ? у ? су " " & " & " $ се ? са $, $ га % по ', $ & % ' (“Jа ' " на " & $ " $ ? " ", ? $, са 16 '”; “& ?, jа ' те &”; “" ' $ твоjе "…”; “Еj, & " $ онаj ? ??”… тра-?-?...)



&: ¥, jа " ? ", & $ ' " $ / % за оваj % разговор. $ $ ? ", а jа - на & $ % $ то " у ?-? ? &.
$: ', ' ?.
/" ", $ " – ' ? $ $ ? – % " " " ?, " jе " ? % о % саjту. $, ? " jе ? " $ нас не " – по ' " , ? & ' ' " & ' ". “redstarbelgrade.info”, & ', " jе % & “- "” у $ " ?. " " саjт " jе, " ?, " ? ?. $ саjт су delije.com " " су " ? Севера. Е, " ' ту $ " “- "” – $ $ ? " " " jе $ на срцу, а " " у & " групу. " $ свега jе $ се " " & % " ' " $ ' " $ " $ ова % " саjта $ % " ? $ $ $ "/

&: $, &’теееее, ево & " " jа у ' &!
$: Jесте, ?, " " " о овоj "…
&: ¥, " $ - & $ / " & су " $ " са redstarbelgrade.info. Jе ?’ ' $ те "?
$: $, ' ?!



&: Па, ево, $ ' $ " “"”, ? “" $”… " (% $) " ? " & ? " $ " " за $? Он се - $ " просуо ? " ". & се - $ " се $ % “$” у "… % $ ' &?
$: ¥ jе. - ' $ 4:1 " $ $ & $ ' ?. " (", ".) jе " " " ? " $ се - $ ' се ? ? ?, & $ jе $ на & " /, а ? ? " ?. " се " на % $ “$”.
&: Jе ? то " $ ? " " "?
$: У " " – $!

&: $ ? $ $ ? у 1980. $. ", на $ " ону “"” ", $ – Црвена $, & jе ? " & % jе / $ jе “" "” '. " ' таj &. У ", ", & %, $ тога % " $ $ на ? – у $, а ? се & " "?
$: % $ jе Стане (& ", $ тренер ЦЗ, " % " " " " " ") " " $. $ се о ' $ ' ? $ пре те ", ван ?, ? & ?-" " $ ' се у $ ? & " 2 сата уjутро. ' $, ? jе $ " на " " у 9, ? jа ' " ", “' ? & сутра /$/ $ се " на ' "!” $, ' ' $ – & " $ – $ то " фер " $ ' ? & $ $. ?, уjутро се на " " ' $ " – % ". " $ jе " ? ' ", потпуно ' га ', $, " % " / на њега зато % " стао уз ". ?, оно % jе ? " за ' jе то $ jе Стане ¥ знао & jе “? &” " & тога ' jе " " у ?. $ ', у $, на ' & ?.



?, " " " $ на $, $ 1:0, ' ' ", ? " & $, 1:1. $ & " ?, $ $ % ? '.&. (" се & ?, ? & jе % & " " $… % " право на "!) " &, “' jе!” Jа га ", & &? А он ту " ¥ & jе ? $ – " jе! & jе %, “' jе у &, ? & су $ ?!” " & у " ?, jа $ вест " ?, ' Станету. - се, $ су ' ?, $ jе " $ & " ? ": “', " ', &, зар не $ $ " "!” Jа ' се у ' & & $, & ", " са % & $ jе ¥ ? потпуно ПРАЗНА! А на & су ту ? " " $ $, на ? са (") ", & " $ " ?, $ " Врховеца на $! ?, " " ", на терен $ " " потпуно " $, у ?, " & & $ $ " &! $ jе " ' " потпуно &, ? jе " “успео” $ $ &.
&: " $ настаjе она ¥ сцена, $ " $ " $ " стоjе на центру, а " " ?. - се " $ твог ", ' $ ", у & " &: “Наравно, " су ? на "…” $ ? су " $ " " ?, ? jе то " ? за &?
$: ¥, $ се о ' $ ' " ? & &. Jер, " " знао % - " $ са $. $, " се ? $ о ‘? за "’, ? о ? - % $ " ".

&: &. " jе ?, % jе $ & " $ у $ " $ ? " $ ту $?
$: ¥ jе $ jе он ¥ & $, & jе " ? ?, ? ? $ jе то " " " тренер " га jе на $ " $ у $, & % jе $ - " $ ?. $ jе % / на ? " " то jе то. Jа ? ? $ jе то право ' за њега. " све $ $ успе на " ? ? %.



&: $ " " ? ? $ га $ у " $ $?
$: Ту ' $ - у ?! ", " " ? $ прво $ у % " то у ? ? Ренџерс – $ се ' ?, уз " % " ¥ / ". А $, правац "!

&: & jе, " се, % " " $ & – просто " jе % $ '?
$: ', он jе ' " " $ " &. " jе ' пет $ $ га jе - (" ") $ ? $ са, „$ ", "!“ На % jе $ $, „Jа ' ? ", " " вас опсовао“!!! " то са ПЕТ $! ?, ", " " – њега су ? " ? - $ " по, " " су за њега. ?, $ jе " ? $ пређе у " " " у црно ? $!!! $ " $ не " & " jе $ " на оноj " $ се $ $ са % " " ?. ? се $ са $ $ се ' 5 " $ & на $ – ? њега '. ' га на ?, $ он jе на Северу! " $ се $ оно % се $... не, " " ? ? $. ?, не ' " $ га '.


&: $, $ ' на ', „"“. - се $ " " $, $, & $ " " " $ " - " те jе он " ' $ ?, & не "? % jе то % " $ њега " – " " " ? "? .
$: " jе " ?. & jе " $ нас увео „" " ?“.
&: ", % " jе па то?
$: Па, ", то $ $ " " & потпору у & ? & $ $ ". ", & у $ Жота (", ".). " њега jе Ђора. Жота " ", Ђора ', & ¥ се " у $, Жота ¥ зна $ jе $ % & " & ? $ у празан простор. $ $ су " ? ? $ " " $. ? jе ?, & jе &... Но, " jе увео те ' ' % jе ? потпуно ново. ?, $ њега се ¥ ? $ & & $ $ у & &. " $ ?, ", " " " ", стварно jе знао знање. Jесте $ jе Џаjа у ' " " ? ? – ? " су ¥ ? за њега – ? то jе ? $ jер $ " $ % ? $ у & простору " jе " " 50% % за нас. & " " то $ jе " " ? " & заната. Он jе знао $ отпутуjе у ? о ' % " $ $ $, $, $ " ". ' $ jе ¥ спавао у возу " ? " $, $ " '. " jе на $, ? то ' % " ?. ? jе " ? за $!
Зато jе $ " ? $ " " првенства за $ (у ОНОJ ?!) " $ " $ ? %. ? " у ? jе ? 4-5 $ $ " " "!



&: Не ' $ се ", " ' " ? $, & jе $ $ у " $ " ??
$: Жота.
&: Жота?? Па, зар он " " $ ??
$: Jесте, ? Жота jе " „прво ? ? $ нас“!
&: & то ??




$: Па, ?, то ' jе ? ' на ", ? он jе ' " " у $ " ? простор по $ " за Ђору ? & $ " " се " " $ " $ $ по $ ?. То jе % ? та " " „" ?“. По ? " су то " $ ? " Џаjа.
% %. " jе " " " jе увео „" %“ у % $, у ? ", ? " & – $ $ " - тренера, $ тренера ?, ", &, $. %, " jе $ свог '.
&: А & Стане?




$: & Стане jе пре свега " $ ? & " " $ &. $. & тренер, " jе " на $ " то ' стварно " ? $ " $ њега.
&: ? " са " " $? "? Зец? "?
$: " jе тренер " ' jе увео " $ у " " " на ' - ' & " ?. $ & " $ ? $. & $ ' $ ", $ jе '. & (Зец) jе " " у ' $ се " " ? " ", ? " ", " $. Знао jе $ $ " " ? & " " $ нас $, $ ', " за - ". ", " " знао $ &, „оваj ? % - $ те ¥ " повређено ? ?, " то!“ ?, „Оваj " jе спор " ? у " ?...“ $. Он jе знао & " & " у ' jе " $.

&: Jа ' ¥ & " (¥) $ & Зец " % " & " ' " " $ jе ?, ", знао $ га „прозове“ $ "?
$: То ? " ¥, & ' " ?, па " ?.

&: А "?
$: " jе " „" ? " %“. - jе " у $ $ нас jе преузео, а његов " ? jе ? $ вођење " са ?. У право ' jе " ", $, ' " ? ". Он jе знао $ & $ " на ?, ? на ? ?, ? ? на центарфора... " jе ' у ' $ у & " „%“ ". А $ на " jе ? % ", ? " $.

&: А $ тренера " " $ ? у $, & " jе остао у ? "?
$: $ %, & '. Он ' jе " у " (") " " jе невероватну - $ те ", ?... (? ": $ " jе - „$ $“ – $ " по $ %, $ jе " & % $ "... % ? по &? !) ?, " се оне " на ЕП, $ jе ? ? на ? $ ? 0:3, а $ ' " у $ ? " то са " ' (? $ "!) " на & $, 3:3. Таj & jе " " његова ? ($ %, ".) . Он jе & " ' " " jе знао $ пренесе " на ".
& ' " (?) ". " он jе унео & " & су ? ? у оно '. % & % jе " увео " „" ?“, & jе " " ? „" на $“. $ jе то & $ % " ? ' jе ужасно % $ " ", & на " $ су ? $ " на &. Не ' ? " jе познато, ? " jе " невероватно отворен за нове $, па jе & " $ ?-тренера " су $ у " $ " не " ? $ " " & форе! & jе, ", знао $ $ на " $ " " $ & разговоре са " ' " & се " " $!!!




&: А "?
$: " jе " ? " се $ " ' $ "! " & " $ jе ? тренер! ?, невероватно ? jе таj & ' $ " ? везе & своjе $. &, ? $ jе ' " " сан $ $ тренер Црвене $, % ' " ".

&: А & " " & " ван $?
$: ? " jе пуно. & " (? – $) jе " сjаjан ?, па $ " " " ? – " " $, & " ? ". $ $ ' " " Заjеца, $ jе " " & " $. У $ ' " " ". ", ? $ jе " % " " $ " ван / Сафет ". Он jе $ ? за / " у " ПСЖ! За њега у & " $ $ & $ jе прве $ $ $ ? $, $ $ $, а $ $ пет $ – ?! " jе " ". $ " ' & ", " jе " у ", & " његов $ на тоj ", ? "…

&: А & " ' "?
$: " стварно ' ", ? " " ? $ "(о) " ' "! " ", & ноге, сjаjна " " $ ", & ' jе $ ' ?.

&: За &, " ? " " $ & $ % ? $ " " овог ??
$: " ", тренутно ' %. Jер, просто ¥, статус ? % & " %. & % $ & у & % " $ се не зна % - " сутра?! & - " ? $ – ? ? & $ ?? & - " &? & & $ " – а не % " & jе то " " су ' "! % jе то % % ' & $ " $ уђе у ? са '? % jе " ' " на то $ & ' сутра $ се " " $ $ за " ?, а његов " " jе $ постане ? " & ' $ $ супер ?, $ ' jе ' ? на $ '?! Jа ? " за то $ се $ ".

&: $, $, ? $ $ & $ & "…?
$: " за %?
&: Па, за $ & & " " ? " у спорту " статус ?/", jер се & $ не '?
$: ' & " & " " & " & & $ основу за % " ? ?, ? ? jе у ' % " $ & & ? $ $ на & ?, а не " " су $ ? прсте у $. ?, " " " ? " ", & $ $ свега тога ' "! Jер, " " jе " супротан, ", твоjоj " ' " $ % ? $. &, потпуно супротно, & ? $ се $ ? сроза на " " ", & ¥ га он & " $ $ са ' "/" % -.
? $ " Пера " $ " &, ево " 20 ? & " $ ? у ?. ?, " не % & jе он, & jе & новац, " & су ' стварне '! $ ? он & ? & " " & (& ' $ $ ") ? ' jе стварно " ? $ ?? Стварно, " се, % jе то % ' & $ $ " $ уђе у ? са ? ', & ", на "?




&: $ " " оваj разговор $ ? -. " ", $ ? jе на " стварно $ & & оног ? ??

$: Jесте! ($ jе ' " Цоjа $ $, „Па, на " jе & " &!“) ?, $ - " таj ?, & " $ ' jе $ сjаjна " готово " ". ? jе на % ?, ", па " – све у ', ? ' 18 $, а $ ? " " ? " ? ?! " то су све ? $ на прву ? $. $ су Неђа (?) " ? ? по " $!




&: На &, & су " " %?
$: ? на ", $. % - & $, а " jе опет " у ' ? " $ jе " % управо ? " (у 2 ') " " " ТВ " & jе % $ $ , „$ ? спаваjу“.

&: % ?. $ " & " " " " у " " нас са саjта.
$: -, ?.

&: А на ".... &! ?, $. " $ се у $.
$: & $
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Devil » 13 jan 2012, 02:34

Jos jedno pojacanje stize sutra.Po svemu sudeci kofere ce da spakuje i Brigel koji ce sporazumno da raskine ugovor. 8-)
Izgleda da ce i Cosic da se vrati odakle je dosao.I to mi se svidja. ;)
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Devil » 13 jan 2012, 17:43

Preminula jos jedna nasa legenda. :cry:

Miljan Miljanic,rodjen 1930.godine u Bitolju preminuo je danas.
Covek za koga se veze moderno shvatanje fudbalske igre,koji je u svoje vreme dok je bio trener Crvene Zvezde uveo ono sto ce ostali treneri tek kasnije da uvedu,nekih 15-ak godina posle,modernu igru bekova i ubacivanja u prazan prostor.Covek koji je stvorio jaku,modernu,super jaku Crvenu Zvezdu koja je bila osnova za ono kasnije sto sledi.
Covek koga i dan danas sa postovanjem spominju u Madridu,a kako i ne bi kada je prvi stranac koji je doneo duplu krunu Kraljevskom klubu.
Fantastican covek,kao trener isto tako,a srecom uspeo sam za zivota da ostavim autogram i sliku sa ovom legendom.

Pocivaj u miru legendo,otisao si ali tvoje ime i licnost ce zauvek ostati urezani u srcima svih navijaca Zvezde i ljubitelja fudbala. ;) :cry: :cry: :cry:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.